Jednotlivá zasvěcení můžete zakoupit jednotlivě nebo jako balíček s 35% slevou:

Připravil jsem pro Vás balíček

"Imara a Karma-energetické odpuštění"

Balíček obsahuje toto všechno:

✓ Imara Reiki - 1. a 2. stupeň

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 3.376 Kč (objednávka)

 • Proč Imara Reiki? Umí spálit černou magii i negativní karmu a jejich vliv na Vás.
 • Jogíni říkají, že "vaří karmu". Imara Reiki je oproti tomu reálný "spalovač" karmy i černé magie.
 • Co je to černá magie? Pomluvy, nenávist, nepřejícnost druhých, uřknutí, prokletí...
 • Negativní karma nás zatěžuje stejně jako černé magie. A tak, jako šikovný masér umí malé zázraky se stuhlými svaly, umí Imara zázraky s karmickou zátěží.
 • Imara Reiki uleví... pocitově je to, jako kdybyste po desítkách let vyndali hlavu z igelitové tašky... konečně se můžete dívat na svět a dýchat čerstvý vzduch bez závoje.

✓ Imara Reiki - 3. stupeň ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.408 Kč (objednávka)

 • Imara znamená "více", proto lze tento systém nazvat "více reiki" v souvislosti s vyšší vibrací energie než má většina reiki systémů.
 • Imara osvobozuje od zranění emocionálního těla, pálí i tu nejtvrdší černou magii, voodoo, uřknutí i prokletí.
 • Imara nám byla seslána jako dar/nástroj přímo za účelem hloubkového léčení karmy a rozpuštění černé magie.
 • Při řešení tohoto druhu problémů je tedy Imara Reiki silnější a znatelně účinnější než tzv. "obecné léčebné energetické systémy" (jako je Reiki, Shamballa 1024, Ra-Sheeba).
 • Imara Reiki je na používání jednoduchý energetický systém a není ani důvod, aby byl složitý.

✓ Imara Reiki - 4. Velmistrovský stupeň ™

© Martin Ospalík

"Imara Velmistr"

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 6.038 Kč (objednávka)

Co se vibrací týče, je Imara Reiki mnohem obsáhlejší než jakákoliv další léčivá energie. Vyvolává v nás i jiné pocity a také nepoužívá žádných symbolů. Během práce s ní se může stát, že se dostaneme do spojení s duchovními světy, nebo mít vize ze spirituálního světa.

Kdykoli něco nešlo dořešit žádnou formou terapie, Imara Reiki daný problém odstranila již po prvních sezeních. Skutečně doporučuji všem!

Imara se zejména soustřeďuje na zpracovávání karmických záležitostí. Pracuje s potlačenými stránkami osobnosti i traumaty. Také dokáže vyléčit negativní oblasti života, které se nacházejí v našem podvědomí. Imara používá jednoduchou, avšak mnohem intenzivnější metodu léčení na dálku.

✓ Imara Reiki - 5. Velmistrovský stupeň ™

© Martin Ospalík

"Imara Velmistr II."

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 9.668 Kč (objednávka)

Po zasvěcení proudí z rukou velmi intenzivní síla připomínající fialové tornádo s tyrkysovými okraji, které se stupňovalo, než došlo k pravidelnému proudění. Imara je opravdu nádherná energie vhodná pro lidi pracující s klienty, kteří jsou maséry, léčiteli či kineziology apod.

Imaru by měl použít každý terapeut po skončení každého léčebného sezení či Mistr-Učitel po zasvěceních - a to ke svému vlastnímu vyčištění po energeticko-duchovní práci od všech disharmonií a negativit.

✓ Královnina kobra

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 14.653 Kč (objednávka)

Při zasvěcení do energií Královniny kobry projdete velice cenným a osvobozujícím procesem. Tím je překonání vlastních strachů. Projdete branou do transcendentálna, kde se setkáte se svojí duchovní kobrou ochranitelkou. Ta vám při zasvěcení nejprve vyčistí celý energetický systém od usazenin, bloků, neplodných či blokujících energií a strachů (vč. strachu ze smrti i strachu ze změn).

