Kurzy REIKI

v Praze, Brně, Ostravě a na dálku

REIKI je uznávaná metoda. Na západě se učí jako forma alternativní medicíny/léčení. Na východě spočívá výuka na duchovním růstu žáka a cestě k vnitřnímu klidu. Ve své výuce kombinuji obojí dle originální školy Reiki Komyo Kai. 10 let pořádám kurzy Reiki v Praze, Brně, Ostravě i zasvěcení do Reiki na dálku pro ty, kteří si chtějí užít kurz v pohodlí domova, jsou z daleka, nebo žijí v zahraničí. Nově ode mne obdržíte videoukázky všech technik.

Reiki je vhodnou metodou pro každého. Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Podporuje učení, koncentraci, odbourá stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy. S Reiki si „dobijete baterie“, obnovíte samoléčebné procesy těla, duševní pohodu, snížíte výkyvy nálad a naleznete Anshin ritsumei (vnitřní klid).

Komyo Kai Reiki

Komyo Kai Reiki je originální dochovalý způsob výuky Reiki, který se drží původních tradic léčení skrze duchovní růst a uvědomění duchovních příčin. Již od prvního stupně vedu své žáky dle tradic k meditativní praxi a práci na sobě. Komyo Kai REIKI postupně pozvedá vaše osobní vibrace, vede k uvědomování si, probuzení intuice, vlastnímu hlubšímu léčení, vnitřnímu klidu, vnitřnímu naplnění, lásce a sounáležitosti.

K získání schopnosti čerpat Reiki slouží tzv. Reiju (neboli iniciace), kdy u vás dochází k obnovení energetických drah pro příjem univerzální energie. Podobnou schopnost mají děti, ale brzy ji ztrácí vlivem nastavení společnosti a odklonu od přirozeného stylu života. Při Reiju se vaše pocity a vjemy soustředí na lásku, harmonii, sílu, radost ze života, svobodu, otevřenost a vyrovnanost. 

Ceník

v ceně je zasvěcení vč. předčištění; poradenství, videoukázky, skripta a certifikát e-mailem; opakování zasvěcení

Komyo Kai REIKI - 1. stupeň

na dálku jsou termíny sjednávány dle dohody

v Praze 15.12. 11 - 16 hod (volno 3 z 10)

v Praze 26.1.2019 11 - 16 hod (volno 8 z 10)

v Ostravě 23.2. 10:30 - 13:30 hod (volno 5 z 6)

v Praze 13.3. 16 - 19 hod (volno 6 z 6)

v Ostravě 27.4. 10:30 - 13:30 hod (volno 6 z 6)

v Brně jsou termíny sjednávány dle dohody


2090 Kč

Komyo Kai REIKI - 2. stupeň

na dálku jsou termíny sjednávány dle dohody

v Praze 30.3. 11 - 16 hod (volno 10 z 10)

v Praze 12.6. 16 - 19 hod (volno 6 z 6)

v Brně a Ostravě jsou termíny sjednávány dle dohody


2510 Kč

Komyo Kai REIKI - 3. stupeň

na dálku, v Praze, Brně i Ostravě 

jsou termíny sjednávány dle dohody


4800 Kč

Komyo Kai REIKI - 4. stupeň (Mistr Učitel)

na dálku, v Praze, Brně i Ostravě

jsou termíny sjednávány dle dohody

8200 Kč

Moji žáci 4. stupně originální výuky Reiki dle Komyo Kai mají možnost získat zasvěcení do Reiki dle Dr. Usui západního stylu (1. - 4. stupně za cenu 5000 Kč). Máte zájem?

Objednejte se