Avalon Reiki

Avalon Reiki je pro fanoušky opět velmi zajímavé zasvěcení. Tento systém Reiki vás naladí na energii společenství Excalibru, Meče Pravdy. Naučíte se, jak používat energie Merlina a Paní Světla. Jedná se o léčivé energie, které přináší rovnováhu. Systém pomáhá překonávat překážky a získat dostatek sil pro překonání neúspěchu a neštěstí. Tyto pocity jsou často doprovázeny depresemi a nedostatkem motivace.

Energie přiváděná skrze Meč Pravdy odstraňuje tyto pocity neúspěchu a dobíjí vaše vnitřní štěstí. Avalon Reiki spadá do Magických energií, ale můžeme jej zařadit také do osobního rozvoje, jelikož duši "připomene" slavnou minulost. "Vítej v Avalonu. Nastup do naší lodi. Provedeme tě skrze mlhu na náš posvátný ostrov Avalonu."

Předpokládá se, že žák rozumí principům Reiki a dokáže si vizualizovat Reiki symbol, aby obdržel energetický tok. Energie Excalibur funguje na stejném principu jako tradiční Reiki. Energii také získáte pouhým přikládáním rukou. Systém je však zaměřen na vizualizaci jakožto pomocný nástroj při zachycování a správě Reiki. Prvním rozdílem mezi tradičním Reiki a Excalibur Reiki je ten, že se v něm nepoužívá symbol, který si sami nakreslíte.

Avalon Reiki

1. stupeň - dva symboly Avalon Reiki, léčení, ostrov Avalon

2. stupeň - zasvěcování, mistrovské sebeléčení, Jezerní paní


Lze velmi dobře kombinovat i se zasvěcením mistra Merlina. Doporučuji!Předpoklad pro toto zasvěcení: Excalibur Reiki