Martin Ospalík

Velmistr REIKI, Shambally a dalších směrů duchovního růstu a léčení. Učím od r. 2010

Sledujte nás na Instagramu »

Telefonicky

Co se týká konzultací Vašich dotazů v oblasti práce s energiemi (Reiki, Shamballa, či jiné) nebo spirituálních seminářů (LSVJ, léčitelství, atd.), jsou v rámci mých kurzů zdarma. Stačí si domluvit termín telefonátu, nebo mi jednoduše tyto Vaše dotazy napište e-mailem. Pro častější dotazy jsem k dispozici po dobu 3 měsíců jako bezplatná podpora při studiu, nahodilé nepravidelné dotazy řeším ochotně zdarma i po letech.

Potřebujete probrat něco více osobního? Například svůj zdravotní stav, současné či minulé vztahy, dětství, současný život, minulé životy, práci, partnery, děti, situaci v rodině, nebo máte zájem o výklad karet, když například řešíte nějaké dilema, stojíte před rozhodnutím, apod., objednejte se formulářem níže. 

Ještě žádný kurz nemáte? A rádi byste nějakou úvodní telefonickou konzultaci, případně potřebujete poradit s výběrem vhodného kurzu či dálkového léčení Vám na míru, můžete se rovněž na telefonickou konzultaci objednat vyplněním formuláře níže:

Ohlasy na telefonické konzultace a výklad karet

"Děkuji Martine, za půlhodinku s Vámi. Možnost telefonátů mi velmi pomáhá. Už se cítím mnohem lépe. Děkuji moc za uklidnění a vysvětlení dalších postupů, jak pracovat se vztahy a jak si mohu dále pomoci." Monika J.

"Jsem ráda, že mohu s Vámi probrat i osobní věci a že mi na to vždy řeknete nějakou duchovní souvislost mezi tím, co se mi děje. Děkuji za velkou ochotu a trpělivost." Jana

"Moc Vám děkuji za výklad karet a odpovědi na mé otázky. Velmi příjemně se s Vámi povídá. Nedělám si již starosti a věřím, že Vesmír mi pomůže, tak jako to dělá stále ❤️." Monča

"Jste jeden z mála lidí, se kterým můžu s klidem a v pohodě řešit své těžkosti. A když nevím, co bude dál, výklad karet mi moc pomáhá. Ještě že jste. Díky." Katka M.

E-mailem

Navštivte také máš nový e-shop www.obchudekprodusi.cz