Seznam kurzů

Dle intuice si vyberte, co vás zaujme. To je pro vás ta správná volba.

Následuje seznam všech kurzů, které jsem v průběhu 11 let postupně zařadil do své nabídky. Všechny kurzy jsou zaměřeny spirituálně a pochází od duchovních mistrů z celého světa, některé kurzy jsou z mé vlastí dílny.

Jak kurz na dálku probíhá?

Obdržíte má skripta (manuál), která mám napsána tak, aby vám nahradila účast na osobním semináři. Vy si tak můžete v klidu a svým tempem studovat na dálku z pohodlí vašeho domova. Máte dostatek času, abyste si vše vyzkoušeli a dotazy či nejasnosti se mnou vyřešili.

Součástí 99 % kurzů je také odblokování a iniciace energetických kanálků vašeho systému čaker pro čerpání konkrétní energie (česky zkráceně: "zasvěcení"). V průběhu tohoto dálkového procesu, který je lidmi popisován jako zajímavý a spirituální zážitek, získáváte schopnost konkrétní vesmírnou energii sami neomezeně načerpat - jak pro sebe, tak i pro druhé. Nebojte, vždy se to povede. Výhodou dálkových zasvěcení je, že vám dám možnost si zasvěcení dobrovolně a zcela zdarma zopakovat tolikrát, kolikrát budete chtít (dle svého zájmu).

Každá energie je jedinečná. Existuje jich vskutku mnoho, nicméně nebojte, intuitivně si vyberte, co vás zaujme. Nic se neděje jen tak náhodou... Ani to, že jste nyní tady.

Pro vaši snažší orientaci jsem je rozdělil do několika tématických celků. Pokud přesto nevíte, kde začít, určitě vám doporučím Komyo Kai Reiki nebo Shamballu 1024.

Po celou dobu studia se na mě můžete zdarma obracet s vašimi dotazy (telefonicky a e-mailem).

Nanebevzatí mistři a čakry Universa

Zasvěcením do všech těchto čaker a jejich příslušných nanebevzatých mistrů/mistryní je čištěním celkové energetické struktury. Tím se čím dál více přibližujeme k plnému potenciálu síly, kterou máme trvale k dispozici. Jsme poté schopni přijímat více světelné energie a jako takovou ji předávat dále.

Dwal Khul  /čakra nohou/

El Morya  /kořenová čakra/

Lord Lanto  /břišní čakra/

Konfucius  /sakrální čakra/

Lady Rowena  /čakra solar-plexu/

Kuthumi  /čakra citů/

Serapis Bey  /srdeční čakra/

Paolo Veronese  /čakra mágů/

Hilarion  /krční čakra/

Lady Nada  /čakra rukou/

Sananda  /čakra konečků prstů/

Kuan Jin  /třetí oko/

Saint Germain  /korunní čakra/

Vywamus /pomocník nositelů Světla/

Tantrické energie

Dračí průvodci

Draci jsou ve východních kulturách považováni za anděly a moudré duchovní průvodce.

Chcete se na něco zeptat?