Jednotlivá zasvěcení můžete zakoupit jednotlivě nebo jako balíček s 35% slevou:

Připravil jsem pro Vás ucelený balíček Indické školy Kundaliní.

Balíček obsahuje toto všechno:

✓ Kundaliní Reiki

✓ Kundaliní Reiki 1. - 3. stupeň

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.610 Kč + DPH (objednávka)

Proč Kundaliní Reiki? Když už s energií pracujete, probuďte své energetické dráhy ze stavu "polní cesta" na "čtyřproudou dálnici". Nejlépe vám to vysvětlí obrázek v této sekci. Proč chodit oklikami, když celým vaším tělem vede přímá cesta? Je to "Kundaliní" - síla ukrytá v páteři.

Kundaliní Reiki je indickou školou, která je jednoduchá a přesto komplexnější. Na rozdíl od většiny jiných zasvěcení, zde nedochází pouze k aktivaci 4 horních, ale všech čaker. Nechybělo vám dosud v Reiki nebo Shamballe něco? Nevěděli jste co? Toto je chybějící dílek skládačky. Kundaliní reiki aktivuje sídlo energie Kundaliní ve vaší páteři a rovněž vedlejší čakry na rukou i nohou.

✓ Kundaliní Reiki 4. - 12. stupeň

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.200 Kč + DPH (objednávka)

Kundaliní je spící síla/energie v nás, která sídlí v kořenové čakře a která nás při řádné aktivaci spojuje s Universem. Hlavním úkolem zasvěcení Kundaliní Reiki je umožnit, aby naše přirozená Kundaliní energie stoupala kanálkem hlavních čaker vzhůru, a vedla nás tak k naší prapodstatě a osvícení.

Lidé totiž kvůli svému způsobu života ztratili sami sebe a svůj střed. Své čakry si lidé sami deformují, čímž vzniká nedostatek energie, a tak lidé uměle utváří hádky, spory či rozepře, aby si svou životní energii doplnili energetickým vysáváním své rodiny a přátel. Kundaliní reiki energeticky probudí, posílí všechny vaše čakry a rozproudí meridiány.

Léčení s Kundaliní Reiki je velice jednoduché a efektivní. Aktivujte energii a většinou po 3-5 minutách pocítíte konec energetického toku. V těle i auře bude hojivá energie nadále pracovat. Touto energií lze léčit karmické problémy, vztahy, situace, emoce, blokace energie, negace, aj.

✓ Kundaliní Reiki Velmistr I., II., III. ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 4.990 Kč + DPH (objednávka)

Kundaliní je popsána jako duchovní síla v člověku, kterou každý nese v sobě. Symbolicky je vyjádřena ve formě hada, který odpočívá na konci páteře. Tato energie se může předávat na dálku, nebo vyvolat "napojením" (iniciací) , čímž pak vystoupá po páteři, otevírá, a pročišťuje čakry a energetický koloběh v těle.

Po získání zasvěcení Kundaliní Reiki může žák pokračovat navazujícím zasvěcením Gold Reiki, které je nástavbou Kundaliní Reiki. Gold Reiki a Kundaliní Reiki jsou jako Jin a Jang - žena a muž - dohromady tvoří jeden celek.

✓ Gold Reiki

Gold Reiki navazuje na Kundaliní Reiki - je to rozšíření mistrovského stupně Kundaliní reiki, kdy vám je předáno zasvěcení do zlatého světla od nanebevzatého mistra Kuthumiho.

Tato energie je jemnější láskyplná a ženštější. Znalosti z Kundaliní Reiki jsou zde podmínkou.

Gold Reiki, neboli "Zlaté Reiki" obsahuje zlatý světelný paprsek, který má nevídané výsledky v oblasti uvolnění bloků v čakrách, které byly zapříčiněny strachem, životními otřesy či jinými negativními prožitky.

