Naučím Vás meditovat

jednoduše a správně - to se Vám bude hodit vždy

Hledáte základ? Nejste si jistí? Pak mám pro Vás to nejjednodušší, co lze najít: Naučte se meditovat, správně meditovat. Když se naučíte správně meditovat, nikomu k tomu již nepotřebujete. A možná Vám to bude i stačit - mírný posun pro Vaše štěstí. Na úplném začátku Vám tedy doporučím moji Meditační akademii, díky které se promeditujete od nejistého roztěkaného začátečníka, až po vyklidněného dalšího Buddhu. :)

Meditační akademie je zaměřena čistě prakticky - žádné nekonečné hodiny povídání. Naopak! Je to přes 26 hodin nahrávek mých vlastních meditačních nahrávek (slovem řízených). Takže šup do vody a jdeme na to. Nebojte, jsem s Vámi. Mé meditace jsou navíc terapeutické, takže kromě toho, že se naučíte meditovat jednoduše a funkčně, se toho o sobě ještě hodně dozvíte a mnohé si zpracujete.

PS: Klid, harmonie, pocit štěstí, že jste "konečně doma", energie, láska... to vše jsou pocity, které vnímáme při správné meditaci, které se následně kopírují i do našeho běžného života.

Naučím Vás, jak mít dostatek energie

a jak žít vědoměji, šťastněji a ve vnitřním klidu

Základní stavební kámen toho, jak se naučit pracovat s energií, mám v Reiki. Konkrétně v originální výuce: Komyo Kai Reiki. Pokud již Reiki máte, nebo ještě vůbec ne, v obou případech Vás sem budu pořád a pořád odkazovat. Proč? Protože stylů výuky Reiki je více. Mám zkušenost, že většinová populace má zkušenost s tzv. západní výukou, která má v názvu jméno zakladatele Reiki Mikao Usuiho (tzv. Usui Reiki). V této výuce bohužel nenajdeme vše, co je pro úspěšné zvládnutí transformace potřeba.

Proto učím právě onu originální větev výuky - Komyo Kai Reiki, jelikož právě zde máme originální myšlenky Reiki, a díky tomu to celé funguje mnohem lépe. Takže Vy, kdož Reiki ještě nemáte, žádné, skvělé, hurá do toho, nebudete si muset kurz kupovat vícekrát. A Ti, kdo již (Usuiho) Reiki máte, pak Vás originální výuka obohatí a umožní Vám pochopit Reiki a práci s energiemi, i sebe samotné, jako málo co jiného.

PS: Udělal jsem značnou část práce za Vás. Mám oba - západní i východní - styly výuky, takže nebojte, nebudete nikdo o nic ochuzeni. V rámci mé výuky Vám předám oba způsoby výuky - takže si z obou směrů vezmete to nejlepší. :)

PPS: Postarám se o Vás jako v bavlnce. Čeká Vás zde 1300 stran mých propracovaných materiálů a přes 20 hodin natočené video výuky. Ano, tušíte správně, na nedostatek materiálů si u mě snad ještě nikdo nikdy nestěžoval. :)

Energie Šambaly

"Reiki už mám/nechci" aneb alternativa k Reiki / jednodušší a "modernější" než Reiki

Shamballa je oblíbenou alternativou k Reiki. Jsme svobodní lidé. Vy i já. A pokud si Vy řeknete, že Reiki nechcete, že byste raději něco jiného, něco lepšího, snadnějšího, rychlejšího, levnějšího, jednoduššího na naučení, pak mám pro Vás jako třetí připravenou Shamballu 1024.

A pokud již Reiki máte a díváte se po něčem dalším, nějaké nástavbě, prohloubení, propojení s další metodou, rozvinutí Vašich získaných schopností, dalším poznání... pak Vás opět už nyní čekám s otevřenou náručí se Shamballou.

TIP: Pokud chcete opravdu hodně muziky za co nejmenší peníz, pak je Shamballa 1024 nejlepším poměrem cena/výkon. Takže, pokud máte napnutý rozpočet, čemuž zcela rozumím a respektuji, pak je Shamballa pro Vás ideální první volba. To narovinu přiznávám. :) Zejména, pokud nemáte třeba ani moc času - výuku v Shamballe mám stručnější, než třeba v Reiki, a bez "omáčky". Záleží na Vás, zda máte rádi mnoho obsahu, který můžete postupně prozkoumat, nebo, zda jste spíše přímočařejší a nemáte moc času. Zaujala Vás Shamballa?

Dálková terapie

když můžu, pomůžu, popostrčím, pohladím

Ideální první volba, pokud se nechcete nic učit. Pokud na učení se čehokoli jednoduše nemáte čas nebo energii, nechte si alespoň nějakou energii poslat. 

Pokud teď víte, že nyní nemáte nejlepší období, že je teď vše náročné a jen byste potřebovali pořádnou porci energie, pak mám pro Vás službu Dálkové spirituální léčení. Pracuji zde s Vaší aurou, čakrami a meridiány. Rozproudím, zharmonizuji a proléčím celý Váš energetický systém až po fyzické tělo. Jedná se o jednorázové energetické léčení, kdy Vám jako léčitel, dálkově zvýším úroveň Vaší energie.

Myšlenky, ale i energie, putují skrze vzdálenost naprosto běžně. Je to ostatně často první z celé řady uvědomění, která každého čeká, když se vydá cestou sebepoznání.

Vhled do Vaší situace a duše

Potřebujete parťáka, který Vám pomůže vyznat se v sobě, rozpoznat signály Vaší duše a pochopit poselství shora?

Každý se někdy potřebuje poradit. Od toho máme kamarády, přátele a rodinu. Co ale dělat, když už jsme za nimi byli, nebo nemůžeme za nimi přijít zrovna s tématy, která nyní řešíme? Co když potřebujeme hlubší porozumění tomu, co se nám nyní děje? Co když chceme vědět, že jsme na dobré cestě, ba dokonce jsme na křižovatce a nevíme, kudy se vydat.

Výklad karet s vhledem do Vaší duše a do Vaší situace je moje hobby. Rád udělám několik výkladů měsíčně pro radost, se kterými si krásně vyhraji. Zkušenosti s výklady karet jsem postupně sbíral od roku 2014 a nejčastěji je zpracovávám pro klienty, se kterými spolupracuji v rámci mé online výuky meditace či online kurzů Reiki, Shambally a léčitelství. Pokud ode mě ještě žádnou službu ani kurz nemáte, není to žádný problém, přijmu Vás na výklad samozřejmě také - jen je od Vás žádoucí otevřenost k duchovním tématům, protože se často se dotýkám hlubokých duchovních témat. Mé výklady jsou hodně duchovní, intuitivní a každému na míru. Výklad provádím emailem nebo  skrze video hovor, případně telefonním hovorem (dle Vašich preferencí).

Nechte se hýčkat

a přitom se posuňte mílovými kroky kupředu

Pokud se Vám líbí myšlenka, že o Vás bude pečováno, pak jste možná našli tu ideální službu. Budu si Vás hýčkat, posílat Vám energii, budete vnímat jemné pocity zaměřené na lásku, vnitřní klid. Budete se cítit zrelaxovaní, milovaní a odložíte mnoho své zátěže.

Představte si, že na sobě vláčíte batoh s 50 kg závaží. Naprosto rozumím tomu, že se potřebujete nadechnout, vydechnout a mít chvilku jen pro sebe. Chápu, že třeba již nemůžete dál, že potřebujete energii a navrátit elán a chuť do života. Právě proto mají své místo v mých službách právě Transformační procesy.

Transformace = zpracování, posun. Největší předností transformačních procesů je, že jsou vícedenní (až víceměsíční) a sledují konkrétní hloubkový záměr léčení. Kombinuji zde to nejlepší, co jsem se s energiemi naučil od svých 16 let až dodnes. Zde toho pro Vás (a za Vás) vyřeším nejvíce, co mi jen bude umožněno.

Léčení Skrze Vyšší Já, kyvadlo, léčitelství, diagnostika

online semináře pro rozvoj klíčových duchovních schopností

Intuice, schopnost pracovat s kyvadlem, mít aktivované Třetí oko pro spirituální příjem (channeling) poselství a informací shora, schopnost přijímat poselství automatickým písmem, či diagnostikovat energetický stav aury pomocí automatické kresby. Pochopení principů léčení a léčitelství s energiemi.

To vše Vás čeká v rámci mého online tréninku Rozvoj spirituálních dovedností a Léčení Skrze Vyšší Já. Je to skutečná perla mezi mými kurzy. Nabito obsahem, informacemi, praxí.

PS: Pokud již s kyvadlem nějak pracujete a snažíte se od něj více či méně úspěšně získávat nějaké odpovědi, tak vězte, že extrémně záleží na kvalitě samotných tabulek... Avšak, když se Vás zeptám, na čem záleží úplně nejvíc? Věděli byste? (Napovím: není to kyvadlo...) Nejdůležitější je to, co uděláte ještě předtím, než ty tabulky vůbec otevřete!!! A v neposlední řadě také záleží na tom, aby byl kvalitní Zdroj odpovědí... To vše a mnohem více Vás naučím, nebojte. Naučím Vás a pomohu Vám, abyste mohli (opět) plně využívat veškeré dary, talenty a schopnosti své duše a Vašich průvodců shora. Opět Vás toto vše (a mnohem více) naučím velmi jednoduše a zejména prakticky. Hurá na to! :)