Pozor: Přečtení této stránky Vám možná navždy změní život.

Připravil jsem pro Vás online trénink:

Co dělám 26 minut denně, abych měl dostatek energie, dobré zdraví a žil spokojený život v souladu se svou duší a srdcem?

Už nebudete potřebovat žádného léčitele, vše si dáte do pořádku sami.

BEZPLATNÁ OCHUTNÁVKA:

Spirituální mini kurz ZDARMA + Video: Jak správně meditovat? Jak a proč se správně starat o svou energii? + Přístup na obsahová videa, skryté články, bonusový obsah a mnoho dalšího...

Tento online trénink pomůže tomu, kdo si řeší zdraví, kdo nežije spokojený život v souladu sám se sebou, nebo pořád "hledá sebe sama", záměr své duše a své místo na Zemi. 

Bojujete s nedostatkem energie, emočními výkyvy, naštvaností, podrážděnosti?Jste přepracovaní, nedocenění, na pokraji kolapsu nebo vyhoření?

Trápí Vás, že nemáte harmonický vztah, že jste dosud nenalezli svou spřízněnou duši, nebo že nemáte loajální přátele?

Máte za sebou bolestivé vztahy a Vaše zlomené srdce potřebuje léčit?

Cítíte, že potřebujte (znovu) propojit se svými duchovními průvodci?

Cítíte neklid, nevíte co se sebou a hledáte novou cestu?

Řešíte jiné emoční, psychické či fyzické obtíže?

Cítíte, že pro Vás konečně nastal čas růst?

Hledáte smysl života a své místo v něm?

Procházíte složitým obdobím?

Nežijete sami sebe?

Hledáte stabilitu?

Svou podstatu?

Vnitřní klid?

Léčení?

Sebe?

Mám pro Vás dobrou zprávu! Existuje totiž jednoduchý způsob, jak můžete jednoduše doslova "ze svého obýváku" změnit Váš život. Mám to vyzkoušené na sobě a stovkách mých klientů, kteří se na mě od roku 2010 obrátili. Stejnou příležitost máte nyní na dosah ruky i Vy. Přesto 9 z 10 lidí nedočte tuto stránku a dál sami sebe odsoudí k tomu, že zůstanou ve starých kolejích, v utrpení, ve stagnaci, v odmítání a v uzavření bez energie a s narůstajícím pocitem prázdnoty.

Přidejte se k mému online tréninku a zjistěte, Co jsem udělal já a co můžete stejně tak udělat i Vy sami, abyste měli dostatek energie a žili ve zdraví a harmonii Váš spokojený a naplněný život v jednotě se svou podstatou. Protože když jsme odpojení sami od sebe, bez energie, tak šťastní a zdraví být nemůžeme.

Představte si svůj spokojený život po změně

Doslova pár kliknutí Vás právě dělí od ZMĚNY. Pár kliknutí, které, pokud neuděláte, tak se ve Vašem životě nic nezmění další měsíce či roky. Ani nespočítám, kolikrát mi moji vlastní klienti řekli, že zde přímo na této webové stránce již byli před rokem, před 2 roky nebo 5 lety, ale nic neudělali. A tento ztracený čas už jim a jejich rodinám nikdo nevrátí! Udělali jsme však společně maximu pro to, aby svou další ŠANCI nepromarnili.

POZOR: Odložit jednou na "později" ve skutečnosti znamená donekonečna odkládat na "nikdy".

CHCETE ZMĚNU? Tak čtěte dále, protože není náhoda, že jste zatím dočetli tento text až sem. Je jen a jen na Vás, zda se nyní chopíte této příležitosti. Já se jí chopil, neodložil jsem svou šanci na později, a proměnil jsem díky tomu svůj život od základu.

Tuto šanci s Vámi dnes sdílím.

Jedná se o můj nejžádanější a nejpropracovanější online kurz s 20hodinovou video výukou, obsáhlými materiály a individuálními konzultacemi Vašich dotazů přímo se mnou. 

Tento online kurz mám vyzkoušený na sobě a osvědčil se taktéž stovkám mých vlastních klientů jako ZÁKLADNÍ STAVEBNÍ KÁMEN PRO VAŠI ZMĚNU

Komyo Kai REIKI

Právě s touto metodou naleznete svůj vnitřní klid, smysl svého bytí, pevné zdraví a změníte svůj úhel pohledu a chápání sebe, své duše i světa kolem Vás.

Naučíte se pracovat s univerzální vesmírnou energií. Naučíte se například jemné umění doplnění a kultivace životní energie. Zjistíte, jak se starat o své čakry, jak předávat energii na dálku i osobně a jak podpořit samo-léčebné a sebe-regenerační procesy těla. Samozřejmě proniknete do tajů meditace a duchovního růstu. Ba co víc, naleznete svůj vnitřní klid, vyrovnanost, smysl bytí a harmonii ve všem, co děláte.

REIKI je uznávaná metoda, která vznikla v Japonsku před 100 lety. Dnes REIKI oprávněně patří mezi celosvětově nejznámější duchovní kurzy. Na západě se REIKI učí jako určitá forma alternativní medicíny/léčení. Na východě spočívá výuka na duchovním rozvoji žáka a cestě k vnitřnímu klidu. Ve své výuce kombinuji oba přístupy dohromady.

Každý orgán a součást našich těl i duší má své vlastní vibrace. Když jsou tyto vibrace a vnitřní energie ve vzájemné rovnováze a harmonicky vyvážené, pak máme vitalitu, sílu a zdraví v celém našem systému. Reiki umí toto vše pozvolna navrátit do přirozeného zdravého harmonického stavu bytí.

Reiki je vhodnou metodou pro každého. Univerzální energie Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Podporuje učení, koncentraci, odbourá stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy... S Reiki si "dobijete baterie", duševní pohodu, snížíte výkyvy nálad, naleznete vnitřní klid (Anshin ritsumei) a obnovíte samoléčebné procesy těla. Dozvíte se navíc mnohé o sobě samých, o své duši i o světě, ve kterém žijeme.

Už jste na kurzu Reiki byli?

Pokud už nějaký kurz Reiki máte za sebou a moudří jste z toho nebyli, protože jste dostali pouze pár stran textu a kde nic tu nic, tak mám pro Vás dobrou zprávu! Pokud se budete Reiki učit ode mě, tak dostanete tolik obsahu, že se Vám z toho "zatočí hlava". Dostanete ode mě tolik hodnotného obsahu, že pokud byste si chtěli vše prostudovat najednou, tak by Vám to trvalo více než 24 hodin v kuse! Víc nežádám. 24 hodin, které v rámci pár týdnů či měsíců postupně věnujete tomuto mému online kurzu. Pokud to uděláte, garantuji Vám, že si osvojíte vše potřebné, co potřebujete k tomu, abyste žili skutečně naplněný a spokojený život ve vnitřním klidu, harmonii a dobrém zdraví.

A pokud ještě Komyo Kai REIKI nemáte, tak se prosím nezařaďte k té části lidí, kteří se ke změně svého života rozhoupávají 10, 20 let, zatímco jim proteče mezi prsty a jsou celou dobu stále tam, kde byli. Je mi vždy smutno, když mi napíše člověk, že si chtěl Reiki udělat už před lety, ale "donutila" ho až nyní nějaká vážná nemoc u něj (či v rodině). Tak prosím, otevřete své srdce a naslouchejte Vesmíru, který Vás sem přivedl z dobrého důvodu. Nic se neděje jen tak náhodou. Vše má svůj důvod a i když zrovna nevidím dále než "pár metrů před sebe", tak Vesmír a Vaše duše dobře ví, že se Vám Reiki bude hodit.


Ať už Reiki máte či nemáte, a chcete se spolu se mnou vydat touto cestou, vyplňte dole na této stránce formulář a objednejte se na 1. a 2. stupeň. Pokud Vás tato cesta pod mým vedením zaujme, můžeme dále Vaše možnosti a schopnosti rozšířit 3. a klidně i 4. stupněm. To však ještě nechme otevřené, sami uvidíte. Nejdůležitější je mít opravdu kvalitní základ, a právě proto již na 1. a 2. stupni předávám VŠE podstatné!

Jak probíhá výuka na tomto online kurzu?

 1. Vše Vás jednoduše naučím skrze video výuku, která má přes 20 hodin natočeného videozáznamu. Přístup na videokurz obdržíte na email, odkud si budete moci snadno klikat a dívat se na jednotlivé části.
 2. 10 let života jsem strávil tím, že jsem pravidelně rozšiřoval a aktualizoval mé materiály. Dnes mají mé Ebooky dohromady přes 1300 stran textu. Materiály mám rozdělené na 2 části (základní a rozšiřující). Pokud tedy někdo není úplně čtenář, tak si přečtete základní část skript (20 %) a rozšiřující text (80 %) si třeba jen prolistujete. Každopádně obdržíte hodnotný rozsáhlý text, ke kterému se budete moci vracet v každé fázi svého studia - například pro motivaci, inspiraci, podněty ke zlepšení či drobná povzbuzení. Jo a ještě jedna informace pro Vás. Tyto materiály mám napsány tak, aby samy o sobě naprosto zcela dostačovaly jako kompletní výuka. Pokud tedy z jakéhokoli důvodu nebudete moci zhlédnout, nebo si alespoň poslechnout, můj videokurz, není to žádná komplikace. Materiály obdržíte na Váš email.
 3. Získáte časově neomezený přístup na můj soukromý videokanál pro jednotlivé stupně Reiki. Má tamní videa slouží jako další hodnotná audio-vizuální opora textů skript. Přístupy najdete na zadní straně mých skript k Reiki a také Vám je zašlu emailem.
 4. Uvědomuji si, jak je důležité mít někoho, na koho se můžete obracet, když potřebujete dovysvětlení či ujištění. Individuální výuka probíhá skrze individuální konzultace přímo se mnou. (Žádná asistentka, žádný chatbot, přímo a jen já z masa a kostí). Vaše dotazy odpovídám emailem + telefonicky.
 5. Chápu, že na Vaší cestě potřebujete tu a tam podpořit a možná se i vidět. Záleží mi na tom, abychom spolu měli pěkný vztah. Další podporu a inspiraci ode mě proto získáváte zdarma v rámci mých pravidelných emailů a zejména živým webinářem. Podpůrné webináře pořádám každých 7-10 dnů. Na všechny získáváte přístup. Termíny, pozvánky a odkazy ke sledování zasílám emailem. V mém internetovém vysílání mě můžete naživo vidět přes video a přes online chat mi (klidně anonymně) pokládat v přímém přenosu Vaše otázky. Je to současně prostor, kde mi můžete poskytnout Vaši zpětnou vazbu, sdílet své úspěchy a radosti. Živé webináře slouží jako ceněná podpora pro Vás na Vaší cestě.

Chcete změnu? Hledáte poznání? Řešíte zdraví? Nebo Vás věci mezi nebem a zemí vždy nějak přitahovaly?

Pak jste tu správně! Není žádná náhoda, že jste dnes právě a právě tady.

Komyo Kai Reiki

Komyo = osvícení, pochopení; Kai = setkání; Rei = s univerzální, inteligentní, životodárnou; Ki = energií, sílou

Komyo Kai Reiki je originální tradiční zachovalý způsob výuky Reiki dle původních myšlenek Mikao Usui, zakladatele metody Reiki. Komyo Kai Reiki se drží původních tradic léčení skrze duchovní růst a uvědomění duchovních příčin. Již od prvního stupně vedu své žáky dle tradic k meditativní praxi a práci na sobě. Komyo Kai REIKI postupně pozvedá vaše osobní vibrace, vede k uvědomování si, probuzení intuice, vlastnímu hlubšímu léčení, vnitřnímu klidu, vnitřnímu naplnění, lásce a sounáležitosti.

Jak probíhá iniciace Vaší schopnosti Reiki opět přijímat?

K získání schopnosti čerpat Reiki slouží tzv. Reiju (neboli iniciace energie, někdy též "zasvěcení"), kdy u vás dochází k obnovení/aktivaci energetických drah pro příjem univerzální energie. Podobnou schopnost mají děti, ale brzy ji ztrácí vlivem nastavení společnosti a odklonu od přirozeného způsobu života.

Při zasvěcení na dálku ležíte (např. v posteli nebo na sedačce) a vnímáte přicházející energii, která k vám přichází vaší korunní a srdeční čakrou a dlaněmi. Vaše pocity se přitom soustředí na lásku, harmonii, sílu, radost ze života, svobodu, otevřenost a vyrovnanost. Citlivější lidé pak mohou v průběhu zasvěcení chvíli zaplakat radostí, jelikož se jejich duše opět cítí "doma". Tato iniciace je součástí, celým procesem Vás provedu v rámci tohoto kurzu.

Co říkají Ti, kdo se již pro můj online kurz REIKI rozhodli?

Co ode mě obdržíte:

Komyo Kai REIKI - 1. a 2. stupeň:

 • ✓ Dálková aktivace čaker s možností dalšího opakování a prohloubení ZDARMA
 • ✓ Ebook (408 str.)
 • ✓ Videokurz (8h:01min)
 • ✓ Naučíte se jednoduchou a skutečně fungující meditaci (Anapanasati - buddhistická technika rozvíjejícího meditování)
 • ✓ Meditace "Miluji Tě"
 • ✓ Meditace "Vstup do vnitřní meditační zahrady" a "Setkání s vnitřním dítětem"
 • ✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků
 • ✓ Časově neomezené poradenství zdarma
 • ✓ BONUS #1: Časově neomezený přístup na můj soukromý videokanál k REIKI I. a II.
 • ✓ BONUS #2: Aktivační a harmonizační modlitby a "větičky"

Komyo Kai REIKI - 3. stupeň:

 • ✓ Dálková aktivace čaker s možností dalšího opakování a prohloubení ZDARMA
 • ✓ Ebook (489 str.)
 • ✓ Ucelený kurz meditace
 • ✓ Videokurz (9h:06min)
 • ✓ Meditace "Srdce"
 • ✓ 3 meditace "Komunikace s průvodci", Čištění karmy" a "Rušení slibů z minulých životů"
 • ✓ Meditace "Aktivace 8. - 13. čakry"
 • ✓ Meditace Růstu
 • ✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků
 • ✓ Časově neomezené poradenství zdarma
 • ✓ BONUS: Časově neomezený přístup na můj soukromý videokanál k REIKI III.

Komyo Kai REIKI - 4. stupeň:

 • ✓ Dálková aktivace čaker s možností dalšího opakování a prohloubení ZDARMA
 • ✓ Ebook (415 str.)
 • ✓ Videokurz (4h:14min)
 • ✓ Meditace s mudrami
 • ✓ Meditace "Úvod do iniciace sebe sama"
 • ✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků
 • ✓ Časově neomezené poradenství zdarma
 • ✓ BONUS: Časově neomezený přístup na můj soukromý videokanál k REIKI IV.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení. Nic není náhoda...

Vydáte se cestou, kterou Vám Vesmír touto stránkou ukázal a připomněl?