Ama Deus

Co je Ama Deus? Portugalsky: "Miluj svého Boha" Je to silná šamanská energie. Ama Deus je používaný indiány Guarani přes 6000 let. Jedná se o o vskutku zajímavý a silný šamanský léčebný systém, který napomáhá duchovnímu vývoji i léčení. Proto vždy - stejně jako u každého jiného zasvěcení - také zde pečlivě zharmonizuji jemnohmotná těla klienta, aby došlo ke správnému přijetí energie. Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Umožňuje cestovat do minulých životů a snadnější přístup do tzv. Akášické kroniky.

Díky brazilskému léčiteli, jež se jmenoval Alberto Aguas a žil mezi těmito indiány, kde se naučil jejich tradiční metodu léčení a odstraňování cizích negativních energií, máme dnes to štěstí, že můžete formou zasvěcení léčit sebe, své bližní a v případě zájmu dále tuto metodu šamanské léčby zasvěcovat. Tento léčitel zemřel v roce 1992 a až do své smrti toto léčení vyučoval.

Šamanský Ama Deus má 26 symbolů, které můžete následně využít různými způsoby. Jména těchto symbolů dal dohromady teprve Alberto Aguas, neboť guaranští indiáni pro tyto symboly žádná jména neměli a kreslili je jako slova boha Tupa. Používání názvů symbolů neovlivňuje jejich účinnost. Naopak usnadňuje jejich rychlejší naučení.

Spojení vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Dochází tedy k otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem, aj. Toto spojení se otevírá zvláštní mantrou. Ama Deus lze samozřejmě posílat i dálkově (stejně jako např. Reiki či Shamballu).

Ama Des může být použit

  • např. k ošetření fyzického, duchovního a emocionálního těla - jak u sebe sama, druhých lidí, zvířat, rostlin, ale také pro novorozence, jímž pomáhá se zde na Zemi lépe "zabydlet". Také lze tuto energii používat jako pomoc pro umírající - v tom smyslu, aby lépe pochopili, že smrt je novým začátkem.

Ama Deus předává duchovní informace většinou prostřednictvím snů. Symboly můžete využívat nejrůznějšími způsoby a přestože mají své specifické významy, vizualizují se třetím okem. Energie je následně předávána taktéž třetím okem a pokládáním rukou.

Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Umožňuje cestovat do minulých životů a přístup do Akašické kroniky.

Ama Deus - šamanské zasvěcení

  • 1. stupeň: Pajé - Je zasvěcením do této energie a seznámením s léčebnými postupy.
  • 2. stupeň: Šaman - Opravňují býti kanálem této božské síly. Umožňuje cestovat do minulých životů a např. přístup do Akášické kroniky všeho Universa. Umožňuje zasvěcovat tuto energii dalším žákům.