Hledáte jednoduchou techniku pro hluboký vnitřní růst a léčení? Tak to jste zde správně! Shamballa ("Šambala 1024") je možná nejdůležitější energií Vašeho života.

Tento online trénink doporučuji každému, kdo již Reiki má, ale také těm, kdo Reiki nemají a hledají alternativu. Tak či onak, spojení obou těchto cest je z mého pohledu ideální.

Kurz Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) jsem vymazlil jak pro začátečníky, tak středně pokročilé, jelikož výuku zde koncipuji široce. Shamballa je geniální moderní způsob vlastního léčení, duchovního růstu a práce s univerzální životní energií. Je to cesta napojení na svou vlastní podstatu, cesta k vědomějšímu, zdravějšímu a šťastnějšími životu a chápání Vesmíru i vlastní duše. 

Šambala 1024 se zejména v USA a Evropě řadí mezi velmi oblíbené spirituální kurzy - zejména pro svou přístupnost a jednoduchost. Shamballa 1024 je tedy z duchovního hlediska vhodná pro každého, koho zajímá (jak již asi víte: nic není náhoda, proto by měl každý na této stránce pozorně dále číst).

Naučíte se:

Vše o léčení se spirituálními energiemi

Být sami sobě učitelem a průvodcem

Vše, co potřebujete pro zvládnutí transformace

Předávat energii druhým (osobně, dálkově)

Jak energii časovat a programovat

Jak pracovat s energetickou schránkou

Léčení minulosti, karmy

Jak správně meditovat

Jak čistit blokující programy a energie

Vlastní léčení, které zabere pár minut denně

Jak si rozšířit svůj energetický potenciál

Jak duchovně růst a transformovat svůj život

Jak žít vědoměji, šťastněji a zdravěji

Jak na ochranu na cestách, po celý den

Energetická ochrana pro všechny případy

Podpora na pohovory, zkoušky, jednání

Léčení situací, vztahů, problémů v rodinách

Nastavení svého života a budoucnosti

Aktivace Třetího oka, intuice a dalších darů

Jak na Vyšší Já, měsíční programy léčení, apod.

Spojení se svými duchovními průvodci

Jak řešit problémy pomocí Vesmíru

Jak se posouvat skrze opakovanou samoiniciaci a samoléčení

Jak rozšiřovat spektrum svých vibrací o další energie, symboly

Jak si poradit v každodenních situacích a kdy zapojit své průvodce

Jak pracovat s vizemi, poselstvími, vnuknutím, znamením, upozorněním

Jak obnovit, probudit a vylepšit schopnosti Vaší vlastní duše

... a mnoho dalšího v mém videokurzu (13h:46min)
... a ještě více v mých studijních materiálech (388 stran)
... a také na podpůrných webinářích

Není potřeba mít Reiki, ani zkušenost s jinou energií. 

Šambala 1024 je vhodná i pro úplné začátečníky. 

Na druhou stranu ty, kteří s nějakou energií již pracují, Shamballa 1024 energeticky pozvedne a rozšíří chápání energií a duchovních průvodců.

Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Shamballa je tzv. multidimenzionální systém léčení a duchovního růstu. To znamená, že je vysokovibrační, a proto snadno působí opravdu na všechny roviny bytí - tam, kde to je třeba. Děje se tak prostřednictvím 1024 energií z více duchovních úrovní skrze 1024 symbolů. Nemusíte se obávat nějakého předávkování, při léčení Shamballou se totiž vždy samovolně aktivují pouze ty symboly = energie, které jsou právě třeba.

Shamballa 1024 zahrnuje několik složek, díky čemuž je jednou z nejkrásnějších energií:

  • Univerzální životodárná energie (říká se jí "reiki")
  • JÁ JSEM (energie života, božství a osvícení)
  • Energie nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů)
  • Energie andělů, archandělů a dalších bytostí Světla
  • V současnosti Shamballa 1024 zahrnuje i paprsky energie pro transformaci

Shamballa je darem Saint Germaina (nanebevzatého mistra transformace) a chanellovala a založila jej v roce 2003 June Stephansen. Po získání Shambally 1024 můžete pokračovat navazujícími stupni (Shamballa 2002, 3110, 12D, Kristova a Buddha Shamballa), přičemž Shamballou 1024 se vždy začíná. 

Je to cesta poznání života, svého já a pochopení spojení všeho se vším. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčba pro duši, pochopení sounáležitosti své bytosti, spojení se svým duchovním vedením (tzv. Vyšším Já). Shamballa směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno pochopit, kdo doopravdy jsme.

Kompletní léčebná terapie pomocí Shambally trvá "jen" několik minut. Působí i na nemoci, které jsou v jiných systémech léčení a duchovního růstu (např. formy reiki) považovány za nevyléčitelné. Ale i tady je samozřejmě respektována karma a stádium nemoci. Shamballa 1024 výborná energie pro léčení široké škály fyzických, emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresu, rozpuštění bloků, zkvalitnění všeho spánku a života. Léčení můžete provádět sami sobě, jiným lidem, zvířatům, rostlinám...

V Shamballe 1024 pracujete pouze s energií a záměrem. Čistý úmysl/záměr je vše, co po zasvěcení k aktivaci energie potřebujete. Nemusíte se žádné symboly učit kreslit nazpaměť (jako např. v Reiki), protože ty se při zasvěcení přenáší z aury mistra do aury žáka telepaticky. Vše se děje samo. Průběh léčení totiž řídí tzv. Vyšší Já a samotnou léčbu obstarávají energie Shambally a další jemnohmotní duchovní průvodci. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

Moji žáci dostávají při bezplatném opakování zasvěcení ještě další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni. Tímto dochází k duchovnímu růstu žáka a transformaci energií na vyšší úroveň.

Ohlasy na můj kurz Šambaly 1024

Jiřina M.

„Děkuji Vám za všechny podklady k mému zasvěcení do Shambally 1024. Přiznám se, že nejdříve jsem byla trochu zaskočena, ale mé polopocity vytřídal pocit radosti a úžasu nad vaším přímo geniálním přístupem. Vaše skripta jsou úžasná a podrobná. Dostavil se u mě krásný pocit harmonie, rovnováhy, radosti. Moc a moc Vám děkuji za Vaši ochotu a čas.“

Hanka

„Zasvěcení do Shambally 1024 proběhlo v pořádku. Vnímala jsem velmi intenzivní teplo až horko v dlaních. Nejvíce jsem cítila proudící energii v mojí levé dlani. V srdeční čakře jsem vnímala teplo a krásný pocit lásky. Na konci zasvěcení mi začaly téct z očí slzy. Bylo to krásné. Děkuji Vám.“


Dálkovým online tréninkům se věnuji již od roku 2010. Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co vše obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 388 stran

Video kurz (13h:46min)

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) kompletní energie Shamballa 1024

✓ Iniciaci energie si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

+ navíc jako bonusy ZDARMA obdržíte:


✓ Video kurz "Základy správné meditace"

Meditace "Miluji Tě"

Meditace "Souznění"

Meditace "Smíření"

✓ Terapeutická regresní meditace "Vlastní porod"

Meditace "Pro stabilitu"

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tento kurz pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství

... všechny bonusy v hodnotě 10.000 Kč Vám věnuji ZDARMA!! S nimi si lépe osvojíte všechny výhody Shambally, což je dar, jenž nelze ani vyčíslit.

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se DNES touto cestou, jenž Vám Vesmír jistě z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Právě DNES máte příležitost změnit svůj život k lepšímu.