Dimenze Ježíše Krista

Toto zasvěcení napojuje žáka velice intenzivně na energie Ježíše Krista, jedné z nejvyšších a nejmocnějších bytostí Vesmíru, a prohlubuje vaši schopnost pracovat vibračně s jeho energií jako s uceleným systémem. V rámci Dimenze Ježíše Krista předávám rovněž zasvěcení do Kristova žezla. Obdržíte certifikace i skripta k oběma energiím. Já vnímám tuto energii ve spojení s rozšířením v podobě Kristova žezla jako ještě silnější, než mistrovský stupeň Reiki. Přestože jsou její vibrace velice vysoké, je energie Ježíše Krista oproti Usuiho reiki hřejivější jak pro léčitele tak léčeného, což lze vnímat jako příjemné zpestření. Některé léčebné energie jsou totiž na fyzický pocit "studené" (např. Shamballa).

Dimenze Ježíše Krista

  • Zasvěcení Dimenze Ježíše Krista obohacuje duchovní sbor žákova vyššího já o bytosti lásky a světla na vibrační úrovni božství. Mimo posílení energetického systému a navýšení potenciálu pro průtok energie se ještě opraví některé generacemi materiálního života poškozené energetické kódy DNA.
  • Současně se vyčistí část karmy a emočních bloků, které sužují jednotlivá aurická těla před tím, než dosednou na fyzické tělo v podobě nemoci.
  • Zasvěcením do Dimenze Ježíše Krista se navíc výrazně otevírají horní (duchovní) čakry, od 8. výše. Dimenze Ježíše Krista je cenný dar pro nás všechny, kteří se chtějí měnit a hledají svou cestu.

Svým žákům navíc předávám tzv. Kristovo žezlo

  • Kristovo žezlo zasvěcuji svým žákům v rámci Dimenze Ježíše Krista jako rozšíření. Kristovo žezlo je darem, odměnou za vaši práci a odvahu. Moci přijmout jej a skutečně jím vládnout vyžaduje vaši čistotu a touhu žít v harmonii. Vyžaduje vaše rozhodnutí vykročit ze zajetí iluzí současného lidského světa, překonat strach a ovládání nízkými energiemi, jak ve vlastním energetickém poli, tak v působení okolí.
  • Kristovo žezlo je duchovní nástroj, který je vám právě nabídnut. Je to nástroj na práci, vezměte jej a pracujte na sobě. Čím častěji vyzvete energii Kristova žezla k činnosti, tím více svobody uvnitř sebe a okolo sebe vytvoříte. Bude pro vás možná velikým překvapením, jak jednoduše můžete pracovat.