Kurzy REIKI

Tradiční východní výuka léčení, duchovního růstu a nalezení vnitřního klidu...

Naučíte se pracovat s univerzální vesmírnou energií. Zjistíte, jak harmonizovat a čistit čakry. Proniknete do tajů umění meditace. Ba co víc, naleznete svůj vnitřní klid, vyrovnanost a harmonii. 

REIKI je uznávaná metoda, která vznikla před téměř 100 lety v Japonsku. Dnes REIKI oprávněně patří mezi celosvětově nejznámější duchovní kurzy. Na západě se REIKI učí jako určitá forma alternativní medicíny/léčení. Na východě spočívá výuka na duchovním rozvoji žáka a cestě k vnitřnímu klidu. Ve své výuce kombinuji oba přístupy dohromady. 

Reiki je vhodnou metodou pro každého. Univerzální energie Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Podporuje učení, koncentraci, odbourá stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy... S Reiki si „dobijete baterie“, duševní pohodu, snížíte výkyvy nálad, naleznete vnitřní klid (Anshin ritsumei) a obnovíte samoléčebné procesy těla. Dozvíte se navíc mnohé o sobě samých, o své duši i o světě, ve kterém žijeme.

Váš učitel Reiki - Martin Ospalík, Velmistr Reiki 22. stupně

Přes 11 let vyučuji Reiki, meditaci, práci s čakrami a dalšími energiemi. Postupně jsem se v Reiki propracoval až k 22. stupni Velmistra Reiki

Aktuálně vám mohu nabídnout individuální plnohodnotný kurz Reiki na dálku - ideální pro ty, jenž si chtějí kurz užít v pohodlí domova, jsou z daleka, žijí v zahraničí, nebo si chtějí studovat svým vlastním tempem. Osobně se můžeme vidět na mých kurzech Reiki v Praze, Brně a Ostravě. Přihlásit se můžete níže vyplněním objednávkového formuláře.

Navíc k mým propracovaným textovým a obrázkovým materiálům obdržíte má krátká výuková videa.

Komyo Kai Reiki

Komyo = osvícení, pochopení; Kai = setkání; Rei = s univerzální, inteligentní, životodárnou;  Ki = energií, sílou

Komyo Kai Reiki je originální tradiční zachovalý způsob výuky Reiki dle původních myšlenek Mikao Usui, zakladatele metody Reiki. Komyo Kai Reiki se drží původních tradic léčení skrze duchovní růst a uvědomění duchovních příčin. Již od prvního stupně vedu své žáky dle tradic k meditativní praxi a práci na sobě. Komyo Kai REIKI postupně pozvedá vaše osobní vibrace, vede k uvědomování si, probuzení intuice, vlastnímu hlubšímu léčení, vnitřnímu klidu, vnitřnímu naplnění, lásce a sounáležitosti.

K získání schopnosti čerpat Reiki slouží tzv. Reiju (neboli iniciace/zasvěcení), kdy u vás dochází k obnovení energetických drah pro příjem univerzální energie. Podobnou schopnost mají děti, ale brzy ji ztrácí vlivem nastavení společnosti a odklonu od přirozeného stylu života. Při Reiju se vaše pocity a vjemy soustředí na lásku, harmonii, sílu, radost ze života, svobodu, otevřenost a vyrovnanost. Náplň mých kurzů Reiki je věcná a zejména praktická (když přijdete domů, budete vědět, co s Reiki dělat).


Videoukázky v ceně mých kurzů Reiki

každý měsíc nová krátká videa pro mé žáky

Po přečtení skript a zhlédnutí videoukázek se na mě můžete ZDARMA obracet s vašimi dotazy.


Náplň kurzů Reiki

1. stupeň - ideální pro začátečníky: jak aktivovat a předávat energii sobě, druhým lidem, dětem, rostlinám či zvířatům; jak dosáhnout vnitřního klidu; umění meditace; práce s čakrami a jejich harmonizace; jak si čistit energetické pole (auru); 5 životních zásad a mnoho dalšího...

2. stupeň - doporučuji získat společně s 1. stupněm, výrazné rozšíření vašich možností: jak posílat Reiki na dálku; 3 symboly Reiki (léčba fyzická, emoční, mentální/psychická); čištění energií v místnostech, domech, kancelářích; energetizace jídla a pití; podpora v situacích (u lékaře, pohovoru, na zkoušce, apod.); léčení minulosti a další...

3. stupeň - mistrovská úroveň energie, mistrovský symbol a mistrovské Reiki techniky, hluboký duchovní růst, zvýšení vibrací i intenzity energie... Získáváte titul Mistr Reiki.

4. stupeň - zasvěcovací postupy do všech stupňů; jak zasvěcovat osobně i na dálku; 3 varianty zasvěcení; dočasné zasvěcení do Reiki jako léčebná terapie; návod jak dosáhnout Satori (pochopení/osvícení)... Získáváte titul Mistr-Učitel Reiki. Rovněž se vám otevře možnost získat další zajímavé intenzivnější energie či stupně Velmistra Reiki.

Již Reiki máte a chcete si zopakovat? Napište mi.


Kurzy REIKI v Praze, Brně, Ostravě a na dálku

Wenzigova 5, Praha

Soukenická 3, Brno

Šubertova 1226/4, Ostrava

Zakládám si na kvalitě a poctivě odvedené práci.

Co ode mě obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energetických drah pro čerpání univerzální energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít (zvýšení schopnosti přijímat Reiki, lépe si energii procítíte, dochází k hlubšímu léčení, duchovnímu růstu a uvědomování si)
  • skripta [150 str.], videoukázky a certifikát (e-mailem)
  • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)

Aktuálně: PŘEDVÁNOČNÍ SLEVY. Platí do konce roku !!!