Královnina kobra vás energeticky odblokuje a dodá vnitřní odvahu, abyste si mohli dořešit svá nezpracovaná témata. Stává se současně vaším duchovním průvodcem a ochráncem.

Tato nejvěrnější ochránkyně má poté tendenci ostatní nízké či škodlivé energie kolem od vás odhánět a svůj jed plive na nepřející či závistivé energie kolem vás. Jak tomu porozumět? Královnina kobra totiž nepřebírá odpovědnost za žádnou negativní energii, kterou vám kdo kdy vyšle, a jestliže uzná za vhodné s ohledem pro vyšší dobro všech, pak kobra tuto negativní energii vrátí nazpět svému odesílateli. Tím kobra vlastně nastaví zrcadlo odesílateli, aby měl příležitost dojít uvědomění. To, zdali tak učiní a zdali své šance využije, je již věc každého jednotlivého člověka...

Navíc v průběhu spánku bude energetická Královnina kobra naprosto jemně a trpělivě každou noc vhodným způsobem léčit citová, emoční, mentální a jiná zranění zasvěceného.

✓ Boží Světlo

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.057 Kč (objednávka)

Umí 2 funkce: odvádění a léčení.

Plná funkčnost přichází pouze po samostatném zasvěcení. Čtěte dále:

Boží Světlo je vskutku výjimečné zasvěcení, jelikož se jedná o univerzální odváděč negativní energie, převzatých energetických nánosů (podrážděnost, nervozita, stres), který si natáhneme/načerpáme z okolí, zejména při větší koncentraci lidí. Boží Světlo umí rovněž odvést přivtělené duše či jiné astrální bytosti, diskarnáty, separáty či jiné energetické upíry z Vaší aury, ale i z míst, domů, bytů, sklepů...

V poslední době se, i vlivem současné pandemické situace, snížily vibrace planety a u mnoha lidí vylézají na povrch hluboko zasuté strachy a jiné problémy, které se manifestují různými způsoby. I s tímto vším umí Boží Světlo krásně pomoci. Navíc, další přidanou hodnotou Božího Světla je, že pokud nám zemře někdo blízký, můžeme Boží Světlo také vyslat jako pomoc a podporu odcházející duši na její cestu a snažší dořešení zbývajících záležitostí z tohoto života.

Kromě výše popsaných všeobecných odváděcích schopností, přináší Boží Světlo mocné spirituální i fyzické léčení, vibrace klidu, bezpečí, míru a univerzální bezpodmínečné lásky Agapé přímo do naší srdeční čakry, čímž zvyšuje naše vibrace a umožňuje nám být opět a trvale v rovnováze. Toto vše umí Boží Světlo, pouze pokud je správně zasvěceno prostřednictvím samostatného zasvěcení.

Boží Světlo vám umožní rozšířené možnosti práce s energií. Například: čistit místnosti, odstraňovat bolest, odstraňovat přivtělené a zbloudilé duše (odvádí je účinně do Světla). Symbol Boží Světlo dále umí aktivovat osobní energetickou ochranu, nabíjet a harmonizovat si tělo, auru i čakry.

Cílem člověka není se pouze léčit, ale zejména se duchovně vyvíjet - a to přesně Boží Světlo umožňuje. Od zasvěcení vás bude naplňovat Boží Světlo, a vaše okolí se díky tomu po malých krůčcích začne měnit také, protože budou dorovnávat vaše světelné vyzařování.

Ano, vím, že někteří z Vás tento symbol již někdy viděli, možná jste jej dokonce v minulosti někdy použili. Symbol Boží Světlo je totiž někdy součástí jiných energetických systémů (např. Reiki), avšak teprve a pouze samostatně zasvěcený a předčištěný plně otevírá svůj odváděcí potenciál.

