Andělské Reiki

Seminář andělského léčení a duchovní práce s anděly a archanděly

Andělé mohou dosáhnout do sfér, které potřebují uzdravit a kam bychom se jinak nedostali. Zasvěcením do Andělského Reiki získáváte pomocníky, kteří vás nikdy nezklamou a pomohou vždy, když požádáte, nebo budete v těžkých chvílích potřebovat. V tento okamžik vás budou vést, bdít nad vámi, pomáhat se nevzdat a zvládnout vše, co pro vás Vesmír připraví.

Andělské Reiki je nádherným procesem, při kterém člověk ruku v ruce s Andělským královstvím Světla léčí sebe a přirozeně samovolně i své okolí. Spojením s energiemi andělů se aktivují samoléčebné síly těla, duše i ducha.

Andělské Reiki

Andělské Reiki je láskyplnou léčbou pro naši dobu a velice účinný způsob léčby, nalezení vnitřního klidu a růstu vědomí duše. Mám úžasnou zpětnou vazbu, kdy se s pomocí andělů k sobě začaly chovat lépe celé rodiny a vyřešily se i zdánlivě neřešitelné situace.


11 let zkušeností s výukou

Přes 11 let vyučuji práci s energiemi, anděly a archanděly, pořádám kurzy meditace a duchovního růstu. Kurz Andělského léčení (Andělské Reiki) můžete zvolit v dálkové variantě nebo aktuálně také osobní kurz v Praze.

Na Andělské Reiki se mohou přihlásit také úplní začátečníci, není třeba žádná předchozí zkušenost s Reiki, jinými energiemi, ani s anděly. Vše se naučíme.

Andělské Reiki je zajímavá a oblíbená aktivace energií rovněž pro ty, kteří s anděly již pracují či komunikují. Lidé, kterým ještě před Andělským Reiki andělé už pomáhali, shodně popisují, že po aktivaci energií Andělské Reiki se jim vše s anděly zintenzivní, ulehčí a dává dohromady vyšší a hlubší ucelený smysl.

Kurz Andělské Reiki v Praze nebo na dálku

Wenzigova 5, Praha

Již Andělské Reiki máte a chcete si zopakovat? Napište mi.

Obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít
  • skripta [123 str.] a certifikát (e-mailem)
  • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)