Dimenze Ježíše Krista

Toto zasvěcení napojuje žáka velice intenzivně na energie Ježíše Krista, jedné z nejvyšších a nejmocnějších bytostí Vesmíru, a prohlubuje vaši schopnost pracovat vibračně s jeho energií jako s uceleným systémem.

Já vnímám tuto energii jako silnější než mistrovský stupeň Reiki. Přestože jsou její vibrace velice vysoké, je energie Ježíše Krista oproti Reiki hřejivější jak pro léčitele tak léčeného, což lze vnímat jako příjemné zpestření. Některé léčebné energie jsou totiž na fyzický pocit "studené" díky svým vysokým léčivým vibracím (např. Shamballa 1024).

Dimenze Ježíše Krista

  • Zasvěcení Dimenze Ježíše Krista obohacuje duchovní sbor žákova vyššího já o bytosti lásky a světla na vibrační úrovni božství. 
  • Mimo posílení energetického systému a navýšení potenciálu pro průtok energie se ještě opraví některé generacemi materiálního života poškozené energetické kódy DNA.
  • Současně se vyčistí část karmy a emočních bloků, které sužují jednotlivá aurická těla před tím, než dosednou na fyzické tělo v podobě nemoci.
  • Zasvěcením do Dimenze Ježíše Krista se navíc výrazně otevírají horní (duchovní) čakry, tj. od 8. čakry výše. Dimenze Ježíše Krista je cenný dar pro nás všechny, kteří se chtějí měnit a hledají svou cestu.