Ama Deus

Co je Ama Deus? Portugalsky: "Miluj svého Boha" Je to silná šamanská energie. Ama Deus je používaný indiány Guarani přes 6000 let. Jedná se o o vskutku zajímavý a silný šamanský léčebný systém, který napomáhá duchovnímu vývoji i léčení. Proto vždy - stejně jako u každého jiného zasvěcení - také zde pečlivě zharmonizuji jemnohmotná těla klienta, aby došlo ke správnému přijetí energie. Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Umožňuje cestovat do minulých životů a snadnější přístup do tzv. Akášické kroniky.

Díky brazilskému léčiteli, jež se jmenoval Alberto Aguas a žil mezi těmito indiány, kde se naučil jejich tradiční metodu léčení a odstraňování cizích negativních energií, máme dnes to štěstí, že můžete formou zasvěcení léčit sebe, své bližní a v případě zájmu dále tuto metodu šamanské léčby zasvěcovat. Tento léčitel zemřel v roce 1992 a až do své smrti toto léčení vyučoval.

Šamanský Ama Deus má 26 symbolů, které můžete následně využít různými způsoby. Jména těchto symbolů dal dohromady teprve Alberto Aguas, neboť guaranští indiáni pro tyto symboly žádná jména neměli a kreslili je jako slova boha Tupa. Používání názvů symbolů neovlivňuje jejich účinnost. Naopak usnadňuje jejich rychlejší naučení.

Spojení vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Dochází tedy k otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem, aj. Toto spojení se otevírá zvláštní mantrou. Ama Deus lze samozřejmě posílat i dálkově (stejně jako např. Reiki či Shamballu).

Ama Des může být použit

  • např. k ošetření fyzického, duchovního a emocionálního těla - jak u sebe sama, druhých lidí, zvířat, rostlin, ale také pro novorozence, jímž pomáhá se zde na Zemi lépe "zabydlet". Také lze tuto energii používat jako pomoc pro umírající - v tom smyslu, aby lépe pochopili, že smrt je novým začátkem.

Ama Deus předává duchovní informace většinou prostřednictvím snů. Symboly můžete využívat nejrůznějšími způsoby a přestože mají své specifické významy, vizualizují se třetím okem. Energie je následně předávána taktéž třetím okem a pokládáním rukou.

Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Umožňuje cestovat do minulých životů a přístup do Akašické kroniky.

Ama Deus - šamanské zasvěcení

  • 1. stupeň: Pajé - Je zasvěcením do této energie a seznámením s léčebnými postupy.
  • 2. stupeň: Šaman - Opravňují býti kanálem této božské síly. Umožňuje cestovat do minulých životů a např. přístup do Akášické kroniky všeho Universa. Umožňuje zasvěcovat tuto energii dalším žákům.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (6x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se