Dálkové léčení

Pokud jste začátečníci, alespoň si můžete vyzkoušet, zda vůbec jste ještě vnímaví, citliví. Zjistíte, zda jste se např. vlivem stresu, nastavením společnosti, svého rychlého životního tempa či nesnadných životních situací "neznecitlivěli".

A pokud již mé kurzy máte, tedy máte nástroje, jakými sami sobě můžete jednoduše každý den zvýšit energii, a potřebujete tu a tam s něčím pomoci, či jste v nelehké životní situaci (řešíte např. rozvod, problémy s dětmi, partnerem, obtíže v rodině, v práci, stání před soudy, rekonvalescence při sérii operací, apod.), pak tyto dálková spirituální léčení zcela jistě rádi tu a tam využijete. Je ideální propojit Vaši vlastní práci na sobě s úsilím pokročilejšího terapeuta.

Průběh dálkové terapie je následující: v termín a čas, který si rezervujete v mém rezervačním systému (odkaz obdržíte emailem po přijetí platby), si lehnete a se zavřenýma očima odpočíváte a klidně (mírně zhluboka) dýcháte do břicha. Při terapii můžete krásně vnímat přicházející životodárnou energii, kterou vysílám.

Každá jedna dálková spirituální terapie trvá min. 15 minut. Doporučuji, ať si vyhradíte alespoň půl hodiny, ať můžete zůstat dále ležet a po každém termínu nechat energii a léčení v klidu doběhnout. Doporučuji objednat více terapií pro zamýšlený efekt.

Dle potřeb klienta a pro ideální účinek při terapiích kromě REIKI ještě také kombinuji více léčitelských postupů a duchovních technik spirituální pomoci, které mám osvědčené od roku 2010.

Jak probíhá dálková Reiki terapie?

Reiki terapie probíhá tak, že si po přijetí platby rezervujete termíny terapií v rezervačním systému. Je to (mimochodem) nejrychlejší způsob pro získání termínu, protože tam hned vidíte, že mám čas např. zítra v XY hod, apod.

Při dálkovém Reiki léčení jen ležíte a odpočíváte v pohodlí svého domova, ideálně si lehněte do postele. relaxujete, odpočíváte a užíváte si přicházející léčebnou energii, kterou vám zasílám. Na mé straně trvá sezení ca. 15-20 minut. (Moji přípravu před sezením a dočištění po sezení do času nepočítám). Na Vaší straně můžete energii vnímat 15, ale klidně i 60 minut. Záleží na Vaší vnímavosti a na tom, jak si budete chtít opečování energiemi užít.

Při samotné terapii vnímají lidé pocity štěstí, úlevy, hlubokého spojení se svou duší, vnímají pocity tepla či příjemného brnění na dlaních, páteři, chodidlech či jinde po těle. Někdo dokonce vnímá svým vnitřním zrakem určité barvy či obrazce. Někdo má vnímání silnější, jiný má vjemy slabší. Vše je v pořádku, každé léčení je individuální a pokaždé jiné, vždy je to originál. Energie vždy pracuje pro Vaše vyšší dobro a vždy se snaží maximálně pomoci. Jak energie pozná, kde má co léčit? Energie jednoduše nateče, přijde, zaléčí vše, kde je disbalance, nerovnováha, blokáda či trauma. Vše v míře, jaká je pro klienta optimální, vhodná a potřebná. Jak si to lépe představit? Zkuste si představit děravou silnici před Vámi. Díry jsou právě bloky, traumata a jiné problémy bránící Vám v přirozeném životu v harmonii a bez "nahoru a dolů" výkyvů. Když však před sebe vylejete kbelík plný vody, voda přirozeně a zcela bez nějakého Vašeho většího přičinění, sama nateče do děr.

