Jednotlivá zasvěcení můžete zakoupit jednotlivě nebo jako balíček s 20% slevou:

Tantra jako cesta k svobodnému prožívání lásky, hojnosti a naplnění

Připravil jsem pro Vás balíček se všemi tantrickými energetickými systémy, které mám.

Balíček obsahuje toto vše:


✓ Tantra Reiki

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 1.710 Kč + DPH (objednávka)

Tantra Reiki má za cíl pod vedením vašeho Vyššího Já navést a transformovat sexuální energii. Něco o tantře jako takové: Tantra je umění uvědoměle žít a milovat. Není to věda ani náboženství. Tantra je duchovní cesta poznání, bez dogmat a vzorců víry. Tantra je poznání o životě a způsob života. Je to staro-nový způsob, jak se dívat na život a jak ho naplno žít. Tantra je pojem ze sanskrtu starý 5000 let a v překladu znamená "podstata, cesta, jádro". Systém Tantry byl před více než 2000 lety vyvinut buddhistickými mnichy v Tibetu a ukazuje nám duchovní cestu, jak dostat sexualitu, lásku a vědomí do souladu.

Tantra praví, že sexualita a spiritualita jsou obě stejné strany tytéž energie. Tantra souhlasí se sexuální energií, protože tato energie může být využita pro vnitřní transformační proces. Taktéž souhlasí s naší chutí a sexualitou, aniž by však byla na ni fixována. Původní Tantra je duchovní systém, ve kterém je sexuální energie posvátná. V tantrických spisech jsou popisované různé sexuální rituály, cviky a meditace, v podobě dialogů mezi hinduistickým bohem Shivou a jeho družkou Shakti. Tato původní Tantra se nedá již více předávat bez přizpůsobení dnešní době.

Tantra je sanskrtský pojem, starý 5000 let. V překladu znamená "podstata, jádro, cesta", je spojen s kultem boha Shivy a bohyně Shakti. Radostný tanec těchto bohů se manifestuje jako krása, touha, štěstí. Tantra není věda a žádné náboženství. Tantra je duchovní cesta poznání, bez dogmat a vzorců víry. Tantra je "poznání o životě" a "způsob života". Tantra je "způsob jak se dívat na život a jak žít". Tantra říká, že sexualita a spiritualita jsou "obě stejné strany tytéž energie". Tantra souhlasí tehdy ze sexuální energií, protože tato energie se dá použít pro vnitřní transformační proces. Tantra souhlasí s naší chutí a naší sexualitou, aniž by byla na ní fixovaná. Tantra je daleko víc. Tantra otevírá pro lásku a uvědomění.

Tantra Reiki

 • Harmonizuje sexuální energie
 • Odblokovává sexuální blokace (z dětství i dospělého života)
 • Zvyšuje energetický potenciál
 • Navyšuje vibrace i sílu vaší sexuální energie harmonickým způsobem
 • Navrací schopnost uvědoměle žít a milovat
 • Otevírá rozsáhlé poznání čaker

✓ Tantra Reiki - Booster ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.100 Kč + DPH (objednávka)

Tantra Reiki Booster je posílením zasvěcení Tantra Reiki. Jedná se o odemčení dalšího potenciálu vnímání sebe sama skrze své tělo a své prožitky.

Tantra Reiki je energií, která pracuje se sexuální a kreativní energií člověka. Otevírá nás pro lásku a uvědomění v dnešním světě. Je to zasvěcení, ve kterém se jedná o poznání a ovládnutí pod vedením vyššího já své sexuální energie a to skrze sebepoznání, pochopení významu čaker pro život a jejich funkce.

✓ Capai Reiki

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 2.110 Kč + DPH (objednávka)

Ptáte se sami sebe: Trpí můj sexuálního život nějakou poruchou? Je mé partnerství stabilní, nebo naše láska vyprchala? Jsem závislý/závislá na sexu? Nebo snad: Proč mě milování nebaví? Naplňuje můj partner / moje partnerka mé potřeby?

Stres, vyčerpání, ale také závislost na sexu hluboce omezují naše city a zvyšují strachy. Podle výsledků průzkumů prováděných v poslední době lze prohlásit, že čím dál více párů spolu nespí, ale spíše jen leží vedle sebe. Tento nový jev provázející lidstvo je lékaři označován diagnózou "nízká sexuální touha". Nenaplněnému sexuálnímu životu ani nepřidá vzájemná očekávání partnerů o tom, jak by měl jejich intimní život vypadat.

Až 40 % energetických bloků, jenž si člověk nese v auře, a z nich pramenících nemocí je přímo spojeno s 1. a 2. čakrou (tedy se sexualitou, erotikou a taburizováním - výchovou, vlivem okolí, traumaty, selháními).

Ať již z extrému odmítání, sebe nelásky či z extrému závislosti na sexu, Capai Reiki je zde pro dosažení harmonie s vlastními sexuálními energiemi. Capai Reiki pomáhá člověku uvědomit si a přijmout svoji sexualitu.

Capai Reiki rozpouští bloky na 1. a 2. čakře a dochází tak k léčení a prevenci nemocí, jenž mohou potenciálně vznikat z nerovnováhy spodních čaker.

Capai Reiki

 • Pomáhá při odstraňování poruch intimního života
 • Pomáhá stabilizovat partnerství a oživit lásku
 • Pomáhá přivést posedlost či závislost na sexu zpět do rovnovážného stavu
 • Pomáhá při zbavení se nechuti nebo odporu k sexu
 • Pomáhá žít spokojený a naplněný intimní život
 • Pomůže vám přijmout sami sebe i partnera po stránce intimní a otevře vám nová poznání
 • Tříbí harmonickým způsobem vaše vlastní sexuální energie
 • Zlepšuje stav energetického systému těla

✓ Agapé Reiki

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 4.910 Kč + DPH (objednávka)

Agapé je řecké slovo, které znamená "bezpodmínečná láska". Je to všeobjímající, duchovní láska, která je svou povahou božská. Říká se, že je to tato láska, která je pravou podstatou Boha, Všeho co jest, konečné reality. Agapé Reiki je jednoduchý energetický systém, který napojí vaši duši na bezpodmínečnou lásku Agapé.

Čtvrtá čakra je bránou do duše a souvisí se sebeláskou, láskou k bližnímu - nepodmíněnou láskou AGAPÉ - božskou láskou, se soucitem, se schopností vcítit se, s porozuměním, sjednocováním, transformací, léčením, milosrdenstvím, s čistou hlubokou radostí bytí v přítomnosti...

Pojďte se naladit na vaši čtvrtou čakru, nacítit, uvědomit a prozářit ji. Budete díky Agapé Reiki uvolňovat a pročišťovat vše, co vám bude dovoleno propustit.


Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co vše obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 57 stran

Video meditaci bezpodmínečné lásky Agapé pro odpuštění a osvobození od karma-vztahů

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství

Pokud jste vytrvale četli a dočetli tuto stránku až sem a cítíte uvnitř sebe "volání" těchto energií, pak by právě toto mohl být chybějící kousek do Vaší mozaiky poznání. Náhody neexistují. Existují pouze vnitřní bloky a strachy, které nám brání. Pokud si je uvědomíme a vědomě se rozhodneme důvěřovat Vesmíru, pouze tehdy vytvoříme prostor pro transformaci.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Získejte 20% slevu při nákupu všeho najednou jako balíček: