On-line kurzy

Naučte se s pracovat s léčivými energiemi a zlepšete si život

1. On-line kurzy pro začátečníky

Pokud jste v práci s energiemi začátečníci, doporučuji začít s vybudováním kvalitních základů. Pochopíte a naučíte se vše důležité a následně můžete na těchto základech stavět a doplňovat si své energetické portfólio dalšími pokročilými energiemi. Provedu Vás postupně od základní až na více pokročilou úroveň. Výrazně si tak zvýšíte šanci na skutečně úspěšnou změnu a proměnu Vašeho života a nalezení toho, co hledáte a po čem vaše duše touží.

Užitečné videokurzy: know-how které vám šetří čas

  • Videokurzy obsahují rychlá a užitečná řešení pro zefektivnění vašeho úsilí v oblasti duchovního růstu a energetického léčení.

  • Každý videokurz vám přináší jednoduchý postup, techniku či návod vysvětlený komplet od A do Z ze všech stran i s odpověďmi častých dotazů k tématu.

  • Zakoupením videokurzů ušetříte nespočet času, úsilí, slepých uliček a výrazně si ulehčíte a zefektivníte své úsilí při vaší duchovní cestě. 

  • Vhodné pro zájemce o léčitelství, duchovno a spirituální energie.
  • Budete-li mít po zhlédnutí videokurzu mít otázky, rád vám je zodpovím.

Máte zasvěcené 2 a více energií? Naučte se, jak je vhodně a správně kombinovat:


Naučte se nalézt, propustit a vyléčit bloky a bolesti svého těla, duše a mysli:


Objevte svůj vnitřní zdroj energie, životní síly, a odstraňte překážky i příčiny:

2. Pokračovací on-line kurzy

Pokračovací Shamballa

Těmito navazujícími kurzy navýšíte potenciál Shambally. K Shambale 1024 postupně přidáte další a další symboly - energie a budete moci takto získanou energii používat k hlubším a důlednějším transformacím a léčení. Ať už tyto energie použijete na sebe nebo na někoho druhého, můžete dosáhnout velkých změn a zkvalitnit život svůj nebo daného člověka.

Pokračovací Reiki

Cesta Vašeho dalšího duchovního vývoje na poli Reiki. Tyto kurzy umocní a zplnomocní to, co jste doposud v Reiki získali a pomohou vám ho skutečně pochopit.

Pokračovací samostatné on-line kurzy

Své základní energetické portfólio můžete doplnit samostatnými energiemi dle vlastního výběru. Každá z nich Vám přinese jiné kvality a dovednosti.