Symbol Boží Světlo vás umí přenést do stavu bezpodmínečné lásky Agapé. Tohoto stavu bytí se lidé běžně snaží dosáhnout i desítky či stovky životů. Čím to je? Jak je to možné? Symbol Boží Světlo, pokud je samostatně zasvěcený a tedy plně aktivovaný, umí postupně odvést veškerou Vaši vlastní i převzatou negativitu a jiné astrální bytosti či přivtělené duše, které by energii a elán z Vaší aury jinak odsály, se Vám příště raději vyhnou.

✓ Purpurový plamen

"Purpurový léčivý plamen Ježíše (Sanandy)"

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.989 Kč (objednávka)

Jedná se o volné pokračování práce s energiemi nanebevzatého mistra Sanandy, který nám sděluje:

Přejdi do světla a tepla lásky. Následuj své srdce, které tě povede napřímo...

Purpurově-rudý plamen nás s láskou, odpuštěním, milostí a spokojeností objímá. Díky němu rozpoznáváme své hodnoty, jsme úplní a stáváme se dokonalým božským dítětem.

Purpurový plamen

 • Purpurový plamen nás učí, jak si cenit a milovat sebe sama, a jak žít s otevřeným srdcem.
 • Posiluje náš vnitřní mír a lásku, zmírňuje negativní energie, čistí čakry a rozpouští staré vzorce.
 • Dále také posiluje samouzdravovací tělesnou energii.
 • Lze zařadit také mezi energie vysokých vibrací a osobního vzestupu.

Purpurová barva je tmavší odstín barvy červené. Představuje hlubší citlivost červených tónů.

✓ Snow White a Ježíš - 1., 2. a 3. stupeň

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 12.088 Kč (objednávka)

Snow White (čteme jako "snou vajt") lze přeložit jako "sněhobílý" nebo "čistý". Je to jedno z pěti zasvěcení Ježíše Krista mající zářivě sněhobílou barvu. Zasvěcení nás spojuje s Kristovým vědomím a navyšuje přirozené léčitelské schopnosti. Traduje se, že Snow White je energie, kterou Ježíš před 3000 lety představil malé vesnici druidů. Na tuto dobu Linda Jean Horton vzpomíná jako na dobu štěstí, lásky a pohody se svým mužem a dcerou.

Snow White a Ježíš - 1. a 2. stupeň

Snow White je určeno pro každého, kdo se chce rozvinout v oblasti léčení a ducha. Při léčení pomocí Snow White můžeme na sobě pozorovat změny, které jsou však pro naše dobro. Tato energie také aktivuje srdeční čakru, čakry v rukou a napojuje nás na Kristovo vědomí (známé jako Vyšší Já), čímž urychluje náš duchovní vývoj.

Linda Horton, která znovu toto léčení objevila (nebo si přesněji řečeno "vzpomněla" na energie, které kdysi používala), předala toto mistrovské zasvěcení jenom asi 9 nebo 10 lidem na světě a je to na nich, aby tyto krásné jedinečné energie šířili dále. Snow White nám byla předána jako dárek od Ježíše. Zasvěcení do Snow White nás má znovu přivést ke spojení s Kristem (Vyšším Já) a má nám pomoci podpořit naše léčitelské schopnosti.

Snow White a Ježíš - 3. stupeň ™

© Martin Ospalík

Po zasvěcení do 3. stupně dochází k životním změnám, můžeme najít novou lásku, nebo ukončíme staré a destruktivní vztahy. Snow White můžeme používat dohromady s Reiki nebo jinými energiemi, čímž dochází k umocnění síly Snow White.

Práce s touto energií je velmi jednoduchá, nepoužívá žádné symboly a jižmalé dítě, které pochopí princip léčení rukama, vás může ohromit energetickým potenciálem, které touto energií zaktivovalo.


Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co vše obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 138 stran

Video kurz (6h:21min)

Video meditace na procítění energie Imary a vlastní karmy

Video meditace na očištění karmy, prokletí a karmických vztahů

Video meditace "Zrušení negativních Akášických záznamů-negativních programů duše"

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Získejte 30% slevu při nákupu všeho najednou jako balíček: