Minikurz: Odzbrojení bloků a bolestí těla, duše, mysli

Co možná řešíte a s čím Vám tento můj minikurz Odzbrojení pomůže:

 • Je Vám nepříjemná blízkost Vašeho partnera? Nebo partnera nemáte a chcete mít? Neradi přijimáte dotek? Neradi dotek dáváte?
  Necítíte se ve svém těle příjemně?
  Nedaří se Vám propojit se se svým tělem, svou podstatou? Nedaří se Vám mít se více rádi a přijímat své tělo?
 • Cítíte u sebe přecitlivělost, výbušnost, někdy až agresivitu? Chcete uzdravit své tělo, emoce, mysl a duši? Chcete více klidu, energie a elánu do života?
 • Přejete si najít partnera, ale pořád nepřichází? Připravte se na jeho příchod, přivolejte jej = umožněte mu Vás najít a propojit se s Vámi (tím, že odzbrojení konkrétní bloky na blízkost a partnerství - přestanete jej podvědomě odhánět!)
 • Vnímáte na sobě veškerou tíhu starostí života, staženost, podrážděnost, bolest či horkost v těle?
 • Jste zavaleni stresem, frustrací a emoční bolestí? Je vaše mysl přetížena a do toho cítíte, že jste obtěžkáni negativními emocemi a traumaty z minulosti, které vás drží dole? Přirozeně se pak vaše tělo cítí unavené, vyčerpané a nemá sílu, ani energii pro radostné chvíle.
 • Máte pocit, že jste uvězněni ve svých starých kolejích, názorech a přesvědčeních, která vám brání objevit svou pravou podstatu, moudrost a léčebný potenciál vaší duše? Motáte se v bludném kruhu emocí a nevíte, co se sebou?

Co získáte na minikurzu Odzbrojení bloků a bolestí těla, duše, mysli:

 1. Video kurz (1h:56min)
 2. Jednoduchý návod, jak se zbavit svých obtíží, jak přijímat sebe sama,  jak přijímat/dávat dotek, blízkost
 3. Konkrétní techniku, jak zmapovat své tělo, a odzbrojit = zbavit zbroje = negativních nánosů energií a usazených emočních, citových zranění z našeho těla, mysli a duše.

Odzbrojíme bloky a bolesti Vašeho těla, duše i mysli:

 • Nyní si představte život bez těchto bloků a bolesti. Ráno se probudíte plni energie a nadšení do nového dne. Vaše tělo "nemusí prostě vydržet a přežít další den", ale je spokojené a odpočaté se těší na nový den. Vaše mysl je přitom uvolněná a tento nový blahodárný stav vám umožňuje žít naplno přítomnost bez strachu z budoucnosti a pochyb o sobě.
 • Představte si své tělo lehké, vitální a silné, bez bolesti či napětí. Zároveň jste emočně, mentálně i energeticky pročištění od negací a díky tomu lépe propojeni se svou zdravou podstatou a duší, což vám dává pocit jednoty a harmonie ve vašem životě.
 • ¨Představte si, že máte dostatek energie pro radostné chvíle i pro plnění svých snů a že jste schopni navázat hlubší spojení s ostatními lidmi a s vesmírem samotným. Vaše srdce je otevřené a naplněné láskou, kterou sdílíte se svým okolím. Žijete život plný klidu, štěstí a zdraví - svobodně žijete bez negací, bez bolestí, bez bloků, užíváte si blízkost partnera, dětí, vašich blízkých, nemáte problém dotek přijímat, dávat, nečiní vám obtíže snášet blízkost, ani samotu.

Jak funguje technika ODZBROJENÍ a jak Vám pomůže:

Když se nám stane nějaké citové zranění, prožijeme trauma, silný stres nebo nám někdo ublíží nebo se nás něco dotkne... V těchto případech si naše tělo kolem sebe utváří takzvanou "zbroj", aby se ochránila proti tomu, aby se naše trauma neopakovalo - abychom již necítili bolest, zranění či zklamání. 

Víte, že když se to trauma opakuje, tak se tato zbroj posiluje a v negativním slova smyslu dochází k znecitlivění určitých partií našeho těla, nebo naopak k jejich nadměrné citlivosti (jsme tam pak např. velmi lechtiví) a při bližším zkoumání zjistíme, že v obou případech za znecitlivěním, i extrémní citlivostí ukryta bolest. Ta se ukládá přímo do našeho těla a do konkrétních míst, tělesných partií a také do orgánů.

Věděli jste, že mnoho z toho, co si neseme na našem fyzickém a emočním těle pramení už z minulých životů a že jsme některé typy zranění prožili již stokrát nebo tisíckrát? Proto je při duchovní transformaci, abychom se cítili lépe, zdravě a šťastně, klíčové znát techniku Odzbrojení, kdy tuto naši negativní zbroj, tedy jakousi krustu shluků negativní energie, potlačených bloků a emocí, zrušit.

V tomto je technika Odzbrojení vskutku vyjímečně efektivní: Naučím Vás zmapovat své tělo (a těla vašich klientů) a zbavit je negativ, nahromaděného stresu, emocí, bolestí a bloků - jak na úrovni fyzické, tak na úrovni duše a mysli.

Pro koho tento minikurz je? 

 • Pro ty, kdo se zajímají o způsoby a techniky sebeléčení a léčení druhých.
 • Pro ty, kdo mají alespoň nějaký stupeň Reiki nebo Shambally 1024 či jakékoli jiné další energie.
 • Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tom, proč některá místa na těle jsou velmi citlivá, až bolestivá, a proč jiná jsou naopak necitlivá a "jako kámen".
 • Zajímá se o duchovno, duchovní vzestup, transformaci, seberozvoj. Chce se vyléčit, uzdravit, cítit se spokojeně, sťastně, zdravě, najít vnitřní klid. Chce se propojit se svým tělem, se svou podstatou. Chce mít dostatek energie, nechce být otrokem svých emocí a starých nastavení mysli.
 • Pro ty, kdo chtějí využívat maximální efekt všech energií, které si nechali zasvětit.
 • Pro všechny, kteří dělají / chtějí dělat léčení, terapie, masáže.
 • Pro ty, kdo chtějí (časem) sami vyučovat Reiki, Shamballu a další energie.

Co se naučíte na minikurzu Odzbrojení:

 • Tento minikurz vás naučí techniku Odzbrojení, která vám umožní zbavit se negativních emocí, napětí, bloků a bolesti na fyzické i emoční úrovni.
 • Díky tomuto minikurzu zjistíte, jak si zmapovat své tělo (i těla vašich klientů - pokud jste terapeuti, maséři, léčitelé...) tak, abyste mohli identifikovat místa nahromaděného stresu, emocí, bolesti a bloků. Naučím vás použít techniku Odzbrojení pro osvobození těchto bloků a transformaci vašeho života.
 • Nenechte se zastavit svými starými emocemi, myšlenkovými vzorci a bolestmi. Přidejte se k online minikurzu "Odzbrojení bloků a bolesti těla, duše a mysli" a učiňte první krok ke svému duchovnímu růstu, štěstí a zdraví.
 • Online Minikurz "Odzbrojení bloků a bolesti těla, duše a mysli" je přesně to, co potřebujete na své cestě uzdravení a transformace. 

Objednávka