Reiki Zlatého trojúhelníku

Golden Triangle Reiki (Trianglí Reiki)

James Purner, duchovní léčitel a učitel reiki, obdržel tento léčebný energetický systém od bohyně Isis v roce 1986. Pojmenoval jej Golden Triangle - tedy „Léčebný systém Zlatého trojúhelníku“ (zkráceně jen Reiki Zlatého trojúhelníku, neboli Golden Triangle Reiki).

Zlatý trojúhelník je egyptský energetický systém, který se často používá také v jiných formách jako léčebná metoda v mnoha jiných národech (zlatý oheň či zlatá spirála).

Jedná se o intenzivní a podpůrnou energii bohyně Isis. Systém je bez symbolů, pracujete s vizualizací. Používá se pouze symbol Isis. Můžeme jej používat společně i s jinými systémy, jelikož se s nimi výborně doplňuje. Jestliže jej použijeme společně s jiným systémem, pak jeho síla bude větší díky jeho vysoké energetické frekvenci.

Reiki Zlatého trojúhelníku

Reiki Zlatého trojúhelníku (Golden Triangle Reiki) je nádherná a velmi jednoduchá energie, kterou můžeme používat nejen ke své ochraně, ale také k ochraně ostatních. Podporuje intuici a vede k poznání života. Je to také velmi jednoduchý způsob, jak léčit nemoci, zmírnit bolesti a obnovit hojnost v životě.

Sídlem sebepoznání je čelní čakra (3. oko), která je úzce propojena s čakrou korunní. Obě čakry souvisí s méně známou, zato neméně důležitou čakrou mezi nimi (čakra 45. stupně). Vyladění a energizace právě této čakry posiluje schopnosti vnímání. Telepatické spojení může vést až k obrazovým vzhledům. To je důvod, proč mnoho lidí miluje práci se zlatým trojúhelníkem.