Dálkové léčení

Pokud jste začátečníci, alespoň si můžete vyzkoušet, zda vůbec jste ještě vnímaví, citliví. Zjistíte, zda jste se např. vlivem stresu, nastavením společnosti, svého rychlého životního tempa či nesnadných životních situací "neznecitlivěli".

A pokud již mé kurzy máte, tedy máte nástroje, jakými sami sobě můžete jednoduše každý den zvýšit energii, a potřebujete tu a tam s něčím pomoci, či jste v nelehké životní situaci (řešíte např. rozvod, problémy s dětmi, partnerem, obtíže v rodině, v práci, stání před soudy, rekonvalescence při sérii operací, apod.), pak tyto dálková spirituální léčení zcela jistě rádi tu a tam využijete. Je ideální propojit Vaši vlastní práci na sobě s úsilím pokročilejšího terapeuta.

Průběh dálkové terapie je následující: v termín a čas, který si rezervujete v mém rezervačním systému (odkaz obdržíte emailem po přijetí platby), si lehnete a se zavřenýma očima odpočíváte a klidně (mírně zhluboka) dýcháte do břicha. Při terapii můžete krásně vnímat přicházející životodárnou energii, kterou vysílám.

Jedna dálková spirituální terapie trvá přibližně 15 minut. Doporučuji objednat více terapií pro zamýšlený efekt (např. 3 po sobě jdoucí dny, ale není to podmínkou).

Dle potřeb klienta a pro ideální účinek při terapiích kromě REIKI ještě také kombinuji více léčitelských postupů a duchovních technik spirituální pomoci, které mám osvědčené od roku 2010.

Ohlasy k mým dálkovým terapiím

Martine, Děkuji Vám za krásné spirituální léčení. Nejdříve mě hřály dlaně, hějivá energie prošla všemi čakrami. Energie byla i kolem mne. Bylo mi velmi příjemně. Celé tělo se krásně uvolnilo. Léčené byly i mé oči do hloubky. Vnímala jsem při tom záblesky bílého světla. Bylo mi nepopsatelně krásně. Moc Vám děkuji. Monika

Po Vašem dálkovém léčení jsem přestala po letech kouřit. Děkuji. Kateřina B.

Tak včera jsem byla hodně překvapená, jak se mi po Vašem dálkovém léčení ulevilo. V noze jsem necítila žádnou bolest. Byla jsem velmi mile překvapena. Děkuji moc. Irena P.

Zažila jsem něco překvapujícího. Mám několikrát operovaný kyčelní kloub... K mému překvapení se andělé při léčení věnovali hlavně srdeční oblasti, pak přešli na bolavou pravou ruku a končili u nohou... Léčení s anděly je pro mne zázrak a něco úžasného. Ještě jednou děkuji a přeji vše krásné a dobré. Kamila Š.

Po včerejším dálkovém léčeni je mi mnohem lip. Cítila jsem to hodně. Pracuju dál na sobě. Děkuju moc a moc. Lída

Martine moc Vám děkuji za dálkové léčení. Cítím se mnohem lépe. Moc Vám fakt děkuji. Energie hodně léčila hlavu, po těle proudila krásná jemná energie, opravdu nepopsatelná nádhera. Určitě zase využiji. Monika J.

Na počátku každé cesty je první krok.

Termín a čas si snadno rezervujete v mém online rezervačním systému (odkaz obdržíte emailem po přijetí platby).