Shamballa 2002

Shamballa 2002 ("šambala 2002") je pokračováním Shambally 1024. Shamballu 2002 jsem začal označovat jako "druhý mistrovský stupeň Shambally" (prvním stupněm je dokončení předchozí Shambally 1024). 

Na Shamballe 2002 proniknete do tajů, jak vstoupit do meditativního éterického města Shamballa. Co se týká samotné energie, je Shamballa 2002 rychlejší, pružnější, její energie je výraznější, znatelnější a ostřejší, což se hodí při léčení hluboko zakořeněných a karmických záležitostí. 

Tento stupeň Shambally je darem nanebevzatých mistrů Saint Germaina a Kuan Jin. Dalších 978 symbolů je opět tradičně přenášeno telepaticky přímo do aury žáka, kde se připojí k již integrovaným 1024 energetickým symbolům ze Shambally 1024 a utvoří dohromady celek do celkového počtu 2002. Jako vždy, i zde, předávám svým žákům navíc další individuální symboly Shambally, na které jsou připraveni.

Shamballa 2002 nás otevře novým formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení, práce s našimi duchovními průvodci a pomocníky, kteří nás bezpodmínečně milují a ochraňují.

Předpoklad: 4. stupeň Shambally 1024

Shamballa 2002

Otevíráme se zde hluboké lásce planety Země. Se Shamballou 2002 jsem vždy měl výborné výsledky na zvýšení životních dispozic klientů. Během zasvěcení se otevírá Třetí oko, pročišťuje srdeční čakra a aktivuje hadí síla (páteřní energetický kanálek Kundaliní). Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného, a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší duchovní úroveň.

Mistr Shambally 2002 je seznámen s jemnohmotnými světy za hranicí našeho běžného vnímání, umí s nimi pracovat v meditacích, získá zkušenosti s prací v hladině alfa, chápe Shamballu nejen jako energii, ale i jako energetické transcendentální místo.

Po zasvěcení do Shambally 2002 se mi teprve Shamballa otevřela, vstoupil jsem v meditaci města Shambally, kde jsem ucítil přítomnost vysokých duchovních bytostí Světla a Lásky. Ocitl jsem se v záři Světla, bylo to nepopsatelné - klid, mír, objevil jsem to pravé "uvnitřnění". Je to éterická rajská oáza.

Martine, Děkuji že jste!!!!!!!!!!!!!! Skvělé zasvěcení. Cítila jsem ho v rukou a srdeční čakře.

Váš online kurz Shambally 2002 nemá chybu!!! Děkuji moc. Nechám si čas vše dosednout a jdu do další Shambally s Vámi.

Jste úžasný a vstřícný. Velice dekuji. S láskou. Dana B.

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?