Levandulový paprsek Kuan Jin

Levandulový paprsek Kuan Jin je nástavbou, chcete-li velmistrovským pokračováním, a zvýšením vibrací zasvěcení do energií nanebevzaté mistryně Kuan Jin a jejího Levandulového plamene

Levandulový paprsek je zostřená síla Levandulového plamene. Jako když zaostříte sluneční svit pomocí velké lupy. Levandulový paprsek však nepálí, je to krásná hřejivá duchovní láskyplná energie proudící z vysokých rovin Universa. 

Levandulový paprsek

Levandulový paprsek Kuan Jin je také zajímavá a důležitá duchovní vzpruha pro všechny, kteří prožívají jakékoli pocity vyhoření (ať již v práci, životě, vztazích nebo v mentální, emocionální i duchovní rovině).

Levandulový paprsek Kuan Jin totiž dodá tolik potřebnou energii přímo do všech tří nejdůležitějších vitálních rovin bytí: 

1. fyzická

2. srdce

3. duše

... a vzájemně s nimi umí zručně pracovat, transformovat a sladit je do vyvážené harmonie a vzájemné ideální součinnosti.

Toto zasvěcení je bez skript. Nejsou třeba, pracuje se zde jednoduše s čirou energií a na základě již získaných vědomostí. Na e-mail obdržíte základní informace, jak s touto energií pracovat. Vaše předchozí zkušenost a znalost práce s energií je předpokladem.

Co ode mě obdržíte:

 • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energie)
 • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít
 • certifikát (e-mailem)
 • další vzdělání formou doplňkového e-mailového kurzu (v ceně)
 • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)


Předpoklady pro toto zasvěcení: Kuan Jin + Levandulový plamen


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termín, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (ca. 20 - 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (v prac. dny 9-17 hod).
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále.

Těším se na Vás

Martin Ospalík, Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde Vy? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. A kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.