Ki Manna

Je to šamanská léčivá metoda. Spojuje roztříštěné části duše do jednoho celku. Navíc i u sebevíc unavených či nemocných duší opětovně oživuje a je jejich duchovní vzpruhou. Zaléčí vaše prolité slzy a odkryje milující části podstaty vaší duše. Ki Manna podporuje všechny ostatní léčivé metody či reiki systémy. Jestliže jsme se na své cestě dostali až k energiím Ki Manna znamená to, že jsme narostli v Duchu. 

Můžeme začít žít v pravdě. Ki Manna v sobě obsahuje vše o Já a síle, kterou v sobě máme jakožto bytosti Světla. Jsme léčiteli. Jsme silou, esencí a moudrostí. Ki Manna nás poznává jako léčitele, učitele a duchovní duše. Budeme pracovat s mnoha průvodci, které můžeme považovat za přátele. Jsme Bohem, Bohyní, Tvůrci, jsme čistou esencí. Stáváme se čistou energií a dokážeme léčit cokoliv a kohokoliv. Ki Manna z nás dokáže vytvořit čistého Ducha nebo energii na Zemi, jiných úrovních či planetách.

Nezapomínejte, že Ki Manna pro vás pracuje neustále - i když ji zrovna neaktivujete, vždy je tu pro vás - léčí vás a pracuje pro vaše vyšší dobro i vyšší dobro všech okolo vás, pokud je to v souladu s tzv. Božím plánem.

Ki Manna

  • "Ki" je druh univerzální energie, životní síly, která nás spojuje s energií. Působí prostřednictvím světla, zvuku a frekvencí.
  • "Manna" je druh silné vesmírné energie, která spojuje životní energie.

Energie Ki Manna se hodí pro práci s minulými životy, rodinnými příslušníky a přáteli těch, kdož jsou léčeni, a to z toho důvodu, že léčení ovlivňuje i osoby s léčeným člověkem nějak spojené. Energie Ki Manna uzdravuje tělo i ducha. Nemůžeme nikoho uzdravit, pokud je naše duše roztříštěná. Proto je potřeba ji dát dohromady. Jakmile toho docílíme, roste naše úspěšnost v uzdravování sebe i druhých, taktéž roste úspěšnost v uvědomování si a duchovním vzestupu.

Ki Manna nalézá všechny ztracené dílky duše a dává je dohromady. Také pomáhá navyšovat naše frekvence, přináší hlubší porozumění sebe sama a bezpodmínečnou lásku k sobě samotným. Ki Manna dokáže léčit na úrovni jednotlivých atomů, ale dokáže ovlivnit i masy. Podporuje další léčebné procesy. Síly těchto léčebných procesů se poté spojí a začnou společně působit.

Energie Ki Manna spolupracuje s energií hvězd, krystalů a Země dále také s říší velryb, delfínů a rostlin. Součástí je také výuka účinné energetické terapie, respektive masáže a také výuka o tom, jak použít energie Ki Manna při meditacích a pro osobní rozvoj.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se