Epizoda #1: Kdo je Martin Ospalík a jak se dostal k Reiki a léčitelství

24.03.2023

1. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:14 Kdo je Martin Ospalík?  0:53 Co umím udělat pro své klienty  2:49 Jak jsem se dostal k práci s energiemi a léčitelství  12:32 Pracuji i s muži? Jsou žen přirozeně duchovnější?  35:05 Ákášické záznamy a negativní programy duše. ... V epizodě se také dozvíte víc osobních informací o mě, o tom, proč jsem si vybral práci léčitele, spirituálního průvodce a lektora a jak umím pomoci třeba právě i Vám proměnit svůj život, být spokojenější, zdravější, najít svůj vnitřní klid a jaké nástroje Vám k tomu dám.

Autor příspěvku: 

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, energie Šambala a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

8. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes se podíváme právě na meditaci - a zejména se dozvíte, jak správně meditovat a samozřejmě, jakých chyb se při meditaci vyvarovat. Obsah epizody: 0:50 Pro koho je meditace? 2:00 Účinky meditace 6:35 Co meditace není 11:20 Hudba při meditaci ano nebo ne 20:50 Jak správně...

5. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:53 Vysoké a nízké vibrace 8:00 Jak prostředí ovlivňuje naší energii 13:45 Aura 22:33 Ženská a mužská energie 29:44 Jak se mít ráda

Každý, kdo někdy slyšel o Reiki, ví, že se při posílání energie používají symboly. (Tedy hmotné reprezentace energie.) Moji žáci ale ví, že symboly používat mohou, ale nemusí. Jak je to možné? Pouze využívám možnosti, které práce s energií přináší. Energie se nám více a více otevírá, stejně tak i možnosti, které při naší transformaci máme: