Online trénink:

Kristova Shamballa

Kristovu Shamballu jsem channeloval a založil v březnu roku 2011 a postupně jsem ji rozvíjel až na současných 5 648 000 symbolůZde upozorním všechny kopírovače mých textů, že bez zasvěcení ode mne nebo od mého žáka v přímé linii vám k dosažení všech symbolů rozhodně nepomůže si opsat můj text a čísla symbolů.

Ježíš Kristus patří k nejvyšším bytostem Světla a má velmi vysoké vibrace. Proto zatím nebyl dosud součástí Shambally, jelikož člověk musí na tyto vibrace dozrát. Ježíš je dokonce o úroveň výše, než patron tradiční Shambally, Saint Germain. Země právě zakusila zvládnutí transformace v plném rozsahu, Ježíš Kristus s Pannou Marií tedy souhlasili, že do Shambally plně vstoupí, aby mohli lépe pomáhat lidem Země.

Na rozdíl od dosavadních Shamball je hlavní postavou Kristovy Shambally právě Ježíš Kristus a jeho silná laskavá energie. Ježíš reprezentuje mužskou energii a Panna Maria ženskou energii. Kristova Shamballa je tedy vibračně velmi aktuální. Je to esence čiré lásky, jež dokáže uzdravit, odpustit a zahojit úplně vše. Jediné, co potřebujete, je vaše rozhodnutí.

Zasvěcení do Kristovy Shambally je u mě umocněno předáváním z energetické pyramidy, kde se kumulují energetické síly. Tímto zasvěcením se vám zpřístupní více než 5 648 000 symbolů, které byste si jako mistr tradiční Shambally stahoval/a usilovně i několik desítek let. Dalším energetickým přínosem je výrazné "ohřátí" dosud studené energie Shambally. Je to zajímavá a příjemně silná energie.

Kristova Shamballa - nač se můžete těšit:

 • Ježíš v Shamballe - nové učení Ježíše Krista, vývoj Shambally
 • Příčiny nemocí a jejich řešení, zákon karmy, pochopení prožívaného
 • Složky Kristovy Shambally - Panna Marie, Melchizedek, Saint Germain a další
 • Symboly Kristovy Shambally - vědomé stahování dalších symbolů, sami sobě mistry
 • zasvěcovací postupy, zesílení léčení, zasvěcení, záměru a modlitby
 • odpoutání se od slibů, vstup do kruhu Slunce, odpuštění minulosti, očista karmy
 • práce s duhovou energií, pokročilá léčba skrze modlitbu a afirmaci

Jako absolvent linie Shambally jste již máte absolvovaná zasvěcení do Shambally 1024, 2002, 3110 a 12D. Nyní je zde Kristova Shamballa a je na vás se rozhodnout, zdali chcete dospět k mistrovství. Staňte se sám/sama sobě mistrem. Kristova Shamballa tak, jak ji jako její zakladatel vyučuji a zasvěcuji, nás vede k tomu, že již nepotřebujete žádné mistry. Kristova Shamballa se rozšiřuje a zesiluje průběžně sama a stejnětak si ji každý absolvent samostatně rozvíjí.

Absolvent Kristovy Shambally zná kompletní Shamballu na velmistrovské úrovni, orientuje se detailně ve všech technikách, postupech a je maximálně pročištěný a transformovaný na samostatnou cestu Shambally jako životního stylu, duchovní cesty, způsobu sebetransformace a komplexního celostního multidimenzionálního léčení.

Vývoj Kristovy Shambally

 • V březnu 2011 jsem vychanneloval základních 10 000 symbolů
 • V srpnu a září 2013 byla Kristova Shamballa rozšířena na 535 350 symbolů
 • Na přelomu srpna/září 2016 mi Universum zpřístupnilo přes 2 560 000 symbolů
 • Od prosince 2019 je novým zasvěceným v rámci Kristovy Shambally zpřístupněno více než 5 648 000 symbolů, které dnes zasvěcuji jako běžnou součást Kristovy Shambally. Ti, co mají ode mě Kristovu Shamballu zasvěcenou z minulosti mají možnost si symboly doplnit opakováním zasvěcení, které svým žákům nabízím zcela ZDARMA.

A další individuální symboly navíc každému přichází postupně při vaší vlastní práci s Kristovou Shamballou - ruku v ruce s tím, jak se jako jednotlivec vyvíjí a s čím se na své cestě potýká. Počet symbolů, se kterým tedy každý žák i učitel pracuje je zcela individuální.

Učitelská linie Kristovy Shambally

1. Martin Ospalík, zakladatel

2. Vy

Co více o Kristově Shamballe?

Součástí Kristovy Shambally je i nové učení, které vám nabízí naprosto nový náhled na práci a duchovní svět, pomůže vám si uvědomit souvislosti a začít je praktikovat nejen při práci s energií (léčení, zasvěcování, atd.), ale i v běžném duchovním životě (modlitby, meditace apod.) Poznáváte sílu vědomě zesílené transformované myšlenky. Vše naleznete v mých aktualizovaných skriptech.

Kristova Shamballa je reprezentována Ježíšem Kristem (jako hlavní postavou), dále Pannou Marií, Saint Germainem (mistrem transformace a přeměny) a Melchizedekem ("knězem-králem"). Děkujme Universu za úžasné propojení těchto krásných energií právě v Kristově Shamballe.

Předpoklady pro toto zasvěcení: zájemce musí projít všemi předchozími Shamballami 1024, 20023110  i Shamballou 12D, aby byl skutečně připraven na přijetí plného potenciálu a všech dostupných 5 648 000 symbolů Kristovy Shambally.

Kristova Shamballa je unikátní spojení energií

 • Tradiční Shambally, jež je reprezentována Saint Germainem (Shamballa 1024 - 3110)
 • Energiemi Melchizedeka a 12 dimenzí energie (Shamballa 12D)
 • A nyní nově Ježíše Krista, jež posunuje celou linii Shambally výrazně výše
 • Plná energetická účast Panny Marie

Dálkové online tréninky vytvářím již od roku 2010. Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

V rámci tohoto online tréninku také obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 108 stran

✓ Videokurz (2h:51min)

✓ Meditace na rozpuštění vlastních bloků

✓ Aktivace (iniciace) energie Kristovy Shambally

✓ Iniciaci energie si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ Časově neomezené poradenství

✓ Tištěný certifikát

✓ V případě zájmu zašlu studijní materiály vytištěné

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Nyní možnost 2 splátek: První platbu uskutečníte dnes a druhou platbu za 30 dnů. V případě zájmu o splátky stačí zakliknout "Koupit na splátky" na konci formuláře níže.