Kurz Filipínského léčení

Filipínské léčení je moje oblíbená technika, nejúčinnější, jakou znám, a sám ji jako léčitel při léčení svých pacientů v těžších případech používám. Na Filipínách je velmi silný magnetismus. A také lidské srdce má svůj vlastní magnetismus, který je spojen s energií. A právě energii, kterou vyzrálým a připraveným jedincům propůjčuje Bůh, využívají také filipínští léčitelé. Tito léčitelé, jak sami říkají, jsou nástrojem Božím.

Filipínští léčitelé jsou v Čechách známí zejména díky svým "krvavým léčením". Pravou podstatou jejich úspěchů však není show, používají totiž vlastní léčebný systém, který vychází hlavně ze spirituálního léčení.

  • Duchovní léčení se neužívá jen na fyzické léčení těla, ale lze sem zahrnout i psychické, emoční, vztahové a další problémy lidského života. Je to tak, protože energie funguje stejným způsobem na všechny potíže. Skrze víru a Boží zázrak může vyléčit jakékoli problémy, jež se v životě vyskytnou.
  • Tato forma léčení je hodně spjatá s přírodou.

Forma studia Filipínského léčení

Osobně v Praze a Ostravě.

Kdo může tento kurz absolvovat

Ideální je pokročilá znalost práce s energiemi


Předpoklady pro možnost absolvovat tento kurz: ideálně Mahatmá: Boží energie 

(avšak REIKI nebo Shamballa 1024 taktéž postačí)

Filipínští léčitelé pracují s Boží energií, proto doporučuji před absolvováním Kurzu Filipínského léčitelství projít iniciací Mahatmá. Po dokončení kurzu dále doporučím také Posvátné Světlo pro další prohloubení Vašich léčitelských schopností.