Fialový plamen III.

✓ Levandulový plamen

 • Ebook (30 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Levandulový plamen je čistá pětidimenzionální energie, se kterou se můžeme spojit. Prochází současně třetím okem a korunní čakrou. Dovnitř se také dostává přes nejrůznější jemná těla.

Všechny fialově pramenící energie jsou spojeny s transmutací, transformací, božskou alchymií a čištěním. Levandulový plamen je konkrétně spojen s božskou alchymií a čištěním.

Léčivý levandulový plamen obklopuje nemoc vrstvou lásky a doprovází ji ven z těla. Učí nás, abychom se sebou zacházeli co nejjemněji. Podle něj jsme dokonalí a nepotřebujeme již nic jiného, abychom byli úplní.

Levandulový plamen je jemnější verzí Fialového plamene. Obsahuje v sobě léčivé schopnosti a ženské vnímání. Učí nás milovat sebe sama, vážit si sebe sama a zacházet se sebou něžně. Zmírňuje negativní energie, uvádí nás zpátky do rovnováhy a čistí naše pole. Objasňuje blokace, které máme vůči ženám z důvodů sociálních či religiózních. Posiluje v nás mír, rozpouští staré vzorce a posiluje léčebné schopnosti. Očišťuje čakry mateřským způsobem.

Díky Levandulovému plameni jsme obklopeni vrstvou lásky, odpuštění, přízně a spokojenosti. Poznáváme svou cenu. Levandulový plamen nás objímá a tiší naše traumata. Používáme jej v případech, ve kterých je Fialový plamen až příliš silnou energií.

Trojice fialových plamenů

Levandulový plamen od Kuan Jin je jedním z trojice fialových plamenů - Levandulový (tento), Fialový (odkaz zde) a Ametystový (odkaz tu). Je jejich pramenem. Levandulový plamen byl předáván prostřednictvím nanebevzaté mistryně Kuan Jin, Bódhisattova soucitu, Chohana fialového paprsku a Saint Germaina.

Levandulový plamen

Práce s plamenem je velmi jednoduchá. Můžeme jej používat např. s Reiki, Shamballou a samozřejmě i ve volné kombinaci s jinými energiemi.

V tomto systému se pracuje s tzv. drahokamy lotosu:

 • drahokam lotosu Nebeské lásky
 • drahokam lotusu Léčení Země
 • drahokam lotosu Soucitu
 • drahokam lotusu Solárního světla
 • drahokam lotosu Odpuštění
 • drahokam lotosu Rubínově červeného světla
 • drahokam lotosu Božské modrosti
 • drahokam lotosu s více fasetami
 • Zesílení energie
 • Ochrana
 • Odstranění nežádoucích energií

✓ Archandělský lila-fialový plamen ™

© Martin Ospalík

 • Ebook (9 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Toto vysoce pokročilé zasvěcení jsem vytvořil na základě zkušeností, které mám v oboru léčitelství a duchovního růstu od roku 2010. Archandělský lila-fialový plamen je vyšší oktáva oslavovaného Fialového plamene. Je to jemnější čistící energie pocházející z oblasti sakrální čakry na duševní úrovni energetického pole. Paprsek má lila-fialovou barvu.

Energie tohoto paprsku je velice jemná a trochu štiplavá. Mnoho lidí ji často přirovnává k milionu vodních bublinek procházejících tělem. Velmi často příjemce při aktivaci tohoto paprsku pociťuje chlad střídající teplo jako z posledních paprsků letního večerního slunce.

Archandělský lila-fialový plamen používá se pro všechny formy detoxikace - fyzickou, mentální a duchovní. Archandělský lila-fialový plamen je andělsky asistovaná verze energie Fialového plamene, jedná se však více o duševně-čistící paprsek energie.


✓ Alfa Fialový plamen

 • Ebook (4 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Alfa Fialový plamen je nástavbou Fialového plamene. Zde proudí energie 100% pouze a jen přímo z Prvotního Zdroje. Proto má toto zasvěcení Fialového plamene v názvu Alfa. Jedná se o skutečně vysokovibrační a velice silné zasvěcení pro pokročilější duše. Buťe bez obav. Ti, kdož toto zasvěcení mají mít = ti, kterým má Alfa Fialový plamen pomoci v jejich dalším duchovním vývoji, si k němu cestu v pravý čas najdou, dříve či později.

Toto zasvěcení je darem od nanebevzatého mistra Saint Germaina, Ježíše Krista a nanebevzaté mistryně Kuan Jin.

Po zasvěcení do Alfa Fialového plamene

Dochází k výrazně hlubší transformaci duše, vědomí i nevědomí, energetické buněčné paměti, energetické paměti duše i Ducha. Tímto zasvěcením jsou také pročištěny jakékoli negativní programy týkající se Vyššího Já (tedy pro každou duši individuálnímu sboru duchovních bytostí, které mají na starost duchovní vývoj konkrétní duše napríč všemi jednotlivými životy). Nejen to, čistí se také všechny hloubkové negativní programy duše, vč. slibů z minulých životů (a to vč. současného života). Dále dochází k pročištění a povedenému odrušení zbytkové negativní karmy, které již nemá význam, ale pouze duši zpomaluje či drží bez nějakého vyššího záměru zbytečně na místě.

A jako bonus jsou vyčištěny všechny bloky, které brání žákovi k plnému prožívání Alfa stavu mysli - jak při meditacích, tak snadněji v běžném životě při vědomých a jiných duchovních činnostech.

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010. 

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Těším se ❤ na Vás.

Martin Ospalík

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

OBJEDNÁVKA

Vyberte si balíček, po kterém Vaše duše touží.

Získáte buď všechna výše uvedená zasvěcení v jednom zvýhodněném balíčku. Nebo si můžete vybrat jen ta zasvěcení, která s Vámi právě rezonují.

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK všech energií Fialový plamen III.

Uspoříte 30 % oproti nákupu po jednom

15.189,- Kč (místo 21.700,-)


Levandulový plamen

3.900,- Kč

Archandělský lila-fialový plamen ™

13.900,- Kč

Alfa Fialový plamen

3.900,- Kč


Přejete si individuální PREMIUM mentoring přímo s Martinem ?

 • SOUKROMÝ VIP mentoring (50min VIDEO ROZHOVOR) přímo s Martinem Ospalíkem + videozáznam z hovoru

+ k tomu ještě:

 • Prodloužená a rozšířená příprava klienta na zasvěcení + 14denní proces dočištění a zaléčení čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, energetické buněčné paměti a karmických kotev, bloků, slibů a přísah (nejen) z minulých životů)
 • Pročištění stagnujících energií v domě/bytě, automobilu a kanceláři klienta
 • Intenzivnější a přednostní emailová podpora a poradenství

Cena PREMIUM péče vychází na 2.997,- Kč a lze si ji přiobjednat k jakémukoli zasvěcení nebo k balíčku.


Chcete pro sebe ještě více péče ?

UPgrade energií

UPgrade všech Vašich zasvěcení na aktuální nejvyšší dostupnou úroveň je moje TOP služba, kterou jsem vymyslel právě pro ty, kdo se chtějí dále posunout, nebo třeba cítí, že s energiemi déle nepracovali a chtějí vše obnovit a navýšit vibrace jednotlivých zasvěcení. A to za symbolický poplatek.

Všichni moji klienti mají možnost kdykoli si tuto aktualizaci/booster/navýšení/přečištění (zkrátka: UPgrade) objednat. Je jedno, kolik zasvěcení máte. Všechna zasvěcení, která máte ode mě si můžete takto navýšit o aktuální nové vibrace (tedy projít vlastní UPgrade zasvěcení).

Vždy dochází k aktualizaci a navýšení všech energií, které máte ode mě zasvěcené. K tomu pro každého klienta v rámci této roční služby provádím také pečlivé vyčištění kanálků pro práci s energiemi, vlastní intuicí, duchovními průvodci a hlubší propojení s duchovními dary Vaší duše. V rámci této služby Vám s pečlivostí věnuji veškerou péči, abyste se posunuli a neblokovali si hojnost darů, které pro Vás Vesmír má.

Již jste slyšeli o zasvěcení Levandulový plamen Velmistr 25. stupeň, nebo Archandělský lila-fialový plamen Velmistr 2023, ba dokonce o zasvěcení Alfa Fialový plamen Velmistr 30. stupně, atd.?

Mám pocit, že se s dalšími a dalšími placenými stupni roztrhl pytel, často jsou však bez reálné přidané hodnoty pro klienta. Dávno jsem věděl, že touto cestou nekonečného navyšování placené nabídky jít nechci, protože je to cesta donekonečna a nevidím v tom od určité úrovně žádnou přidanou hodnotu, kromě hry čísel. V naprosté většině případů se už ani nejedná o další vzdělávání ale pouze o iniciaci energie. Toto není zkrátka moje cesta.

Na druhou stranu je fakt, že tím, jak s energiemi a klienty v oblasti léčitelství a duchovního rozvoje pracuji jako lektor a terapeut denně již od roku 2010, tak díky veškeré praxi se mi energie dále vyvíjí a otevírají. Proto jsem vytvořil nevídanou a zcela novou službu: UPgrade.

UPGRADE můžete učinit kdykoli. Nezáleží na tom, zda máte 1 nebo více zasvěcení. Vždy Vás posunu na tu nejvyšší dostupnou úroveň - ve všech zasvěceních, která ode mne již máte. Cena je přitom stejná při UPgrade libovolného počtu Vašich zasvěcení. Čas od času doporučuji UPgrade každému. Dopřejte si vyšší úroveň, energie Vám bude proudit hlouběji, lehčeji, bude efektivnější, spirituálnější a přitom máte jistotu kvality vibrací zprostředkované od zkušeného léčitele a pečlivého lektora s bohatou praxí od roku 2010.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení, která ode mě máte, činí 1.497,- Kč (Martin)

Jedinečná příležitost UPgrade zasvěcení od 2 lektorů najednou

Užijte si jedinečnou synergii
Užijte si jedinečnou synergii

Pro zájemce nabízím variantu UPgrade v provedení 2 lektorů najednou - tedy ode mě (Martin) a mé ženy Karin (která mi od roku 2016 pomáhá s klienty). Zájemci si tak svůj UPgrade zasvěcení mohou prožít od dvou zasvěcujících současně, kteří jsou společně vyladění, vzájemně vibračně v souladu, energeticky se doplňující a navíc v partnerské láskyplné energii. Díky tomu může být UPgrade nejen o navýšení Vašich zasvěcení a schopností, ale může to být Váš vyšší level prožitku takto všestranné kombinace a propojení ženské-mužské kvality energie. PŘEJI KAŽDÉMU prožít si toto nevídané propojení, kompletnost energií a báječný prožitek synergie svědomitého pečujícího muže a laskavé srdečné ženy.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení od nás obou činí 2.297,- Kč (Martin & Karin)

Objednávka