Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je geniální moderní způsob léčení, duchovního růstu, chápání Universa a vlastní duše. Šambala 1024 se zejména v Americe a Evropě řadí mezi velmi oblíbené kurzy práce s energií. Zejména pro svou přístupnost a jednoduchost. Shamballa 1024 je tedy z duchovního hlediska vhodná pro každého, koho zajímá (jak již asi víte: nic není náhodna). Pokud vás zajímají pouze skripta (manuál) k Shamballe, najdete v mém E-shopu.

Shamballa 1024 je tzv. multidimenzionální systém léčení. To znamená, že je vysokovibrační, a proto snadno působí opravdu na všechny roviny bytí - tam, kde to je třeba. Děje se tak prostřednictvím 1024 energií z více duchovních úrovní skrze 1024 symbolů. Nemusíte se obávat nějakého předávkování, při léčení Shamballou se totiž vždy samovolně aktivují pouze ty symboly = energie, které jsou právě třeba.

Shamballa 1024 je darem Saint Germaina (nanebevzatého mistra transformace) a chanellovala a založila jej v roce 2003 June Stephansen. Od té doby přišlo několik navazujících aktualizací (Shamballa 2002, 3110, 12D, Kristova a Buddha Shamballa), přičemž touto Shamballou 1024 žák vždy začíná. Je to cesta poznání života, svého já a pochopení spojení všeho se vším. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčba pro duši, pochopení sounáležitosti své bytosti, spojení se svým duchovním vedením (tzv. Vyšším Já). Shamballa 1024 směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno pochopit, kdo doopravdy jsme. 

Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Shamballa 1024 zahrnuje několik složek, díky čemuž je jednou z nejkrásnějších energií:

  • Univerzální životodárná energie (říká se jí "reiki")
  • JÁ JSEM (energie života, božství a osvícení)
  • Energie nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů)
  • Energie andělů, archandělů a dalších bytostí Světla
  • V současnosti Shamballa 1024 zahrnuje i paprsky energie pro transformaci

Moji žáci dostávají při bezplatném opakování zasvěcení ještě další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni. Tímto dochází k duchovnímu růstu žáka a transformaci energií na vyšší úroveň.

Kompletní terapie pomocí Shambally trvá "jen" několik minut. Působí i na nemoci, které jsou v jiných systémech léčení a duchovního růstu (např. formy reiki) považovány za nevyléčitelné. Ale i tady je samozřejmě respektována karma a stádium nemoci. Shamballa 1024 výborná energie pro léčení široké škály fyzických, emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresu, rozpuštění bloků, zkvalitnění všeho spánku a života. Léčení můžete provádět sami sobě, jiným lidem, zvířatům, rostlinám...

V Shamballe 1024 pracujete pouze s energií a záměrem. Čistý úmysl/záměr je vše, co po zasvěcení k aktivaci energie potřebujete. Nemusíte se žádné symboly učit kreslit nazpaměť (jako např. v Reiki), protože ty se při zasvěcení přenáší z aury mistra do aury žáka telepaticky. Vše se děje samo. Průběh léčení totiž řídí tzv. Vyšší Já a samotnou léčbu obstarávají energie Shambally a další jemnohmotní duchovní průvodci. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

Pro Shamballu není potřeba mít Reiki, ani jinou zkušenost s energiemi.

V Shamballe můžete přijmout klidně všechny 4 stupně najednou. Dnes je to zcela v pořádku možné. Já jsem před lety, když jsem začínal, přijal Shamballu 1024 celou najednou a rozhodně mi to pomohlo. Zasvěcení si poté můžete zdarma zopakovat, kolikrát budete chtít. Takto dosáhnete ideální aktivace energie + ideálního duchovního i energetického růstu.

U Shambally je krásné, že z potenciálu této energie dostanete vždy jen to, na co jste připraveni. Zbytek vám přichází postupně s tím, jak se Shamballou na sobě pracujete.

Kde se kurzy Shambally v Brně, Praze a Ostravě konají

(kurzy Shambally 1024 na dálku si užíváte v pohodlí svého domova)

Soukenická 3, Brno

Wenzigova 5, Praha

Dolní 65, Ostrava

Obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít
  • skripta [383 str.] a certifikát (e-mailem)
  • drobné poradenství

Aktuálně: od 1. 7. 2019 letní ceny zasvěcení na dálku !!! Platí do odvolání.