Kdo je Martin Ospalík

Velmistr Reiki, učitel meditace a léčení s energiemi

Jsem Martin Ospalík, těší mě.

Od roku 2010 učím Reiki, meditaci a další směry duchovního růstu a léčení s energiemi. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Postupně jsem se propracoval k 22 stupňům Velmistra Reiki a dalším zajímavým energetickým systémům. Za své poslání beru pomoc všem, kdo na sobě chtějí pracovat a změnit své staré myšlení. Naučím Vás, jak dosáhnout vnitřního klidu.

Učím tak, aby Vám dávalo smysl nové poznatky využívat v běžném životě. To pravé duchovno je přece jednoduché a čisté, proto funguje. Nebudu Vám předčítat komplikované postupy, ve kterých se stejně nebudete orientovat. Raději Vás naučím základní principy, které si už navždy zapamatujete a podle kterých si sami zvládnete vyřešit cokoli, co budete potřebovat - od duchovního Reiki léčení sebe či druhých, osobně i dálkově, až po dosažení vnitřního klidu, dobrého zdraví a celkové harmonie.

Manželství, rodina a vědomý život

S manželkou Karčou se snažíme zkrátka žít jinak, lépe a vědoměji, než nás učili rodiče, školy a společnost, ve které žijeme. Kromě duchovna se zajímáme o životní prostředí a udržitelnost. Naše malá dcera je nám radostí a již nyní velkou učitelkou. Nedílnou součástí rodiny je i naše malá psí kamarádka, která si nás našla přes půl republiky z útulku a za kterou jsme se rozjeli a adoptovali.

Já rád hraju na tibetské mísy, sbírám léčivé kameny, minerály a chodím do lesa. Manželka se věnuje intuitivní tvorbě mandal, omalovánek mandal a výrobě energetických náramků na míru z přírodních minerálů.

Mám štěstí, že se v životě věnuji tomu, co mě baví a naplňuje. Svou práci, i když je místy náročná, miluji a zasvětil jsem jí celý svůj kariérní život. Svou profesi vnímám jako poslání, radost a především zodpovědnost. Za toto i všechny ostatní milosti jsem Vesmíru vděčný. A jak jsem se kdysi na Reiki naučil a postupně se k tomu propracoval: Nečiním si starosti, snažím se moc nerozčilovat, jsem vděčný za každý den zde na Zemi se svou rodinou, práci a poslání, které jsem si zvolil, dělám čestně, vědomě a kdo mě požádá, tomu se vynasnažím pomoci či poradit.

Schopnost léčit s energií je stará jako lidstvo samo

Staré civilizace napříč všemi věky měly schopnost léčit pomocí univerzální energie. Celé toto vědění se předávalo tisíce let z generace na generaci. Vzhledem k tomu, že lidstvo nevědomky samo sebe zablokovalo a jiný než hmotný svět lidstvo nezajímal, toto učení vymizelo, až bylo téměř zapomenuto. Ne však úplně. Naštěstí zůstaly dochovány pozůstatky v písemnostech a ústním podání několika málo duchovních mistrů v Tibetu. 

V průběhu jednotlivých kurzů jsou Vám tyto schopnosti postupně navráceny a rozvíjeny. Jedná se o moudrost duchovních z celého světa, které rozhodně stojí za uvedení do praxe. Studium probíhá dálkovou formou nebo osobně v Brně prostřednictvím individuálních osobních kurzů.

Moje léta s energiemi

Od roku 2010, kdy jsem začal energie učit, jsem potkal mnoho duchovně založených lidí, které jsem měl tu čest učit Reiki a další krásné energie. S každým se snažím zůstat dle vzájemných možností v kontaktu. S odstupem času praktikování Reiki, Shambally a pokročilejších energií zřetelně vidím pozitivní změny, zkvalitnění života a celkový duchovní posun nejen sám na sobě, ale zejména u mých žáků. Svými malými zázraky mi činíte radost, děkuji, že je se mnou sdílíte.


.

Zjistěte, jak vám mohu být nápomocný