Dálková zasvěcení

Vše, co jste kdy chtěli vědět o aktivaci energií na dálku.

Jak probíhá zasvěcení na dálku?

Ve zkratce: ve vyhrazený čas si lehnete, zavřete oči a vnímáte přicházející zasvěcovací energii, kterou Vám zašlu.

Jak dlouho zasvěcení trvá?

Počítejte min. 3x 60 minut (dle potřeby i více).

Co je součástí zasvěcení?

Jako jediný věnuji značné množství času (nejčastěji 15-20 hod) pro vyčištění klienta před i po zasvěcení, aby si energii na podvědomé úrovni neblokoval vnitřními strachy a bloky z minulých životů. Díky tomu klient pracuje s energií na mnohem vyšší úrovni.

K čemu je opakované zasvěcení dobré?

1. Posouvá se Vaše vlastní schopnost s energií pracovat,

2. dochází k duchovnímu růstu a uvědomování si,

3. podporuje celkové fyzicko-duševně-karmicko-spirituální léčení a hlubokou duchovní transformaci,

4. dochází ke značnému zvýšení Vašich vlastních osobních vibrací a životní energie,

5. je to nevídaně příjemná povznášející zkušenost, při které intenzivně cítíte pouze svou duši a Vesmír jako jedno.

Jak vybrat správného učitele?

Staré rčení praví, že vždy si najdete takového učitele, na jakého jste připraveni a jakého si zasloužíte. Měli byste dát zejména na vnitřní hlas a intuici. 

Připravený žák si sám svého učitele v pravý čas najde a dobře ví, proč si jej vybral. Může to být například kvůli učitelově přístupu, zkušenostem nebo na základě intuice.

Já třeba nepřijímám nadměrný počet klientů, a mohu se díky tomu každému skutečně věnovat tak, jak potřebuje.

Martine, co dále děláte pro zvyšování kvality své energie?

Abych předával co nejčistší energii, připravím pečlivě před každým zasvěcením nejen klienta, ale i sám sebe.

Kromě toho jsem se (přestože jsem byl zapřisáhlý masař) v roce 2016 stal vegetariánem a o rok později veganem. Stravuji se tedy vědomě, bez smutku, stresu a výhradně čistě rostlinně. Myslím si totiž, že vše souvisí se vším...

Neustále se na sobě snažím pracovat, myslím, že by tak měl činit každý člověk. Je to v podstatě nikdy nekončící proces a osobně věřím v to, že hledání a poznání jsou podstatou každé duše. Jsme zde na Zemi, abychom pochopili. Nic není náhoda, já už chápu.

Jak to na dálku funguje?

Energii je jedno, zdali proudí 20 cm nebo 20 000 kilometrů. Běžně zasvěcuji klienty ze zahraničí (USA, Německo, Anglie...)

Kdy zasvěcení proběhne?

Kdykoli, záleží čistě na Vašem času. Přizpůsobím se.

Co když při zasvěcení nic neucítím?

Díky předčištění se nestává, že by moji klienti při zasvěcení nic necítili. Navíc, moji klienti si mohou svá zasvěcení zdarma zopakovat, kolikrát chtějí - a to i po letech, zcela neomezeně. Třeba každý týden! Vše bez jakýchkoli příplatků, již v rámci Vaší jedné původní již provedené úhrady za kurz. 

Pouze moji klienti tedy získávají ve formě možnosti opakování zasvěcení velký dar na celý život, který můžete čerpat opakovaně a neomezeně - dle svého zájmu či potřeb.

Proč opakované zasvěcení nenabízí jiní učitelé?

Způsob, jakým kdo pracuje, je každého věc. Nebudu nikoho hodnotit. Nepřísluší mi to. Nicméně je rozdíl získat zasvěcení od začátečníka, který si tím neoficiálně přivydělá, nebo od člověka, jenž tuto práci zodpovědně dělá přes 12 let a bere ji jako své poslání, uvědomuje si souvislosti a propojenost všeho se vším a neobrátí se k Vám zády ani po letech.

Jsem připravená/připravený? Zvládnu to?

Už jen samotný fakt, že jste nyní tady, značí, že jste na tuto cestu připraveni. Vaše duše a Vesmír Vás vždy v pravý čas přivedou na pravé místo k tomu správnému člověku.

Prý je dálkové zasvěcení lepší než osobní?

Zasvěcení na dálku bývá nejkvalitnější, jelikož jej přijímáte ve svém prostředí (u sebe doma) a ležíte. Díky tomu jste mnohem více uvolnění, a energie tak skutečně může proudit déle, hlouběji a je více cítit. Faktem také je, že dálková zasvěcení jsou každoročně již od roku 2010 nejžádanější.

Mohu Vás aktuálně někde vidět?

Na mých online webinářích přes webkameru, kde mě na svých obrazovkách živě uvidíte, uslyšíte a píšete mi své dotazy. Pokud by Vám konkrétní termín nějakého webináře nevyhovoval, vždy budete mít k dispozici kompletní videozáznam.

Nabídka je rozsáhlá, čím mám začít?

Pro začátek doporučím zvolit nějaký základní kurz jako např. Komyo Kai REIKI nebo Shamballa 1024 a/nebo Andělské Reiki, jenž jsou vhodné jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé. Těším se na naši spolupráci.   Martin Ospalík

Seznam dálkových zasvěcení

Dle intuice si vyberte, co vás zaujme. To je pro vás ta správná volba.

Následuje seznam kurzů a zasvěcení, kterými jsem sám prošel, ať už v rámci Čech nebo zahraničí, a které jsem v průběhu 11 let zařadil do své nabídky. Všechny kurzy jsou zaměřeny spirituálně a pochází od duchovních mistrů z celého světa, některé energie jsou dokonce z mé "vlastí dílny".

Každá energie je jedinečná. Existuje jich vskutku mnoho, nicméně nebojte, intuitivně si vyberte, co vás zaujme. Nic se neděje jen tak náhodou... Ani to, že jste nyní tady! Po celou dobu studia se na mě samozřejmě můžete ZDARMA obracet s vašimi dotazy (telefonicky a e-mailem).

Nanebevzatí mistři a čakry Universa

Zasvěcením do všech těchto čaker a jejich příslušných nanebevzatých mistrů/mistryní je čištěním celkové energetické struktury. Tím se čím dál více přibližujeme k plnému potenciálu síly, kterou máme trvale k dispozici. Jsme poté schopni přijímat více světelné energie a jako takovou ji předávat dále.

Dwal Khul  /čakra nohou/

El Morya  /kořenová čakra/

Lord Lanto  /břišní čakra/

Konfucius  /sakrální čakra/

Lady Rowena  /čakra solar-plexu/

Kuthumi  /čakra citů/

Serapis Bey  /srdeční čakra/

Paolo Veronese  /čakra mágů/

Hilarion  /krční čakra/

Lady Nada  /čakra rukou/

Sananda  /čakra konečků prstů/

Kuan Jin  /třetí oko/

Saint Germain [s videokurzem]  /korunní čakra/

Vywamus /pomocník nositelů Světla/

Tantrické energie

Dračí průvodci

Draci jsou ve východních kulturách považováni za anděly a moudré duchovní průvodce.

Chcete se na něco zeptat?