Meditační akademie

Chcete se věnovat meditaci? Chcete povznést svůj život? Pořád se nemůžete k meditaci propracovat? Chcete se naučit meditovat, nebo v meditaci zdokonalit? Hledáte spirituální uzdravující povznášející proces, který funguje a můžete jej pohodlně absolvovat online z pohodlí domova? Právě jste jej našli.

Vytvořil jsem pro Vás online trénink, ve kterém Vás nejprve budu vést slovem řízenou meditací. Takže i pokud ještě meditovat neumíte, ale i pokud jste již zkušení meditující, odbouráme společně Vaše vnitřní bloky, pomohu Vám nalézt Váš střed a naladit se na své nitro. 

Meditace je skutečným základem každé duchovní cesty ke šťastnějšímu životu - začněte právě nyní!

V průběhu Meditační akademie projdete spirituálním uzdravujícím a transformačním procesem, za který byste jinak u léčitele nechali klidně 50.000 nebo 100.000 Kč. V rámci tohoto online tréninku získáte možnost zpracovat si své vnitřní bloky a načerpat energii skrze energetické meditace, zklidnit se skrze zklidňující modul a vydat se cestou vnitřního a vnějšího sebeléčení.

Cena tohoto online tréninku je však řádově výrazně nižší. A nyní to nejlepší: tento online trénink Vám již zůstane, takže můžete klidně i po letech svobodně opakovaně procházet celým procesem. Zatímco u léčitele byste si v případě potřeby další péče museli opětovně připlácet.

Navíc do tohoto online tréninku pravidelně přidávám nový obsah - který se zobrazí všem členům meditační akademie (novým i stávajícím).

Obdržíte celkem 26 video meditací v souhrnné délce přes 21 hodin.

A další nový obsah pro Vás budu dále ještě půl roku přidávat již zcela ZDARMA bez příplatků.

Běžná cena 1 kvalitní video meditace činí průměrně 1.000 Kč.

Pouze NYNÍ celou Meditační akademii v hodnotě 26.000 Kč

získá již jen pár zájemců se slevou 95 %