Reference

Zde najdete desítky referencí na mou práci, kurzy, služby i mou osobu

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pochází od mých zákazníků.

Martine, s odstupem času bych Vás tímto chtěla pozdravit a moc poděkovat za péči a laskavou podporu, které si velmi vážím. Shamballa 3110 je krásná a laskavá energie, kterou jsem tentokrát intenzivně pociťovala především v oblasti srdeční čakry. S vděčností Marcela S.

Martine, moc moc děkuji za Váš kurz LSVJ. Měla jsem zatím 1. a 2. stupeň LSVJ a je pravda, že jsem tuto metodu tak často nepoužívala, ale po dokončení do všech 4 stupňů LSVJ se mi vše neskutečně zjednodušilo a také si toho ve mně hodně dosedlo. Moc děkuji. Iveta J.

Namasté, Martin :) Ďakujem veľmi pekne za všetko. Ďakujem za informácie, rady, za podporu... som rada, že som na svojej ceste natrafila práve na Vás :) Zuzka D.

Martine, již s vámi jdu dlouho ❤️. Moc děkuji. Včera jsem již cítila nějaký čas Vaši energetickou přípravu. Na začátku mě vždy brní horní strana hlavy... Energie proudila krásně dlouho a usnula jsem na 2 hodiny. Byla to nádhera a zvýšení osobních vibrací. Vždycky se těším na spolupráci s vámi. Je to radost 🙂. Mějte krásný den. Energie krásně proudí i nyní... Jdu si energii užít. ❤️ Monika J.

Namasté Martine,

Dnes brzy ráno jsem si udělala zasvěcení do Shambally 1024 - 3. a 4.stupeň. Bylo to ještě silnější než ty první stupně. Měla jsem pocit, že mě někdo chytil za ruce a předával nádhernou laskavou energii. Mravenčení v rukách, v oblasti třetího oka a všude po těle, krásné láskyplné pocity. V hlavě mi neustále šlo: Já jsem přítomnost. Cítila jsem se u toho krásně. Ještě teď mě krásně hřejí a brní ruce. 

Partner mi říká, že od doby, co se věnuji Shamballe 1024 mám ruce hodně teplé a můj dotek je ještě příjemnější a prý nádherně hřejivý. Cítím velkou vděčnost, lásku a propojení s Vesmírem. Viděla jsem fialové a zlaté světlo, přišly mi odpovědi, co jsem hledala, nádhera. Děkuji mnohokrát. S láskou a světlem Janča S.

Martine, Děkuji že jste!!!!!!!!!!!!!! Skvělé zasvěcení. Cítila jsem ho v rukou a srdeční čakře. 

Váš online kurz Shambally 2002 nemá chybu!!! Děkuji moc. Nechám si čas vše dosednout a jdu do další Shambally s Vámi. 

Jste úžasný a vstřícný. Velice dekuji. S láskou. Dana B.

Pekný deň Martin,

ozývam sa po dlhšej dobe, no reiki praktizujem celý čas. Všetko som si prešla a je to veľmi dobre vysvetlené. Taktiež som pravidelne praktizovala tých 21 dní, kedy som si každý deň zapisovala pocity a čo som vlastne vnímala. Vždy mi prišlo niečo iné, nové... zo začiatku to nebolo tak intenzívne no postupne som začala cítiť veľké teplo, mravenčenie, na problémových miestach som cítila aj pálenie alebo ostrejšiu bolesť. Vždy pred spaním si dám takú mini terapiu, kedy si prejdem potrebné časti môjho tela, intuitívne, pridávam aj vizualizáciu. Posledné dni som už začala preciťovať energiu veľmi rýchlo a intenzívne, dokážem sa rýchlo napojiť. Samozrejme som si pár krát urobila aj opätovné zasvätenie. Každým dňom cítim väčšiu silu a precítenie v rukách, používam symboly, ktorým dám vždy "úlohu" 😃.

Uvedomila som si, že odkedy to praktizujem, mám viac energie a lepšie naladenie 🙂. Veľmi sa pri tom dokážem uvoľniť. Skúsila som si liečenie aj na rodine a cítili sa veľmi príjemne, cítili teplo a niektoré bolesti odišli. Nahrávky boli veľmi príjemné a dobre sa vás počúvalo. Viete všetko vysvetliť zrozumiteľne a jednoducho 😉. Potrebujem si ešte viac doštudovať tie rozšírené skriptá, kde je všetko pekne podrobne popísané. Ak by sa mi vynorili nejaké otázky, určite Vám napíšem 🙂. Prajem krásny deň, s pozdravom, Soňa B.

Zdravím Martine, energie mi funguje krásně jemně hřejivě a intenzivně. Když jsem příjmala Reiky poprvé bylo to nadherné. Uplně jsem se zastavila v čase. Nechtěla jsem se probudit zpět, jak mi bylo příjemně teplo Pocítila jsem pocit tady a teď. Při Reiky jsem vnímala klid, sjednocení, harmonii. Přeji hezký večer a děkuji. Monika

Dobrý deň, už som po niekolkokratom opakovanom zasvätení Anjelské reiki, sadlo to hneď na prvý krát. Pocity boli super, jemná energia, krásna, ukázal sa mi oltár, nie ako v kostole, ale vytesany do kamennej steny, hieroglifi vlastne podobné ako boli v skriptach.

Tak ako dieťa som bežala po horskej lúke kde boli rôzne lúčne kvety ktoré boli vysoké až po moje ramená a mala som nesmierny pocit šťastia. Ďakujem, pekný deň. Renáta V.

Dobry vecer,

zrovna jsem si poprve vyzvedl zasveceni, mel jsem moznost vyzkouset cca 5-6 ruznych ucitelu a musim rict ze u Vas je zasveceni nejcistsi a zaroven nejsilnejsi (nemyslim tady silu cisteni jak to vetsinou byva, ale krasnou silu energie v prapuvodni forme a primy kontakt s bytostmi). Jsem opravdu ohromen zazitky z tohoto zasveceni, kazdy halir ktery jsem na nej dal byl dobre investovan, zasveceni v takove intenzite, ktere bylo ale zaroven 100% ciste a prijemne, to jsem jeste nezazil. 

Dekuji mnohokrat 🙏 Filip T.

Krásný den Martine, Včera jsem prošla zasvěcením do Shambally 1024 a musím vám říct: Měla jsem nádherné pocity! Do dlaní jakoby mi někdo něco psal, mravenčení rukou až po ramena, poté jemné mravenčení v oblasti třetího oka, jakoby se ještě více snažilo otevřít, a pak jsem na chvíli viděla barvy, světla, jakoby světla andělů, tak bych to asi přirovnala a bylo mi celkově moc hezky.

Ještě večer jsem namalovala obrázek a napsala článek. Já se hodně věnuji psaní a malování, a měla jsem pocit přílivu energie. Po zasvěcení mě začalo škrábat v krku, ale přišla mi myšlenka, že se dočištuje krční čakra. A večer bylo vše v naprostém pořádku.

Dnes ráno jsem udělala opakované zasvěcení. Už ty pocity nebyly tak silné, ale jemné mravenčení pociťuji ještě nyní, když vám píšu. Cítím velkou vděčnost, lehkost a radost. Moc děkuji. Nyní Šambalu 1024 procvičuji.

S láskou a světlem Janča K.

Martine, zasvěcení do energií nabebevzatého mistra Lord Lanto - bylo nádherné. Již při přípravě jsem cítila jak mě hřeje 1., 2., 3. a 4 čakra i celá záda. Při zasvěcení mě prostoupila krásná, teplá jemná energie, hřály mě také ruce. Nádhera. Monika

Krásný den,

hned jsem se pustila do studia. Zasvěcení bylo moc příjemné, Shamballu opravdu vnímám úplně jinak, než Reiki a ještě jiné je to když posílám obě energie najednou. Jakmile na Shamballu pomyslím, už ji cítím kolem hlavy a postupně všude, jako takový proud, tlak, nevím jak lépe to popsat :-)

Mám takový zvláštní pocit, možná je to i vaším čištěním, jako bych to teď byla opravdu já... určitě bych ráda v Shamballe pokračovala, hned jak vše pořádně prostuduji prozkoumám a vyzkouším, už mám doma zasvěcené skoro všechno a na dálku u rodičů také, je to super a na uklidnění situace u dětí funguje téměř okamžitě.

S pokorou

Lenka K.

Moc vás zdravím, rád bych vám poděkoval za léčení a harmonizaci čaker reiki - cítím obrovskou úlevu :) a návody na meditaci jsou prostě skvělý, jednoduché, bez zbytečných praktik a vyhazování peněz za pomůcky. jste skvělej. děkuji vám :) 

Ondřej P.

Dobrý den, pane Martine, moc děkuji, že jste. Vím, že s Vámi jdu po správné cestě, a proto další zasvěcení jsem zvolila Arulu Velmistra, abych se více pročistila, posunula a více spojila s Vyšším Já. Nejenom, že se tak stalo, navíc také začínám o to více cítit vnitřní klid. Je to naprosto něco krásného, za což moc a moc děkuji. 😍❤ Iv.

Namasté Martine, mnohokrát děkuji... Jsem nadšená... Zasvěcením do Aruly Velmistra jsem si již včera prošla a bylo to velmi pěkné. Brnění v rukách a příval pozitivní energie. Dnes v noci se mi zdálo spoustu snů - docházelo k dočištění na podvědomí. Většinou si znovu zasvěcení dělám skoro každý den před spaním. Přeji Vám a Vaší rodině spoustu krásných okamžiků a splněných přání. 🙏😇💗. Děkuji. Martina S.

"Musím říci, že jsem předtím absolvovala několik různých rádoby kurzů, ale vždy to bylo takové hození do vody. Od vás je to opravdu důsledné, proto mě asi láká zkusit i případně něco dalšího." Míša H.

"Po zasvěcení do 21 nanebevzatých mistrů Arula, mi jde LSVJ mnohem rychleji a cítím, že i efektivněji a do hloubky. Jsem nadšená. :-) Ještě jednou mnohokráte děkuji...." Martina S.

"Martine, v poslední době vnímám u sebe velký posun... je to těžké vyjádřit slovy. Jsem jiná, je to jako kdybych nastoupila do svého "vlaku života". Vše zvládám s jinou energii. Prostě žití a bytí v tady a teď. Za vše Vesmírné díky... je to takové kouzlo. Ra-Sheba je pro mně ,jako kdybych nastoupila do tryskáče.. Jsem šťastná, že jste se mnou. S Vámi je to vyšší level. Děkuji." Taťjana K.

"Dobré ráno Martine ,včerejší zasvěcení do Komyo Kai Reiki bylo úžasné. Nejdříve srdce, poté brnění v korunní čakře přes nos směrem k srdeční čakře, kde to začalo lechtat, tak asi 5 minut. Poté energie šla do rukou a ke konci asi po hodině do došlo i k nohám. Energie úžasně funguje. Ráno jsem zkoušela Reiki předávat i dál. Je to úžasné a krásné. Hlavně nemusím (díky zasvěcení do Reiki) meditovat dlouho, abych cítila energii... Děkuji za užásná videa. Je vidět, že to děláte s láskou ." Jarka H.

"Hezký den Martine, Ráda bych se podělila o zážitek ze zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki. :) Poprvé to bylo v sobotu večer a poté v neděli. U obou to bylo stejné, takový jemně teplý tlak v dlaních... Byl to takový příjemný odpočinek :) u obou jsem teda zatím usla. Zatím pokračuju v meditacích 2x denně, i když kratších kvůli dětem... děkuji za pomoc." Katka M.

"Už to v srpnu bude rok od mého prvního zasvěcení do Shambally 1024. Jsem moc ráda, že mám tak pohodového, empatického učitele. Martine, moc Vám děkuji za veškerá spirituální předčištění před zasvěceními a péči. Dnes jsem zasvěcení do energie Mahatmá přijala. Krásná, intenzivní a jemná energie nejdříve proudila korunní čakru postupně do všech čaker. Chvíli mě hřála na srdci. Bylo to pohlazení na duši. Vnitřním zrakem jsem nachvíli zahlédla zlatobílý paprsek. Po probuzení mi je velmi příjemně. Energie mě krásně uklidnila. Moc děkuji za vše." Monča J.

"Martine, Ra-Sheeba - byl to těžko popsatelný zážitek... v každé dlani se otevřel spirálovitý vír a pak nad vším jeden velký vír. Děkuji, děkuji, děkuji - velmi silný zážitek. Jsem jiná, užívám si to a stále to pracuje. Ráda pracuji s energetickými symboly Ra-Sheeby, jde mi to lehce s pocitem, že už je znám z dřívějška. Chci dál pokračovat s energii Ra-Sheby, mám k ní velkou úctu a pokoru. Skripta máte perfektní, precizní práce, dobře se mi podle nich učí. Děkuji Vesmíru, že jste se mnou na mé duchovní cestě." Taťjána K.

"Jsem ráda, že s Vámi mohu probrat, co potřebuju a že mi na to dáte nadhled. Vždy mě uklidníte, že jdu po správné cestě." Katka M.

"Děkuji velice za Vaše kvalitní spirituální dálkové terapie. Cítím se o mnoho líp, dalo mi to snad víc energie než všechna zasvěcení dohromady, která jsem měl u konkurence... Musím říct, že opravdu smekám. Tento týden mi dal od Vás víc, než celá moje cesta doposud. Jsem neskutečně spokojený, dekuji." Filip T.

"Namasté Martine, Teď jsem byla nemocná s problémy kolem třetí čakry. Vaše meditace na 3. čakru mi velmi pomohla. Začala jsem pracovat s více lidmi ve větším okruhu. Už to nejsou jen známý a příbuzní, ale i na doporučení." Martina S.

"Martine, Moc Vám děkuji za vše! Ráda Vám posílám feedback: Moje zasvěcení do 4. stupně Komyo Kai REIKI bylo úžasné! Wow! Vše bylo daleko intenzivnější než u předchozích zasvěcení, nejraději bych tak zůstala, vůbec se mi nechtělo procítit se nazpátek :) Celý den vydržela tato krásná energie se mnou a všichni kolem mne, celá domácnost byla naplněna touto energií a všichni jsme měli dobrou náladu." Míša D.

"Byla jsem naprosto rozhozená z neodborného zásahu jiného léčitele... Díky Vám a Vašemu měsíčnímu spirituálnímu léčení jsem zase zpět. Velice Vám z celého srdce děkuji za Vaši pomoc. DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI !!!!!!!" Soňa O.

"Pocity z Komyo Kai REIKI I. + II. boli - najprv dlhšie nič, potom nával tlaku v hlave ... ten tlak ale nebol nepríjemný ... velmi mierne teplo na dlaniach bolo tiež..." Alena S.

"Martine... píšu své dojmy ze zasvěcení. :-) Udělala jsem si několikrát zasvěcení do 1. stupně Andělské Reiki, průběh je vždy víceméně podobný- cítím mravenčení a tíhu v rukou, někdy také mravenčení na vrcholku hlavy." Simona K.

"Martine, děkuji Vám moc za krásnou šeptací meditaci REIKI. Moc jsem si ji užila, z nahrávky proudila nádherná energie, uvolnilo se mi spoustu věcí. Po dlouhé době jsem byla šťastná a jen v čistých a nádherných vibracích. Moc Vám děkuji. 🙏" Helena U.

"Martine, děkuji mockrát za všechny video meditace. Všechny jsou krásné a pohodové, díky moc." Iva Ř.

"Dobrý den, Martine, chtěla jsem Vám napsat zpětnou vazbu k Vaší energetické videomeditaci, kterou jsem si v minulém týdnu pouštěla. Celkově se po ní cítím mnohem lépe, ulevilo se mi psychicky i fyzicky. Meditací mě doprovázela kopretina. Během meditace jsem s největší intenzitou cítila pronikání zeleného léčivého světla do mého těla, a ihned jsem cítila obrovskou úlevu. Určitě se k ní ráda zase vrátím. Moc děkuji za léčivou meditaci." Natálie B.

"Dobrý den Martine, děkuji za Vaše dálkové terapie. Úžasně mně to pomáhá." Katka

"Martine, moc vám děkuji za veškerá předčištění a přípravu na zasvěcení do 1. stupně energie Ra-Sheeby. Před zasvěcením jsem četla větičky a slzely mi oči. Zasvěcení pro mě bylo velmi intenzivní. Nejdříve jsem cítila jemné brnění od 1. čakry, které prostoupilo celé mé tělo. Nořila jsem se do svého nitra hlouběji a hlouběji. Po chvíli se brnění zesílilo a přidal se pocit krásného tepla, které jsem vnímala nejsilněji na 1. až 4. čakře. Měla jsem pocit ukotvení, stability. Plně jsem si uvědomovala svůj střed. Pro mě opravdu nádherný pocit." Monika

"Mnohokrát děkuji, zasvěcení do Mahatmá bylo velmi intenzivní, je vidět, že to na tu dálku funguje dobře." Viktorie

"Vaše dálkové terapie mi moc pomáhají. Díky nim mám zase energii a chuť do života. Nejlepší je pro mě večer, jelikož po terapii hned usnu a velmi dobře spím. Moc mi pomáháte. Děkuju, Martine." Kateřina M.