✓ Gold Reiki 1. - 3. stupeň

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 1.990 Kč + DPH (objednávka)

 • 1. stupeň - první vibrační stupeň zasvěcení do zlatého světla, práce s bodem Hara, harmonizuje především oblast solar-plexu
 • 2. stupeň - zesiluje zlaté vibrace, nádherně rozvibruje celý čakerní systém
 • 3. stupeň (mistr-učitel) - završení předání vibrací zlatého světelného paprsku, JÁ JSEM, práce s egem, zasvěcení je zesíleno až na maximum působení a zesílení zlatého světelného paprsku a předává se postup jak toto zasvěcení předávat i ostatním


✓ Gold Reiki 4. - 12. stupeň ™

© Martin Ospalík

"Gold Reiki Boostery I. - III."

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 1.990 Kč + DPH (objednávka)

 • 4. - 12. stupeň - tak jako v Kundaliní Reiki, i Gold Reiki má svá navazující rozšíření (tzv. Gold Reiki Boostery I. - III.) Jedná se o další prohloubení vašich energetických možností v oblasti práce se zlatými světelnými paprsky Reiki.

Zlatý světelný paprsek transformuje a odstraňuje nahromaděné bloky, které ucpávají přirozený tok energie. Po zasvěcení do Gold Reiki mi klienti popisují následné pocity radosti, úlovy a uvolnění, které dále rostou v průběhu jednotlivých stupňů. Gold Reiki zjemní a zvýší vibrační úroveň Kundaliní energie.

Působí jemněji, láskyplně. Tím dochází ke zvýšení a posílení vašeho energetického systému i rozšíření vašich úrovní vědomí. Proud zlatého světla se rozšíří a celkově naplní vás i celou vaši auru.

✓ Kundaliní Energy

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 3.710 Kč + DPH (objednávka)

Od Stvořitele nám po Kundaliní Reiki přišla její dokonalejší nástavba ve formě Kundaliní Energy. Směrový tok této energie je již plně v rovnováze směrem nahoru i dolů současně.

Kundaliní Energy je zasvěcována prostřednictvím nově channelovaných Kundaliní energií přímo od Stvořitele. Tím je Kundaliní Energy ještě více přizpůsobena novým vibracím nastávajícího vibračního věku. Co to znamená? Kundaliní Energy je "světelný most", po kterém budou moci přecházet do nového věku všichni ti, kdož nenechali svůj duchovní vývoj a transformaci na poslední chvíli, ale průběžně na sobě pracovali.

Tím, že plně aktivujete energii Kundaliní, pročistíte a pozvednete všechna svá éterická těla (auru) i energetická centra (všechny čakry). Je-li tato síla ideálním způsobem probuzena, pak vystupuje od kořenové čakry po páteři směrem vzhůru, prochází energetickými centry (čakrami) a její působení se projevuje v podobě duchovního růstu, uvědomění, poznání, navýšení energetického potenciálu (schopnosti pracovat s energiemi), nevyjímaje zajímavé energetické prožitky a mystické zkušenosti.

Kundaliní Energy je 4stupňový systém zasvěcení, který působí podobně jako Kundaliní Reiki 1 - 12 a navazuje na tyto stupně, dále je rozvíjí a ukotvuje.

✓ Ájurvédské Reiki

✓ Ájurvédské Reiki 1. - 3. stupeň

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.910 Kč + DPH (objednávka)

Ájurvéda je starobylá věda života, tradiční, nejstarší a nejholističtější léčebný systém dostupný dnes na planetě. Tato starobylá Indická medicína usiluje o obnovení harmonie mezi tělem a jeho přirozeným prostředím. V psané formě byla Ajurvéda umístěna před 5000 lety v Indii a říkalo se, že by to mohla být světová medicína, která se zabývá jak tělem, tak duší.

Ve Védských textech "ÁJU" znamená život a "VÉDA" znamená vědění. Tato holistická věda je o znalosti celkové rovnováhy Těla, Mysli a Ducha - a to včetně emocí a psychologie na všech úrovních. Ájurvéda skrze terapie bylinami, jógy, vůní, manter a meditací přispívá k dlouhověkosti, omlazení a seberealizaci.

