Kristova Shamballa

Kristovu Shamballu jsem channeloval a založil v březnu roku 2011 a postupně jsem ji rozvíjel až na současných 5 648 000 symbolůZde upozorním všechny kopírovače mých textů, že bez zasvěcení ode mne nebo od mého žáka v přímé linii vám k dosažení všech symbolů rozhodně nepomůže si opsat můj text a čísla symbolů.

Ježíš Kristus patří k nejvyšším bytostem Světla a má velmi vysoké vibrace. Proto zatím nebyl dosud součástí Shambally, jelikož člověk musí na tyto vibrace dozrát. Ježíš je dokonce o úroveň výše, než patron tradiční Shambally, Saint Germain. Země právě zakusila zvládnutí transformace v plném rozsahu, Ježíš Kristus s Pannou Marií tedy souhlasili, že do Shambally plně vstoupí, aby mohli lépe pomáhat lidem Země.

Na rozdíl od dosavadních Shamball je hlavní postavou Kristovy Shambally právě Ježíš Kristus a jeho silná laskavá energie. Ježíš reprezentuje mužskou energii a Panna Maria ženskou energii. Kristova Shamballa je tedy vibračně velmi aktuální. Je to esence čiré lásky, jež dokáže uzdravit, odpustit a zahojit úplně vše. Jediné, co potřebujete, je vaše rozhodnutí.

Zasvěcení do Kristovy Shambally je u mě umocněno předáváním z energetické pyramidy, kde se kumulují energetické síly. Tímto zasvěcením se vám zpřístupní více než 5 648 000 symbolů, které byste si jako mistr tradiční Shambally stahoval/a usilovně i několik desítek let. Dalším energetickým přínosem je výrazné "ohřátí" dosud studené energie Shambally. Je to zajímavá a příjemně silná energie.

Kristova Shamballa

 • Ježíš v Shamballe - nové učení Ježíše Krista, vývoj Shambally
 • Příčiny nemocí a jejich řešení, zákon karmy, pochopení prožívaného
 • Složky Kristovy Shambally - Panna Marie, Melchizedek, Saint Germain a další
 • Symboly Kristovy Shambally - vědomé stahování dalších symbolů, sami sobě mistry
 • zasvěcovací postupy, zesílení léčení, zasvěcení, záměru a modlitby
 • odpoutání se od slibů, vstup do kruhu Slunce, odpuštění minulosti, očista karmy
 • práce s duhovou energií, pokročilá léčba skrze modlitbu a afirmaci

Jako absolvent linie Shambally jste již máte absolvovaná zasvěcení do Shambally 1024, 2002, 3110 a 12D. Nyní je zde Kristova Shamballa a je na vás se rozhodnout, zdali chcete dospět k mistrovství. Staňte se sám/sama sobě mistrem. Kristova Shamballa tak, jak ji jako její zakladatel vyučuji a zasvěcuji, nás vede k tomu, že již nepotřebujete žádné mistry. Kristova Shamballa se rozšiřuje a zesiluje průběžně sama a stejnětak si ji každý absolvent samostatně rozvíjí.

Absolvent Kristovy Shambally zná kompletní Shamballu na velmistrovské úrovni, orientuje se detailně ve všech technikách, postupech a je maximálně pročištěný a transformovaný na samostatnou cestu Shambally jako životního stylu, duchovní cesty, způsobu sebetransformace a komplexního celostního multidimenzionálního léčení.

Vývoj Kristovy Shambally očima zakladatele Martina Ospalíka

 • V březnu 2011 jsem vychanneloval základních 10 000 symbolů
 • V srpnu a září 2013 byla Kristova Shamballa rozšířena na 535 350 symbolů
 • Na přelomu srpna/září 2016 mi Universum zpřístupnilo přes 2 560 000 symbolů
 • Od prosince 2019 je novým zasvěceným v rámci Kristovy Shambally zpřístupněno více než 5 648 000 symbolů, které dnes zasvěcuji jako běžnou součást Kristovy Shambally. Ti, co mají ode mě Kristovu Shamballu zasvěcenou z minulosti mají možnost si symboly doplnit opakováním zasvěcení, které svým žákům nabízím zcela ZDARMA.

A další individuální symboly navíc každému přichází postupně při vaší vlastní práci s Kristovou Shamballou - ruku v ruce s tím, jak se jako jednotlivec vyvíjí a s čím se na své cestě potýká. Počet symbolů, se kterým tedy každý žák i učitel pracuje je zcela individuální.

Učitelská linie Kristovy Shambally

1. Martin Ospalík, zakladatel

2. Vy

Co více o Kristově Shamballe?

Součástí Kristovy Shambally je i nové učení, které vám nabízí naprosto nový náhled na práci a duchovní svět, pomůže vám si uvědomit souvislosti a začít je praktikovat nejen při práci s energií (léčení, zasvěcování, atd.), ale i v běžném duchovním životě (modlitby, meditace apod.) Poznáváte sílu vědomě zesílené transformované myšlenky. Vše naleznete v mých aktualizovaných skriptech.

Kristova Shamballa je reprezentována Ježíšem Kristem (jako hlavní postavou), dále Pannou Marií, Saint Germainem (mistrem transformace a přeměny) a Melchizedekem ("knězem-králem"). Děkujme Universu za úžasné propojení těchto krásných energií právě v Kristově Shamballe.

Předpoklady pro toto zasvěcení: zájemce musí projít všemi předchozími Shamballami 1024, 20023110  i Shamballou 12D, aby byl skutečně připraven na přijetí plného potenciálu a všech dostupných 5 648 000 symbolů Kristovy Shambally. Doporučuji také zasvěcení Mahatmá a MerKaBy, čímž dosáhneme předání plného potenciálu Kristovy Shambally.

Kristova Shamballa je unikátní spojení energií

 • Tradiční Shambally, jež je reprezentována Saint Germainem (Shamballa 1024 - 3110)
 • Energiemi Melchizedeka a 12 dimenzí energie (Shamballa 12D)
 • A nyní nově Ježíše Krista, jež posunuje celou linii Shambally výrazně výše
 • Plná energetická účast Panny Marie

Zakládám si na kvalitě a poctivě odvedené práci.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (4x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: Shamballa 1024 + Shamballa 2002 + Shamballa 3110Shamballa 12D

Objednejte se