"Video meditace jsou úžasné, většinou si dávám energetické léčení každý den po práci, pak jen vypnu telefon užívám si různorodost energií a usnu. Krásně se mi spinká. Jak začnete mluvit já už cítím příjemné energie a pomalu se nořím do svého nitra. Večer si ještě vymaluji omalovánku mandaly na danou čakru a je mi prima." Monika J.

"Děkuji za čištění a následné zasvěcení do energií Kněze řádu Melchizedeků. Při zasvěcení - zlatá monstrance a na 5 čakře mi ruka kreslila křížek v kruhu... Nejkrásnější zasvěcení které jsem zatím zažila. Na začátku oslňující bílá zář, poté ruka na 5 čakře a zářivé indigová barva. pak následoval ohňostroj barev, bílá, která se přelévala ve zvláštní růžovou, fialovou, hnědou, zlatou a atd., no prostě WOW. Pak následovaly fosforové barvy, poté záhony plné zvláštních květů, keřů, trav a stromů - neskutečná nádhera. Konec zasvěcení zlaté zářivé oslňující světlo. I když moje zasvěcení trvá 1 hod až 2 hod., v tuto chvíli jsem si přála aby to nikdy neskončilo. Škoda že nejsem malíř. Už se těším na webinář." Ala B.

"Nedokážu přesně sdělit, která energie mě probudila k životu, protože jsem měla v krátkém čase po sobě zasvěcení do Kristovy Shambally a MerKaBy a ANaGaNA Reiki a určitě to byly všechny. V současné době od ledna jsem hodně pracovně vytížena tím, že onemocněla dlouhodobě kolegyně, a jak se říká, pracuji za dvě. Po posledním zasvěcenído ANaGaNA Reiki: Vnitřní dítě jsem jak vyměněná :-), cítím se výborně, plná síly, přestaly mě trápit záda, nic mě nerozhází, nevytočí, mám pořád dobrou náladu :-) a jsem v klídku. Děkuji." Radka O.

"Martine, Včera jsem si pustila video meditaci na 1. a 3. čakru. Bylo to velmi intenzivní a silné léčení. Při meditaci na 1. čakru jsem měla pocit spojení se Zemí a uzemnění. U meditace na 3. čakru jsem se cítila velmi krásně. Vaše slova působila jako pohlazení... Pro mě opravdu nádherný zážitek. Moc vám děkuji." Monča

"Martine děkuji... pokračuji v čištění duše. Je mnohem líp. A děkuju za Cony. Poslední léčení jí hodně podpořilo. Moc zdravím." Lída

"Namasté, mockrát Vám děkuji za předčištění, zasvěcení do REIKI i za všechny materiály, které jste mi zaslal. Skripta už jsem si začala číst, jsou velmi hezky napsaná, děkuji. První zasvěcení jsem již přijala ve čtvrtek večer. Myslím, že vše proběhlo v pořádku. Po celou dobu jsem cítila teplo v dlaních a celé paže byly jakoby ztěžklé. Celkově jsem se cítila příjemně a v harmonii, po celou dobu jsem se usmívala. Bylo to jako vracet se domů. Už se těším až se více pustím do učení, skript i videokurzu. Ještě jednou Vám děkuji za možnost učit se Reiki právě u Vás." Martina R.

"Velmi děkuji za Vaši rychlou odezvu a péči. Studijní materiály jsem přečetla hned po Vašem odeslání a dnes se dodívala na videokurz k Shamballe 1024. Vaše materiály jsou výborné, děkuji za ně. :) Zasvěcení jsem přijmula ještě včera, energii jsem intenzivně cítila po celém těle... včera mi to šlo i intenzivně přes špičku nosu... posledně jsem ji pocítila zase hodně v čelistech. No, proudí si kam je to vhodné, že. :) Jako posledně i včera jsem usnula, ale v průběhu jsem se několikrát vrátila zpět do nějakého bdělého/rozespalého stavu, tok energie stále intenzivně probíhal... Právě tohle spojení mám zájem prohlubovat a růst... Hlavně se uvnitřnit, probudit srdíčko a naleznout sama sebe, dát sama sobě svobodu, pak se bude zrcadlit ve všech oblastech života, že. Pracuji na sobě s energií Shambally a vidím, jak se společně s navyšováním a podporou energie, vše odkrývá a mění... Je to pro mě ta správná cesta :)." Zuzka P.

"Video energetická meditace byla nádherná. Nejdříve mě intenzivně hřály dlaně. Energie Reiki prostoupila celé mé tělo a působila na mé všechny čakry, ale také hlavu a uvolnila celé mé tělo. Energie byla zpočátku intenzivní a pak se krásně zjemňovala. "Slyšela" jsem i přítomnost andělů. Jak k nám proudily jednotlivé barevné paprsky, hřálo mě na srdci a pak i v ostatních čakrách. Nořila jsem se hlouběji a hlouběji. Bylo mi velmi příjemně a nechtělo se mi zpět. Byl to krásný zážitek, díky moc." Monča J.

"Martine, vyzvedla jsem si skripta, v okamžiku, kdy jsem je otevřela, vnímala jsem tak krásnou energii, celou mne naplnila, neumím to popsat slovy. Je to takové kouzlo... Na všechno se moc těším. Děkuji mnohokrát." Taťjana

"Martine, Děkuji Vám za krásné spirituální léčení. Nejdříve mě hřály dlaně, hějivá energie prošla všemi čakrami. Energie byla i kolem mne. Bylo mi velmi příjemně. Celé tělo se krásně uvolnilo. Léčené byly i mé oči do hloubky. Vnímala jsem při tom záblesky bílého světla. Bylo mi nepopsatelně krásně. Moc Vám děkuji." Monika

"Nastudovala jsem si návod a přečetla vše, co je třeba. Včera večer jsem si lehla a nechala se unášet úžasnou energií Shambally 1024, kterou jsem cítila. Po celou dobu (asi 45minutovému zasvěcování) jsem cítila obrovský tok energie v rukách, nohách, pak také kolem klíčních kostí a v závěru mi energii lítala ve spodní i horní čelisti (poslední dobou cítím bolesti stoliček, i když zubař nic nenašel ani přes rentgen). Bylo to velice příjemné a záživné." Helena B.

"Děkuji za webinář, bylo to moc fajn... přiznám se, že jsem měl nejdříve drobnou skepsi, ale ta byla rychle rozptýlena. Je to perfektní doplnění zasvěcení o praktické zkušenosti, které se nevejdou do skript, takže určitě palec nahoru!" Petr P.

"Webinář se mi moc líbil, byl pro mně přínosem. Meditace byla ,,jízda", děkují za duchovní nadílku. Skripta jsou tak perfektní, že nemám zatím žádné dotazy. Děkují za všechny dary." Taťjana K.

"Dnes jsem se konečně ponořila do Šeptací meditace a moc je mi líbila. Bylo to nové, zajímavé a hlavně prožitek byl opravdu silný a intenzivní." Jaroslava

"Děkuji za zajímavou Šeptací meditaci, užila jsem si ji a těším se na příště." Radka O.

"Martine, děkuji za velké předčištění před mým zasvěcením. Samotné zasvěcení bylo úžasné - nejprve silná vlna energie, cítila jsem, jak se všechny mé čakry rozšířily do neskutečné velikosti a pak příjemná povznášející energie a žlutooranžové květinové mandaly. Děkuji." Alena B.

"Zdravim Martin, dlho som sa neozvala, urobila som si z Reiki taky kazdodenny ritual a celkom dobre mi to slo, dokonca som bola vcera na kontrole s tou stitnou zlazou, kvoli ktorej som sa dostala k Tvojim strankam. Bez uzivania liekov (na tajnasa) sa mi podla USG (Sonograficke vyšetřenie) stav nezhorsil, dokonca trosku sa uzol zmensil." Renata R.

"Martine, moc Vám děkuji za telefonickou konzultaci a veškeré rady a postupy. Jsem moc ráda, že jsem mohla využít konzultace a ptát se. Moc Vám za něj děkuji a odpovědi na mé otázky. Velmi příjemně se s Vámi povídá. Moc jste mi pomohl... Děkuji moc. Určitě využijí znovu." Monika J.

"Martine moc Vám děkuji za dálkové léčení. Cítím se mnohem lépe. Moc Vám fakt děkuji. Energie hodně léčila hlavu, po těle proudila krásná jemná energie, opravdu nepopsatelná nádhera. Určitě zase využiji." Monika J.

"Moc Vám děkuji za detailní instrukce, energetickou přípravu i vytvoření energetické schránky. Zasvěcením do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki jsem prošla dle instrukcí a určitě si je ještě znovu zopakuji. Byl to velmi zajímavý a příjemný zážitek - cítila jsem intenzivní vibrace nejvíce na čele, teplo v dlaních a celkově silný příliv energie. Kromě toho se po zasvěcení ještě více prohloubily moje pocity vnitřního klidu, harmonie a lásky, které se objevily před několika měsíci, a které mě i přivedly k zájmu o Reiki. Najednou se samy dostavují odpovědi na nevyřčené otázky a mnohé dává nový hluboký smysl." Alena J.

"Zdravím Martin, prijala som zasvätenie do 4 st. REIKI a dnes som si pozrela videokurz. Som skôr introvert, a preto mi vyhovovali zasvätenia na diaľku a študovala som v domácom prostredí dostupnú literatúru. Musím však uznať, že sledovať váš webinár bolo pre mňa veľkým prekvapením. Veľmi som si to užila a vaše úprimné nadšenie s prácou s energiami mi dodalo ešte väčšiu chuť pracovať na sebe a uvedomila som si , že niektoré techniky robím intuitívne v poriadku a niektoré (meditovať) musím ešte zlepšiť. Na mojej ceste s REIKI som s Vami od roku 2013. S každým stupňom som si viac istá. Reiki terapiu si žiada nielen moja rodina, ale aj známi, ktorí zistili pozitíva. Po poslednom zasvätení som cítila, že mi "vibruje" tretie oko. Veľmi sa teším na moje posuny. Rukami už som si nacvičila vnímanie, kde telo potrebuje doplniť reiki a ako dlho v pozícii zotrvať (Byosen)." Miriam M.

"Jsem ráda za pravidelné online tréninky a meditace. Je to mnohem silnější zážitek, než meditovat sama. Alespoň se takto člověk donutí si sednout a nechat se vést Vašimi řízenými meditacemi. Nejlepší je, že se toho i mnoho dozvím." Monča

"Šamanské bubnování bylo skvělé. Mravenčení po těle a cítila jsem, jak mnou prochází energie. Cítila jsem klid. Ten cítím pořád, i když je kolem mě zmatek. Měla jsem v sobe tolik energie, že jsem usnula někdy hodne po pul noci. Ani dneska se necítím unavená." Anička

"Děkuji za online meditaci, se šamanským bubnem rezonuji... Určitě si meditaci pustím opakovaně, je to velmi příjemné, přesně jak jsi říkal, nejdříve se všechno rozvíří a pak vše usedá." Jarka S.

"Děkuji moc za zasvěcení do energií nanebevzatého mistra Saint Germaina. Velmi se mi líbilo, bylo to zase něco úplně jiného. Jiné procítění, myslím i jiné vibrace. Po pár dnech jsem se ptala v meditaci nanebevzatého mistra Saint Germaina na výklad mého dávného snu, respektive o jaké poslání jde (o jakou zprávu). A úžasně mi to vysvětlil. Sny se opravdu plní, ale musí je člověk dobře pochopit. Děkuji." Martina S.

"Ďakujem veľmi krásne za liečenie a za energiu. Veľmi príjemné som sa cítila. Cítila som liečivú energiu, pomohla mi veľmi. Vďaka ešte raz, pekný večer Vám prajem." Janka P.

"Tak včera jsem byla hodně překvapená, jak se mi po Vašem dálkovém léčení ulevilo. V noze jsem necítila žádnou bolest. Byla jsem velmi mile překvapena. Děkuji moc." Irena P.

"Bylo velmi příjemné poslouchat online Šamanské bubnování. Musím sdělit, že to byl zase velice silný a hluboký zážitek!" Soňa

"Sděluji dojmy ze včerejší online meditace. Bylo to pro mě zajímavé, zažila jsem to poprvé, i když šamanský buben jsem již slyšela. V polovině meditace jsem cítila příjemné teplo na kotnících a pak i na chodidlech, bylo to příjemné... Děkuji." Radka

"Děkuji za dnešní večerní online šamanské bubnování, bylo to něco úplně jiného, pro mě nové a velmi zajímavé.... Během chvilky rytmus bubínku zvítězil a dokonce mi v hlavě opakovaně zněly rytmicky věty, slova, které jsem si spolu s tlukotem v duchu zpívala. Takže prima oddychové, vydržela bych i déle. Určitě si s chutí zopakuji." Martina

"Martine, posílám vám pozdrav a zároveň poděkování za zasvěcení do Komyo Kai Reiki - 1 a 2. stupně. Taky bych rád sdílel pár dojmu jak to probíhalo: Zasvěcení jsem přijal před spaním, cítil jsem vibrace po těle ale hlavně na hlavě. Další den při opakovaném zasvěcení to samé. Pravidelné meditace a dávání si Reiki vnímám jako fajn cestu k vnitřnímu klidu a hlubšímu nacítění energie. Měl jsem možnost nechat proudit energii k přítelkyni a k mojí mamce, obě citily příjemné vibrace v oblasti položení rukou. Ruce přikládám intuitivně, kde mě to táhne, nebo kde člověk má problém. Těším se na další úroveň." Filip Ř.

"Je to nyní 14 dní od zasvěcení do REIKI. Již před ním jsem cítila určité energie přes dlaně, ale nyní je to intenzivnější a nepopsatelné. Dnes jsem poprvé vyzkoušela přikládat ruce na svého 13letého syna, asi po 15min. Vběhla k nám na lůžko má 5letá dcerka, posadila se vedle mě natáhla nade mě ruce jako nad taborákem a povídá: "Jé, ty krásně hřeješ a brníš." No není to nádhera ... že to spontálně cítí malé dítě... Jsem vděčná Vesmíru, že mě k Vám nasměroval a Vám ještě jednou moc děkuji!" Renata G.

"Děkuji za pravidelná online setkávání. Pomáhají mi velmi v mém duchovním rozvoji." Jana

"Martine moc děkuji. To dálkové REIKI léčení to byla taková nepopsatelná nádhera... Nejdříve jsem cítila slabé teplo, jak postupovalo od hlavy až po nohy. Bylo to, jako by mě někdo přikryl "hřejivou přikrývkou". Pak mě začaly hřát paže a dlaně. Chviličku jsem ji cítila na srdci. Energie velmi působila v kolenou až jsem ucítila uvolnění a nakonec na chodidlech prstech. Ty se také uvolnily a krásně prohřály. Reiki jsem vnímala jako krásné teplo a meditativní pocit. Moc moc děkuji za dnešní zážitek." Monča

"Chci Vám moc poděkovat za zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki. Zasvěcení bylo velmi příjemné, energii jsem cítila jak v rukou, tak i v nohách - do těch mi proudilo velké teplo, byl to příjemný pocit. Nyní se snažím s Reiki pracovat dále jak popisujete ve skriptech a jak zmiňujete ve videokurzu. Vím, že není náhoda, že jsem se nyní dostala právě k Vám a jsem za to Vesmíru vděčná, opět mám další vidinu posunout se ve svém životě dál. Vím, že se vše bude odvíjet od mé trpělivosti, píle, odhodlání a pokory, uvidíme... :-) Každopádně jsem nyní moc ráda, že jsem první krůček již udělala." Renata G.

"Moc děkuji za předčištění, 9 hodin? Úctyhodný výkon. :) Zasvěcení do 3. stupně Komyo Kai Reiki proběhlo v pořádku, bylo nádherné... Asi nejsilnější ze všech zasvěcení, která jsem si zatím prošla. Moc děkuji i za prohloubení 2. stupně... je to úplně super a rozšiřuje dále možnosti, jsem nadšená." Mirka F.

"Jsem fanda Vašich webinářů, dozvídám se tam a třídím si informace způsobem, ke kterému jsem se jindy nedostala.... Je pro mě důležité nejen energie používat, ale taky vědět ty posloupnosti a návaznosti. Víc než kdy jindy si u každého videa jasně uvědomuji, že mě Universum dovedlo k tomu nejlepšímu učiteli, kterého jsem si kdy mohla vybrat a vůbec přát. :-) DĚKUJI." Martina K.

"Martine, včera jsem si už chvíli před 19.hod. lehla do postele. Všude bylo ticho a tma, takže jsem byla připravená přijímat Vaše dálkové léčení, Vaši energii. Před tímto jsem od bolestí v chodidle nemohla vydržet. Zpočátku jsem celkem nic necítila, ale po nějaké chvíli jakoby se mi v chodidle tvořilo teplo. Takové zvláštní, které mi dělalo v chodidle tak příjemně. Po půl hodině jsem cítila velkou úlevu v chodidle. Bolest byla pryč." Irena P.

"Moc Vám děkuji za včerejší Webinář každá informace pro mě byla velmi přínosná. Na Váš projekt nových meditací se moc těším... Vesmír je úžasný, jak hezky plní přání. Jsem velmi vděčná ani to slovy nejde vyjádřit ❤️❤️. Máte moc krásně propracované meditace. To, že Vás ta práce baví a naplňuje, je z video meditací, které děláte, opravdu CÍTIT. Je to nádhera. Energie Shambally 1024 jsou ZÁZRAK. A hlavně fakt, ze je možné si pomoci "hned". Je mi mnohem lépe" Monika J.

"Už se mi daří opakovaná zasvěcení a cítím, jak mnou energie krásně proudí. Mockrát děkuji za Vaši radu. ❤️ Díky REIKI jsem si našla úžasnou práci, poznala skvělé lidičky a začalo se mi dařit ve všech aspektech života. I fyzicky jsem schopná více, než jsem doufala. A psychicky jsem na tom o poznání lépe o 100% - rodina i přítel si všimli mé změny k lepšímu. Ještě jednou mockrát děkuji. ❤️" Monika B.

"V neděli jsem tahala těžké kýble plné kamenů. Hýbla jsem si s loktem tak, že jsem myslela, že ruku nenarovnám. Řekla jsem si, že je to ideální čas zkusit REIKI, které mám od Vás zasvěcené. Druhý den jsem bolest necítila. ☺️" Michaela B.

"Moc bych Vám chtěla poděkovat za zasvěcení do energie REIKI a současně za předčištění. Musím se podělit o zážitek. Vlastně bylo to úžasné. Z počátku jsem cítila energii na dlaních. Poté jsem cítila tlak na pravé plíci . Celou dobu jsem viděla něco jako polární záři v modré a fialové barvě. Dostala jsem se do nějakého prostoru, ani nevím kam, kde mi bylo úžasně. Celé to probíhalo hodinu." Michaela B.

"Díky zasvěcení do Shambally 1024 se mi zlepšil se mi spánek. A hlavně kočička spí celou noc, nebudí mě už několikrát za noc. A já se probouzím odpočatá. A mé sny jsou už také v pohodě." Monča J.

"Martine, děkuji Vám za 4. stupeň zasvěcení Shambally 1024. Provedla jsem si ho 2x za sebou a bylo to velmi krásné, energie proudila celým tělem. Nejvíce jsem ji cítila v celém trupu od srdce až k ledvinám. Andělé mě objímali a hladili... Toto vše trvalo 1 hodinu a asi 15 min.. Děkuji." Eva V.

"Martine, moc děkuji za doporučení kurzu LSVJ 4 :-), je to tedy vážně věc. Přítel díky terapii, kterou jsem mu po LSVJ 4 udělala, začal po letech konečně zase pořádně spát." Lenka D.

"Po Vašem dálkovém léčení jsem přestala po letech kouřit. Děkuji." Kateřina B.

"Moc ráda si opakovaně čtu ve skriptech 1. a 2. stupně Shambally 1024. Moc hezky na mě působí. Je v nich tolik LÁSKY. Nádherné dílo. Velice také děkuji za krásný a silný zážitek ze zasvěcení. ❤️❤️ Cítím krásné pocity a radost." Monča J.

"Zasvěcení do Shambally bylo velmi příjemné, mě Shamballa připadá taková něžná laskyplná energie s vysokou vibrací, a přitom zajímavé je, že se cítím uzemněná a tak nějak víc napojená na Matku Zemi. Meditace na Video kurzu byla úžasná, cítila jsem silnou, však jemnou energii a silný pocit sounáležitosti. Martine moc moc děkuji." Jarka S.

"Děkuji za video kurzy, které jsou vždy pro mě přínosné. Plno věcí jsem pochopila právě díky video kurzům. Meditace s Fialovým plamenem - ty si dělám skoro denně, neskutečně mi pomáhají. Včera jsem šla ve video kurzu meditací do města Shambally 2002. To co jsem včera zažila když jsem vkročila v meditaci do Shambally byl zázrak, nádhera, úžas, nic tak nádherného jsem v životě nezažila. Úžasná energie, krásné město. Byla jsem z toho u vytržení. Děkuji, děkuji, děkuji." Alena B.

"Martine, zrovna čtu Vaše materiály k 1. a 2. stupni Komyo Kai Reiki... Krásně se to od Vás čte, je to přehledné, jde to pochopit a ty Vaše poznámky jsou dokonalé. ❤️ Málo lidí dokáže takto poutavě psát. A zdá se mi od Vás mnohem jednoduší, než jiné knížky na toto téma... Já netuším, jak moc Vám poděkovat, vyrazil jste mi dech... Slova mi došla... Ani nevíte, jak moc to pro mne znamená. Jste prostě úžasný človíček, moc si toho vážím a jsem převelice šťastná, že jsem poslechla rady od svých průvodců, že mě k Vám dovedli... Také Vaše skripta k Shamballe 1024 jsem přečetla skoro jedním dechem, jak krásně a snadno se četla." Monča B.

"Jasno mi v tom všem dělají především video kurzy, protože ty informace, co tam s námi sdílíte, ty prostě v textu být nemohou... praxe... pospojovat to vše dohromady, zjednodušit a dát do vzájemných souvislostí... to je asi to nejvíc cenné a důležité... co nám tím všem můžete Vašimi video kurzy dát, protože mně posouvají neuvěřitelným způsobem... a to si moc dobře uvědomuji." Martina K.

"Martine, ráda bych ti poděkovala za další poučný video kurz :-). Celkově mi tyto video kurzy dávají vždy mnoho nového, nebo připomenou, co jsem již zapomněla. Moc děkuji za úžasný nápad je natočit." Lenka D.

"Děkuji za video kurz a zasvěcení do Fialového plamene a nanebevzatého mistra Saint Germaina. Sama na sobě cítím nárůst energie, i kyvadlo mi potvrdilo. Schopnost mého energetického napojení se mi dost výrazně zvýšila... neuvěřitelné... Cítím se teď najednou tak nějak zase klidněji a vyrovnaněji. Ani jsem to popravdě nečekala, že jedno zasvěcení mi zase obrátí všechno vzhůru nohama. :-) Cítím nyní, že v práci lépe zvládám nápor klientů. Jsou jaksi víc hodní, poděkují, usmějí se a jsem jak v euforii. Nemám už pocit, že jsem po 10 hodinách v kanceláři jak vycucaný zmlácený uzlíček. A při léčení třeba manžela a dětí jsem si všimla, že i tam mě to pouští mnohem víc a hloub. Opravdu ty dva poslední video kurzy mi změnily svět. Je to tak, jak jste říkal... když už má člověk pocit, že se nemá, kam dál posunout.... Tak najednou je vše obráceno vzhůru nohama a zase mám najednou nový směr a nové cíle. Pořád je, kam se kam posouvat. Takže v úžasu... s obdivem... vděkem... láskou... děkuji za ukázání další cesty." Martina K.

"Krok po kroku od léčení Shamballou a rušení Akášickych záznamů duše, až po Andělské Reiki mě přivedlo ke zdraví. A za to, že jsem se dostala do tohoto bodu, vděčím určitě andělům... Doby zvracení, depresí, apod. jsou pryč. Uzdravit se, to byl můj důvod, proč jsem si objednala Vaše kurzy. Zítra mě čeká pracovní pohovor a pokud vyjde, půjdu téměř po dvou letech do práce. Děkuji." Šárka D.

"Zasvěcení do všech prvních 3 stupňů Shambally 1024 jsem si krásně užila, energie si pracovala po těle, intenzivně v oblasti obličeje, za očima, taky v nohou, později jsem lehce zdřímla. Po 2,5 hodinách podřimování jsem se probudila s pocitem, že zrovna bylo dokonáno :). Opakování jsem si užila vícekrát, postupně se intenzita prožitku umírňovala. Martine, jsem za Vás jako za mistra, opravdu, opravdu velmi ráda! Přesvědčil jste, byl velkorysý, maximálně pečující a máte nejlepší možný přístup. Jsem vděčná, že jsem při svém duchovním rozvoji ve Vašich dobrých rukou :)" Zuzana P.

"Namasté, Martine, moc děkuji za Vaši práci, za Váš poctivý přístup a oceňuji, jak přehledně a jasně vše na video kurzech vysvětlujete. Děkuji Vám - nádhera!" Pavlína

"Včera jsem měla možnost vidět video kurz Fialový plamen. A mohu říci, že mě velmi zaujal, ovšem všechny meditace mě tentokrát úplně dostaly, byly nádherné! Krásně jsem si je užila, takovou sílu jsem zažila poprvé. Děkuji." Radka O.

"Chtěla jsem Vám poděkovat za zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Kai Reiki. Skripta máte krásně zpracovaná a názorně mi hodně pomáhají vše pochopit." Helena U.

"Martine, moc děkuji za webinář Reiki 3. Dozvěděla jsem se spoustu nových informaci. Líbí se mi meditace se symboly a nové meditace jsou úžasné. Pokaždé se cítím skvěle." S. D.

"Chtěly jsem Vám poděkovat za nádherný webinář v sobotu. Moc jsme si to užily. Byla to příjemně strávená sobota. Meditace byly úžasné. Vždy jsem byla skeptická ke kyvadlu, ale změnila jsem názor. Baví mě zkoumat tabulky LSVJ. Poctivě trénujeme. A těch nových informací! Paráda. Techniku channelingu používám také. Popíšu třeba i dvě A4 - skvělé vzkazy. Děkuji za nás obě." Martina a Bára

"Zasvěcení do 5. a 6. Velmistrovského stupně Reiki krásně dosedlo, jsem jen žasla :-) A stalo se to i při opakování zasvěcení, které jsem 2x udělala... Pročistilo se vše, jak mělo. Velmistrovské Reiki symboly fungují bezvadně. Děkuji." Peťka

"Martine, díky moc za video kurz. Jako pokaždé jsem se při meditaci hodně čistila. Vždycky mi pomůže, s jakou lehkostí vše předáváš a děkuju, děkuju." Lída P.

"Děkuji za úžasný dnešní webinář s Vámi. Bylo to jako vždy zase perfektní. Ještě teď si to v klidu vstřebávám a přemýšlím o všem, co jsem prožila. Opakování je matka moudrosti a s Vámi pokaždé zase i něco nového. Andělské reiki mám tolik oblíbené, že vždy s nadšením opět vítám spoustu toho, co ještě nevím (a že toho je :-) ), nebo co jsem zapomněla, případně si to s chutí všechno zopakuji. Moc moc díky a zase se budu těšit někdy příště. Klidné a jen radostné dny." Martina P.

"Pozrela som si videozáznam z 1. stupna Spiritualneho seminára. Bol to výborný zážitok, vrelo budem odporúčať. Ďakujem veľmi pekne." Erika G.

"Zasvěcení do Andělské Reiki jsem si opravdu užila, cítila jsem velké teplo v oblasti srdeční čakry a v dlaních i v chodidlech. Děkuji." Jana Š.

"Martine, děkuji za úžasný webinař Shambally 1024. Jako vždy jsem se od Vás dozvěděla spoustu nových informací. Je fakt, že mluvené informace se mi lépe pamatují a hlavně na Vašich příkladech si vše člověk vše lépe uvědomí. A fakt to není pak těžké pochopit. Opakované zasvěcení, které nám zdarma nabízíte, mi též žádný předchozí mistr nenabídl ani nevysvětlil, jak je dobré si ho opakovat. Je fakt, že tohle nikdo kromě Vás nikdo nedělá. Moc se líbila zpívaná meditace. Pořád si ji předříkávám. Martine, děkuji Vám za další úžasný webinár a andílkům, že mi k Vám ukázali cestu. Přeji krásné sluníčkové dny." Anna N.

"Martine, chtěla jsem poděkovat za super webinář REIKI. Byla to nádhera. Hodně věcí jsem si konečně uvědomila, děkuji moc. Užila jsem si taky meditaci, tekly mi slzy jak hrachy, brečela jsem celou dobu, jak jsem se čistila, ale byla to nádhera. Těším se zase příště. Namasté." Iva

"Děkuji za skvělý záznam a webinářům palec nahoru... protože to je ta nej věc.... teprve teď mám pocit, že se mi opravdu spousta těch témat propojuje... objasňuje.... a Vaše informace jsou neocenitelné, a k nim bych se nikdy nikde jinde neměla, jak dostat.... dálkové zasvěcení a studium fajn.... ale toto je úplně jiný rozměr a znamená to pro mě neskutečně moc." Martina K.

"Naše rodinka, která si prošla mnohým nehezkým (syn od malička velké psychické problémy, dcera v pubertě to samé), je dnes úplně v pohodě a žije radostným životem. Je pravda, že jsem se rozvedla, což bylo zase mé osobní auvíčko, ale díky opuštění toho vztahu mám dnes po boku moc hodného chlapa, mám dvě zdravé děti a žiji kvalitní život. Zkrátka opravdu žiji a užívám si krásného života. Tím bych jen chtěla podtrhnou tvá slova, že energie působí na celou rodinu a léčí celou rodinu. Má původně v duchovno nevěřící dcera za mnou dnes chodí: "mami pomoz mi - pošli mi energii, mami zeptej se na vzkaz andělů..." Se synem si povídáme o andělech a můj přítel si rád přisedne když sedím u kyvadla a rád se mnou zkouší vnímání energie. Žijeme úplně jinak než dříve, žijeme krásně. Za to DĚKUJI. Vím, že to všechno muselo být i když to bylo těžké, ale děkuji i za tu tíhu, vím, že bez toho zlého bych nikdy nešla na Reiki, Shamballu 1024 a nic dalšího. Pokud budeš chtít, dej to na své recenze, ať ostatní vidí, že to chce vydržet a zázraky se dějí." Lenka D.

"Martine, moc děkuji za skvělý webinář. On-line živě jsem sledovala část a zbytek dnes ze záznamu. Jako úžasnou výhodu vnímám, že si mohu některé pasáže pustit znovu. Velmi oceňuji Tvé praktické ukázky a návody, jak variabilně s Reiki pracovat. Zvlášť děkuji za meditace, především pro mne za meditaci s vnitřním dítětem. Dostala jsem se do hlubokého prožitku a také si zaplakala. Bylo to nádherně očistné a uvolňující. Ještě jednou ze srdce děkuji." Šárka

"Včera večer jsem si užila zasvěcení do čtyř stupňů Shambally 1024. Cítila jsem velké teplo a brnění na nohách a rukách. energie přicházela v takových vlnách, až jsem měla husí kůži. Na chvíli jsem i usla. Díky." Eva T.

"Martine, moc děkuji za dnešní krásný den s Vámi a Reiki, jsem opravdu unešená. Úžasný webinář - byl jste vynikající, měl jste vše perfektně připravené, skvěle nakombinované, bezvadně načasované, fantastické meditace, ukázky, k tomu zasvěcení a spousta jako vždy zajímavých informací, které se sypaly jedna za druhou. Mělo to ohromný spád a vy sám jste zvládl tolik hodin jednoznačně na výbornou. Prostě báječná sobota. Velké díky a jaro plné naděje pro všechny." Martina P.

"Martine, moc děkuji za webinář, dozvěděla jsem se zase něco nového. Moc se líbí, že se dá videozáznam zastavit, zkusit si to a pak pokračovat. Taky jsem si některé pasáže pouštěla několikrát." Libuše L.

"Po včerejším dálkovém léčeni je mi mnohem lip. Cítila jsem to hodně. Pracuju dál na sobě. Děkuju moc a moc." Lída

"Martine, moc děkuji za online webinář. Bylo to moc hezké, milé a obsahově plně naplněné. Moc se mi to líbilo. Webinář mě nabil a opět povzbudil. Díky." Jaroslava S.

"Webinář byl skvělý, moc děkuji." Ala

"Moc děkuji, online webinář byl skvělý!!! Jako vždy! Děkuji a těším se na příště." Markéta T.

