Služby

Transformační energetické procesy

Budu si Vás hýčkat, posílat Vám energii, budete vnímat jemné pocity zaměřené na lásku, vnitřní klid. Budete se cítit zrelaxovaní, milovaní a odložíte mnoho své zátěže. Představte si, že na sobě vláčíte batoh s 50 kg závaží a najednou ho ze sebe odhodíte společně se vším, co vás zatěžuje a zpomaluje. 

Naprosto rozumím tomu, že se potřebujete nadechnout, vydechnout a mít chvilku jen pro sebe. Chápu, že třeba již nemůžete dál, že potřebujete energii a navrátit elán a chuť do života. Právě proto mají své místo v mých službách právě Transformační procesy.

Transformace = zpracování, posun. Největší předností transformačních procesů je, že jsou vícedenní (až víceměsíční) a sledují konkrétní hloubkový záměr léčení. Kombinuji zde to nejlepší, co jsem se s energiemi naučil od svých 16 let až dodnes. Zde toho pro Vás (a za Vás) vyřeším nejvíce, co mi jen bude umožněno.

Konzultace a mentoring

Jste na duchovní cestě a nevíte kudy dál? Vnímáte, že se v některých duchovních věcech a tématech ztrácíte? Hodil by se vám zkušený mentor, který vás spolehlivě nasměruje? Vyslechnu vás se 100% pozorností, v otevřeném, bezpečném a zcela přijímajícím prostředí. Povedu vás k uvědomění a hledání řešení.