Shamballa 12D

Představte si, jak ohromná energie vám bude k dispozici po zasvěcení do Shambally 12D, která se zrcadlí ve 12 dimenzích. Budete napojeni na 12 vysokovibračních energií a budete moci čerpat energie Shambally 12D z 12 dimenzí současně.

Energie Shambally 12 D proniká ještě hlouběji než předchozí Shambally. Jde až do pravých kořenů problémů - tj. všude tam, kde se problém zrcadlí i na hlubších úrovních bytí. Multidimenzionalita Shambally 12D tkví v celistvosti. V jeden okamžik tedy léčíte s energiemi jak z této, tak z dalších 11 vyšších dimenzí (celkem 12 D) - a to po dobu až 12 dnů. Přesně toto je Shamballa 12D.

Shamballa je obecně energií, která nás spojuje s léčebnými energiemi z dalekých vesmírných končin a s našimi nehmotnými léčiteli (nanebevzatými mistry, anděly, archanděly, bytostmi Světla apod.) Shamballa 12D pracuje zejména na integraci vašeho hmotného těla pro vyšší vibrace a aktivaci vašich krystalických světelných těl (utvoří tedy dobrou základnu pro plnou aktivaci všech vrstev aury = jemnohmotných těl).

  • Mým žákům se Shamballou 12D předávám 12.288 symbolů (tedy 12x 1024) + opět moji žáci obdrží i další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni

Čím dále se na vibračním spektru Shambally dostáváte, tím více možností máte si všimnout jednoho pro Shamballu typického jevu: Čím výše vaše energie Shambally vibruje, tím silnější se stává, tím účinnější je, ale přesto se energie zjemňuje. Je to dáno zejména vysokými vibracemi 12D a úrovní vašeho vlastního pročištění, které absolvováním Shambally 1024, 2002, 3110 a 12D dosáhnete.

Shamballu 12 D označuji ve své škole jako "první velmistrovský stupeň Shambally" (následuje druhý velmistrovský stupeň: Kristova Shamballa a třetí velmistrovský stupeň: Shamballa 12D). 

Zakládám si na kvalitě a poctivě odvedené práci.

Co ode mě obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít
  • skripta [70 str.] a certifikát (e-mailem)
  • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)

Předpoklad pro toto zasvěcení: Shamballa 1024 + Shamballa 2002 + Shamballa 3110