"Martine, moc děkuji za dnešní online webinář, který mě obohatil a rozšířil mé vedení." Lenka

"Metoda LSVJ je super. Já mám toto čistění strašně ráda, oblíbila jsem si je moc. Pracuju s tabulkami takřka denně, stalo se mi to takovým rituálem a automatickou součástí dne. Vážím si toho, že to celý podáváte obyčejně, lidsky, vlastními slovy a úsudkem. Cítím z Vás lidskost. Ve spoustě věcí jsem se mohla díky Vám ujistit, že to dělám dobře." Martina

"Moc děkuji za dnešní online seminář! Bylo to úžasné a velmi přínosné. Mějte se krásně a těším se na příště!" Pavlína

"Váš webinář se mi moc líbil. I při opakování se toho mnoho dozvídám, nebo mi dosedne více informací. Bylo to super. Určitě znovu vyzkouším a dám zpětnou vazbu. Namasté." Martina S.

"Děkuji moc za včerejšek, byl jste úžasný a webinář byl skvělý. Ty online webináře, co pořádáte jsou moc super... Myslím, že je to úžasný nápad... a že by to mohlo být třeba i pro mně lepší, než řešit dojíždění přes celou republiku a komplikovaně vymýšlet jak a kdy. Jsem člověk, co má rád své soukromí a toto je skvělý nápad jak se posunout dál. Jsem za webináře ráda... a moc jsem vděčná i za možnost se na ně podívat znovu ze záznamu." Martina K.

"Dnes ráno jsem prvně zopakovala zasvěcení REIKI a moje pocity byly: Trvalo to sice krátce, ale byl to obrovský náraz tepla skrze ruce do ramenou až k hlavě. Každý den se, dle vašich doporučení, snažím meditovat ráno a večer." Lucka D.

"Tenhle webinář REIKI mi moc pomohl. První meditace byla velmi očistná, po ní zasvěcení... úžasně mi to pomohlo. A také jsem s tebou poprvé dovedla odevzdat část toho, co mě tížilo. A je zase o něco líp :-):-):-). Moc a moc děkuju a těším se na další on-line seminář." Lída P.

"Dnes jsem si zopakovala zasvěcení REIKI tak, jak nabízíte, a musím přiznat, že to byl opět velký zážitek. Tak bych se ráda s Vámi o něj podělila. Cítila jsem postupné mravenčení po celém těle. Nejdéle se to odehrávalo na zádech. A bylo velmi zvláštní, že se to vždy po chvilce zesílilo a přišel nával velmi pozitivní energie (jako když máte dostat vysněný dárek, ale ještě musíte počkat, než Vám celá rodina pogratuluje). Dokonce jsem vyzkoušela poslat kamarádovi Reiki na dálku. Byli jsme na tom spolu domluveni. Cítil zvláštní pocit na hrudi. Děkuji moc za možnost s Vámi všechny věci sdílet." Dominika D.

"Váš online webinář Reiki mě velmi mile překvapil. Celý jsem si ho maximálně užila. Jsem ráda, že jsem se všeho mohla zúčastnit a že jsem si vybrala Vás, protože Váš přistup i podání mě velmi vyhovuje." Lucie D.

"Díky za online Reiki webinář, bylo to fajn, vše jasné a srozumitelné. Díky zasvěcení jsem po několika letech měla normální hodnoty plusu, což se lékařům v I-K-E-M-U nepodařilo již několik let. Zdravím." Dáša M.

"Martine, chci moc poděkovat, že jste mi umožnil absolvovat Andělské Reiki. Moc si toho vážím. Opravdu jsem tam měla být! Zatím se mi vše v životě převrací a přeskládává. Andělské Reiki bylo pro mě úžasné a velmi podporující." Jana M.

"Zasvěcení Shamballa 12D - cítila jsem se tak lehká, vůbec jsem necítila váhu svého těla. Vnímala jsem, jak ke mně přichází energie jako zlatý energetický sloup. Dlaně jsem měla jako dvě misky naplněné vodou. Děkuji mnohokrát." Taťjana K.

"V poslední době jsem si udělala prostor i pro LSVJ. U sebe jsem se v prosinci pokusila odstranit příčiny boláků na nohou, kterých se nemohu zbavit již přes tři roky, lékaři a mastičky nepomáhali, ani jiné metody alternativní léčby. Vše se nyní lepší! Chápu, že to chce čas. Potom jsem si odstraňovala blok "Co by tomu řekli lidi" - parádička - už mě to netrápí. Dále příčiny závislostí - zatím také dobré a věřím, že to vydrží. A naposled odstranění přísahy chudoby. U matky jsem se dále snažila vyčistit vedlejší účinky po ozařování a myslím, že to taky výrazně pomohlo. U dcery odstranění příčin bolestí hlavy (trpěla migrénami) - výrazně se zlepšilo. Atd... Práce s kyvadlem mě baví a je zajímavé pozorovat, co mi kyvadlo s Léčením Skrze Vyšší Já ukáže." Martina S.

"Chtěla bych se podělit, jak u mě proběhlo zasvěcení do energií nanebevzatého mistra Sanandy. Vše proběhlo v pořádku. Energii jsem vnímala hlavně v hlavě a na pravém spánku, kde mi to dokonce připadalo, že mě někdo hladí." Radka O.

"Kurz Andělské Reiki byl úžasný a silný, ještĕ teď se mi točí hlava. Příjemnĕ. I můj Andĕl strážný za mnou na seminář přiletěl." Romana H.

"Martine, dekuji mnohokrát za zasvěceni do Shambally 3110 ... vnímala jsem její energii jako hustější a intenzivnější ve srovnáni např. se Shamballou 2002. Mimo jiné jsem krásně vnímala korunní čakru. A jak probíhalo mé zasvěcení do Imara Reiki ? Ani nevím, jak popsat slovy... celé tělo se ponořilo do nádherné energetické koupele, ruce, nejvíce dlaně, se doslova "rozpustili" ... tajil se mi dech. U Imara Reiki proudí energie tak, jako kdybych stála pod vodopádem. Ruce až po lokty se rozpouští a vnímám, jako bych měla energetické rukavice modro-fialové barvy. Všechno si užívám, je to boží! Mnohokrát dekuji za všechny dary. Propojení Shambally 3110 s Imara Reiki... jsou to energie vysokých vibrací... Vnímám to během terapií. Děkuji za Váš čas a za každou radu. Děkuji za to, že jsem Vás potkala." Taťjana K.

"Martine, Vaše skripta k Shamballe 1024 jsem přečetla v jednom dechu. Vážím si toho, že se mnou počítáte a že jsem Vás ve svém životě potkala. Děkuji za to, že jste." Taťjana K.

"Nové Usui Reiki je něco úžasného... Nejprve jsem sice pochybovala, ale naprosto to předčilo mé očekávání..... je přesně to, co jsem očekávala a postrádala. Zajímavé, jak silně a přitom tak jednoduchým způsobem energie proudí. Je něco krásného a naprosto ohromujícího Já jsem upřímně neskutečně ráda za to, že jsem kde jsem ... a že jsem se dala se touto cestou... kdy sama můžu své rodině a těm kdo by chtěli pomoc pomoci... to je ta největší odměna pro mě. Děkuji za tento úžasný dárek. :-) A místo abych se teď nervovala a bála o své blízké.... a vím, že dřív ... před "Váma" bych byla strachy bez sebe z toho co se kolem děje..... teď jsem neskutečně klidná.... naplňuje mně klid.... a jistota... že mám moc pomoci dětem...celé rodině ve svých rukách.... a že i já jsem sama sobě ochranou a světlem.....je úžasné že jsem kde jsem.... DÍKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Martina K.

"Shamballou se zabývám pořád a dokonce si dovolím říci, že jsem si nejen díky ní sám objevil některé techniky, o kterých jsem ještě neslyšel. V meditacích jsem se naučil využít všechny možné schopnosti, přestal jsem lpět na spoustě věcech a usmířil se jak sám se sebou, tak s lidmi kolem sebe. A je toho mnohem mnohem víc, něco málo jsem si sepsal do poznámek. Zasvěcení do Shambally 1024 na tom mělo obrovský kus zásluhy a za to děkuji jak Vám, tak Shamballe. Děkuji Vám, Martine, za vše, že jste tu pro mne vždy byl." Ivo R.

"Dalo mi to mnoho a život se mi tak nějak pomalu přetočil, když bych to měla shrnout - nyní žiji pohádku. Začala jsem se více věnovat meditacím, protože po meditaci jsem krásně odpočinutá a taková lehká, zkrátka je mi dobře. A moc děkuji za videa." Lenka D.

"Jsem rád, že jste na mě nezapomněl a že máte zájem se svými žáky opravdu pracovat. Toho si člověk cení. Za ty výukové materiály jsem moc rád." Josef P.

"Ještě jednou díky za skvělý seminář v Ostravě. :-) Velmi oceňuji především praktické rady a ukázky, jak mohu využívat efektivně v běžném životě práci s energiemi a také jak se prakticky postavit k LSVJ." Šárka D.

"Skripta máte úžasně napsaná, takže jsem je pochopila i já :) Po zasvěcení do Shambally 1024 se u mě dostavil až neskutečný klid a uvolnění. Začínám si ale zároveň vybavovat staré věci, na které jsem už dávno zapomněla a ty si zpacovávám. Začala jsem vnímat a všímat si toho, co mi doposud unikalo. Řekla bych, že je kolem nás spousta informací, které jsou nám nabízeny, ale my je nevnímáme. Až do teď jsem pracovala jen s vlastní energií a tohle je pro mně zcela něco jiného! Musím na sobě ještě hodně pracovat a cvičit se v používání této energie. Mým přáním je samozřejmě pokračovat i v dálších úrovních Shamballa 2002, 3110, atd. Nevím jak to říct, ale každým dnem se cítím být lepším člověkem. Touto cestou Vám chci poděkovat a klaním se za to jaký jste člověk." Dana K.

"Martine, Moc děkuji za včerejší seminář. Bylo to úžasné, kouzelné až magické. Moc ráda jsem tě poznala a těším se na další setkání." Mirka F.

"Mnohokrát děkuji za zasvěcení do Shambally 1024. Bylo to boží, těžko popsatelné slovy.... a stále to ještě vnímám. Vážím si toho. Ke studijním materiálům se budu ještě vracet. Nesnažím se dohlédnout konce, chci jít dál po své vnitřní cestě. Na všechno se moc těším." T. K.

"Ráda bych Vám napsala ještě dodatečně zpětnou vazbu na svou práci s Reiki po absolvování Vašeho kurzu 1. a 2. stupně REIKI v Praze. Zaprvé jsem moc vděčná za to, že jsem měla příležitost se Vašeho kurzu účastnit (díky mojí mamince, která mě ke kurzu přivedla :) a chtěla bych Vám ještě dodatečně poděkovat za formu, jakou byl kurz veden, bylo to velmi praktické a to se mi na tom líbilo. Reiki aplikuji zatím převážně sama na sobě a na blízcích, kteří mají o předání energie zájem. Snažím se si pravidelně dělat opakovaná zasvěcení dle Vašich pokynů a moc ráda si čtu modlitby z Vašich učebních materiálů, zejména tu před spaním. Cítím se celkově mnohem lépe a vnímám Reiki jako velikou oporu v mém životě, jsem opravdu upřímně za tu možnost využití velmi vděčná a jsem i ráda, když mi blízcí řeknou, že se při předávání energie cítí dobře. Ještě jednou velké díky." Natálie B.

"Martine, zasvěcení do 1. a 2. stupně REIKI jsem přijala večer, cítila jsem silné a příjemné teplo v nohou, které se přesunulo do křížové oblasti. Celkově mám pocit vnitřního poklidu a tiché radosti. Zatím jsem studovala a praktikuji první stupeň, dnes jsem začala s druhým stupněm. Skripta i videa jsou srozumitelné, velmi pěkně udělané. Moc děkuji za zprostředkování Reiki energie." Libuše P.

"Při zasvěcení Lemursky facilitátor (Lemurský učitel) - vnímala jsem krásnou zlatou barvu, ze začátku jemnou energii, později se zesilovala. Nejvíc jsem vnímala energii od pasu dolu. Chodidla nejvíc, doslova "prorůstaly do země" až do středu Zeměkoule. Ta energie šla přes korunní čakru směrem dolů. Lemurie mě přitahuje, budu se s jejím učením postupně dále seznamovat." Taťjana

"Ďakujem za zasvätenie, bolo silné a príjemné. Opakovane som si ho vyzdvihla a precítila. Možnosť opätovného zasvätenia je úžasná. Ďakujem." Mária A.

"Uz som skusala najroznejsie metody a terapie, ale zatial nic nezabralo (uzkost a panicke ataky. Mam to uz 1,5 roka). Martine, musim povedat, ze som sama prekvapena, ako to cistenie zabralo. Dobre sa citim po tom cisteni Fialovym plamenom. Posledne tri dni mam vela energie a citim sa ovela viac psychicky v pohode :)." Dominika H.

"Před časem jsme si vyměnili email ohledně možností působení REIKI energie jako podpory k učení a následně jste mi energii pro podporu studia a psaní diplomové práce zaslal. Nevím, jestli je to jen díky této krásné podpoře a energii, ale chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za její zprostředkování a zaslání. V každém případě se cítím mnohem lépe a moje myšlenky směřují tam, kam mají. Všímám si i různých "náhod", které se mi v životě naskytávají a posunují mě také dál." Hana I.

"Martine, moc děkuji za Váš mail - i za Vaši vstřícnost... Zasvěcení do 4. stupně Shambally 1024 jsem absolvovala jako obvykle v dokonalém načasování a bylo to opět velmi silné. Přijímám s pokorou tento mistrovský stupeň a s vědomím, že k úplnému mistrovství teprve pozvolna dorůstám a zraji." Pavlína P.

"Týden po zasvěcení do 1. a 2. stupně REIKI Komyo Kai se cítím klidnější, mám více energie a neustále se učím a pracuji na sobě. Dvakrát jsem si zasvěcení zopakovala. cítím energii v rukou, stačilo chvilinku jen pomyslet a už jsem cítila teplo v dlaních. Pracuji hodne s druhým symbolem na odstranění psychických potíží, tak uvidíme, tam je toho přeléčit hodně. Jinak jsem zkoušela předat energii mému morčátku a jednomu koni a krásný pocit, jak zvířátka vás navedou, kam přesně a kdy přestat. A manžel, ten se zase cítil také jako znovuzrozený. Moc děkuji a nepřestávám v učení." Mirka F.

"Chci se podělit o pocity z kurzu REIKI v Praze. Na Vašem kurzu jsem zažila 2 momenty, o kterých mohu říct, že byly poprvé. Ten první byl při Vašem zasvěcení v kruhu a pak následném dotyku vašich rukou do mých dlaní - to jsem najednou měla pocit, že jsem v kostele, sedím v lavici a do dlaní mi proniká příjemné bílé světlo skrz velké okenní mozaiky - bylo to krásné, magické... a ten druhý moment byl ve chvíli, kdy jsem byla příjemcem REIKI léčení na masérském lehátku. Bylo to fakt zajímavé cítit se zahalená energií." Romana B.

"Reiki, Shamballu 1024 a Karuna Ki používám několikrát denně - jedním slovem zázrak. Neustále se zdokonaluji a studuji postupně skripta." Martina

"Jak mé zasvěcení do 1. a 2. stupně Reiki proběhlo? Cítila jsem nejprve teplo na stehnech, to se pomalu rozlévalo po celém těle. Energie příjemně proudila, nejvíce jsem ji cítila v oblasti srdce, byly to velice příjemné pocity. Jemné šimrání po celém těle, chvíli jsem měla i pocit, jak se mi otevírá čakra Třetí oko...  Poté jsem se cítila uvolněná a příjemně na duši s úsměvem na tváři. Nádherný zážitek,těším se na další poznávání. Lituji, že jsem k tomuhle rozhodnutí nedospěla dříve, ale vše je jak má být, tady a teď. Díky Vám a reiki kráčím tou správnou cestou.Navíc mám v sobě potřebu pomáhat druhým,tak snad budu brzy vaším učením ku prospěchu.Kdyby byly dotazy,ozvu se, zatím je vše jak má být. Mockrát vám děkuji....opravdu moc." Mirka F.

"Po zasvěcení do Fialového plamene jsem u svých klientů zaznamenala mnohem lepší pokroky, velmi se jim zvedla energie a terapie se posunuly o několik úrovní výše. Těším se na další posuny." Štěpánka

"Martine, děkuji Vám za přípravu na zasvěcení (stále více si uvědomuji, jak je předčištění důležité!) i za zasvěcení do Shambally 1024.  Ráda bych Vám též znovu poděkovala za sobotní seminář, který hodnotím jako velice přínosný. Jsem vděčná za to, jak se vše nakonec poskládalo - z mého pohledu zcela ideálně, protože jsem si velmi přála přijít - kurz LSVJ mne při návštěvě Vašich stránek hned oslovil. Přeji Vám krásné dny a srdečně zdravím." Pavlína P.

