Ježíšovy energie

✓ Nanebevzatý Ježíš

 • Ebook (9 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Toto zasvěcení vás intenzivně na vědomí úrovni spojí s nanebevzatým Ježíšem Kristem a s vnějším jádrem jeho energie. Nanebevzatý Ježíš je jedna z vůbec nejmocnějších světelných bytostí, které známe.

Toto zasvěcení je energeticky velice zajímavé, dá vám pocítit teplou náruč Ježíšovy energie a slouží jako základ linie Ježíšových energií.

Ve vesmírné a božské hierarchii se nachází dokonce ještě o úroveň výše, než nanebevzatý mistr transformace Saint Germain.

Nanebevzatý Ježíš

 • Báječná čirá energie.
 • Nevídané duchovní i vibrační postrčení výše.

Absolventi tohoto zasvěcení mohou v případě zájmu pokračovat jeho prohloubením v podobě jedinečného navazujícího zasvěcení do Dimenze Ježíše Krista.


✓ Kristovo žezlo

 • Ebook (7 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Kristovo žezlo je darem a odměnou za vaši práci i odvahu. Moci přijmout jej a skutečně jím vládnout vyžaduje vaši čistotu a touhu žít v harmonii. Vyžaduje vaše rozhodnutí vykročit ze zajetí iluzí současného lidského světa, překonat strach a ovládání nízkými energiemi, jak ve vlastním energetickém poli, tak v působení okolí.

Kristovo žezlo je duchovní nástroj, který je vám právě nabídnut. Je to nástroj na práci, vezměte jej a pracujte na sobě.

Čím častěji vyzvete energii Kristova žezla k činnosti, tím více svobody uvnitř sebe a okolo sebe vytvoříte. Bude pro vás možná velikým překvapením, jak jednoduše s ním můžete pracovat.


✓ Dimenze Ježíše Krista ™

© Martin Ospalík

 • Ebook (18 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Tento energetický transformační systém jsem vytvořil na základě zkušeností, které mám v oboru léčitelství a duchovního růstu od roku 2010. Toto zasvěcení napojuje žáka velice intenzivně na energie Ježíše Krista, jedné z nejvyšších a nejmocnějších bytostí Vesmíru, a prohlubuje vaši schopnost pracovat vibračně s jeho energií jako s uceleným systémem.

Já vnímám tuto energii jako silnější než mistrovský stupeň Reiki. Přestože jsou její vibrace velice vysoké, je energie Ježíše Krista oproti Reiki hřejivější jak pro léčitele tak léčeného, což lze vnímat jako příjemné zpestření. Některé léčebné energie jsou totiž na fyzický pocit "studené" díky svým vysokým léčivým vibracím (např. Shamballa 1024).

Dimenze Ježíše Krista

 • Zasvěcení Dimenze Ježíše Krista obohacuje duchovní sbor žákova vyššího já o bytosti lásky a světla na vibrační úrovni božství.
 • Mimo posílení energetického systému a navýšení potenciálu pro průtok energie se ještě opraví některé generacemi materiálního života poškozené energetické kódy DNA.
 • Současně se vyčistí část karmy a emočních bloků, které sužují jednotlivá aurická těla před tím, než dosednou na fyzické tělo v podobě nemoci.
 • Zasvěcením do Dimenze Ježíše Krista se navíc výrazně otevírají horní (duchovní) čakry, tj. od 8. čakry výše. Dimenze Ježíše Krista je cenný dar pro nás všechny, kteří se chtějí měnit a hledají svou cestu.

✓ Kristova transformace vědomí a duše ™

© Martin Ospalík

 • Ebook (5 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Tento transformační proces jsem vytvořil na základě zkušeností, které mám v oboru léčitelství a duchovního růstu od roku 2010. Jedná se o sérii transformací a aktivací, které provádím u svých žáků, kteří již dosáhli na mistrovské stupně a kteří se chtějí dále vyvíjet a hlouběji na sobě pracovat, nebo pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí se dále duchovně rychleji rozvíjet.

Ideální pro všechny, kteří se vibračně chtějí posunout dále a kteří už tak nějak tuší, že se duchovnímu životu budou věnovat i v životech následujících a že současný duchovní život je důležitou přípravou.

Probíhá zde úžasné napojení na Prvotní Zdroj Stvoření. Těmito aktivacemi dochází k výraznému navýšení vašeho energetického potenciálu a ke zlepšení tzv. duchovní paměti. Při této transformaci dochází ke zvýšení nejen tělesné, ale i duchovní a duševní kapacity.

Kristova transformace probíhá formou série individuálního počtu aktivací (dle potřeb a výchozího stavu klienta), kdy se přijímají velice vysoké vibrace a dochází k postupné transformaci vědomí a duše na úroveň Prvotního Zdroje Stvoření.

Doporučuji i všem terapeutům a léčitelům, kteří pomáhají dalším lidem lépe zvládnout průběh svých nemocí. U nemocných lidí totiž dochází ke zrychlení procesu léčení a u zdravých pak k urychlení jejich duchovního růstu vědomí.

A rozhodně v neposlední řadě doporučím Kristovu transformaci vědomí a duše všem učitelům, kteří se snaží své vlastní žáky vést k pochopení.

Transformace vědomí a duše je vždy úspěšná, jelikož se k ní odhodlají vždy pouze připravení a hlavně proto, že každému klientovi věnují tolik aktivací, kolik potřebuje v závislosti na své duchovní úrovni.

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

OBJEDNÁVKA

Vyberte si balíček, po kterém Vaše duše touží.

