Levandulový plamen

Levandulový plamen je čistá pětidimenzionální energie, se kterou se můžeme spojit. Prochází současně třetím okem a korunní čakrou. Dovnitř se také dostává přes nejrůznější jemná těla.

Všechny fialově pramenící energie jsou spojeny s transmutací, transformací, božskou alchymií a čištěním. Levandulový plamen je konkrétně spojen s božskou alchymií a čištěním.

Léčivý levandulový plamen obklopuje nemoc vrstvou lásky a doprovází ji ven z těla. Učí nás, abychom se sebou zacházeli co nejjemněji. Podle něj jsme dokonalí a nepotřebujeme již nic jiného, abychom byli úplní.

Levandulový plamen je jemnější verzí Fialového plamene. Obsahuje v sobě léčivé schopnosti a ženské vnímání. Učí nás milovat sebe sama, vážit si sebe sama a zacházet se sebou něžně. Zmírňuje negativní energie, uvádí nás zpátky do rovnováhy a čistí naše pole. Objasňuje blokace, které máme vůči ženám z důvodů sociálních či religiózních. Posiluje v nás mír, rozpouští staré vzorce a posiluje léčebné schopnosti. Očišťuje čakry mateřským způsobem.

Díky Levandulovému plameni jsme obklopeni vrstvou lásky, odpuštění, přízně a spokojenosti. Poznáváme svou cenu. Levandulový plamen nás objímá a tiší naše traumata. Používáme jej v případech, ve kterých je Fialový plamen až příliš silnou energií.

Trojice fialových plamenů

Levandulový plamen od Kuan Jin je jedním z trojice fialových plamenů - Levandulový, Fialový a Ametystový. Je jejich pramenem. Levandulový plamen byl předáván prostřednictvím nanebevzaté mistryně Kuan Jin, Bodhisattova soucitu, Chohana fialového paprsku a Saint Germaina.

Levandulový plamen

Práce s plamenem je velmi jednoduchá. Můžeme jej používat např. s Reiki, Shamballou a samozřejmě i ve volné kombinaci s jinými energiemi.

V tomto systému se pracuje s tzv. drahokamy lotosu:

 • drahokam lotosu Nebeské lásky
 • drahokam lotusu Léčení Země
 • drahokam lotosu Soucitu
 • drahokam lotusu Solárního světla
 • drahokam lotosu Odpuštění
 • drahokam lotosu Rubínově červeného světla
 • drahokam lotosu Božské modrosti
 • drahokam lotosu s více fasetami
 • Zesílení energie
 • Ochrana
 • Odstranění nežádoucích energií

Absolventi tohoto zasvěcení mohou poté dále pokračovat navazujícím zasvěcením Levandulový paprsek Kuan Jin.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se