Minikurz: Vědomého dechu a odemknutí vnitřního generátoru životní energie

Co možná řešíte a s čím vám minikurz Vědomého dechu a odemknutí vnitřního generátoru životní energie pomůže:

 • Necítíte v životě dostatek štěstí, lásky či hojnosti? Bez dostatku energie to jde těžko. A třebaže si umíte doplnit energii pomocí Reiki či Shambally, tak pořád to není ono? Také jsem si tímto prošel a objevil jsem krásné jednoduché řešení, které s vámi sdílím v tomto minikurzu. Minikurz vědomého dechu a odemknuté vnitřního generátoru životní energie vám doplní chybějící dílek.
 • Pokud pracujete s Reiki, Shamballou či jinou energií, pracujete vždy s energií zvenčí dovnitř. Na tomto mém minikurzu Vědomého dechu se naučíte, jak velmi efektivně a s lehkostí pracovat se svou vlastní energií (zevnitř ven do celého těla). Pro celkové pochopení principů léčitelství, sebeléčení a usměrnění energií je vhodné umět oba přístupy , tedy jak zvenčí dovnitř, tak zevnitř ven !!!!
 • Když objevíte svůj vnitřní generátor životní energie, budete mít více síly, elánu, více štěstí, budete moci cítit lásku, budete se cítit příjemně ve svém těle, budete se cítit bezpodmínečně milováni (sami sebou, svým partnerem, Vesmírem, svými blízkými, celým světem). Opravdu! Bez zažehnutí svého vnitřního Zdroje se toto nemůže nikdy zcela stát. Na minikurzu objevíme kouzlo a moc vědomého dechu, nalezneme, odemkneme, opravíme a zprovozníme váš vnitřní generátor životní energie.
 • Zamilujte se do svého těla, získejte spojení s každou buňkou, intenzivněji než kdy dříve, vnímejte a ciťte sílu vašeho těla, sílu vaší vlastní energie, krásu lásky, kterou každý z nás uvnitř sebe uchovává. Získejte k tomu všemu opět přístup a vědomě čerpejte tyto dary, jsou vaše vlastní, jsou zde pro vás.
 • Představte si, že kdykoli budete mít chvilku pro sebe, například ráno po probuzení, nebo večer před usnutím, procítíte si vaši vlastní energii, laskavou, silnou, hlubokou, přijímající, laskavou, léčivou. Bude to vaše potěšení, radost, uvolnění. Tuto energii probudíte, utvoříte si jí více do zásoby a následně celý den / celou noc tato energie vás bude prostupovat celou vaši bytost a léčit, odblokovávat, hladit, rozlévat lásku, sounáležitost a uzdravení. Budete šťastnější, zdravější, laskavější. Tato energie je v každém z nás, společně ji odemkneme.
 • Díky tomu, že budete mít dostatek vlastní vnitřní energie se vám zlepší vztahy, vztah s partnerem, s lidmi ve vašem okolí, budete na svět, sami na sebe a na druhé nahlížet s pohledem lásky, přijetí, nesouzení. A totéž budete cítit směrem k sami sobě. Díky tomu všemu budete atraktivnější pro vaše okolí, pro vašeho partnera, budete mít více úspěchů v pracovní rovině a hlavně: začnete si užívat přítomnost ve vašem vlastním těle a čas sami se sebou, začnete si mnohem více užívat přítomnost, začnete mnohem lépe cítit energie, což využijete nejen v osobní rovině, ale i v rovině seberozvoje a duchovna.
 • Opět začnete svět vnímat jako svůj domov, budete se ve svém životě a zde na Zemi cítit bezpečněji, lépe se zbavíte svých strachů a díky všemu výše uvedenému také mnohem snadněji odpustíte všem, kterým potřebujete odpustit, abyste mohli žít svobodně, zdravě, s dostatkem energie, štěstí a hojnosti lásky.

Co získáte na minikurzu Vědomého dechu a odemknutí vnitřního generátoru životní energie:

 1. Video kurz (2h:02min)
 2. Jednoduchý návod, jak vědomě pracovat se svým dechem, jak pracovat se svou vlastní energií, jak tuto energii nechat v sobě narůstat a jak ji rozvádět do celého těla i vašeho života.
 3. Změníte pohled na své tělo, zamilujete se do svého těla, života a budete se v něm cítit bezpečně.
 4. Podpoříte své zdraví, duševní a emoční pohodu a pomocí odblokování drah pro životní energii budete mít dostatek energie, elánu a budete cítit štěstí, lásku, dostatek a hojnost.

Pro koho je tento minikurz?

 • Pro ty, kteří se zajímají o duchovno či sebeléčení a chtějí mít více energie a dobré zdraví.

 • Pro ty, kteří již mají Reiki nebo Shamballu a umí si již doplnit energii z vnějších zdrojů a ještě jim chybí práce s vnitřním zdrojem.

 • Pro ty, kteří se zajímají o léčitelství, pracují sami se sebou nebo mají vlastní klienty (masáže, terapie, Reiki léčení, apod.) a chtějí svým klientům být schopni dát ve 20 minutách rychlou jednoduchou a účinnou techniku, jak na sobě mohou sami dále pracovat.
 • Pro všechny, kteří chtějí cítit ve svém životě spojení se svým tělem, chtějí milovat své tělo, svůj život, chtějí se lépe propojit s partnerem, dětmi, lidmi kolem, chtějí se cítit příjemně, plní elánu, štěstí, hojnosti a lásky.

Minikurz Vědomého dechu a aktivace generátoru životní energie mi velice pomohl. Uvědomil jsem si spoustu souvislostí. Díky vaší technice cítím mnohem více energie a lásky ve svém životě. Celkově se cítím lépe. Martine, velmi děkuji. Pavel H.

Objednávka