Abych pro Vás mohl být přínosným lektorem, vydal jsem se dalece za hranici základních či běžně dostupných kurzů. V průběhu let jsem prošel mnohým.

Vy samozřejmě nemusíte mít vše. Mým záměrem je dát výběr navazujícího a pokročilého vyžití těm, kdo se v této cestě duchovního a osobního růstu najdou.

Vybírejte dle intuice, to pravé si Vás samo "přivolá".

Ale pokud jste začátečník a jste tu jen ze zvědavosti, začněte raději s online kurzem, který mám vymazlený pro začátečníky. Provedu Vás jím postupně od základní až na více pokročilou úroveň. Výrazně si tak zvýšíte šanci na skutečně úspěšnou změnu a proměnu Vašeho života.

Možnosti navazujícího a pokročilého studia

Nanebevzatí mistři a čakry Universa

Zasvěcením do všech těchto čaker a jejich příslušných nanebevzatých mistrů/mistryní je čištěním celkové energetické struktury. Tím se čím dál více přibližujeme k plnému potenciálu síly, kterou máme trvale k dispozici. Jsme poté schopni přijímat více světelné energie a jako takovou ji předávat dále.

Dwal Khul  /čakra nohou/

El Morya  /kořenová čakra/

Lord Lanto  /břišní čakra/

Konfucius  /sakrální čakra/

Lady Rowena  /čakra solar-plexu/

Kuthumi  /čakra citů/

Serapis Bey  /srdeční čakra/

Paolo Veronese  /čakra mágů/

Hilarion  /krční čakra/

Lady Nada  /čakra rukou/

Sananda  /čakra konečků prstů/

Kuan Jin  /třetí oko/

Saint Germain [s videokurzem]  /korunní čakra/

Vywamus /pomocník nositelů Světla/

Nevíte, co zvolit? Začněte s online kurzem, který mám vymazlený pro začátečníky. Provedu Vás jím postupně od základní až na více pokročilou úroveň. Výrazně si tak zvýšíte šanci na skutečně úspěšnou změnu a proměnu Vašeho života.