Karmické Reiki

Nejúčinnější spalovač karmy, jakého znám. Karmické Reiki je speciální druh energie obsahující jedinečné léčebné esence (symboly) pro léčení karmy. Jedná se o nový a vysoce efektivní styl reiki vytvořený původně Martynem Pentecostem. 

I když má základy v základní Reiki, tak je Karmické Reiki používáno jiným způsobem - a to s cílem vypořádat se s různými problémy, které vznikají z negativní karmy (karmických událostí). 

Karmické Reiki je skvělé pro rozpuštění traumat či jiné zátěže z minulých životů (a také traumat z dětství), jelikož pracuje s neuvěřitelně silnou frekvencí k odstranění negativní energie a blokád, které mohou způsobovat opakované karmické lekce.

Karmické Reiki

  • Obdržíte 5 karmických symbolů.
  • Pomáhá zmírnit efekt tzv. "anonymní" karmy a přináší extrémně silné frekvence energie, které mohou způsobit pozoruhodné výsledky zahrnující odhalení velkých detailů z lidských minulých životů.
  • Vaše aura a duše se při tomto zasvěcení "nastaví" tak, že pak nemusíte utvářet další novou negativní karmu.

Zasvěcení Karmické Reiki doporučuji přijmout na dálku, aby měl žák i mistr prostor silnou energii vstřebat v pohodlí domova a bez nutnosti následného cestování. Jedná se o silný očistný proces.