Říká se, že Ajurvéda byla vytvořena Brahmou (podle Indické mytologie Tvůrce Vesmíru) a sestoupila na Zem prostřednictvím různých generací bohů a svatých. Moudří lékaři té doby byli buď mudrcové nebo proroci, kteří viděli zdraví jako nedílnou součást duchovního života.

Ajurvédské Reiki je systém čerpání a práce s univerzální energií dle Ajurvédy. Prošel jsem již mnoho směrů a stylů práce s energií, tento je vskutku výjmečný. Mnoho masérů i terapeutů s oblibou Ajurvédské Reiki používá. Je to láskyplná jemná, avšak hluboce pronikající energie. Vřele doporučuji.

Ájurvédské Reiki - 1. stupeň

První zasvěcení otevírá uzdravovací kanálky a nasměrovává energii Reiki. Všechny hlavní čakry (mimo kořenové) a dlaňové jsou otevřeny. Hlavní energický kanál (Sushumna) je od korunní čakry až ke kořenové očištěn a připravován pro probuzení Kundaliní, kterou zažijete na druhém stupni.

Ájurvédské Reiki - 2. stupeň

Posílení prvního stupně. Shakti Kundaliní bude probuzeno a povstane Sushumna a povzbudí sedm čaker. Jak plamen Kundaliní září, všechny hlavní i vedlější čakry a energické kanály budou vyčištěny a otevřeny. Tímto způsobem, všechny čakry i energické systémy jsou osvíceny a nastupuje očištění.

Ájurvédské Reiki - Mistrovský / 3. stupeň

Toto zasvěcení vás posiluje pro vitální energii Ájurvédské medicíny, mantry, barvy, planety, Panchamahabooty (posiluje vás k metafyzikálním vlastnostem Země, Vody, Ohně, Vzduchu, Prostoru - vesmíru) atd. Andělé Ájurvédy pomáhají diagnostikovat nemoc a přímo směřují odpovídající energickou frekvenci k pacientovi.


✓ Ájurvédské Reiki Velmistr

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.100 Kč + DPH (objednávka)

Velmistrovské zasvěcení Ájurvédské Reiki je skutečným požehnáním a energetickou vzpruhou. Doporučuji vše zájemcům, kteří to se svým duchovním vývojem, léčením a sebepoznáním myslí skutečně vážně.

✓ Maha Kali Seichim

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 12.910 Kč + DPH (objednávka)

Kali je jedna z nejznámějších a nejuznávanějších hinduistických bohyní. Jméno Kali je odvozeno z hinduistického slova, které znamená "čas", také znamená "černý". V hinduismu, Kali je projevem Božské Matky, což symbolizuje ženský princip. Často se stává, že ti, kteří nechápou její role v životě, Kali nazývají bohyní zkázy. Ona ničí jen proto, aby mohla obnovovat, a to, co ničí je hřích, neznalost a hniloba. Je ztotožňována s věčnou nocí, je vše překračující mocí času.

Kali je obvykle zobrazována jako nahá, krvežíznivá, s divokými vlasy. Záznamy o uctívání Kali se datují méně než 2000 let zpátky a učenci je předpokládáno, že ona představuje přežití drávidské (preárjové) bohyně a je na ni pohlíženo jako na velkou stvořitelku indického panteonu, jelikož je ji více než 2000 let.

MAHA KALI: velká matka, léčitelka, ničitelka starého a nefunkčního

 • Kali je divoká podoba nádherné Matky bohyně.
 • Kali je první z deseti Mahavidyí (Velkých kosmických mocností)
 • Kali osvobozuje bohy od vlády ďábelských sil Shumbh a Nishumbh.
 • Kali je bohyně času a transformace, která je smrt.
 • V nevědomých Kali vytváří strach, zatímco pro ostatní Kali odstraňuje strach ze smrti.
 • Kali je také energie Kundalini (prvotní energie, která se nachází ve spodní části páteře).
 • V mnoha ohledech se podobá staroegyptské bohyni Sekhmet.
 • Vskutku jedinečná energie. Doporučuji.

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co vše obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 238 stran

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Získejte 35% slevu při nákupu všeho najednou jako balíček: