Kurzy REIKI

Naučíte se pracovat s univerzální vesmírnou energií. Zjistíte, jak harmonizovat a čistit čakry. Proniknete do tajů umění meditace. Ba co víc, naleznete svůj vnitřní klid, vyrovnanost a harmonii. 

REIKI je uznávaná metoda, která vznikla před téměř 100 lety v Japonsku. Dnes REIKI oprávněně patří mezi celosvětově nejznámější duchovní kurzy. Na západě se REIKI učí jako určitá forma alternativní medicíny/léčení. Na východě spočívá výuka na duchovním růstu žáka a cestě k vnitřnímu klidu. Ve své výuce kombinuji oba přístupy. 

Přes 10 let učím Reiki, meditaci a práci s čakrami a dalšími energiemi. Aktuálně vám mohu nabídnout individuální kurz Reiki v Brně, popř. můžete využít jednoho z mých kurzů Reiki v Praze a nebo zvolte pohodlné zasvěcení do Reiki na dálku - ideální pro ty, jenž si chtějí kurz užít v pohodlí domova, jsou z daleka, nebo žijí v zahraničí. Navíc k mým skriptům obdržíte videoukázky.

Reiki je vhodnou metodou pro každého. Univerzální energie Reiki léčí, napravuje, zlepšuje obecnou kvalitu života, spánek, psychickou i fyzickou kondici. Podporuje učení, koncentraci, odbourá stres, pomáhá lidem se najít, duchovně růst, léčí emoční traumata, křivdy. S Reiki si „dobijete baterie“, obnovíte samoléčebné procesy těla, duševní pohodu, snížíte výkyvy nálad a naleznete vnitřní klid (Anshin ritsumei). Dozvíte se navíc mnohé o sobě samých, o své duši i o světě, ve kterém žijeme.

Komyo Kai Reiki

Komyo = osvícení, pochopení; Kai = setkání; Rei = s univerzální, inteligentní, životodárnou;  Ki = energií, sílou

Komyo Kai Reiki je originální tradiční zachovalý způsob výuky Reiki dle původních myšlenek Mikao Usui, zakladatele metody Reiki. Komyo Kai Reiki se drží původních tradic léčení skrze duchovní růst a uvědomění duchovních příčin. Již od prvního stupně vedu své žáky dle tradic k meditativní praxi a práci na sobě. Komyo Kai REIKI postupně pozvedá vaše osobní vibrace, vede k uvědomování si, probuzení intuice, vlastnímu hlubšímu léčení, vnitřnímu klidu, vnitřnímu naplnění, lásce a sounáležitosti.

K získání schopnosti čerpat Reiki slouží tzv. Reiju (neboli iniciace/zasvěcení), kdy u vás dochází k obnovení energetických drah pro příjem univerzální energie. Podobnou schopnost mají děti, ale brzy ji ztrácí vlivem nastavení společnosti a odklonu od přirozeného stylu života. Při Reiju se vaše pocity a vjemy soustředí na lásku, harmonii, sílu, radost ze života, svobodu, otevřenost a vyrovnanost. Náplň mých kurzů Reiki je věcná a zejména praktická (když přijdete domů, budete vědět, co s Reiki dělat).


Náplň kurzů Reiki

1. stupeň - ideální pro začátečníky: jak aktivovat a předávat energii sobě, druhým lidem, dětem, rostlinám či zvířatům; jak dosáhnout vnitřního klidu; umění meditace; práce s čakrami a jejich harmonizace; jak si čistit energetické pole (auru); 5 životních zásad a mnoho dalšího...

2. stupeň - výrazné rozšíření vašich možností: jak posílat Reiki na dálku; 3 energetické symboly Reiki (léčba fyzická, emoční, mentální/psychická); čištění energií v místnostech, energetizace jídla; podpora v situacích (u lékaře, pohovoru, na zkoušce, apod.), léčení minulosti a další...

3. stupeň - mistrovská úroveň energie a techniky, mistrovský symbol, hluboký duchovní růst...

4. stupeň - zasvěcovací postupy do všech stupňů; jak zasvěcovat osobně i na dálku; 3 varianty zasvěcení; jak dosáhnout Satori (pochopení / osvícení)... Také se vám zpřístupní možnost získat další zajímavé a ještě intenzivnější energie jako např. Seichim ReikiIsis Seichim či Velmistr Reiki.


Kde se kurzy Reiki v Brně a Praze konají

(kurzy Reiki na dálku si užíváte v pohodlí svého domova)

Soukenická 3, Brno

Wenzigova 5, Praha

Obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energetických drah pro čerpání univerzální energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít (zvýšení schopnosti přijímat Reiki, lépe si energii procítíte, dochází k hlubšímu léčení, duchovnímu růstu a uvědomování si)
  • skripta [147 str.], videoukázky a certifikát (e-mailem)
  • drobné poradenství