Buddhova energie

Toto zasvěcení vás přímo napojí na energie Buddhy a přímo k samému nanebevzatému Buddhovi, jakožto velice vyspělé duchovní bytosti světla. Buddha je energetická bytost/bytosti o velice vysoké vibraci s obrovskými uzdravujícími schopnostmi. Buddha zasedá v nejvyšší galaktické radě (více informací ve skriptech) a je v ní na stejné úrovni jako Ježíš Kristus. Buddha je celý sbor jemnohmotných bytostí lásky, které vám nabízí možnost se s nimi spojit, chodit si k nim v meditacích pro radu, využít jejich (Buddhovu) energii pro zkvalitnění svého života a pro svůj duchovní posun.

  • Zasvěcení do Buddhových energií vám dá nahlédnout jedné z nejsilnějších energií současnosti, výrazně rozšíří vaše duchovní vědomí a otevře další duchovní čakru - "čakru Buddhovu", jež je významným duchovním bodem a centrem léčení. Energie Buddhy vám ukáží cestu k odpuštění na všech úrovních, stanou se součástí vaší bytosti a pozvednou vaše duchovní vedení.
  • V tomto systému se také dozvíte základy Indické filozofie, kam se Buddhismus řadí, včetně základních informací o Buddhismu samotném. Ve východní filozofii se nikdy, na rozdíl od západu, neoddělovala filozofie od náboženství - a je to v ní znát. Nechejte Buddhu, nechť vám je průvodcem nejen specifickou indickou filozofií, ale i vašeho duchovního růstu.

zasvěcení na dálku: 9457 Kč

Objednejte se