Získáte buď všechna výše uvedená zasvěcení v jednom zvýhodněném balíčku. Nebo si můžete vybrat jen ta zasvěcení, která s Vámi právě rezonují.

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK všech Ježíšových energií

Uspoříte 30 % oproti nákupu po jednom

18.619,- Kč (místo 26.600,-)


Nanebevzatý Ježíš

2.900,- Kč

Kristovo žezlo

2.900,- Kč

Kristova transformace vědomí a duše ™

15.900,- Kč

Dimenze Ježíše Krista ™

4.900,- Kč


Přejete si individuální PREMIUM mentoring přímo s Martinem ?

 • SOUKROMÝ VIP mentoring (50min VIDEO ROZHOVOR) přímo s Martinem Ospalíkem + videozáznam z hovoru

+ k tomu ještě:

 • Prodloužená a rozšířená příprava klienta na zasvěcení + 14denní proces dočištění a zaléčení čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, energetické buněčné paměti a karmických kotev, bloků, slibů a přísah (nejen) z minulých životů)
 • Pročištění stagnujících energií v domě/bytě, automobilu a kanceláři klienta
 • Intenzivnější a přednostní emailová podpora a poradenství

Cena PREMIUM péče vychází na 2.997,- Kč a lze si ji přiobjednat k jakémukoli zasvěcení nebo k balíčku.


Chcete pro sebe ještě více péče ?

UPgrade energií

UPgrade všech Vašich zasvěcení na aktuální nejvyšší dostupnou úroveň je moje TOP služba, kterou jsem vymyslel právě pro ty, kdo se chtějí dále posunout, nebo třeba cítí, že s energiemi déle nepracovali a chtějí vše obnovit a navýšit vibrace jednotlivých zasvěcení. A to za symbolický poplatek.

Všichni moji klienti mají možnost kdykoli si tuto aktualizaci/booster/navýšení/přečištění (zkrátka: UPgrade) objednat. Je jedno, kolik zasvěcení máte. Všechna zasvěcení, která máte ode mě si můžete takto navýšit o aktuální nové vibrace (tedy projít vlastní UPgrade zasvěcení).

Vždy dochází k aktualizaci a navýšení všech energií, které máte ode mě zasvěcené. K tomu pro každého klienta v rámci této roční služby provádím také pečlivé vyčištění kanálků pro práci s energiemi, vlastní intuicí, duchovními průvodci a hlubší propojení s duchovními dary Vaší duše. V rámci této služby Vám s pečlivostí věnuji veškerou péči, abyste se posunuli a neblokovali si hojnost darů, které pro Vás Vesmír má.

Již jste slyšeli o zasvěcení Nanebevzatý Ježíš Velmistr 2024, nebo Kristovo žezlo Velmistr, či Dimenze Ježíše Krista Velmistr 2025, ba dokonce o zasvěcení Kristova transformace vědomí a duše Velmistr 30. stupně, atd.?

Mám pocit, že se s dalšími a dalšími placenými stupni roztrhl pytel, často jsou však bez reálné přidané hodnoty pro klienta. Dávno jsem věděl, že touto cestou nekonečného navyšování placené nabídky jít nechci, protože je to cesta donekonečna a nevidím v tom od určité úrovně žádnou přidanou hodnotu, kromě hry čísel. V naprosté většině případů se už ani nejedná o další vzdělávání ale pouze o iniciaci energie. Toto není zkrátka moje cesta.

Na druhou stranu je fakt, že tím, jak s energiemi a klienty v oblasti léčitelství a duchovního rozvoje pracuji jako lektor a terapeut denně již od roku 2010, tak díky veškeré praxi se mi energie dále vyvíjí a otevírají. Proto jsem vytvořil nevídanou a zcela novou službu: UPgrade.

UPGRADE můžete učinit kdykoli. Nezáleží na tom, zda máte 1 nebo více zasvěcení. Vždy Vás posunu na tu nejvyšší dostupnou úroveň - ve všech zasvěceních, která ode mne již máte. Cena je přitom stejná při UPgrade libovolného počtu Vašich zasvěcení. Čas od času doporučuji UPgrade každému. Dopřejte si vyšší úroveň, energie Vám bude proudit hlouběji, lehčeji, bude efektivnější, spirituálnější a přitom máte jistotu kvality vibrací zprostředkované od zkušeného léčitele a pečlivého lektora s bohatou praxí od roku 2010.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení, která ode mě máte, činí 1.497,- Kč (Martin)

Jedinečná příležitost UPgrade zasvěcení od 2 lektorů najednou

Užijte si jedinečnou synergii
Užijte si jedinečnou synergii

Pro zájemce nabízím variantu UPgrade v provedení 2 lektorů najednou - tedy ode mě (Martin) a mé ženy Karin (která mi od roku 2016 pomáhá s klienty). Zájemci si tak svůj UPgrade zasvěcení mohou prožít od dvou zasvěcujících současně, kteří jsou společně vyladění, vzájemně vibračně v souladu, energeticky se doplňující a navíc v partnerské láskyplné energii. Díky tomu může být UPgrade nejen o navýšení Vašich zasvěcení a schopností, ale může to být Váš vyšší level prožitku takto všestranné kombinace a propojení ženské-mužské kvality energie. PŘEJI KAŽDÉMU prožít si toto nevídané propojení, kompletnost energií a báječný prožitek synergie svědomitého pečujícího muže a laskavé srdečné ženy.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení od nás obou činí 2.297,- Kč (Martin & Karin)

Objednávka