Reiki: Tradiční metoda dle Dr. Mikao Usui

Tradiční metoda Reiki podle Dr. Mikao Usui je rozšířený západní styl výuky a zasvěcování Reiki. Proč se tedy nazývá tradiční? Nazvali jej tak učitelé na západě. Jedná se o velmi popracovaný systém výuky. Předávám celkem 30 symbolů, velice obsáhlá skripta, užitečné "Reiki vychytávky" a silné zasvěcovací rituály, během kterých se iniciují ruce i chodidla žáka! 

Důraz je zde kladen na hloubkovou práci se symboly, léčení karmy a širokou škálu technik. 

Tato škola Reiki se ke mně dostala díky mé zvědavosti. Nejprve jsem si říkal, že západní styly Reiki již mám, nicméně nakonec jsem vyzkoušel a rozhodně nelitoval. Tato škola Reiki obsahuje prvky západní výuky Reiki a mnoho navíc vč. zcela pozoruhodně silných zasvěcovacích technik, se kterými jsem se jinde ještě v běžné výuce Reiki zatím nesetkal. Díky této škole Reiki "Dr. Mikao Usui - západního stylu výuky" jsem pochopil celou řadu technik a souvislostí.

První dva stupně jsou žákovské. Třetí stupeň zahrnuje tzv. prohloubení druhého stupně o další symboly. Čtvrtý stupeň je Mistr Učitel se zasvěcovacími postupy. Třetí a čtvrtý stupeň (i s prohloubením druhého) se dle tradice předávají společně.

zasvěcení do 1. stupně na dálku: 2090 Kč

zasvěcení do 2. stupně na dálku: 2510 Kč

zasvěcení do 3. a 4. stupně na dálku: 14200 Kč

osobní seminář je možný v Praze, Brně nebo Ostravě

Moji žáci 4. stupně západního stylu Reiki „tradiční metody dle Dr. Mikao Usui“ mají možnost získat zasvěcení do originálního východního stylu Reiki Komyo Kai (1. - 4. stupně za cenu 3800 Kč). Máte zájem?

Objednejte se