Tibetské Reiki

Tibetské Reiki původně studoval Mikao Usui, zakladatel nejrozšířenější metody Reiki, kdy se učil od tibetských mnichů. Tibetské Reiki je metoda tibetského duchovního léčení, jenž je založeno na podobném principu jako Usuiho klasická metoda Reiki, která má v Tibetském Reiki základ. 

Tibetské Reiki vychází ze starověkých tradic a filozofie Tibetu, které se lidstvu dochovaly v tibetských spisech, které Mikao Usui studoval ještě předtím, než se mu podařilo dosáhnout vlastní schopnosti práce s energií.

Já sám jsem po zasvěcení do Tibetského Reiki dospěl k mnohem hlubšímu pochopení východní tradice práce s energií, která je sice jako celek neaplikovatelná pro západ, ale přesto krásná a celou řadu aspektů může do našeho západního stylu přinést. 

Sám jsem byl mile překvapen, kam mi toto zasvěcení umožnilo se na duchovní úrovni rozvinout, přestože jsem si již myslel, že jsem Reiki již znal. Díky původnímu systému symbolů Tibetského Reiki mi během čtvrt roku vzrostly mé léčitelské a duchovní schopnosti na více než dvojnásobek.

Tibetské Reiki

- Tibetské zasvěcení
- Zasvěcení andělů slunce

Symboly, o které Tibet rozšiřuje Usuiho systém Reiki, se ve skutečnosti dochovaly už z doby Lemurie a v Tibetu byly používány po celá staletí. Do Evropy je přivezla Švýcarská mistryně Reiki, která byla v Tibetu dle tamních tradic zasvěcena. Tytéž tradice předávám na tomto kurzu i já dnes vám.

Nanebevzatí mistři Saint Germain, El Morya, Dwal Khul a další učili již Ježíše i Buddhu to, co označujeme jako Tibetské Reiki, které je dodnes v Tibetu vyučované. Rovněž učili i duchovní ze staré Lemurie, Atlantidy, Egypta, Machu Picchu, Peruánských And a Polynéských Hunů.

Tibetské Reiki vibruje výše než klasické Usuiho reiki, je silnější, obsahuje více symbolů a zaručuje čištění negací na hlubších úrovních, hlubšímu duchovnímu rozvoji osobnosti a k dosažení vlastního "osobního mistrovství".


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termín, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (10x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se