Dálkové Reiki léčení

když můžu, pomůžu, popostrčím, pohladím

Ideální první volba, pokud se nechcete nic učit. Pokud na učení se čehokoli jednoduše nemáte čas nebo energii, nechte si alespoň nějakou energii poslat. 

Pokud teď víte, že nyní nemáte nejlepší období, že je teď vše náročné a jen byste potřebovali pořádnou porci energie, pak mám pro Vás službu Dálkové Reiki léčení. Pracuji zde s Vaší aurou, čakrami a meridiány. Rozproudím, zharmonizuji a proléčím celý Váš energetický systém až po fyzické tělo. Jedná se o jednorázové energetické léčení, kdy Vám jako léčitel, dálkově zvýším úroveň Vaší energie.

Myšlenky, ale i energie, putují skrze vzdálenost naprosto běžně. Je to ostatně často první z celé řady uvědomění, která každého čeká, když se vydá cestou sebepoznání.

Nechte se hýčkat dlouhodobě

a přitom se posuňte mílovými kroky kupředu

Pokud se Vám líbí myšlenka, že o Vás bude pečováno, pak jste možná našli tu ideální službu. Budu si Vás hýčkat, posílat Vám energii, budete vnímat jemné pocity zaměřené na lásku, vnitřní klid. Budete se cítit zrelaxovaní, milovaní a odložíte mnoho své zátěže.

Představte si, že na sobě vláčíte batoh s 50 kg závaží. Naprosto rozumím tomu, že se potřebujete nadechnout, vydechnout a mít chvilku jen pro sebe. Chápu, že třeba již nemůžete dál, že potřebujete energii a navrátit elán a chuť do života. Právě proto mají své místo v mých službách právě Transformační procesy.

Transformace = zpracování, posun. Největší předností transformačních procesů je, že jsou vícedenní (až víceměsíční) a sledují konkrétní hloubkový záměr léčení. Kombinuji zde to nejlepší, co jsem se s energiemi naučil od svých 16 let až dodnes. Zde toho pro Vás (a za Vás) vyřeším nejvíce, co mi jen bude umožněno.

Pojďme změnit Váš pohled konkrétní oblast