Můžete se cítit SKVĚLE. Zasloužíte si cítit se báječně, plní energie, spokojeně, naplněně, vyrovnaně, zdravě a šťastně. Toto nám umožní SÍLA:

Všude kolem - i v nás samých - se nachází NEKONEČNÁ a NEVYČERPATELNÁ energie. Také nyní, právě v tento okamžik. 

Veškerá tato vnější i vnitřní SÍLA je zde pro Vás na dosah. 

Pojďme Vaši SÍLU společně najít.

Naučím Vás ji probudit, VNÍMAT, cítit, propojím Vás s touto báječnou SÍLOU a naučím Vás ji používat k VYŠŠÍMU dobru Vás i všech zúčastněných.

Ukázka ZDARMA

vyzkoušejte můj e-mailový minikurz

Pokud chcete, zadejte níže Váš email. Bezplatně Vás naučím meditovat, SPRÁVNĚ MEDITOVAT, a o to lépe Vám bude později FUNGOVAT REIKI:

... žádná duchovní metoda nefunguje bez základu, který Vám dá meditace - zadejte Váš email výše. Zdarma, správně a jednoduše Vás meditovat naučím... a mnohem víc...

Pokud nepotřebujete ukázku zdarma (viz výše)

a jste připraveni se rovnou vrhnout na plnohodnotný online kurz Reiki, protože již roky/měsíce/týdny váháte a přešlapujete na místě, čtěte dále:

Připravil jsem pro Vás ten nejvíc obsáhlý a vymazlený online kurz REIKI na trhu:

Co dělám 26 minut denně, abych měl dostatek energie, dobré zdraví a žil spokojený život v souladu se svou duší a srdcem?

Už nebudete potřebovat žádného léčitele, vše si dáte do pořádku sami.

Tento online trénink pomůže tomu, kdo si řeší zdraví, kdo nežije spokojený život v souladu sám se sebou, nebo pořád "hledá sebe sama", záměr své duše a své místo na Zemi. 

Bojujete s nedostatkem energie, emočními výkyvy, naštvaností, podrážděnosti?Jste přepracovaní, nedocenění, na pokraji kolapsu nebo vyhoření?

Trápí Vás, že nemáte harmonický vztah, že jste dosud nenalezli svou spřízněnou duši, nebo že nemáte loajální přátele?

Máte za sebou bolestivé vztahy a Vaše zlomené srdce potřebuje léčit?

Cítíte, že potřebujte (znovu) propojit se svými duchovními průvodci?

Cítíte neklid, nevíte co se sebou a hledáte novou cestu?

Řešíte jiné emoční, psychické či fyzické obtíže?

Cítíte, že pro Vás konečně nastal čas růst?

Hledáte smysl života a své místo v něm?

Procházíte složitým obdobím?

Nežijete sami sebe?

Hledáte stabilitu?

Svou podstatu?

Vnitřní klid?

Léčení?

Sebe?

Vydejte se na cestu ke změně společně se mnou.

Mám pro Vás skvělou zprávu! Existuje totiž jednoduchý způsob, jak můžete jednoduše doslova "ze svého obýváku" změnit Váš život. Mám to vyzkoušené na sobě a stovkách mých klientů, kteří se na mě od roku 2010 obrátili. 

Stejnou příležitost máte nyní na dosah ruky i Vy.

Přesto 9 z 10 lidí nedočte tuto stránku a dál sami sebe odsoudí k tomu, že zůstanou ve starých kolejích, v utrpení, ve stagnaci, v odmítání a v uzavření bez energie a s narůstajícím pocitem prázdnoty.

Přidejte se k mému online tréninku a zjistěte, Co jsem udělal já a co můžete stejně tak udělat i Vy sami, abyste měli dostatek energie a žili ve zdraví a harmonii Váš spokojený a naplněný život v jednotě se svou podstatou. Protože když jsme odpojení sami od sebe, bez energie, tak šťastní a zdraví být nemůžeme.

Představte si svůj spokojený život po změně

Doslova pár kliknutí Vás právě dělí od ZMĚNY. Pár kliknutí, které, pokud neuděláte, tak se ve Vašem životě nic nezmění další měsíce či roky. Ani nespočítám, kolikrát mi moji vlastní klienti řekli, že zde přímo na této webové stránce již byli před rokem, před 2 roky nebo 5 lety, ale nic neudělali. A tento ztracený čas už jim a jejich rodinám nikdo nevrátí! Udělali jsme však společně maximu pro to, aby svou další ŠANCI nepromarnili.

POZOR: Odložit jednou na "později" ve skutečnosti znamená donekonečna odkládat na "nikdy".

CHCETE ZMĚNU? Tak čtěte dále, protože není náhoda, že jste zatím dočetli tento text až sem. Je jen a jen na Vás, zda se nyní chopíte této příležitosti. Já se jí chopil, neodložil jsem svou šanci na později, a proměnil jsem díky tomu svůj život od základu.

Vy rovněž máte šanci proměnit svůj život.

Jedná se o můj nejžádanější a nejpropracovanější online kurz s 20hodinovou video výukou, obsáhlými materiály a Vaše dotazy konzultujete přímo se mnou. 

Komyo Kai REIKI

Rei = inteligentní, všudypřítomná, Ki = SÍLA

Právě s touto metodou naleznete svůj vnitřní klid, smysl svého bytí, pevné zdraví a změníte svůj úhel pohledu a chápání sebe, své duše i světa kolem Vás.

Naučíte se pracovat s univerzální vesmírnou energií. Naučíte se například jemné umění doplnění a kultivace životní energie. Zjistíte, jak se starat o své čakry, jak předávat energii na dálku i osobně a jak podpořit samo-léčebné a sebe-regenerační procesy těla. Samozřejmě proniknete do tajů meditace a duchovního růstu. Ba co víc, naleznete svůj vnitřní klid, vyrovnanost, smysl bytí a harmonii ve všem, co děláte.

REIKI je uznávaná metoda, která vznikla v Japonsku před 100 lety. Dnes REIKI oprávněně patří mezi celosvětově nejznámější duchovní kurzy. Na západě se REIKI učí jako určitá forma alternativní medicíny/léčení. Na východě spočívá výuka na duchovním rozvoji žáka a cestě k vnitřnímu klidu. Ve své výuce kombinuji oba přístupy dohromady.

Každý orgán a součást našich těl i duší má své vlastní vibrace. Když jsou tyto vibrace a vnitřní energie ve vzájemné rovnováze a harmonicky vyvážené, pak máme vitalitu, sílu a zdraví v celém našem systému. Reiki umí toto vše pozvolna navrátit do přirozeného zdravého harmonického stavu bytí.

Reiki je vhodnou metodou pro každého. Univerzální energie Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Podporuje učení, koncentraci, odbourá stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy... S Reiki si "dobijete baterie", duševní pohodu, snížíte výkyvy nálad, naleznete vnitřní klid (Anshin ritsumei) a obnovíte samoléčebné procesy těla. Dozvíte se navíc mnohé o sobě samých, o své duši i o světě, ve kterém žijeme.

Už kurz Reiki z dřívějška máte?

Pokud už nějaký kurz Reiki máte za sebou a moudří jste z toho nebyli, protože jste dostali pouze pár stran textu a kde nic tu nic, tak mám pro Vás dobrou zprávu! Pokud se budete Reiki učit ode mě, tak dostanete tolik obsahu, že se Vám z toho "zatočí hlava". Dostanete ode mě tolik hodnotného obsahu, že pokud byste si chtěli vše prostudovat najednou, tak by Vám to trvalo více než 24 hodin v kuse! Víc nežádám. 24 hodin, které v rámci pár týdnů či měsíců postupně věnujete tomuto mému online kurzu. Pokud to uděláte, garantuji Vám, že si osvojíte vše potřebné, co potřebujete k tomu, abyste žili skutečně naplněný a spokojený život ve vnitřním klidu, harmonii a dobrém zdraví.

A pokud ještě Komyo Kai REIKI nemáte, tak se prosím nezařaďte k té části lidí, kteří se ke změně svého života rozhoupávají 10, 20 let, zatímco jim proteče mezi prsty a jsou celou dobu stále tam, kde byli. Je mi vždy smutno, když mi napíše člověk, že si chtěl Reiki udělat už před lety, ale "donutila" ho až nyní nějaká vážná nemoc u něj (či v rodině). Tak prosím, otevřete své srdce a naslouchejte Vesmíru, který Vás sem přivedl z dobrého důvodu. Nic se neděje jen tak náhodou. Vše má svůj důvod a i když zrovna nevidím dále než "pár metrů před sebe", tak Vesmír a Vaše duše dobře ví, že se Vám Reiki bude hodit.


Ať už Reiki máte či nemáte, a chcete se spolu se mnou vydat touto cestou, vyplňte dole na této stránce formulář a objednejte se na 1. a 2. stupeň. Pokud Vás tato cesta pod mým vedením zaujme, můžeme dále Vaše možnosti a schopnosti rozšířit 3. a klidně i 4. stupněm. To však ještě nechme otevřené, sami uvidíte. Nejdůležitější je mít opravdu kvalitní základ, a právě proto již na 1. a 2. stupni předávám VŠE podstatné!

Chcete změnu? Hledáte poznání? Řešíte zdraví? Nebo Vás věci mezi nebem a zemí vždy nějak přitahovaly?

Pak jste tu správně! Není žádná náhoda, že jste dnes právě a právě tady.

Komyo Kai Reiki

Komyo = osvícení, pochopení; Kai = setkání; Rei = s univerzální, inteligentní, životodárnou; Ki = energií, sílou

Komyo Kai Reiki je originální tradiční zachovalý způsob výuky Reiki dle původních myšlenek Mikao Usui, zakladatele metody Reiki. Komyo Kai Reiki se drží původních tradic léčení skrze duchovní růst a uvědomění duchovních příčin. Již od prvního stupně vedu své žáky dle tradic k meditativní praxi a práci na sobě. Komyo Kai REIKI postupně pozvedá vaše osobní vibrace, vede k uvědomování si, probuzení intuice, vlastnímu hlubšímu léčení, vnitřnímu klidu, vnitřnímu naplnění, lásce a sounáležitosti.

Jak probíhá iniciace Vaší schopnosti Reiki opět přijímat?

K získání schopnosti čerpat Reiki slouží tzv. Reiju (neboli iniciace energie, někdy též "zasvěcení"), kdy u vás dochází k obnovení/aktivaci energetických drah pro příjem univerzální energie. Podobnou schopnost mají děti, ale brzy ji ztrácí vlivem nastavení společnosti a odklonu od přirozeného způsobu života.

Při zasvěcení na dálku ležíte (např. v posteli nebo na sedačce) a vnímáte přicházející energii, která k vám přichází vaší korunní a srdeční čakrou a dlaněmi. Vaše pocity se přitom soustředí na lásku, harmonii, sílu, radost ze života, svobodu, otevřenost a vyrovnanost. Citlivější lidé pak mohou v průběhu zasvěcení chvíli zaplakat radostí, jelikož se jejich duše opět cítí "doma". Tato iniciace je součástí, celým procesem Vás provedu v rámci tohoto kurzu.

✓ Komyo Kai REIKI - 1. a 2. stupeň

 • Předtočený VIDEO KURZ (8h:01min) k I. a II. stupni Reiki
 • Ebook (408 str.) k I. a II. stupni Reiki
 • Nahrávka meditace "Miluji a odpouštím"
 • Nahrávka meditace "Vstup do své vnitřní meditační zahrady"
 • Nahrávka meditace "Setkání se svým vnitřním dítětem"
 • Naučíte se jednoduchou meditaci Anapanasati (významná buddhistická technika sebe-rozvíjejícího meditování)
 • Přístup na můj soukromý video kanál k I. a II. stupni Reiki
 • Aktivační a harmonizační modlitby
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

✓ Komyo Kai REIKI - 3. stupeň /Mistr/

 • Předtočený VIDEO KURZ (9h:06min) k III. stupni Reiki
 • Ebook (489 str.) k III. stupni Reiki
 • Nahrávka meditace "Srdce"
 • Nahrávka meditace "Komunikace s duchovními průvodci"
 • Nahrávka meditace "Čištění karmy"
 • Nahrávka meditace "Růst"
 • Nahrávka meditace "Aktivace 8. - 13. čakry"
 • Nahrávka meditace "Rušení slibů z minulých životů"
 • Přístup na můj soukromý video kanál k III. stupni Reiki
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

✓ Komyo Kai REIKI - 4. stupeň /Mistr-Učitel/

 • Předtočený VIDEO KURZ (4h:14min) k IV. stupni Reiki
 • Ebook (415 str., vč. výukové části pro lektory) k IV. stupni Reiki
 • Nahrávka meditace "Mudry"
 • Nahrávka meditace "Úvod do vlastní sebe-iniciace"
 • Přístup na můj soukromý video kanál k IV. stupni Reiki
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Co říkají Ti, kdo se již pro můj online kurz REIKI rozhodli?

Dobry vecer,

zrovna jsem si poprve vyzvedl zasveceni, mel jsem moznost vyzkouset cca 5-6 ruznych ucitelu a musim rict ze u Vas je zasveceni nejcistsi a zaroven nejsilnejsi (nemyslim tady silu cisteni jak to vetsinou byva, ale krasnou silu energie v prapuvodni forme a primy kontakt s bytostmi). Jsem opravdu ohromen zazitky z tohoto zasveceni, kazdy halir ktery jsem na nej dal byl dobre investovan, zasveceni v takove intenzite, ktere bylo ale zaroven 100% ciste a prijemne, to jsem jeste nezazil.

Dekuji mnohokrat 🙏 Filip T.

Zdravím Martine, energie mi funguje krásně jemně hřejivě a intenzivně. Když jsem příjmala Reiky poprvé bylo to nadherné. Uplně jsem se zastavila v čase. Nechtěla jsem se probudit zpět, jak mi bylo příjemně teplo Pocítila jsem pocit tady a teď. Při Reiky jsem vnímala klid, sjednocení, harmonii. Přeji hezký večer a děkuji. ❤️ Monika

Pekný deň Martin,

ozývam sa po dlhšej dobe, no reiki praktizujem celý čas. Všetko som si prešla a je to veľmi dobre vysvetlené. Taktiež som pravidelne praktizovala tých 21 dní, kedy som si každý deň zapisovala pocity a čo som vlastne vnímala. Vždy mi prišlo niečo iné, nové... zo začiatku to nebolo tak intenzívne no postupne som začala cítiť veľké teplo, mravenčenie, na problémových miestach som cítila aj pálenie alebo ostrejšiu bolesť. Vždy pred spaním si dám takú mini terapiu, kedy si prejdem potrebné časti môjho tela, intuitívne, pridávam aj vizualizáciu. Posledné dni som už začala preciťovať energiu veľmi rýchlo a intenzívne, dokážem sa rýchlo napojiť. Samozrejme som si pár krát urobila aj opätovné zasvätenie. Každým dňom cítim väčšiu silu a precítenie v rukách, používam symboly, ktorým dám vždy "úlohu" 😃. 

Uvedomila som si, že odkedy to praktizujem, mám viac energie a lepšie naladenie 🙂. Veľmi sa pri tom dokážem uvoľniť. Skúsila som si liečenie aj na rodine a cítili sa veľmi príjemne, cítili teplo a niektoré bolesti odišli. Nahrávky boli veľmi príjemné a dobre sa vás počúvalo. Viete všetko vysvetliť zrozumiteľne a jednoducho 😉. Potrebujem si ešte viac doštudovať tie rozšírené skriptá, kde je všetko pekne podrobne popísané. Ak by sa mi vynorili nejaké otázky, určite Vám napíšem 🙂. Prajem krásny deň, s pozdravom, Soňa B.

Reiki učím s láskou již od roku 2010.

Martin Ospalík

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení. Nic není náhoda...

Vydáte se cestou, kterou Vám Vesmír touto stránkou ukázal a připomněl?

Nejlepší čas na zasazení stromu byl 20 let zpátky. Druhý nejlepší čas je dnes. Nač ještě čekáte?