"Můj život s Reiki a Shamallou 1024 mi přijde plnější. Více důvěřuji sama sobě a to se úžasným způsobem odráží v mém životě. Jsem velmi vděčná za vše, hlavně za smíření sama se sebou." Petra V.

"Martine, řekl bych, že s Komyo Kai Reiki se daří skvěle - po zasvěcení do 3. a 4. stupně je znát nová energie a dokonce při přiložení rukou na prsa cítím tok energie až v páteři, což dříve nebylo, a také jsem se skusil se jen tak okoupat (opláchnout) s energií 4. shirushi - byl jsem unaven po práci a nástup skvělé jemné energie byl až ohromující." Pavel H.

"Zasvěcení do Kundaliní reiki, to byla opravdu síla. Paráda, Kundaliní reiki mě učarovala, pracují s ní a zlepšila jsem se po fyzické stránce. Dala jsem postupně všechno léčení (vč. karmy a porodní trauma), o polovinu se mi zlepšily otoky nohou." Radka O.

"Samotné zasvěcení Shamballa 1024 byl skutečně silný prožitek - a mimochodem mne velmi pobavil roztomilý důkaz o tom, jak je čas relativní, neboť jsem nabyla dojmu, že se zasvěcení odehrálo za malou chvilku (nejvýše 5 minut), a pak jsem zjistila, že uplynula půl hodina :-). Po tu dobu, co mám možnost se Shamballou pracovat, je to úžasné, cítím velký posun, z čehož se raduji." Pavlína P.

"Již od zasvěcení do Komyo Kai Reiki a Karuna Ki se cítím velmi dobře a vyrovnaně. Zasvěcení do Shambally 1024 proběhlo v harmonii, cítila jsem lehounké brnění, především v rukou a nohou. Proudící energii jsem vnímala silněji než u Reiki. Moc děkuji za Váš čas a srdečně Vás zdravím." Šárka D.

"Děkuji za zasvěcení do energie Orgon - životní síly, bylo opět příjemné jako všechna předchozí. Pracuji s ní podobně jako s Tachyon reiki, je jemnější a teplejší než Tachyon reiki, vytvořila jsem si Orgon přijímač z mého řetízku s přívěsky a funguje. :-)" Marcela Š.

"Martine, děkuji moc za zasvěcení do Shambally 1024. Vše funguje perfektně. Je to až neuvěřitelné... Shamballa je úžasná. Již před lety jsem s ní chtěla začít. Používám denně a baví mě to." Martina S.

"Amaru a Lemurský facilitátor jsem v pořádku přijala, energie proudila, zkouším pracovat se symboly Amary a napojit se na Lemurii. Při napojování cítím tlak na čele a přísun energie. Přijetí zasvěcení Kundaliní Energy provázely pocity jemné energie, jehličky různě po těle,její působení začíná od 1.čakry směrem nahoru k 7.čakře a dále po těle, vnímám místy chlad i teplo. Tantra Reiki je zajímavá energie, uvádí mě do příjemného stavu v oblasti 1-3 čakry, uvolňuje spodní část břicha. Užívám si ji i bez partnera. Kabala Reiki taky moc fajn... :-) intenzivní, pronikající z prostoru celým tělem, jehličková, místy chladivá i teplá. Zasvěcení do Buddhovy Shambally bylo příjemné, je to teplá, velmi jemná energie, pronikala pozvolna do mého těla. Cítím větší vnitřní klid, změnu k lepšímu, povznášející pocity. Energie Bohyně ohně Pelé je pro mě velmi teplá a jemná energie, určitě vhodná pro chladné dny :) zasvěcení proběhlo v pořádku. Všechny energie jsou moc fajn, užívám si je s úctou a respektem." Marci

"Zasvěcení jsem si přijala, vše proběhlo v pohodě a snažím se Reiki používat. Ještě jednou děkuji. Byla za mnou dokonce i kolegyně, která byla dlouhodobě vyčerpaná bez energie a po několika dálkových přeposlání Reiki najednou zářila." Romana H.

"Chtěla jsem Vám popsat své pocity po zasvěcení do Reiki: cítím se silnější a jako znovuzrozená a dokonce se mi zdá,že mi trochu ustoupily mé revmatické bolesti." Alena A.

"Martine, nejprve chci moc a moc poděkovat. Hodně jste mi pomohl. Mockrát děkuji za všechno. Zatím se snažím na sobě s Reiki pracovat a vnímám vše pozitivně (nárůst energie i boj s vlastním egem)." Lenka F.

"Před spaním jsem přijmul zasvěcení do Shambally 1024. Prakticky hned jsem cítil brnění obličeje a přicházely mi "vjemy"... ale pak jsem usnul, což bylo zajímavé, jelikož skoro nikdy se mi nepovedlo usnout na zádech." Martin S.

"Martine, zdravím Vás po zasvěcení do 1. a 2. stupně Komyo Reiki Kai a Karuna Ki. V obou případech jsem zasvěcení přijímala večer před spaním a vždy jsem usnula, nicméně po spuštění proudění energie jsem u reiki cítila po celém těle něco jako příjemnou jehličkovou sprchu a u Karuna Ki rovněž, proudění bylo možná ještě o malinko jemnější. V každém případě to byl vždy velice příjemný a inspirující prožitek. Po probuzení jsem si vždy přečetla větičky "PO" zasvěcení. Po zasvěcení do reiki každý den praktikuji reiki na sobě, stále pročítám skripta a učím se symboly a jejich používání. Cítím se velmi dobře. Jak jsem již uvedla bylo to příjemné a inspirující". Šárka D.

"První tři stupně Kundaliní Reiki byly nádherné. Zvlášt jak síla stoupala podél páteře. Nahoru. Postupně jsem došel až ke 12.stupni. Děkuji." Josef P.

"Vesmírné energie jsou prostě moje cesta. Velmistrovské stupně Reiki mě úplně očarovaly... nevím jak popsat tu krásu a štěstí, které ke mně s každým zasvěcením přijdou. Tohle mi už zkrátka nikdo nevezme, to je moje bohatství. Velmistrovské stupně Reiki pro mě znamenají hodně, nedá se to napsat. Ani jsem netušila co všechno se může změnit. " Lída P.

"Zasvěcení do Abundie bylo tak nádherné... Bylo to jako návrat do mateřské náruče. A bylo to tak silné... Byl to asi nejmocnejsi zážitek. Bylo to uplne jine, jak vše ostatní..." Ludmila K. 

"Děkuji Vám mockrát za zasvěcení do Komyo kai Reiki. Cítím se lehká jako pírko.;) Budu zkoušet všechny Vaše pokyny. Je toho hodně všechno vstřebat a zažít. Zatím ale cítím opravdu obrovskou úlevu. Jsem za vše moc vděčná." Lenka F.

"Děkuji za zasvěcení do Kundaliní Reiki a Gold Reiki, na začátku jsem cítila jemné jehličky a teplo ve spodní části zad, ty pak postupovaly zády do střední a horní části a následně byly cítit i v ostatních místech po těle.   Předchozí zasvěcení do Kristovy Shambally proběhlo v pořádku, díky za něj, vnímala jsem po těle přísun tepla a jemné mravenčení. Všechny energie jsou příjemné, užívám si je a vnímám jak se s každou novu energií posouvám v duchovnu dál, dávají mi vnitřní klid, sílu a životní nadhled." Marcela

"Děkuji Vám za všechny podklady k mému zasvěcení do 4. stupně Shambally 1024. Přiznám se, že nejdříve jsem byla trochu zaskočena, ale mé polopocity vytřídal pocit radosti a úžasu nad vaším přímo geniálním přístupem. Vaše skripta jsou úžasná a podrobná. Dostavil se krásný pocit harmonie, rovnováhy, radosti. Moc a moc Vám děkuji za Vaši ochotu a čas." Jiřina M.

"Mnohokrát děkuji, že jste mě předčistil a připravil na zasvěcení. Zasvěcení do Ra-Sheeby jsem si už přijala... Cítila jsem čakru po čakře. Konečně se už můžu nadechnout, nemám stažený hrudník, ani bolest u srdce. Děkuji mnohokrát ♥️ Přeji krásný den." Dagmar Z.

"Známý měl velký problém s parkováním auta u nich doma, kde se nyní předělává celá silnice, a parkoval až o několik ulic úplně jinde....... od té doby, co jsem mu poslala energii Shambally na ideální místo na zaparkování pro toto autíčko a nastavila to na dva měsíce, najednou žádný problém není a často na něj prý čeká úplně poslední místo v blízkosti jeho domu." Lenka D.

"Prožitek ze zasvěcení do Ra-Sheeby bylo něco úžasného. Děkuji." Lukáš B.

"Martine, děkuji Vám moc... Dávám si Reiki na mé srdce a vrací se mi úsměv do tváře. i moje poraněná duše mi už dovolí se opět smát. Dekuji Vám." Vlasta V.

"Teprve s Reiki jsem dospěla k vnitřnímu klidu. jsem ráda, že jsem si reiki udělala. Říkala jsem si, že jsem si to měla udělat už dávno. Reiki je přesně to, co mi v životě chybělo. Otevírají se mi zde nové krásné věci. Je to pro mě nové a takové krásně hmatatalné. děkuji." Drahu

"Zasvěcení do 4. stupně Shambally 1024 proběhlo opět v pořádku. Vnímala jsem velmi intenzivní teplo až horko v dlaních. Nejvíce jsem cítila proudící energii v mojí levé dlani. V srdeční čakře jsem vnímala teplo a krásný pocit lásky. Na konci zasvěcení mi začaly téct z očí slzy. Bylo to krásné. Děkuji Vám." Hanka

"Martine,už mám za sebou první stupeň zasvěcení do Concordia Caelistus - Síly 354 andělů - bylo to krásné zasvěcení. Vnímala jsem světlo v kruhu, které se mi přibližovalo a vzdalovalo, poté přicházeli andělé, taktéž byli v kruhu." A.

"Děkuji za zasvěcení Merkaby, Mahatmá a Kroniky Akáša, vždy jsem při nich měla zřetelné pocity přísunu energie na různých místech po těle,po zasvěcení Merkaby cítím občas tlak na kořen nosu (3.oko), asi se mi pomalu otevírá.:-) Mahatmá je taky úžasná energie, snažím se jí příjimat každý den.Teď už jen s nimi pracovat, meditovat a užívat si je..." Marcela Š.

"Dobrý den, Martine, ještě jednou moc díky za dnešní zasvěcení do reiki, těším se na vlastní praktikovani a jsem zvědavá na svou další cestu. ☺️" Andrea S.

"Martine, moc Vám děkuji. Zasvěcení od Vás do Komyo Kai Reiki I. a II. stupně bylo krásné. Bylo to jemné a několikrát jsem u toho málem usla a to se mi normálně nestává :-D. Přijde mi, že jsem byla nejdříve léčena a teprve potom začalo zasvěcení. Vnímala jsem střídavě tlak na 7., 6., 5. a 4. čakře a vnímala jsem teplo v dlaních. Vaše skripta jsou krásně zpracované a plné zajímavých informací." H.

"Velmi děkuji za Andělské požehnání. Zažila jsem něco překvapujícího. Mám několikrát operovaný kyčelní kloub... K mému překvapení se andělé při léčení věnovali hlavně srdeční oblasti, pak přešli na bolavou pravou ruku a končili u nohou... Léčení s anděly je pro mne zázrak a něco úžasného. Ještě jednou děkuji a přeji vše krásné a dobré." Kamila Š.

"Martine,moc bych vám chtěla poděkovat za zasvěcení energie shamballa,to co děláte je úžasné!😃 Obe dvě zasvěcení do shambally 2002 a shambally 3110 proběhlo v pořádku... Cítila jsem jak mi proudí ve vlnách energie do rukou, mravenčení v nohách i silný tlak do šesté čakry. V zasvěcení chci a budu nadále pokračovat u vás.Až se tato energie usadí opět se ozvu. Ještě jednou z celého srdce moc děkuji !!!😃" Míša K.

"Zasvěcení do Shambally 1024 III. stupně bylo úžasné. Jako první se mi před pravým okem mihl fialovo stříbrný paprsek a potom vše začalo. Vnímala jsem intenzivní teplo a mravenčení v rukách a nohách. Opět jsem v různých intervalech vnímala tlak na 7, 6, 5 a 4 čakru. U 6 čakry jsem v jeden moment viděla (i když jsem měla zavřené oči), že mi do ní rychle proudí zvláštní záře. U 4 čakry jsem opět vnímala pocit obrovské lásky, který se neustále zvětšoval, až jsem měla pocit, že víc již nezvládnu a v tu chvíli se ta láska začala šířit v kruzích do okolí dál a dál :-). Těžko se to popisuje. Slova na ty krásné pocity nestačí. Moc Vám za vše děkuji a opět musím pochválit Vaše úžasná skripta. Již se těším na další zasvěcení." Hana

"Děkuji za krásné certifikáty, skripta a nádherné energie... Včera se sešla celá moje rodina (u mých synů od jejich 18 let komunikace vázne). Pročistila jsem rodinné vztahy a stále jsem dojatá jak to odpoledne bylo úžasné, díky těm nahoře 😇" Ala

"Po zasvěcení do Shambally a do Reiki: Cítím se dobře, mám i dobře placenou práci, která mě naplňuje a baví... celkově - můj život se zlepšil !!! Děkuju." Olga Z.

"Se Shamballou jsem v životě mnohem víc vyrovnaná... cítím se více jistá sama se sebou.... mnohem více si sama sebe vážím a vidím spoustu věcí úplně v jiném světle.... Každý den používám neustále energii a léčení jak pro sebe... tak i pro celou rodinu... kytičky... zvířecí kamarády...." Martina K.

"Zasvěcení do Shambally 1024 1.+2. stupně byl pro mě nezapomenutelný zážitek a já Vám za to moc děkuji... vnímala jsem teplo v nohách a rukách. Celou dobu jsem cítila úžasný pocit klidu a lásky. Nejdříve jsem vnímala to teplo a poté vždy určitý tlak na čakrách, ale nebylo to nepříjemné. Začalo to 7 čakrou a potom to postupovalo na 6, 5 a 4 čakru. Nejkrásnější pocity jsem měla u 4 čakry. Byl to nepopsatelný pocit čisté lásky a také pocit, že jsem se vrátila domů. Určitě si dokončím i zbylé zasvěcení do Shambally 3 a 4 a našla jsem i další Vaše kurzy, které mě velice zaujaly :-). PS: Vaše skripta jsou krásně zpracované." Hana S.

"Martine,děkuji za zasvěcení do Shambally 1024, jsem stále plná euforie:-)) Děkuji,děkuji." Alena B.

"zasvěcení do Shambally 2002 a Shambally 3110 proběhla v pořádku,opět jsem cítila proudění energie, jemné jehličky různě po těle,bylo to příjemné, cítím větší vnitřní klid, uvolnění. Děkuji." Marcela Š.

"Krasny den mistre Martine, chtela bych vas pozdravit a za vsechno podekovat. Byla jsem u vas pred tydnem na REIKI 3 a citim se bajecne, poklidne a spokojene. Zdravim" Marcela S.

"Skripta jsou jako vždycky pro mě velkým přínosem. Při čtení cítím silnou energii Shambally 1024. Ani už neumím napsat co všechno prožívám. Podařilo se mi otevřít svojí 13. komnatu. Jestli úplně celou, zatím nevím...Teď pročítám scripta 3.stupeň s rozšířením. Moc a moc děkuju... a jsem za to šťastná." Lída

"Během minulého roku a ještě i nyní jsem pracovala s kyvadlem a Shamballou pro mou kamarádku....všude samé problémy, vše špatně.....dnes je úplně v klidu, vyrovnaná....mám z ní velikánskou radost :-)" Leňa D.

