3 klíče transformace při duchovní růstu

25.11.2022

Často čekáme na změnu. Máme vnitřní strachy, obavy, předsudky. A když už se ke změně odhodláme, pak se ne a ne dostavit? I když se snažíme, nemusí to být dostačující. Nechybí Vám některý ze 3 klíčů pro úspěšné a efektivní zvládnutí transformace při duchovním růstu a léčení? Podívejte se:

3 klíče k úspěšné transformaci při duchovním růstu:

1. klíč - vnímejte dílčí krůčky: Chápu, že v dnešní konzumní společnosti není úplně přitažlivé slyšet, že základem pro naši osobní transformaci a duchovní vývoj (což jsou cesty ke změně našich životů a životu v harmonii a spokojenosti) je právě TRPĚLIVÁ a POSTUPNÁ KAŽDODENNÍ PRÁCE na sobě samých. Tak jako v každé jiné oblasti, kde chceme dosáhnout pokroku.

Jak to ale udělat prakticky?

2. klíč - správně meditujte: Pokud se chcete skutečně posunout a naučit se trpělivosti a více vnímat, přivést harmonii, zdraví a změnu do svého života... pak se neobejdete bez umění správné meditace. Meditovat je jednoduché, jen se to musí dělat správně. Jinak to je ztráta času. Se správnou meditací Vám pomohu - zapište se do mé Meditační akademie a sami uvidíte.

Už umíte meditovat? Opravdu? Skvělé! Ještě nám ale chybí jeden dílek:

3. klíč - zefektivněte pomocí energie: Již víte, že není dobře tlačit na čas a výsledek, že cestou je vnímat a vědomě žít drobné změny. Už jste se naučili i správně meditovat. Zbývá nám však celé toto snažení posunout kupředu, zefektivnit, dát tomu celému nějaký řád smysl, energii. Proto si k Vaší meditaci aktivujte vždy energii Reiki nebo Shambally (nebo klidně obě - o to efektivnější celý Váš proces transformace, léčení, růstu vědomí a uvědomování si... bude.

© Martin Ospalík

Ne, bez dostatku kvalitní vysokobibrační energie to fakt nepůjde. Myslíte, že květina by rozkvetla bez slunce? Kde není energie, není transformace.

Podívejte se, jak od roku 2010 pomáhám lidem při duchovním vzestupu a léčení

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, Shambally a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

10. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes probereme snad nejčastější dotaz, který mi posíláte: "Jaké jsou rozdíly mezi Shamballou a Reiki?" Obsah epizody: 1:11 Reiki a Shamballa - co dříve? 10:15 Martinovy začátky s Reiki a Shamballou 18:25 Jaký je rozdíl mezi Reiki a Shamballou? 21:53 Cena kurzů 25:15...

8. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes se podíváme právě na meditaci - a zejména se dozvíte, jak správně meditovat a samozřejmě, jakých chyb se při meditaci vyvarovat. Obsah epizody: 0:50 Pro koho je meditace? 2:00 Účinky meditace 6:35 Co meditace není 11:20 Hudba při meditaci ano nebo ne 20:50 Jak správně...

5. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:53 Vysoké a nízké vibrace 8:00 Jak prostředí ovlivňuje naší energii 13:45 Aura 22:33 Ženská a mužská energie 29:44 Jak se mít ráda