Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Ideální kurz pro začátečníky a mírně i středně pokročilé

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je geniální moderní způsob léčení, duchovního růstu, chápání Universa a vlastní duše. Šambala 1024 se zejména v Americe a Evropě řadí mezi velmi oblíbené kurzy práce s energií. Zejména pro svou přístupnost a jednoduchost. Shamballa 1024 je tedy z duchovního hlediska vhodná pro každého, koho zajímá (jak již asi víte: nic není náhodna).

Shamballa je tzv. multidimenzionální systém léčení. To znamená, že je vysokovibrační, a proto snadno působí opravdu na všechny roviny bytí - tam, kde to je třeba. Děje se tak prostřednictvím 1024 energií z více duchovních úrovní skrze 1024 symbolů. Nemusíte se obávat nějakého předávkování, při léčení Shamballou se totiž vždy samovolně aktivují pouze ty symboly = energie, které jsou právě třeba.

Není potřeba mít Reiki, ani zkušenost s jinou energií

Šambala 1024 je vhodná i pro úplné začátečníky. 

Ty, co již s nějakou energií pracují, pozvedne Shamballa 1024 výrazně nejen energeticky, ale rozšíří také obecné chápání práce s energií a s duchovními průvodci.

Shamballa 1024 (Šambala 1024)

Shamballa 1024 zahrnuje několik složek, díky čemuž je jednou z nejkrásnějších energií:

  • Univerzální životodárná energie (říká se jí "reiki")
  • JÁ JSEM (energie života, božství a osvícení)
  • Energie nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů)
  • Energie andělů, archandělů a dalších bytostí Světla
  • V současnosti Shamballa 1024 zahrnuje i paprsky energie pro transformaci

Shamballa je darem Saint Germaina (nanebevzatého mistra transformace) a chanellovala a založila jej v roce 2003 June Stephansen. Po získání Shambally 1024 můžete pokračovat navazujícími stupni (Shamballa 2002, 3110, 12D, Kristova a Buddha Shamballa), přičemž Shamballou 1024 se vždy začíná. 

Je to cesta poznání života, svého já a pochopení spojení všeho se vším. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčba pro duši, pochopení sounáležitosti své bytosti, spojení se svým duchovním vedením (tzv. Vyšším Já). Shamballa směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno pochopit, kdo doopravdy jsme.

Ohlasy mých žáků na Shamballu 1024

Všechny reference najdete v sekci Recenze

Jiřina M.

„Děkuji Vám za všechny podklady k mému zasvěcení do Shambally 1024. Přiznám se, že nejdříve jsem byla trochu zaskočena, ale mé polopocity vytřídal pocit radosti a úžasu nad vaším přímo geniálním přístupem. Vaše skripta jsou úžasná a podrobná. Dostavil se u mě krásný pocit harmonie, rovnováhy, radosti. Moc a moc Vám děkuji za Vaši ochotu a čas.“

Hanka

„Zasvěcení do Shambally 1024 proběhlo v pořádku. Vnímala jsem velmi intenzivní teplo až horko v dlaních. Nejvíce jsem cítila proudící energii v mojí levé dlani. V srdeční čakře jsem vnímala teplo a krásný pocit lásky. Na konci zasvěcení mi začaly téct z očí slzy. Bylo to krásné. Děkuji Vám.“

Moji žáci dostávají při bezplatném opakování zasvěcení ještě další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni. Tímto dochází k duchovnímu růstu žáka a transformaci energií na vyšší úroveň.

Kompletní terapie pomocí Shambally trvá "jen" několik minut. Působí i na nemoci, které jsou v jiných systémech léčení a duchovního růstu (např. formy reiki) považovány za nevyléčitelné. Ale i tady je samozřejmě respektována karma a stádium nemoci. Shamballa 1024 výborná energie pro léčení široké škály fyzických, emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresu, rozpuštění bloků, zkvalitnění všeho spánku a života. Léčení můžete provádět sami sobě, jiným lidem, zvířatům, rostlinám...

V Shamballe 1024 pracujete pouze s energií a záměrem. Čistý úmysl/záměr je vše, co po zasvěcení k aktivaci energie potřebujete. Nemusíte se žádné symboly učit kreslit nazpaměť (jako např. v Reiki), protože ty se při zasvěcení přenáší z aury mistra do aury žáka telepaticky. Vše se děje samo. Průběh léčení totiž řídí tzv. Vyšší Já a samotnou léčbu obstarávají energie Shambally a další jemnohmotní duchovní průvodci. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

Videokurzy k mým kurzům Shambally 1024

V Shamballe můžete přijmout klidně všechny 4 stupně dohromady. Dnes je to zcela v pořádku možné. Já jsem před lety, když jsem začínal, přijal Shamballu 1024 celou najednou a rozhodně mi to pomohlo. Zasvěcení si poté můžete zdarma zopakovat, kolikrát budete chtít. Takto dosáhnete ideální aktivace energie + ideálního duchovního i energetického růstu. Už jen fakt, že vás Shamballa 1024 zajímá, znamená, že je pro vás vhodnou cestou a že jste připraveni ji celou přijmout.

U Shambally je krásné, že z potenciálu této energie dostanete vždy jen to, na co jste připraveni. Zbytek vám přichází postupně s tím, jak se Shamballou na sobě pracujete.

Objednávka