"Tibetské Reiki mi určitě pomohlo vpřed... největší pokrok je znát uvnitř se zklidňuji,ale jsem teprve na začátku,to mi je jasné.Mám příležitost v životě a musím se stále více a více snažit.Nitro je nejdůležitější a já si plně uvědomuji, že jsem dostal příležitost se vnitřně uklidnit,ten krásný pocit klidu mám poprvé v životě. Vždy jsem se bál a byl nervozní,co pamatuji,ale v tom jsem žil od mala,už dost. Cesta je přede mnou dlouhá,..díky." Pavel

"Dobry vecer, vcera jsem tedy prosla zasvecenim do Merkaby 1.stupne a jiz tohle byl uzasny zazitek.Energie proudila velice intenzivne,mela jsem i zajimave fyzicke zazitky a rano jsem na rozdil od Shambally nepocitovala zadne euforie, ale uzasnou vnitrni spokojenost a radost,takze se citim spravne nasmerovana,sice jeste netusim kam presne ale kazdopadne citim jiz ted,ze to bude posun.Zatim tedy dekuji." Drahomira

"Moc, moc děkuju za zasvěcení... Už teď mám mnohem krásnější a silnější meditace. Je to nádherné, krásné a jsem šťastná, že jsem v životě potkala REIKI a těším se, co všechno se ještě naučím... Děkuju také za online webinář Reiki, ocenila jsem úžasnou lehkost, s jakou bylo vše vysvětleno." Lidmila P.

"Chtěla bych vám moc poděkovat za zasvěcení do Reiki a vyčištění čaker. Neustále na ten večer myslím, medituji a hledám rovnováhu v sobě samé. Na videa se podívám postupně. Velmi za ně děkuji." Sandra F.

"DĚKUJI Vám za zasvěcení do Shambally, obě pro mě byla velice příjemná, cítil jsem, jak se mi postupně naplňuje celé tělo nádhernou energií, vůbec se mi nechtělo vrátit zpět do reality. Už jsem si Shamballu vyzkoušel v praxi, ať už při bolesti hlavy, vyčištění mých čaker nebo bytu od negativních energií, atp. Cítím se skvěle plný energie." Pavel Š.

"Po zasvěcení do Reiki mě úplně přestala bolet záda. Děkuji." Milena P.

"mám velkou radost, jak si rychle nechám pomocí Shambally vyléčit svoji migrénu. Když mě chytla, tak jsem brala prášky týden a teď jsem si na chvilku lehla, poprosila a za 5 minut jsem cítila na krční páteři točící horkou energii,až jsem se spotila a hlava přestala bolet... Horko jsem cítila snad jěště půl hodiny. V neděli můj syn dostal velké bolesti v krku,měl celý bílý jazyk a sotva mluvil. Požádal mě a já jsem použila Shamballu, malej se celý spotil, pak usnul, dala jsem mu na stolek velkou sklenici vody, až se probudí, já jsem šla do práce a asi po dvou hodinách mi volal,že se mu ulevilo a převlékl se z mokrého pyžama. Myslím si, že je to nádherný za takovou krátkou dobu tímhle projít." Iveta Š.

"pán Martin, chcela som Vám len napísať, že sa po zasvätení cítim veľmi dobre, uvoľnene a už týždeň dozadu som pocítila akési povolenie zovretia, ktoré ma dlhé roky zväzovalo, takže všetko prebehlo v poriadku:-) Ďakujem Vám veľmi pekne." Alica P.

"Chtěla jsem vám poděkovat. Dcera je už 7.měsíc po transplantaci kostní dřeně, začala už chodit na VŠ, do práce, dokonce hraje i tenis. Myslím si, že kombinace západní medicíny a Reiki byla v jejim případě ta správná cesta. Oběma a vlastně i našemu blízkému okoli posunulo setkání s Reiki životy trochu jinam. Ještě jednou moc děkujeme." Martina V.

"Cítim sa perfektne, nabudene. Pri použití Reiki som cítila preliecenie traumy brucha po náraze a operácii, pravého kolena po fraktúre a prestala ma tiez boliet hlava. To ma velmi potešilo. Ešte raz za všetko mnohokrát ďakujem." Mária A.

"Práve jsem se vrátila od ocniho lekare.. a rekl mi, že se mi primo záhadne lepší zrak, z -4,5 dioptrie mám už jenom -3,25 coz mne trochu šokovalo. Podle mne je to určite tím, že jsem začala duchovne pracovat" Drahomíra

"Chtěla bych Vám ještě jednou od srdce poděkovat za včerejší zasvěcení do energií Saint Germaina. Dnes mi při meditaci "předal" symbol. Díky Vám je mi lehce. Jste vyjimecná bytost..." Jitka P.

"Jsem ráda, že jsem se nechala zasvětit, protože jsem najednou měla v sobě takový zvláštní pocit klidu (jakoby lehkost bytí:-)). Myslela jsem, že to pomine, ale zatím ne:-):-).Děkuju" Lída P.

"Citim se mnohem lépe. Mam vice energie. Zasveceni citim v hlave, brneni v rukach a nohach. Nasledne se citim tak odlehcene a bajecne. Zlepsily se mi hodnoty stitne zlazy, ustoupila migrena i ryma. I pres puvodni pochyby jsem rada, ze jsem do reiky sla. Moc Vam dekuji." Lada S.

"Na víkend jsem pozvala své syny na návštěvu. Nevím co se mezi nimi stalo, ale od puberty mezi nimi komunikace hodně vázne. Den předem jsem poslala Reiki na léčení rodinných vztahů a v sobotu mi jen srdce plesalo: Kluci spolu mluvili!! Byl to pro mne naprosto skvělý a vyjímečný den. Děkuji za Reiki II, vždy mě to posune o kus dál." Alena B.

"Dcera překonala svůj strach a vrátila se do školy dostudovat - díky Reiki." David

"Včera večer jsem dávala reiki manželovi. Trpí na ledvinové koliky a včera ho chytla. Musí vždy sáhnout po algifenu a pospíchat do nemocnice, kde vždy pod narkózou kameny uvolňují. Takto má klidně 6 narkóz během pár měsíců. Večer si algifen nevzal a místo toho jsme zkusili reiki. Bolest přestala, dokonce vydržel až do rána. Každopádně to má poprvé za 20 let bez bolestí. Už to je úspěch. .... Včera večer jsme dali dalších 45 min Reiki. Dnes ráno kamének vypadl přirozenou cestou. Je to již třetí kamének za posledních 6 týdnům, který jsme z ledvin dostali ven. Tentokrát jsme zvládli utišit i bolesti, nemusel brát prášky a byl ušetřen zbytečné operace a narkózy." Andrea J.

"Jsem velmi spokojena, tato škola mě totálně změnila život a jsem moc ráda že jsem si intuitivně vybrala tak dobře. Velice doporučuji i těm co si potrpí na top kvalitu, úroveň a hlavně láskyplný přístup mistra učitele." Lucie Š.

"Reiki mi vyléčila dlouhotrvající bolesti zad." Marie B.

"Myslim, ze zasveceni dosedlo bajecne. Reiki je moje srdcova zalezitost :-)." Marcela S.

"Pouzivam reiki i shamballu skoro kazdy den pro sebe a jsem klidnejsi a taky lip spim." E.

"Dakujem vam velmi pekne ze vcerajsiu terapiu. Velmi som sa na nu tesila. Som vam za nu velmi vdacna. Uzila som si ju. Nadhera. Super. Nespomenula som vam to v nasej predoslej komunikacii, ale mam zapal zaludka. Trapila som sa s nafukovanim brucha a s tym suvisiacimi symptomami. V praci som si musela vziat volno, nezvladla by som to. Po zvysok dna som mala silnu potrebu oddychovat, taka unava, z ktorej som mala dobry pocit. Co je vsak dolezite a chcem, aby ste vedeli, ze sa mi velmi ulavilo. Este raz, velmi, velmi sa mi polepsilo." Janka H.

"Dekuji za zasvecení s Rozšírením Reiki 2. Konečne jsem spala celou noc a nechodila hodiny po byte. Dekuji a preji pekný den!" Eva M.

"Dobry vecer. Nevim jak jste to dokazal, ale jsem uplne bez mnou zminovanych problemu. Chtela bych to taky tak umet. Moc jsem vam vdecna." Yvona M.

"Manžela začal včera bolet zub .. požádala jsem o pomoc při léčení Shamballou a ještě jsem přiložila ruce ke spodním čelistím ...úplně mě hřály ruce a cítili jsme oba proudění a pak úlevu. Jsem šťastná a moc vděčná ..jak to krásně funguje :)) Se Shambalou je moc hezká a zábavná práce...moc mě to baví" Ilona, Slavkov

"ďakujem za materiály a hlavne za zasvätenie. Bol to veľmi príjemný zážitok a už teraz sa teším na ďalšie Reiki :)" Dáša D.

"dnes večer jsem zkoušela na 10 min vaši Ježíšovu techniku z Rozšíření 1. stupně Reiki. Příjemně mě to zahřálo a jsem skoro v pořátku,hlavně mě jako mávnutím proutku přestat bolet hlava." Yvona K.

"Jsem velmi stastna, ze mne k Vam Andelé dovedli :-) . Mate vsechno to, co jsem dlouhou dobu hledala. cela Vase skripta jsou udelana moc hezky a jeste jsem se s nicim takovym nesetkala. Kdybyste videl, co jsem dostala za materialy jindy, tak byste se pobavil-nechci ale nikoho shazovat. Cetla jsem knihy a snazila se sama vzdelavat, ale Vy mate svá skripta opravdu moc hezky udelaná." Soňa P.

"Učíte jednoduchým spôsobom a ľahko,ale s patričnou úctou a hĺbkou a pokorou! Ja som zástanca viery v to,že všetky dobré veci sú jednoduché. Liečenie ľudí by malo byť jednoduché a ľahké,aj lieky majú svoje opodstatnenie,často sú ľudia chorí zo svojho životného postoja,ktoré so sebou nesie chorobu. Klobúk dolu,ešte som nestretla človeka ako Vy. Tie skriptá od Vás sú presne to,čo potrebujem vedieť. Je vidieť a cítiť,že to robíte poctivo a s radosťou, Nikdy som nevedela,ako mám uchopiť prácu s kyvadlom,viem s ním robiť,aj mám knihu ,ale zdalo sa mi to veľmi zdlhavé. Včera som skúšala s ním robiť s Vašou tabuťkou,a bola som prekvapená,ako dobre to funguje. Veľmi ďakujeme za všetko!" Sylvia

"Při zasvěcení mě přestal bolet zub." Ilona, Český Těšín

"ráda bych Vám poděkovala za včerejší krásný zážitek. Při zasvěcení do Reiki III byl včerejší zážitek mnohem intenzivnější, barvitější než dříve. Své pocity bych shrnula takto: cítila jsem hned na začátku silnou energii v kříži, v bedrech. Následovaly uši. Potom probíhalo takové hřání v pravé polovině obličeje, přímo jsem cítila pravou nosní dírku, jako by se uvolňovala. Slyšela jsem rezonovat zvuk v hlavě B-) . To vše v záplavě silného světla. Uviděla jsem vnitřním zrakem výrazně vybarvené listy a květy. Potom mě zaplavila modrá a fialová barva. Vrátilo se světlo a prolétla jsem se jakoby vesmírem. Opět mě zaplavuje modrá s fialovou barvou. Asi po 15 minutách cítím silný příjemný tlak v dlaních, polévá mě horko, tlak v dlaních se stupňuje. vzduchem prolétne nějaký znak - symbol Reiki, střídá se různě intenzivní světlo. cítím znovu ten pocit uvolnění tlaku v uších a hlavě, jde to až do krku. Vím, že to znamená zvýšené vnímání. Světlo postupně slábne, až se ztratí úplně. Na chvíli mě přemůže kratičký mikrospánek. Cítím klid a mír. Když po chvíli vstávám ze židle, motá se mi hlava. Byl to velmi silný a krásný zážitek. Moc děkuji, kdo nezažil, těžko si to dovede představit." Milena K.

"chtěla jsem poděkovat za zasvěcení. Nejdříve jsem z toho měla takový rozpačitý pocit, ale jak jsem to vyzkoušela, viděla jsem, že to funguje moc hezky. Zážitek je to moc příjemný." Ivanka J.

"jsem spokojený. lékaři mi řekli, že je to zázrak, jak se mi ta noha zahojila" Vlastimil B.

"Energie mi přišla, byla krásná a jemná (bílé světlo proudilo korunní čakrou do hlavy). Děkuji Vám mnohokrát a po přečtení Vašich materiálů.... co dodat chtěla bych Vám složit velikou poklonu!!!" Bohumila K.

"Velice mě zaujaly skripta...MOC DĚKUJI...ZAJÍMAVÉ informace i rady...některé by mě ani nenapadly. jsem moc šťastná a vděčná za vše, že jsem tu a mohu si tu žít a pracovat na sobě a tím pomáhat i ostatním ....má to smysl. :-))) Když jsem četla vaše skripta ....tak jsem cítila takový velký závan energie...mrazení a přitom uvnitř pocit horka až jsem se z toho rozbulela... ale štěstím. Tolik jsem si toho dříve neuvědomavala, ale už jsem jiná a pořád lepší i nějak klidnější a hlavně hodně vděčná za vše :-). po zasvěcení přišel takový klid uvolnění a naděje a chuť do života ...Měl jste pravdu cítím více energii.. cítím jak krásně proudí a chodí více informací i odpovědí...je vše úplně jiné a lepší.... :-) Takový pocit jsem měla když jsme stáli s manželem v kostele a říkali si svě "ano" a když jsem zjistila že čekám syna a pak jej porvé uviděla...:-)." Ilona K.

"děkuji vám za zasvěcení. Bylo to hezké. :)" Jiřina K.

"Ráda bych se s Vámi podělila s pocity se zasvěcením. Cítila jsem teplo a příjemný tlak na 4. čakru a proud do levé a pravé dlaně. Samozřejmě jsem během chvíle spala až do rána. Cítím se klidná, vyrovnaná." Anežka V.

"Děkuji za zasvěcení. Bylo to velice příjemné, jemná energie,která ovšem má svou sílu." Petra K.

"Děkuji Vám za zasvěcení.Cítím se skvěle, dříve jsem řešila spoustu problémú,cítila se blbě a teď se dá říct,že není nic co stojí za to abych si dělala starosti a nervy. Přítok energie u zasvěcení jsem cítila jako tlak na čele u kořenu nosu a na temeni hlavy. Cítím se skvěle.Je to velmi hezký pocit,když mohu energií pomoci druhým." Daniela Š.

"Martine, byly to pěkné chvilky silné energie. Cítila jsem se velmi uvolněná. Nějak se mi i hlava pročistila. Děkuji. Vyzkoušela jsem si druhou stranu. Jsem zvyklá energii posílat, a tak o to víc to byl příjemnější zážitek, když si člověk vyzkouší být příjemcem. Sama na sobě praktikuji každý den pročisťující energie, ale tak silné zážitky nejsou, jako když posílá energii někdo jiný. Moc Vám děkuji. Mějte se moc pěkně." Eva H.

"Je to nádherný pocit. Cítím to brnění, jak stoupá a končí někde pod očima. Myslela jsem,že to půjde dál nahoru. Jindy vnímám tlak na třetí oko." Stanislava N.

"Bolo to krásne , teším sa na prácu s energiou." Otto M.

"Jen Vám chci ještě poděkovat za včerejší zasvěcení - mooc pěkné, je to nádherná energie a kupodivu jsem se po dlouhé době i vyspala :-)" Jana T.

"Děkuji Vám mnohokrát za zasvěcení do Shambally 2002, opravdu jsem to krásně cítila. Dokonce je potřeba, abych se opravdu ukotvovala, cítím to nějak hodně silněji. Vypadá to velice dobře, že jsem opravdu na správné cestě, hodně vecí se zlepšilo a posunulo k lepšímu. Taky bych Vám chtěla poděkovat za tak úžasná skripta opět, také za certifikát. Mým záměrem do budoucna je v Shamballe pokračovat. Děkuji mnohokrát za všechnu tuto Vaši pomoc a zdravím." Petra S.

"chtěla bych vám moc poděkovat za neopakovatelný zážitek. Při zasvěcení jsem měla pocit že mé tělo nemá žádnou váhu,bylo to jako plout ve vzduchu.Pocit maximálního uvolnění a oproštění od veškeré tíhy.Viděla jsem nejdřív černý kruh okolo kterého obíhala výseč fialové barvy,později se přes tento kruh přelévala jakoby barevná mlha,ve které také převládala fialová,která se ke konci změnila v růžovou." Alžběta K.

"děkuji za iniciaci, skripta i certifikát. "zvláštní" zážitky nemám, při zasvěcení jsem poslouchla příjemnou hudbu, kterou si pouštím pro uklidnění, odpočinek, myslela jsem na příjemné věci. fyzicky jsem cítila mírný tlak v hlavě, na krku, hrudníku, na břiše, na ramenou.....pak kromě hlavy na ostatních místech i příjemné teplo. celkově je mi příjemně" Renata B.

"moc děkuji za zasvěcení do Shambally I a II st. Zběžně napíši pocity: hřátí rukou, později tlak na celé plosky nohou až po kotníky. už jsem zkoušela Shamballu na sobě. Mám problém s ramenem a o hodně se mi to zlepšilo. Jsem nadšená." Marie, Kadaň

"děkuji za příjemné zasvěcení." Jan Š.

