Kurz Filipínského léčení

Filipínské léčení je moje oblíbená technika, nejúčinnější, jakou znám, a sám ji jako léčitel při léčení svých pacientů v těžších případech používám. Na Filipínách je velmi silný magnetismus. A také lidské srdce má svůj vlastní magnetismus, který je spojen s energií. A právě energii, kterou vyzrálým a připraveným jedincům propůjčuje Bůh, využívají také filipínští léčitelé. Tito léčitelé, jak sami říkají, jsou nástrojem Božím.

Filipínští léčitelé jsou v Čechách známí zejména díky svým "krvavým léčením". Pravou podstatou jejich úspěchů však není show, používají totiž vlastní léčebný systém, který vychází hlavně ze spirituálního léčení.

  • Duchovní léčení se neužívá jen na fyzické léčení těla, ale lze sem zahrnout i psychické, emoční, vztahové a další problémy lidského života. Je to tak, protože energie funguje stejným způsobem na všechny potíže. Skrze víru a Boží zázrak může vyléčit jakékoli problémy, jež se v životě vyskytnou.
  • Tato forma léčení je hodně spjatá s přírodou.

Forma studia Filipínského léčení

Nabízím dálkovou variantu studia. Po celou dobu se mnou můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem).

Kdo může tento kurz absolvovat

Ideální je pokročilá znalost práce s energiemi


Minimální předpoklady pro tento kurz: Mahatmá: Boží energie

Filipínští léčitelé pracují s Boží energií, proto je nutné před absolvováním Kurzu Filipínského léčitelství projít iniciací Mahatmá. Určitě vám dále doporučím zasvěcení Posvátné Světlo, zejména pokud to myslíte opravdu vážně!