Seznam kurzů pro pokročilejší

Dle intuice si vyberte, co vás zaujme. To je pro vás ta správná volba.

Jakmile absolvujete alespoň 3. stupeň REIKI a/nebo Shamballu 1024 a/nebo Andělské Reiki, pak se Vám otevře možnost dále studovat a vybírat si ze širší nabídky navazujícího dálkového studia.

Následuje seznam kurzů, kterými jsem sám prošel, ať už v rámci Čech nebo zahraničí, a které jsem v průběhu 11 let zařadil do své nabídky. Všechny kurzy jsou zaměřeny spirituálně a pochází od duchovních mistrů z celého světa, některé energie jsou dokonce z mé vlastí dílny.

Každá energie je jedinečná. Existuje jich vskutku mnoho, nicméně nebojte, intuitivně si vyberte, co vás zaujme. Nic se neděje jen tak náhodou... Ani to, že jste nyní tady! Pro vaši snažší orientaci jsem vše rozdělil níže do několika tématických celků. Po celou dobu studia se na mě můžete ZDARMA obracet s vašimi dotazy (telefonicky a e-mailem).

Nanebevzatí mistři a čakry Universa

Zasvěcením do všech těchto čaker a jejich příslušných nanebevzatých mistrů/mistryní je čištěním celkové energetické struktury. Tím se čím dál více přibližujeme k plnému potenciálu síly, kterou máme trvale k dispozici. Jsme poté schopni přijímat více světelné energie a jako takovou ji předávat dále.

Dwal Khul  /čakra nohou/

El Morya  /kořenová čakra/

Lord Lanto  /břišní čakra/

Konfucius  /sakrální čakra/

Lady Rowena  /čakra solar-plexu/

Kuthumi  /čakra citů/

Serapis Bey  /srdeční čakra/

Paolo Veronese  /čakra mágů/

Hilarion  /krční čakra/

Lady Nada  /čakra rukou/

Sananda  /čakra konečků prstů/

Kuan Jin  /třetí oko/

Saint Germain  /korunní čakra/

Vywamus /pomocník nositelů Světla/

Tantrické energie

Dračí průvodci

Draci jsou ve východních kulturách považováni za anděly a moudré duchovní průvodce.

Chcete se na něco zeptat?