"Veľmi Vám ďakujem. Opäť sa na mne potvrdilo, že ak je žiak pripravený - majster sa nájde. Zasvätenie bolo krásne, vnímala som ho ako uvoľnenie v oblasti 3.čakry, v zmene rytmu a voľnosti dýchania a krásnych pocitov v srdcovej čakre, pomocných čakrách na hlave." Sylvia

"ďakujem mnohokrát za zasvätení :-). trvalo 53 minút. Bolo veľmi intenzívne ... a príjemné ... Mala som troška obavy z reakcií po zasvätení, ale tie boli minimálne. Ráno, krátko po siedmej som pocítila opäť silný prílev čistej svetelnej energie ... ani neviem koľko to trvalo, zostala som v posteli a tak som aj zaspala :-). Takisto ďakujem za diplom." Věra H.

"Zasvěcení proběhlo tak, že jsem nejdříve cítila zklamání, nedělo se nic, ale najednou to vypuklo a cítila jsem vlny tepla od šíje do hlavy, tlak za čelem, mravenčení v obličeji, pak to postupovalo dolů a ztrácelo se, ke konci jsem cítala silné mravenčení a brnění od země v nohách a to zase postupovalo nahoru. Nakonec jsem zjistila, že to trvalo minimálně do 23. hodin, protože jsem se podívala na hodinky a bylo už 23.15 hod. Takže děkuji za zajímavý zážitek." Marie V.

"Zasvěcení do Ra-Sheeby proběhlo v pořádku ,krásný zážitek ,fialové a zelené mlhy se žlutým a zlatým ohňostrojem. Energie je krásná." Petr Š.

"děkuji za hezký zážitek,skripta i krásný certifikát!Určitě se brzy ozvu na 4.stupeň,až trochu"strávím" trojku." Mária V.

"Já jsem cítil silný proud energie přes temenní čakru do celého těla asi tak 20 minut a manželka viděla proud světla. Děkujeme za zasvěcení " Tom a Jana S.

"Moc Vám děkuji za zaslání.Skripta jsou krásná." Šárka L.

"V rodině se mi po zasvěcení do Reiki samovolně očistily vztahy, kdy se spolu začli bavit i členové rodiny, kteří se spolu nebavili od smrti babičky - kvůli majetkům. Děkuji." Petra S.

"Velice silně jsem vnímala čakry od 4-nahoru, jinak od té doby co pracuju se Shamballou mě při práci s ní jemně brní celej člověk. Po skončení zasvěcení jsem čekala, že neusnu ale usnula jsem okamžitě.Děkuju za certifikát. Těším se co mi bude nový stupeň přinášet dál- pracuju s ní každý den." Marie S.

"děkuji Vám za včerejší zasvěcení. Moje pocity při zasvěcení nebyly nijak silné, nebo neobvyklé (u mě jsou ale takové reakce obvyklé). Jediné co jsem postřehl byl slabý tlak na ramenou a za krkem. Doufám, že tímto zasvěcením jsem udělal další malý krůček na cestě za poznáním." Václav S.

"zasvěcení bylo úžasné. cítila jsem krásnou energii a pak mi začaly pocitově "hořet ruce" a viděla jsem vnitřním zrakem krásnou modrou až do fialova záři/světlo, i zelená se tam v jednu chvíli prolínala. prostě nádhera to se nedá slovy ani popsat. moc děkuji." Pavlína Š.

"děkuji Vám za zprostředkování, skripta i certifikát. Byl to jeden z nejkrásnějších meditativních stavů, jaké jsem prožila. Děkuji :-) . Překvapilo mne, že energie byla teplá až žhavá, ještě teď ji cítím v některých částech těla. Doufám, že pálila vše zbytečné :-) . Už teď se těším, že až vše zpracuji a vyladím, budeme pokračovat dál." Zdeňka P.

"Jsem ráda, že jsem si vybrala na zasvěcení vás...." Hana A. O.

"Dobrý den, pane Ospalíku, velmi jsem se těšila na novou diagnostiku stavu čaker po Vaší harmonizaci a s touto jsem velmi spokojena. Samozřejmě se snažím starat se o své čakry i sama a v nejbližší budoucnosti se k Vám objednám na další zasvěcení. Ještě bych měla mít od Vás k dispozici jedno zasvěcení zdarma, tak bych si je chtěla vybrat.Brzy napíšu. Přeji hezký den." Vendulka

"Jsem velice moc spokojena,nemam co k tomu víc dodat,perfektní.Moc děkuji." Hana Š.

Co se vám líbilo?: "Práve to že som to hohla absolvovať v pohodlí svojho domova." Anna B.

"ďakujem za príjemný zážitok. Ešte než si prečítam skriptá, pokúsim sa napísať svoje dojmy: Takmer po celý čas zasvätenia som sa cítila byť v čakrovom kanáli a vnímala som krásnu pulzujúcu energiu celou bytosťou. Najintenzívnejšie som vnímala 2.čakru - zrejme v nej bolo najviac blokov. Silne pracovala aj pomocná čakra v zátylku hlavy a čakra tretieho oka. Zasvätenie ma naladilo "veselo". S úctou" Silvia B.

"Děkuji, jsem moc spokojena s Vaším přístupem i rychlou komunikací, vše co jste slíbil, jste dodržel, určitě budu Vašich služeb využívat i nadále. Moc děkuji, krásné léto , s láskou Romana" Romana K.

Co se vám líbilo? "celkem podrobně popsané příznaky " Iva V.

"Velmi pěkně zpracované zaslané čakry.V dnešní době je každá takováto aktivita velmi ceněna.Těmi kdo dokáží ohodnotit a matičkou Zemi a dalšími kolem.Přeji hodně sluníčka nejen na duši." Vlastimil K.

"Moc děkuji, bylo to hezké. Skripta jsou úžasná." Alena D.

Co se vám líbilo? "vše,co se dělo při zasvěcení. já jsem byla spokojená" Ludmila K.

"Mockrát děkuji za zasvěcení a za skripta. Při začátku, po celou dobu i po skončení jsem cítila veliký tlak na šesté čakře...po celou dobu se mi zahřívaly dlaně a tlak na třetí čakře byl také zřetelný. Po dobu zasvěcení jsem cítila šimrání v obličeji a určitých částech těla - domnívám se, že energie proudila v meridiánech. Bylo to úplně něco jiného než dosud." Petra K.

"nejde to popsat slovy-krása. velmi dobře vše zpracováno,ochota,další zájem o žáka atd. obětavý přístup k žákovi" Jan K.

"děkuji pěkně, bylo to pro mne opět moc zajímavé. Předchozí zasvěcení jsem vnímala na úrovni těla a tentokrát jsem cítila, jak se děje něco v auře 8-)" Zdena, Praha

"Osobní přístup,krásně vypracovaná skripta a ochota." Hana K.

"děkuji za zasvěcení patřičně jsem si to vychutnal. A skripta? No je to paráda - tolik věcí jsem nevěděl..." Ondřej B.

"Jednání a přístup k člověku super. A zasvěcení také, vždy jsem měla nádherné prožitky a moc děkuji. A s energiemi pracuji pořád. Takže je to perfektní." Alena K.

"Z Vašich skript opravdu nejvíce čerpám a že zasvěcení od Vás jsou velmi kvalitní. Děkuji za to." Eva

"Napíšem len toľko : S takýmto prístupom som sa ešte nestretla. dávam 100%." Jana W.

"kurs je možné číst kdykoli kdy mám čas se soustředit v klidu a kurzy jsou dobře a srozumitelně vypracované" Jarmila K.

"děkuji za hezké zasvěcení, zaslání certifikátu a vylepšených skript k reiki. Asi prvních 10 - 15 minut jsem cítíla velký tlak do hlavy. Zasvěcení mělo charakter okamžitého léčení. Energie proudila tam, kde byl problém. Dnes jsem se někde od jedenácti hodin cítila báječně, přestože prožívám náročný životní předěl. Před chvilkou jsem vstala a cítila se snad o pět kilo lehčí. :o) Ještě jednou děkuji." Krista J.

"Zasvěcení opět bylo moc překrásné. Archanděl Rafael stál přímo za mnou. Přítomen byl také archanděl Michael. Atmosféra báječná, nejdříve velký příliv energie v barvě zelené, dlaně doslova "pálily". Barvy se začly střídat, zelená, modrá, fialová. pak byla tma a po chvilce se rozsvítilo." Věrka N.

"Dobrý den, předně děkuji, že jste mi zaslal bezplatný kurs.Nečekala jsem, že se mi ještě budete nějak věnovat" Romana D.

"rychle reakce, spolehlivost, a prijemna komunikace" Yvette H.

"kamarátsky prístup, ponuka služieb, skriptá" Kristína V.

"Moc děkuji za zasvěcení. Bylo to plné energie, cítila jsem jak se mi otevírá Třetí oko, srdeční čakra a vůbec energii po celém těle, jak se mi to běžně děje...ale určité fáze měli opravdu sílu, viděla jsem různé barvy, což také mívám a opravdu jsem si to užila, i přestože některé energetické toky vnímám tlakově." Petra K.

"Zdravím. Bol som zasväcovaný do reiki a do kundalini reiki u inych, ale skusil som tuto školu a bol som velmi prekvapeny pristupom. Vzdy ked som mal nejake nejasnosti mi boli vysvetlené a naviac mi volal učiteľ- majster :-) Ospalík na svoje náklady, čo ma taktiež milo prekvapilo. Tlačené materialy mi poslal poštou. Zasvietenia boli super. Už teraz mam dohodnuté Shamballu 3 a 4 lebo ma nadchla silou, ale ako je tu napísané, je dobre mat aj reiki aj shamballu. Dakujem a tešim sa na ďalšiu spoluprácu :-) s pozdravom Robo." Robert L.

"děkuji mnohokrát za zasvěcení, naladění i za propracovaná skripta. žila jsem v posledních dnech,díky energiím Shambally na obláčku klidu, míru a požehnání" Zdeňka P.

"Zasvěcení bylo nádherné.Sehnala jsem si krásný velký křišťál,vyčistila a hned použila. :-) Hodně mě brněla ústa a kolem očí. Prostě nádhera. Děkuji moc." Stanislava N.

"Pocity při zasvěcení 1. a 2. st. Shambally 1024 byly skvělé, nepopsatelné. Tato energie je velmi silná a příjemná. Velice dobře se s ní pracuje. Je jednodušší oproti energie Reiki, při které se musí člověk naučit vizualizovat symboly a své požadavky pronést přesně a 3x, aby energie proudila. Navíc tolik v těle neproudí, jak je tomu u Shambally. Jsem velice spokojená se zasvěcením na dálku. Měla jsem dva učitele při osobním zasvěcení a ani jeden z nich neměl takový zájem o zdokonalení se žáka, právě naopak. Když byl problém, odpověď byla jen přikládejte ruce a poproste anděly. Jsem velice vděčná za to, že jsem našla vaši školu a věřím, že to není mé první, ani poslední zasvěcení s absolutní spokojeností, jak přístupem, péčí o žáka i milými, naučnými dárečky. Nikdy jsem se s takovou péčí nesetkala a moc vám děkuji, protože takový přístup jen přispívá k tomu, aby na sobě člověk pracovat a to jsem potřebovala. Děkuji Vám z celého srdce." Jolana K.

"Mockrát Vám děkuji za zasvěcení. Opravdu Shamballa je neuvěřitelně krásná energie, jsem nadšená. Děkuji za skripta, ještě večer jsem si je musela prostudovat, jsou báječně zpracované, vše je jasně vysvětleno. Nádhera." Iva K.

"Musím Vám napsat jak moc na mě zapůsobila Vaše skripta: Jedním dechem jsem si přečetla. Ani ve snu by mě nenapadlo, čeho je univerzální léčebná energie schopna. Je to úžasné jen o tom číst, natož to prožívat. Jsem opravdu moc ráda, že mi přišla Shamballa do života a já ji díky Vám budu prožívat. Děkuji." Dana Š.

"Poskytujete mi kvalitní zasvěcení, kvalitní, úplnou výuku a opravdový zájem o můj postup. Poskytujete vše, co víte. Věřím, že s Vaší pomocí dojdu tam kam chci. Děkuji." Martina K.

"vase skripta k jednotlivym stupnom reiky som precital. Su napisane moc pekne. Musim priznat, ze som si opravil laicky nazor na techniku usui reiky. Aj k symbolom citim pozityvny vztah. Obzvlast pri vzhliadnuti 1. symbolu mnou prebehla triaska. Vidno, ze su symboly reiky nabyte uzasnou energiou. Este raz vam dakujem." Frantisek M.

"Zážitek užasný. Při zasvěcení mi vždycky začnou příjemně pálit dlaně. Bylo mi jako na moři, ale velice příjemně. Mockrát děkuji" Soňa Z.

"cítím se dobře,každé ladění čaker jsem poznala,jsem vyrovnanější,citlivější,..byl to krásný pocit,..s pozdavem rásného dne a poděkováním." Ladislava B.

"Pri všetkých zasväteniach, absolvovaných u Vás, som cítila energiu, na rozdiel od predchádzajúcich, absolvovaných na kurzoch, kde som vnímala farby. Vnímanie energie zosilnelo
v druhom zasvätení, keď som ju cítila aj v dlaniach a na chodidlách. V ďalšom zasvätení som si pri vnímaní energie v základných čakrách" Štefana K.

"Děkuji za zasvěcení a jestli můžu, rád bych napsal pár poznatků: Trochu jsem podcenil čas na přípravu, nicméně jsem to zvládl. Jinak jsem si zasvěcení užil, připadlo mi to jako 15-20 minut, ale reálně utekla celá hodina. Cítil jsem v některých chvílích jemné brnění ve dlaních jako by v nich něco rotovalo, někdy v celé levé polovině těla činnost srdce a asi 2x průchod nějakých vibrací nebo vlnění od nohou směrem ke hlavě. Opakovaně si teď pročítám skripta 1. stupně a věřím, že brzy budu moci pokračovat." Miroslav L.

"Oceňuji profesionální a přitom srdcem vyladěné služby. Dále pak možnost dotazů a skutečnou zpětnou vazbu. Jsem velmi spokojena. Vše je v pořádku. Děkuji" Václava P.

"děkuji mnohokrát za zasvěcení i za obsáhlá skripta, která pomáhají uvědomit si hluboké vnitřní pravdy a ukazují cestu, jak s nimi pracovat, aby se opět staly naším, už neodcizitelným vlastnictvím. Pro mne to je dál o práci na prosvětlení všech nánosů, které nám byly implantovány. Díky za tu možnost a díky Vám osobně za přijatelnou cenu, kterou jste stanovil pro předání-aktivaci základních kódů. Díky tomu si mohu pomoc Shambally dovolit a urychlit tak cestu k opravdovému mistrovství na základě vlastního spojení a vhledu. Po té se i já s nekonečnou radostí a láskou podělím a předám dál" Zdeňka

"Líbila se mi rychlost a zodpovědnost p.Ospalíka" Ivana S.

"Moc děkuji za krásné zasvěcení." Radka A.

"Jsem rad, ze Vas mohu kontaktovat, kdykoli a ze mi podle svych moznosti a casu odpovite na me otazky. Ktere se tak nejak vznikaji s tim jak clovek pracuje s energii a nebo ho v ramci Vaseho kursu neco napadne s cim si sam moc nevi rady. Rad bych Vam chtel podekovat za Vas osobni pristup a at se Vam dari." Petr K.

"Spokojená jsem velmi. Vždy rychlou odpovědí, což značí opravdový zájem o klienta. Krásným, výstižným zpracováním skript, certifikátu. Jak jsem se již zmínila ve svém emailu ze všeho vyzařuje láska. Průběh svého zasvěcení popíši ve svém emailu. Co ještě by jste chtěl změnit? To opravdu nevím, pro mne je vše na jedničku s hvězdičkou. Já osobně si velice vážím Vaší práce, pouhým slovem děkuji to snad ani nejde přesně vyjádřit. Jsem ráda, že jsem byla přivedena do Vaší školičky.Třeba se někdy i osobně setkáme. Ještě jednou mnohokrát děkuji!" Alena Č.

"prijemny, ochotny a hlavne spolahlivy. To co bolo slubene, bolo aj dodrzane. :) nemam vyhrady" gabika p.

"Velmi dobra komunikace, vztricnost a uzasne nabidky. Myslim, ze jsem si lepe vybrat ani nemohla. Vzdy doporucim tyto stranky, bude li moznost a urcite brzy se zase ozvu. Jelikoz me cile jsou vyssi, tak pocitam nadale se zasvecenimi i do budoucnosti. Martine, mate velmi dobre srdce, znalosti a velmi dobre vse propracovane. Moc dekuji." Emilia T.