To, zda se řeší psychika, fyzické tělo, emoční či citové zranění... to vše již zahá za hranice našeho vnímání. Někdo řekne, že chce vyřešit psychiku, jiný, že chce řešit fyzický problém, další ani neví, co by potřeboval, ale ví, že má málo energie a elánu... V kontextu Reiki je jedno, co Vás přivádí. Energie všechny problémy bere komplexně. Příklad: Vy řešíte psychiku či nějakou bolest, která nevíte, kde se bere... ale již nemusíte vědět, že problém sahá do nějakého zranění či traumatu opakující se již v mnoha minulých životech, že problém souvisí s karmickou zátěží ve Vaší rodové linii, že je tam nějaký Váš pravzor, archetyp či jiný negativní program duše, který Vám prostě nedovolí žít bez bolesti, bez sebetrestání... A to vše je komplexní a energie přesně ví, kde má co nejprve řešit, aby Vám přišly co nejdříve výsledky, pomoc s úleva. Energie se snaží dořešit tyto duchovní příčiny Vašich problémů, a mnohé jiné... samovolně, postupně... naplní všechny problémy, blokády, traumata... poléčí, rozpustí, opečuje... a Vám se uleví.

Proces dle možností a potřeby podpořím dalšími technikami spirituálního léčení... to už je dle situace a na základě spirituální praxe, kterou mám každodenní již od roku 2010.

Léčení dobíhá následně celých 24 hodin, není to jen při samotném dálkovém sezení. Proto doporučím pít hodně vody, aby se mohlo nejen duševní a energetické, ale i vaše fyzické tělo lépe detoxikovat a zbavit škodlivin.

Více informací Vám přijde v rámci instrukcí, nebo je můžeme dokomunikovat před či po terapiích.

Ohlasy k mým dálkovým terapiím

Martine, Děkuji Vám za krásné spirituální léčení. Nejdříve mě hřály dlaně, hějivá energie prošla všemi čakrami. Energie byla i kolem mne. Bylo mi velmi příjemně. Celé tělo se krásně uvolnilo. Léčené byly i mé oči do hloubky. Vnímala jsem při tom záblesky bílého světla. Bylo mi nepopsatelně krásně. Moc Vám děkuji. Monika

Po Vašem dálkovém léčení jsem přestala po letech kouřit. Děkuji. Kateřina B.

Tak včera jsem byla hodně překvapená, jak se mi po Vašem dálkovém léčení ulevilo. V noze jsem necítila žádnou bolest. Byla jsem velmi mile překvapena. Děkuji moc. Irena P.

Zažila jsem něco překvapujícího. Mám několikrát operovaný kyčelní kloub... K mému překvapení se andělé při léčení věnovali hlavně srdeční oblasti, pak přešli na bolavou pravou ruku a končili u nohou... Léčení s anděly je pro mne zázrak a něco úžasného. Ještě jednou děkuji a přeji vše krásné a dobré. Kamila Š.

Po včerejším dálkovém léčeni je mi mnohem lip. Cítila jsem to hodně. Pracuju dál na sobě. Děkuju moc a moc. Lída

Martine moc Vám děkuji za dálkové léčení. Cítím se mnohem lépe. Moc Vám fakt děkuji. Energie hodně léčila hlavu, po těle proudila krásná jemná energie, opravdu nepopsatelná nádhera. Určitě zase využiji. Monika J.

"Moc vás zdravím, rád bych vám poděkoval za léčení a harmonizaci čaker reiki - cítím obrovskou úlevu :) a návody na meditaci jsou prostě skvělý, jednoduché, bez zbytečných praktik a vyhazování peněz za pomůcky. jste skvělej. děkuji vám:)" Ondřej P.

Na počátku každé cesty je první krok.

Termíny a časy si snadno rezervujete v mém online rezervačním systému (odkaz obdržíte emailem po úhradě objednávky).

TIP: V případě potřeby (akutní či vážné situace) můžete balíček 3měsíčního léčení (24x 15 min) vyčerpat intenzivněji, tedy např. již za 1 nebo 1,5 měsíce.

Objednávka