Levandulový paprsek Kuan Jin

Levandulový paprsek Kuan Jin je nástavbou, chcete-li velmistrovským pokračováním, a zvýšením vibrací zasvěcení do energií nanebevzaté mistryně Kuan Jin a jejího Levandulového plamene

Levandulový paprsek je zostřená síla Levandulového plamene. Jako když zaostříte sluneční svit pomocí velké lupy. Levandulový paprsek však nepálí, je to krásná hřejivá duchovní láskyplná energie proudící z vysokých rovin Universa. 

Levandulový paprsek

Levandulový paprsek Kuan Jin je také zajímavá a důležitá duchovní vzpruha pro všechny, kteří prožívají jakékoli pocity vyhoření (ať již v práci, životě, vztazích nebo v mentální, emocionální i duchovní rovině).

Levandulový paprsek Kuan Jin totiž dodá tolik potřebnou energii přímo do všech tří nejdůležitějších vitálních rovin bytí: 

1. fyzická

2. srdce

3. duše

... a vzájemně s nimi umí zručně pracovat, transformovat a sladit je do vyvážené harmonie a vzájemné ideální součinnosti.

Toto zasvěcení je bez skript. Nejsou třeba, pracuje se zde jednoduše s čirou energií a na základě již získaných vědomostí. Na e-mail obdržíte základní informace, jak s touto energií pracovat. Vaše předchozí zkušenost a znalost práce s energií je předpokladem.

Co ode mě obdržíte:

  • zasvěcení (aktivaci / iniciaci energie)
  • opakování zasvěcení zdarma: tolikrát, kolikrát budete chtít
  • certifikát (e-mailem)
  • další vzdělání formou doplňkového e-mailového kurzu (v ceně)
  • po celou dobu studia můžete zdarma konzultovat své dotazy (telefonicky a e-mailem)

Předpoklady pro toto zasvěcení: Kuan Jin + Levandulový plamen