Sluneční Reiki

Nové zasvěcení Slunečního reiki vibruje výše. Při používání Slunečního Reiki dochází u žáka také k významnému rozvoji vděčnosti a pokory. Sluneční Reiki je tedy životodárnou energií, která je vydělena z energií Slunce naší sluneční soustavy. Působí nejvíce na oblast třetí čakry (Solar Plexus) a tím léčí celý systém trávení (žaludku, slinivky, žlučníku, sleziny, střev...) 

Slunečnímu Reiki jsem časem začal někdy říkat "Solar-Plexus Reiki", jelikož právě třetí čakra (solar) je považována za malé slunce uvnitř každého z nás. Naše malé slunce (3. čakra) je vyjádřením nás samotných, naší sebedůvěry a seberealizace. Naše slunce umí svými paprsky osvítit druhé světlem a dát naději v časech stmívání, umí popálit, umí léčit, umí transformovat, a nikdy nesmí vyhasnout...

Pokud jste již zasvěceni do jiného energetického systému (například Reiki či Shamballa), pak Sluneční reiki vaše schopnosti prohloubí. Sluneční reiki lze posílat samozřejmě i na dálku, budoucnosti i minulosti. Veškeré vědění i energie vám budou předány zasvěcením, a to včetně schopnosti zasvěcovat druhé.

Sluneční Reiki

  • Jedinečnou energii Slunce - krásná léčebná energie.
  • Vhodné i pro léčbu dětí, seniorů, citlivých jedinců - intenzita i vibrace energie se vždy uzpůsobí potřebám příjemce.
  • Ideální rovněž pro ty, kteří si chtějí zopakovat základní techniky práce s energií, které ve skriptech detailně popisuji a shrnuji.
  • Po zasvěcení obdržíte také ochranu, která vás bude chránit i během vašeho běžného života (na nákupech, v práci, na cestách, atd.).
  • Součástí skript předávám tři nádherné meditace a k tomu jednoduchou meditativní techniku sebeléčení, duchovního růstu a ošetření všech čaker najednou.
  • Systém obsahuje 2 jednoduché silové symboly.
  • Léčení 3. čakry a celého trávicího systému.

Lze velmi krásně kombinovat s energiemi Slunečních andělů a Plamene Centrálního Slunce.