Chcete povznést svůj život? Chcete se věnovat meditaci, ale pořád tomu všemu nemůžete "přijít na kloub"? Chcete se naučit meditovat, nebo v meditaci zdokonalit? Hledáte spirituální uzdravující povznášející proces, který funguje a můžete jej pohodlně absolvovat online z pohodlí domova? 

Právě jste TO PRAVÉ našli:

Meditační akademie

Meditace je způsob, díky kterému můžeme stabilně BÝT a ŽÍT ve stavu, kdy cítíme spojení s Vesmírem a svou duší, aniž bychom cokoli cíleně dělali, o cokoli se snažili. Je to stav existence, kdy jen tak jste, dýcháte, cítíte, že jste láska a vnímáte jednotu ve všem.

Nějak se snažím meditovat, ale pořád mi to nejde. Martine, poradíte, co s tím?

Co se týká Vašeho progresu v meditaci, tak v Meditační akademii se PRAKTICKY promeditujete skrze začátky a samotná meditace Vám půjde nesrovnatelně lépe, snadněji a hlavně přirozeně... Začátky jsou v počátcích meditování problematické a právě tím, že si začátky projdete RYZE PRAKTICKY skrze mou Meditační akademii, tak odstíníte mnoho problémů, které při meditaci na začátečníka čekají, a hlavně naučíte se správné návyky již od počátku, takže nebudete se později v meditaci muset něco přeučovat.

Vytvořil jsem pro Vás online trénink, ve kterém Vás nejprve budu vést slovem řízenou meditací. Takže i pokud ještě meditovat neumíte, ale i pokud jste již zkušení meditující, odbouráme společně Vaše vnitřní bloky, pomohu Vám nalézt Váš střed a naladit se na své nitro. 

Meditace je skutečným základem každé duchovní cesty ke šťastnějšímu životu - začněte právě nyní!

V průběhu Meditační akademie projdete spirituálním uzdravujícím a transformačním procesem, za který byste jinak u léčitele nechali klidně 50.000 nebo 100.000 Kč. V rámci tohoto online tréninku získáte možnost zpracovat si své vnitřní bloky a načerpat energii skrze energetické meditace, zklidnit se skrze zklidňující modul a vydat se cestou vnitřního a vnějšího sebeléčení.

Cena tohoto online tréninku je však řádově výrazně nižší. A nyní to nejlepší: tento online trénink Vám již zůstane, takže můžete klidně i po letech svobodně opakovaně procházet celým procesem. Zatímco u léčitele byste si v případě potřeby další péče museli opětovně připlácet.

Navíc do tohoto online tréninku pravidelně přidávám nový obsah - který se zobrazí všem členům meditační akademie (novým i stávajícím).

Mé meditace nejsou obyčejné. Jsou terapeutické a energetické.

Do většiny meditací jsem vložil léčivou energii. Díky tomu, že si je pustíte, můžete neomezeně tyto energie čerpat pro svou potřebu, léčení a zharmonizování.

Ohlasy na Meditační akademii

Krásný den Martine, 

medituji pravidelně ráno i večer, při meditaci mám vize a vidím světla, po meditaci tvořím, maluji, chodí mi inspirace. Krásný den. 

S láskou a světlem Janča K.

Obdržíte celkem 26 video meditací v souhrnné délce přes 21 hodin.

... meditace energetické, zklidňující, slovem řízené, se šamanským bubnem, oddechové, terapeutické, čakrové, harmonizační, aktivující intuici a Třetí oko, meditace s vyšším spirituálním záměrem ... Vše v 1 balíčku.

Najdete zde meditaci na každý Váš den a pro každou náladu

Běžná cena 1 kvalitní video meditace činí průměrně 1.000 Kč vč. DPH. Za tuto cenu jsem reálně jednotlivé meditace prodával.

NYNÍ celou Meditační akademii JAKO BALÍČEK VŠE V 1 o hodnotě 26.000

získá za zlomek ceny jen pár posledních zájemců: