Jednotlivá zasvěcení můžete zakoupit jednotlivě nebo jako balíček s 25% slevou:

Připravil jsem pro Vás balíček

"Fialový plamen III."

Balíček obsahuje toto všechno:

✓ Levandulový plamen

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 3.037 Kč (objednávka)

Levandulový plamen je čistá pětidimenzionální energie, se kterou se můžeme spojit. Prochází současně třetím okem a korunní čakrou. Dovnitř se také dostává přes nejrůznější jemná těla.

Všechny fialově pramenící energie jsou spojeny s transmutací, transformací, božskou alchymií a čištěním. Levandulový plamen je konkrétně spojen s božskou alchymií a čištěním.

Léčivý levandulový plamen obklopuje nemoc vrstvou lásky a doprovází ji ven z těla. Učí nás, abychom se sebou zacházeli co nejjemněji. Podle něj jsme dokonalí a nepotřebujeme již nic jiného, abychom byli úplní.

Levandulový plamen je jemnější verzí Fialového plamene. Obsahuje v sobě léčivé schopnosti a ženské vnímání. Učí nás milovat sebe sama, vážit si sebe sama a zacházet se sebou něžně. Zmírňuje negativní energie, uvádí nás zpátky do rovnováhy a čistí naše pole. Objasňuje blokace, které máme vůči ženám z důvodů sociálních či religiózních. Posiluje v nás mír, rozpouští staré vzorce a posiluje léčebné schopnosti. Očišťuje čakry mateřským způsobem.

Díky Levandulovému plameni jsme obklopeni vrstvou lásky, odpuštění, přízně a spokojenosti. Poznáváme svou cenu. Levandulový plamen nás objímá a tiší naše traumata. Používáme jej v případech, ve kterých je Fialový plamen až příliš silnou energií.

Trojice fialových plamenů

Levandulový plamen od Kuan Jin je jedním z trojice fialových plamenů - Levandulový (tento), Fialový (odkaz zde) a Ametystový (odkaz tu). Je jejich pramenem. Levandulový plamen byl předáván prostřednictvím nanebevzaté mistryně Kuan Jin, Bódhisattova soucitu, Chohana fialového paprsku a Saint Germaina.

Levandulový plamen

Práce s plamenem je velmi jednoduchá. Můžeme jej používat např. s Reiki, Shamballou a samozřejmě i ve volné kombinaci s jinými energiemi.

V tomto systému se pracuje s tzv. drahokamy lotosu:

 • drahokam lotosu Nebeské lásky
 • drahokam lotusu Léčení Země
 • drahokam lotosu Soucitu
 • drahokam lotusu Solárního světla
 • drahokam lotosu Odpuštění
 • drahokam lotosu Rubínově červeného světla
 • drahokam lotosu Božské modrosti
 • drahokam lotosu s více fasetami
 • Zesílení energie
 • Ochrana
 • Odstranění nežádoucích energií

✓ Archandělský lila-fialový plamen ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 17.061 Kč (objednávka)

Archandělský lila-fialový plamen je vyšší oktáva oslavovaného Fialového plamene. Je to jemnější čistící energie pocházející z oblasti sakrální čakry na duševní úrovni energetického pole. Paprsek má lila-fialovou barvu.

Energie tohoto paprsku je velice jemná a trochu štiplavá. Mnoho lidí ji často přirovnává k milionu vodních bublinek procházejících tělem. Velmi často příjemce při aktivaci tohoto paprsku pociťuje chlad střídající teplo jako z posledních paprsků letního večerního slunce.

Archandělský lila-fialový plamen používá se pro všechny formy detoxikace - fyzickou, mentální a duchovní. Archandělský lila-fialový plamen je andělsky asistovaná verze energie Fialového plamene, jedná se však více o duševně-čistící paprsek energie.

✓ Alfa Fialový plamen

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 4.598 Kč (objednávka)

Alfa Fialový plamen je nástavbou Fialového plamene. Zde proudí energie 100% pouze a jen přímo z Prvotního Zdroje. Proto má toto zasvěcení Fialového plamene v názvu Alfa. Jedná se o skutečně vysokovibrační a velice silné zasvěcení pro pokročilější duše. Buťe bez obav. Ti, kdož toto zasvěcení mají mít = ti, kterým má Alfa Fialový plamen pomoci v jejich dalším duchovním vývoji, si k němu cestu v pravý čas najdou, dříve či později.

Toto zasvěcení je darem od nanebevzatého mistra Saint Germaina, Ježíše Krista a nanebevzaté mistryně Kuan Jin.

Po zasvěcení do Alfa Fialového plamene

Dochází k výrazně hlubší transformaci duše, vědomí i nevědomí, energetické buněčné paměti, energetické paměti duše i Ducha. Tímto zasvěcením jsou také pročištěny jakékoli negativní programy týkající se Vyššího Já (tedy pro každou duši individuálnímu sboru duchovních bytostí, které mají na starost duchovní vývoj konkrétní duše napríč všemi jednotlivými životy). Nejen to, čistí se také všechny hloubkové negativní programy duše, vč. slibů z minulých životů (a to vč. současného života). Dále dochází k pročištění a povedenému odrušení zbytkové negativní karmy, které již nemá význam, ale pouze duši zpomaluje či drží bez nějakého vyššího záměru zbytečně na místě.

A jako bonus jsou vyčištěny všechny bloky, které brání žákovi k plnému prožívání Alfa stavu mysli - jak při meditacích, tak snadněji v běžném životě při vědomých a jiných duchovních činnostech.


Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010. 

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Těším se na Vás.

Martin Ospalík

Co vše obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 43 stran

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Získejte 25% slevu při nákupu všeho najednou jako balíček: