Ki Manna

Je to šamanská léčivá metoda. Spojuje roztříštěné části duše do jednoho celku. Navíc i u sebevíc unavených či nemocných duší opětovně oživuje a je jejich duchovní vzpruhou. Zaléčí vaše prolité slzy a odkryje milující části podstaty vaší duše. Ki Manna podporuje všechny ostatní léčivé metody či reiki systémy. Jestliže jsme se na své cestě dostali až k energiím Ki Manna znamená to, že jsme narostli v Duchu. 

Můžeme začít žít v pravdě. Ki Manna v sobě obsahuje vše o Já a síle, kterou v sobě máme jakožto bytosti Světla. Jsme léčiteli. Jsme silou, esencí a moudrostí. Ki Manna nás poznává jako léčitele, učitele a duchovní duše. Budeme pracovat s mnoha průvodci, které můžeme považovat za přátele. Jsme Bohem, Bohyní, Tvůrci, jsme čistou esencí. Stáváme se čistou energií a dokážeme léčit cokoliv a kohokoliv. Ki Manna z nás dokáže vytvořit čistého Ducha nebo energii na Zemi, jiných úrovních či planetách.

Nezapomínejte, že Ki Manna pro vás pracuje neustále - i když ji zrovna neaktivujete, vždy je tu pro vás - léčí vás a pracuje pro vaše vyšší dobro i vyšší dobro všech okolo vás, pokud je to v souladu s tzv. Božím plánem.

Ki Manna

  • "Ki" je druh univerzální energie, životní síly, která nás spojuje s energií. Působí prostřednictvím světla, zvuku a frekvencí.
  • "Manna" je druh silné vesmírné energie, která spojuje životní energie.

Energie Ki Manna se hodí pro práci s minulými životy, rodinnými příslušníky a přáteli těch, kdož jsou léčeni, a to z toho důvodu, že léčení ovlivňuje i osoby s léčeným člověkem nějak spojené. Energie Ki Manna uzdravuje tělo i ducha. Nemůžeme nikoho uzdravit, pokud je naše duše roztříštěná. Proto je potřeba ji dát dohromady. Jakmile toho docílíme, roste naše úspěšnost v uzdravování sebe i druhých, taktéž roste úspěšnost v uvědomování si a duchovním vzestupu.

Ki Manna nalézá všechny ztracené dílky duše a dává je dohromady. Také pomáhá navyšovat naše frekvence, přináší hlubší porozumění sebe sama a bezpodmínečnou lásku k sobě samotným. Ki Manna dokáže léčit na úrovni jednotlivých atomů, ale dokáže ovlivnit i masy. Podporuje další léčebné procesy. Síly těchto léčebných procesů se poté spojí a začnou společně působit.

Energie Ki Manna spolupracuje s energií hvězd, krystalů a Země dále také s říší velryb, delfínů a rostlin. Součástí je také výuka účinné energetické terapie, respektive masáže a také výuka o tom, jak použít energie Ki Manna při meditacích a pro osobní rozvoj.