Shamballa 12D

Představte si, jak ohromná energie vám bude k dispozici po zasvěcení do Shambally 12D, která se zrcadlí ve 12 dimenzích. Budete napojeni na 12 vysokovibračních energií a budete moci čerpat energie Shambally 12D z 12 dimenzí současně.

Energie Shambally 12 D proniká ještě hlouběji než předchozí Shambally. Jde až do pravých kořenů problémů - tj. všude tam, kde se problém zrcadlí i na hlubších úrovních bytí. Multidimenzionalita Shambally 12D tkví v celistvosti. V jeden okamžik tedy léčíte s energiemi jak z této, tak z dalších 11 vyšších dimenzí (celkem 12 D) - a to po dobu až 12 dnů. Přesně toto je Shamballa 12D.

  • Mým žákům se Shamballou 12D předávám 12.288 symbolů (tedy 12x 1024) + opět moji žáci obdrží i další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni.

Shamballa 12D

Předpoklad: Shamballa 3110

Čím dále se na vibračním spektru Shambally dostáváte, tím více možností máte si všimnout jednoho pro Shamballu typického jevu: Čím výše vaše energie Shambally vibruje, tím silnější se stává, tím účinnější je, ale přesto se energie zjemňuje. Je to dáno zejména vysokými vibracemi 12 D a úrovní vašeho vlastního pročištění, které absolvováním Shambally 1024, 2002, 3110 a 12D postupně dosáhnete.

Shamballa je energií, která nás spojuje s léčebnými energiemi z dalekých vesmírných končin a s našimi nehmotnými léčiteli (nanebevzatými mistry, anděly, archanděly, bytostmi Světla apod.)

Shamballu 12D jsem začal označovat jako "první velmistrovský stupeň Shambally", jelikož se zde pracuje zejména na integraci Vašeho hmotného těla pro vyšší vibrace a aktivaci vašich krystalických světelných těl (utvoří tedy dobrou základnu pro plnou aktivaci všech vrstev aury a jemnohmotných těl ve Vašem dalším spirituálním vývoji, transformaci a duchovním růstu).

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online program Vám ROZHODNĚ má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?