Technika na odpuštění

24.08.2022

Někdo se Vás něčím dotkl? Bere si něco osobně? Cítíte křivdu a nespravedlnost? Vadí Vám na druhém něco? Třeba jeho lehkomyslnost? Její dominance? Jejich postavení? Utvořili jste si své myšlenky, domněnky a závěry? Každý z nás má právo na své emoce. A pokud chcete, zkuste si je zpracovat a podívat se sami pro sebe, CO se Vás dotýká a PROČ to berete osobně? Osvoboďte se od druhého - od toho, kdo Vás něčím urazil, od toho, kdo Vám ublížil. Nedávejte mu/jí svou energii. Neživte, co nechcete, aby rostlo. 

Neutvářejte si zbytečně další negativní karmu.

Jak odpustit druhým i sami sobě?

Jak se osvobodit? Jak propustit?

Můžete k tomu použít například tuto jednoduchou osvobozující techniku, kterou jsem našel a trošku na základě zkušeností od roku 2010 s prací s klienty doladil. 

Jedná se o mentální spirituální techniku, kdy si sami pro sebe říkáte tyto krátké věty. Říkáte si je sami pro sebe - v duchu nebo nahlas - jak chcete, můžete dokonce střídat dle libosti či intenzity Vašich emocí. 

Funguje to krásně, jen se otevřete moci a vibracím těchto osvobozujících slov. Sdílím s Vámi těchto 6 mocných vět:

MILUJI TĚ.

OMLOUVÁM SE.

ODPOUŠTÍM TOBĚ A SOBĚ.

PROPOUŠTÍM TĚ.

PROSÍM, ODPUSŤ MI.

DĚKUJI.

... a tak pořád dokola a dokola, až dokud se Vaše nepříjemné emoce pomaličku pročistí, zjemní, vyjasní a nakonec odejdou. 

Do úplného pročištění bude jistě třeba proces opakovat vícekrát a ideálně podpořit meditací a energií Reiki a/nebo Shambally. Kdo je máte obě či máte dokonce více energií, použijte je.

Třeba jen ve skrytu duše chcete také ze světa udělat lepší místo pro život. 

Je tomu tak? Úžasné! :)

© Martin Ospalík

Pomohl Vám článek? 

Co se Vám vybaví, když se Vás zeptám: "Komu můžete odpustit?" nebo "Od koho se chcete karmicky osvobodit?"

Zavřete oči, prodýchejte si mé otázky a říkejte si 6 větiček.