Reiki Zlatého trojúhelníku

Golden Triangle Reiki (Trianglí Reiki)

James Purner, duchovní léčitel a učitel reiki, obdržel tento léčebný energetický systém od bohyně Isis v roce 1986. Pojmenoval jej Golden Triangle - tedy „Léčebný systém Zlatého trojúhelníku“ (zkráceně jen Reiki Zlatého trojúhelníku, neboli Golden Triangle Reiki).

Zlatý trojúhelník je egyptský energetický systém, který se často používá také v jiných formách jako léčebná metoda v mnoha jiných národech (zlatý oheň či zlatá spirála).

Jedná se o intenzivní a podpůrnou energii bohyně Isis. Systém je bez symbolů, pracujete s vizualizací. Používá se pouze symbol Isis. Můžeme jej používat společně i s jinými systémy, jelikož se s nimi výborně doplňuje. Jestliže jej použijeme společně s jiným systémem, pak jeho síla bude větší díky jeho vysoké energetické frekvenci.

Reiki Zlatého trojúhelníku

Reiki Zlatého trojúhelníku (Golden Triangle Reiki) je nádherná a velmi jednoduchá energie, kterou můžeme používat nejen ke své ochraně, ale také k ochraně ostatních. Podporuje intuici a vede k poznání života. Je to také velmi jednoduchý způsob, jak léčit nemoci, zmírnit bolesti a obnovit hojnost v životě.

Sídlem sebepoznání je čelní čakra (3. oko), která je úzce propojena s čakrou korunní. Obě čakry souvisí s méně známou, zato neméně důležitou čakrou mezi nimi (čakra 45. stupně). Vyladění a energizace právě této čakry posiluje schopnosti vnímání. Telepatické spojení může vést až k obrazovým vzhledům. To je důvod, proč mnoho lidí miluje práci se zlatým trojúhelníkem.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se