Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je geniální moderní způsob léčení, duchovního růstu, chápání Universa a vlastní duše. Pracovat se Shamballou 1024 se naučí každý, je velmi jednoduchá. Shamballa 1024 je vhodná pro každého, koho zajímá.

Shamballa 1024 je multidimenzionální systém léčení. To znamená, že je vysokovibrační, a proto snadno působí opravdu na všechny roviny bytí - tam, kde to je třeba. Děje se tak prostřednictvím 1024 energií z více duchovních úrovní skrze 1024 symbolů. Nemusíte se obávat nějakého předávkování, při léčení Shamballou se totiž vždy samovolně aktivují pouze ty symboly = energie, které jsou právě třeba, zbytek bude čekat na jindy či jinou příležitost.

Shamballa 1024 je darem Saint Germaina (nanebevzatého mistra transformace) a chanellovala a založila jej v roce 2003 June Stephansen. Od té doby přišlo několik aktualizací (Shamballa 2002, 3110, 12D, Kristova), přičemž touto Shamballou 1024 se začíná. Je to cesta poznání života, svého já a pochopení spojení všeho se vším. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčba pro duši, pochopení sounáležitosti své bytosti, spojení se svým duchovním vedením (tzv. Vyšším Já). Shamballa 1024 směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno pochopit, kdo doopravdy jsme.

Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Shamballa 1024 zahrnuje několik energií, díky čemuž je jednou z nejkrásnějších energií:

  • Univerzální životodárná energie (říká se jí dnes "reiki")
  • JÁ JSEM (energie života, božství a osvícení)
  • Energie nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů)
  • Energie andělů, archandělů a dalších bytostí Světla
  • V současnosti Shamballa 1024 zahrnuje i paprsky energie pro transformaci

Moji žáci dostávají při každém zasvěcení ještě další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni.

Kompletní terapie pomocí Shambally trvá "jen" několik minut. Působí i na nemoci, které jsou v jiných systémech léčení a duchovního růstu (např. formy reiki) považovány za nevyléčitelné. Ale i tady je samozřejmě respektována karma a stádium nemoci. Shamballa 1024 výborná energie pro léčení široké škály fyzických, emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresu, rozpuštění bloků, zkvalitnění všeho spánku a života. Léčení můžete provádět sami sobě, jiným lidem, zvířatům, rostlinám...

V Shamballe 1024 pracujete pouze s energií a záměrem. Čistý úmysl/záměr je vše, co po zasvěcení k aktivaci energie potřebujete. Nemusíte se učit žádné symboly, protože ty se při zasvěcení přenáší z aury mistra do aury žáka telepaticky. Průběh léčení pak řídí Vyšší Já a samotnou léčbu obstarávají energie Shambally, nanebevzatí mistři "žijící" v Shamballe a další jemnohmotní duchovní průvodci. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

zasvěcení do 1. a 2. stupně na dálku: 738 Kč

zasvěcení do 3. stupně na dálku: 493 Kč

zasvěcení do 4. stupně na dálku: 991 Kč

osobní seminář je možný v Praze, Brně nebo Ostravě: + 1977 Kč

Objednejte se