Avalon Reiki

Avalon Reiki je pro fanoušky opět velmi zajímavé zasvěcení. Tento systém Reiki vás naladí na energii společenství Excalibru, Meče Pravdy. Naučíte se, jak používat energie Merlina a Paní Světla. Jedná se o léčivé energie, které přináší rovnováhu. Systém pomáhá překonávat překážky a získat dostatek sil pro překonání neúspěchu a neštěstí. Tyto pocity jsou často doprovázeny depresemi a nedostatkem motivace.

Energie přiváděná skrze Meč Pravdy odstraňuje tyto pocity neúspěchu a dobíjí vaše vnitřní štěstí. Avalon Reiki spadá do Magických energií, ale můžeme jej zařadit také do osobního rozvoje, jelikož duši "připomene" slavnou minulost. "Vítej v Avalonu. Nastup do naší lodi. Provedeme tě skrze mlhu na náš posvátný ostrov Avalonu."

Předpokládá se, že žák rozumí principům Reiki a dokáže si vizualizovat Reiki symbol, aby obdržel energetický tok. Energie Excalibur funguje na stejném principu jako tradiční Reiki. Energii také získáte pouhým přikládáním rukou. Systém je však zaměřen na vizualizaci jakožto pomocný nástroj při zachycování a správě Reiki. Prvním rozdílem mezi tradičním Reiki a Excalibur Reiki je ten, že se v něm nepoužívá symbol, který si sami nakreslíte.

Avalon Reiki

1. stupeň - dva symboly Avalon Reiki, léčení, ostrov Avalon

2. stupeň - zasvěcování, mistrovské sebeléčení, Jezerní paní


Lze velmi dobře kombinovat i se zasvěcením mistra Merlina. Doporučuji!Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: Excalibur Reiki

Objednejte se