Technika na odpuštění. Odpusťte, propusťte, osvoboďte se

14.10.2022

Někdo se Vás něčím dotkl? Bere si něco osobně? Cítíte křivdu a nespravedlnost? Vadí Vám na druhém něco? Třeba jeho lehkomyslnost? Její dominance? Jejich postavení? Utvořili jste si své myšlenky, domněnky a závěry? Každý z nás má právo na své emoce. A pokud chcete, zkuste si je zpracovat a podívat se sami pro sebe, CO se Vás dotýká a PROČ to berete osobně? Osvoboďte se od druhého - od toho, kdo Vás něčím urazil, od toho, kdo Vám ublížil. Nedávejte mu/jí svou energii. Neživte, co nechcete, aby rostlo. 

Neutvářejte si zbytečně další negativní karmu.

Jak odpustit druhým i sami sobě?

Jak se osvobodit? Jak propustit?

Můžete k tomu použít například tuto jednoduchou osvobozující techniku, kterou jsem našel a trošku na základě zkušeností od roku 2010 s prací s klienty doladil. 

Jedná se o mentální spirituální techniku, kdy si sami pro sebe říkáte tyto krátké věty. Říkáte si je sami pro sebe - v duchu nebo nahlas - jak chcete, můžete dokonce střídat dle libosti či intenzity Vašich emocí. 

Funguje to krásně, jen se otevřete moci a vibracím těchto osvobozujících slov. Sdílím s Vámi těchto 6 mocných vět:

MILUJI TĚ.

OMLOUVÁM SE.

ODPOUŠTÍM TOBĚ A SOBĚ.

PROPOUŠTÍM TĚ.

PROSÍM, ODPUSŤ MI.

DĚKUJI.

... a tak pořád dokola a dokola, až dokud se Vaše nepříjemné emoce pomaličku pročistí, zjemní, vyjasní a nakonec odejdou. 

Do úplného pročištění bude jistě třeba proces opakovat vícekrát a ideálně podpořit meditací a energií Reiki a/nebo Shambally. Kdo je máte obě či máte dokonce více energií, použijte je.

Třeba jen ve skrytu duše chcete také ze světa udělat lepší místo pro život. 

Je tomu tak? Úžasné! :)

© Martin Ospalík

Pomohl Vám článek? 

Co se Vám vybaví, když se Vás zeptám: "Komu můžete odpustit?" nebo "Od koho se chcete karmicky osvobodit?"

Zavřete oči, prodýchejte si mé otázky a říkejte si 6 větiček.

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, Shambally a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

10. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes probereme snad nejčastější dotaz, který mi posíláte: "Jaké jsou rozdíly mezi Shamballou a Reiki?" Obsah epizody: 1:11 Reiki a Shamballa - co dříve? 10:15 Martinovy začátky s Reiki a Shamballou 18:25 Jaký je rozdíl mezi Reiki a Shamballou? 21:53 Cena kurzů 25:15...

8. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes se podíváme právě na meditaci - a zejména se dozvíte, jak správně meditovat a samozřejmě, jakých chyb se při meditaci vyvarovat. Obsah epizody: 0:50 Pro koho je meditace? 2:00 Účinky meditace 6:35 Co meditace není 11:20 Hudba při meditaci ano nebo ne 20:50 Jak správně...

5. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:53 Vysoké a nízké vibrace 8:00 Jak prostředí ovlivňuje naší energii 13:45 Aura 22:33 Ženská a mužská energie 29:44 Jak se mít ráda