"děkuji za čas, který jste mi věnoval při zasvěcení Shambally. Čas zasvěcování jsem prožila v klidu, byly to příjemné chvíle. Dlouho se mi to nestalo, ale měla jsem chuť si při práci zpívat a ráno mi vše připadalo takové čisté a zářivé. Ještě jednou děkuji" Věnceslava H.

"Vždy bylo jednání slušné a rychlé." Roman R.

"Líbí se mi , jak je vše krásně , srozumitelně popsané. Stačí jednou přečíst a vše je jasné. Moc se mi líbí srozumitelnost a podání kurzu. Moc děkuji. jsem s kurzem a jeho podáním naprosto spokojena." Iva K.

"Som velmi spokojná aj s pristupom" Blanka R.

"páčil sa mi Vaša ústretovosť a celkový prístup. netreba meniť nič" Božena

"Těším se na každé zasvěcení. Je to nepopsatelný zážitek cítit, jak ve mě koluje proud pozitivní energie. Moc vám děkuji. Již jsem si vybrala další kurzy, na které se moc těším." Jolana K.

"Jiz po nekolikate sem vyuzil uceni a vedomosti pana Mistra Martina Ospalika, ma profesionalni, ale taky lidsky pristup k nam Zakum. Pokazde kdyz se naskytne neco noveho s cim si clovek nevi rady a nebo nema takove zkusenosti vzdy ochotne poradi a pomuze." Petr K.

"Bol som zasvätený do 3.stupňa USUI REIKI - majter, odvtedy sa dá povedať , že si už neviem predstaviť ani jeden deň aby som to nepoužil." František

"Vaše skripta jsou nejlepší, jaká mi přišla do rukou. Mám materiály ještě od dalších dvou mistrů, ale jsou neuspořádané, neucelené, chaotické, útržkovité. Musel jste si při jejich sestavování dát práci. Moc hezké a srozumitelné. Děkuji." Týna

"Srdečný přístup a ochota. Je cítit, že to děláte s láskou." Hanka R.

"Dekuju,ze jste se mnou v kontaktu,a dekuji za diagnostiku caker.Uz se moc tesim na nase duchovni setkani.Se srdecnym pozdravem" Renata S.

"Som velmi spokojna s p. Ospalikom a som velmi rada, ze som si vybrala prave jeho a jeho skolu. Rychla komunikacia, seriozny pristup, trpezlive odpovede na otaaaazky :) zelam Vam vsetko dobre a nech sa dari :)" Gabka

"Díky Vám, bylo to úžasné. Ze včerejšího zasvěcení Ra-Sheeby: Měla jsem vizi , svého minulého zivota v Egyptě. Bůh Ra a ostatni mi řekli, "vítej doma , na tohle jsi čekala stovky let, tato energie se vrací zpět k tobě"." Pavlína G.

"Vždy cítíte zasvěcovací energii, jak vás zasvěcuje, obdlokovává a zprůchodňuje pro danou energii. Shamballa je navíc mnohem silnější než reiki, takže mnohem lépe vnímatelná." Šárka

"MAXIMALNE SPOKOJENA S POSKYTOVANIM INFORMACI, VSE PROBIHALO DLE DOMLUVY, UZASNY LIDSKY PRISTUP A PECE. NENI CO MENIT, LEPSIHO MISTRA BYCH TEZKO HLEDALA." IVANA C.

"Rychla domluva s Vami, ktera vzdy plati." Zdenka S.

"Zažila jsem v závěru zasvěcení krásný energetický skok. Něco se zprůchodnilo, nádherně se mi dýchá. Ze srdce děkuji." J.

"líbí se mi přístup,ochota ač jsem pana Ospalíka vživotě neviděla a přesto cítím že mu naprosto duvěřuji." Marie F.

"Jsem spokojena s přístupem, s maximálním pohodlím, při kterém v domácím prostředí zasvěcení probíhá, se způsobem zaslání skript obratem. Líbí se mi, že jsem schopna rozeznat začátek i ukončení zasvěcení, vnímat obrazy a jejich vypovídací schopnost. Což samozřejmě vypovídá o Vašem přístupu k žákovi. Každé zasvěcení je nezapomenutelný zážitek. Díky." Milena K.

"Děkuji Vám, mé zasvěcení bylo ůžasné a v naprostém pořádku.Děkuji za zaslaná skripta." David G.

"bylo to moje první zasvěcení a bylo nádherné.Moc vám děkuji za vše a těším se na další.Všechny mé dotazy zodpovězeny.Vše proběhlo ok." Helena R.

"Děkuji za zasvěcení do Shambally. Pročítala jsem si Vaše skripta a musím za ně také poděkovat. Dostal se mi do ruky dříve cizí manuálek a ten nebyl zdaleka tak přehledný a "praktický" jako váš.Markéta S.

"Vaše iniciativa ohledně dalšího vzdělávání, kterou nám nabízíte. Přehlednost a srozumitelné zpracování podkladů. Jsem spokojena." Lenka L.

"vaši schopnost léčení pomocí Shambally bych zhodnotil jako velice dobrou. Nemám důvod myslet si něco jiného." Míra L.

"Líbí se mi vše. Byla jsem zasvěcena do všechn stupnů Shambally a to na dálku. Vždy jsem po cítila energii a o to více jsem tomu věřila. Též skripta jsou přehledná a dobře zpracovaná i obsahově. Též jiné nabídky zasvěcení jsou lákavé a příjemné. Takže doporučuji" Alena D.

"Líbil se mi Váš přístup k Vašim žákům." Vávra

Co se vám líbilo? "Rychlá odpověď na dotazy, rychlé doručení skript a certifikátů (i jejich spracování), spousta bonusů a dárečků zdarma, líbí se mi možnost další konzultace a tak dále.. je toho opravdu hodně :)" Luděk R.

"Líbila se mi komunikace . Kontaktování žáků , nabízení pomoci . " Šárka B.

"Krásný pocit při zasvěcování, kdy mé tělo ležící na podložce, jakoby bylo taženo nějakou silou směrem dolů, takže jsem nehybně ležela a vnímala každou sekundu co se bude dál dít. Po nějakém čase to ustalo a já usnula. Jsem maximálně spokojena a za to Vám patří velký dík" Iveta V.

"Pane Ospalíku, obdržela jsem Vaše skripta k Usui Reiki a jsem opět mile překvapená její kvalitou.Protože jsem byla zasvěcena do Reiki jiným mistrem než Vámi, mohu srovnávat. A když jsem na Vašich stránkách zjistila, jak jsou obsáhlá Vaše skripta k Reiki, byla jsem v šoku. Všechny Vaše materiály jsou bohaté na zajímavé informace, mají svou osobitost a je z nich cítit, že velmi tuto činnost milujete (myslím tím práci s energií a psaní) a navíc se mi líbí, že máte i smysl pro humor. Určitě se budu dál učit ve Vaší škole neboť mě obohacuje a dodává mi sebedůvěru." Vendulka M.

"Nejvíce se mi líbilo, že jsem zasvěcená v naprostém klidu domova. V naprosté většině používám shambalu a fialový plamen, nutno říct že s úspěchem. Děkuji." Jana J.

"děkuji mnohokrát, bylo to úžasné a určitě se na vás obrátím i o další stupně." Janka J.

"Vše je dobře srozumitelné.Vhodné i pro začátečníky" Hana P.

"Libila jsemi rychlost a velky vyběr terminu.Vyborna byla i komunikace" Ondřej M.

"Ze srdce Vám děkuji za zasvěcení. Už jsem dnes zkoušela používat, je to velmi příjemný pocit. Ke všemu po zasvěcení mám neuvěřitelné množství energie a elánu." Iva K.

"Děkuji za zasvěcení,celé zasvěcení u mě probíhalo trochu déle,asi 2 hodiny-i když jsem úplně nespala,byla jsem v takovém nějakém polospánku,ze kterého se mi nechtělo zpátky.Nejsilnější energii jsem cítila v okolí spánků a temene,kde jsem cítila jako by mi tam někdo krouživým pohybem hlavu masíroval,vše šlo ve vlnách.V dlaních jsem cítila tlak a pocit uvolnění a bezpečí. Ještě jednou děkuji" Květa T.

"Já jsem necítila příliv energie v dlaních - pouze brnění v nohou. Děkuji moc, zdravím" Zdena K.

"Děkuji za zasvěcení a nádherná skripta. Zasvěcení bylo nejintenzivnější co jsem zažila, bylo to jako jízda na horské dráze :-)), do třetího oka mi šly v rychlosti symboly. První dva stupně jsem necítila prakticky nic, ale bylo to moje první zasvěcení, bylo při osobním kontaktu a byli jsem tam tři, tak jsem se možná tak neuvolnila a nemohla to prožívat, nevím. Teď jsem požádala o znovu ukotvení prvních dvou stupňů a zase mi šly ty symboly jakoby tunelem, ale ne tak silně jako 3. a 4. stupeň. Mě tento způsob zasvěcení na dálku připadá jako ideální. Všechno potřebné se dozvím ve skriptech a komunikaci s vámi a zasvěcení je tak intenzivní, že je to jedinečný prožitek, vlastně i dost intimní v tom smyslu, že dostávám informace jen pro mě a vše je v tu chvíli soustředěno jen na mě. Nic neruší a nikdo se nerozptyluje. A skripta? Opravdu jsou báječné. Děkuji, děkuji a krásné dny." Eva A.

"Patřím mezi lidi, kteří při zasvěcení reiki neprociťovali, po prvním zasvěcení jsem si dokonce myslela, že se to u mě nepovedlo, protože další 4 lidi ve skupině prožitky měli, pravda však je, že jsem obecně uzavřenější. Že je vše v naprostém pořádku jsem poznala až když jsem reiki zkusila na svých přátelích. i když jsem reiki již dříve věřila, velmi pozitivně mě překvapily její účinky." Janča B.

"Hodně si vážím rychlých odpovědí na dotazy, všech dárečků, kterých se mi dostalo. Jsem rád, že jste mi udělal diagnostiku aury pro porovnání. Opravdu není jediná věc, kterou bych navrhoval změnit, jsem velmi spokojen. :) " Luděk

"Martine, máte charakter.A to Já cením. Hezky se s Vámi komunikuje." Alena A.

Co se vám líbilo? "Ochota a propracované odpovědi na otázky. nemám žádné výhrady :)" Hana P.

"Líbí se mi přístup a možnost dalšího poznání. Vstřícnost a dobrá komunikace. Bezproblémová komunikace, Uklidňující meditace" Jiří B.

"Trošku jsem se bála zasvěcení, ale bylo to super." Jana P.

"harmónia, prílev energie. energetizácia tela, uvolnenie" Jozef F.

"Celkový přístup je velmi seriózní, vše splníte, Vaše služby jsou velmi kvalitní." Romana K.

"Moc děkuji za zasvěcení do Reiki a Sluneční reiki. Otevřelo se mi poznání sama sebe a používáním Reiki mohu ovlivňovat svůj somatický a psychický stav. Chválím tuto školu a doporučuji všem, kteří mají zájem pracovat se svou energií." Vlaďka, Čerčany

Co se vám líbilo? "všechno :-) - průběh zasvěcování včetně skript a certifikátů. Tento systém mi vyhovuje a líbí se mi." Andrea M.

"Děkuji za zasvěcení do Shambally 1024. Chci Vám popsat své zážitky - byly zaujímavé. Večer jsem si zapálila svíčku, obložila drahými kameni, zalehla do postele a snažila se neusnout. Usla jsem cca 10 min před půl desátou, ale úděrem 21.30 jsem se probudila a cítila jsem, že je mi v dávkách energie vlévána do 6-té čakry, cca po 2 min se to sklidnilo, ale stále jsem cítila, že ke mne přichází energie, taková jemnější, (možno jsem to cítila tak, že tá energie ke mne proudila plynule) samozřejmě během 10-ti min jsem znovu spala, pak jsem se naložila do vany do slané vody . Cítím, že působení Shambally ještě neskončilo. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na pokracování." Anežka V.

"dakujem pekne:)..prinajmensom to reiki bolo zvlastne a uplne ine ako pri shamballe.. lepsi pocit ale uplne iny ako u shambally..nie az taky oslobodzujuci..skor taky vyrovnany..a pichanie trochu na rukach a nohach.. tolko moj zazitok:)" Filip V.

"děkuji za příjemné zasvěcení do nádherných energií a zaslaná skripta,certifikát" Milan N.

"Moc Vám děkuji za včerejší zasvěcení. Byl to pro mě opravdu nevšední zážitek." Monika M.

"Můžu se přiznat, že jsem v dálkové zasvěcení věřila i ne. O zasílání energie na dálku jsem slyšela už dříve. Teď jsem to mohla pocítit díky vám na vlastní kůži. Byla to krása - teplá energie po těle." Eva P.

"Naprosto úplně spokojena, nelze vytknout vůbec nic. Jste skvělý Mistr, pečlivě se staráte o své žáky, vždy a ve velmi krátkém čase odpovídáte a reagujete na mé dotazy, ceny velmi příznivé a k tomu navíc ještě dárečky a také možnost zopakování zasvěcení, možnost zasvěcení na dálku-nemusím nikde jezdit, ... Prostě jste ten nejlepší, nevím, kde bych takového Mistra hledala. Děkuji Vám velmi moc za to všechno, co jste mi poskytl a také děkuji Bohu, že jsem Vás našla." Ivana

"Pocitově byla dnes energie ještě silnější a dá se říci bouřlivější. Ještě jednou děkuji." Maruška

"S přístupem pana Ospalíka jsem velice spokojena. Zejména si vážím toho, že i po zasvěcení je ochoten pomáhat a komunikovat. Zasvěcení jsou silná a opravdu fungují." Eva K.

"moc Vám děkuji :-). Byl to opravdu krásný zážitek :-)" Darina V.

"Vysoka kvalita energii, vstricnost, tento ucitel predava vsechny informace, ktere potrebuji a stara se o muj dusevni vyvoj soustavne. Chci a budu se dale ucit jen od vás." Martina

"Najviac sa mi páči používanie energie na diaľku." Anna B.

"Velmi se mi líbí Váše rychlost odpovědi. S tím jsem ani moc nepočítala. Když jsem se začala zajímat o reiki, zjistila jsem, že jsou moc dlouhé čekací termíny a je to i daleko. Vaše dálková škola mi naprosto vyhovuje. Jsem maximálně spokojená. Děkuji moc." Ladislava N.

"Vse velmi dobre organisovane. Scripta dobre srozumitelna.Energie jemnne a propacovane." Ivan P., Nemecko

"Asi 2 týždne som sa nevedela vyspať,Ďakujem za liečenie pri zasvätení,konečne som sa vyspala." Sylvia R.

"Děkuji mnohokrát ! Mám po zasvěcení výborný pocit klidu. Je mi prostě fajn :-)" Matěj Š.

"S Ezoterickou skolou pana Martina Ospalika som nadmieru spokojna, je na vysokej profesionalnej urovni, cenovo pristupna. Majster Ucitel vedie ziaka krok po kroku. Paci sa mi jasny, podrobny a zrozumitelny manual v skriptach, vyborny pristup, promptna dobra komunikacia. Páči sa mi vaša ústretovosť a aj vaša výučba ako je všetko pekne rozpísané a zrozumiteľné. Jsem velmi spokojena se vším co jste mě naučili a předali do mého vědomí ve Vaší škole. Velmi mi vyhovuje zasvatenie na dialku v pohodli domova aj moznost zasvatenie si zopakovat. Som vdacna aj za precistenie cakier a aury. Kazdemu zaujemcovi tuto skolu vrele doporucujem. Panovi Ospalikovi velke DAKUJEM." Maria, Košice

"Moc Vám děkuji za čas,který jste mi věnoval při zasvědcení do Shambally.Vnímala jsem to jako teplo na temeni hlavy-jako když vyjdu v létě na sluníčko ven.Taky mrazení v zádech jako by mi někdo přejížděl něčím studeným okolo páteře.Nejvíce intenzivní pocit byl,když mě nejprve začal 'štípat' nos a z něho to pokračovalo na oblast třetího oka a do celého čela. Skripta máte velice dobře srozumitelná.Povedlo se Vám to:-)." Dagmar St.

"Maximalni spokojenost nejen s pristupem, informacemi, ale i s ochotou a duverou k panu Martinovi. Jsem velmi vdecna za moznosti zasveceni, ktere mi poskytnul. Dekuji." Emily T., USA

Nevíte, co zvolit? Začněte s online kurzem Reiki, který mám vymazlený pro začátečníky. Provedu Vás postupně od základní až na pokročilou úroveň. Chcete osobní kontakt? Přijďte na osobní kurzy Reiki v Praze a Brně.