Dálkové léčení s Reiki a Shamballou od 150 Kč / měsíc

27.01.2022

Shamballa (čteme: Šambala) a Reiki jsou vysokovibrační energie pomáhající k uzdravení vašeho těla, mysli a duše tak, aby jste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Své problémy můžete přehlížet, nebo je můžete začít řešit. Toto rozhodnutí je pouze na vás. Léčením pomocí Shambally a Reiki se začínáte uzdravovat na všech úrovních. Dostáváte do rukou mocný nástroj, který vám umožní převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Shamballa ("šambala") a Reiki jsou tu pro Vás, pro Váš osobní a duchovní rozvoj. Tyto techniky Vám pomůžou při zbavení se starých strachů, křivd a ublížení, což se na vašich fyzických tělech projevuje jako nemoci. Už jen to slovo NE-moci... Zeptejte se sami sebe: Co nemůžete a proč?

Naučím Vás, jak si můžete pomoci Vy sami.

Pokud Vás zajímá Reiki a Shamballa jako online kurzy, kde Vás vše ohledně toho, jak si můžete Vy sami efektivně pomoci, ať už jste v relativně jakémkoli stavu a řešíte si různé obtíže, tak se podívejte nejprve na můj online trénink Reiki a poté můžete navázat a dále své schopnosti případně rozšířit, rozvinout a prohloubit na mém online kurzu Shambally.

Nebo raději hledáte pomoc a nechcete se sami nic učit?

Rozumím, ne vždy je člověk naladěný a připravený se něco učit. Někdy člověk potřebuje přímou pomoc a ihned. Pro tyto případy provádím od roku 2010 dálková individuální léčení. A nebojte, Vaši peněženku to nezruinuje. Přeci jen mám již nějaké zkušenosti a díky tomu zvládnu vyřešit mnohem více za kratší dobu.

Celkový čas potřebný k vyřešení konkrétního problému se však odvíjí od celkového stavu klienta. Léčení provádím u každého individuálně - u někoho je další působení vhodné následující den, u někoho jiného třeba obden... Ve většině akutnějších případů je účinek znatelný okamžitě, u malých dětí někdy stačí pouze jedno-dvě léčení, protože ještě nejsou tolik zatíženy problémy, a tím pádem dochází k rychlejšímu zaléčení všech potřebných úrovní, rovin a souvisejících duchovních příčin.

U dospělých doporučuji začít se 3 sezeními ve 3 po sobě jdoucích dnech nebo 3 sezení v rámci 1 týdne. Není to však podmínkou, pouze ze zkušenosti vím a mám to od roku 2010 ověřeno na stovkách klientů, že je výrazně efektivnější si projít léčením 3 po sobě jdoucími dny, než jedno léčení přijmout v lednu a další v dubnu... To je obrovskou výhodou dálkové individuální terapie, kdy si můžete termíny zvolit podle Vašich časových možností a nemusíte ani nikam jezdit. Léčení si totiž přijímáte v klidu doma.

Před léčením doporučuji krátkou meditaci na zklidnění myšlenek, energii můžete vnímat i hodinu, takže je vhodné vyhradit si alespoň 30 minut, kdy nebudete rušeni. Po ošetření doporučuji pít větší množství čisté vody, pobyt na čerstvém vzduchu, klidovější režim (bez stresu a pracovního shonu), dále pravidelný pohyb a v neposlední řadě odlehčit alespoň dočasně Váš jídelníček a jíst více syrové stravy (ovoce a zeleniny).

Alternativa: Za 6 € /ca. 150 Kč/ získáte 4-8 léčení měsíčně.

Pokud by pro Vás bylo individuální léčení nedosažitelné, ale přesto potřebujete pomoci, tak se přidejte do mé online skupiny ENERGIE PRO DUŠI, kde pro členy pořádám pravidelně každý týden dálková léčení zdarma (4-8 měsíčně).

Slovo "pravidelně" je zde skutečně důležité, pokud chcete trvale pomoci s Vašemi problémy, obtížemi a vnitřní disharmonií či nespokojeností... Plus tam najdete další obsah, jednoduchá cvičení a drobné aktivace pro Vaše vlastní sebeléčení či meditaci. Pravidelně do této skupiny přidávám nový obsah. Členy se můžete stát kliknutím sem.

Přeji Vám hojnost požehnání a těším se u příštího článku, ke kterému mě inspirujete.

Martin Ospalík, lektor SHAMBALLA-REIKI.CZ