Karmické Reiki

Nejúčinnější spalovač karmy, jakého znám... Karmické reiki je speciální druh energie obsahující jedinečné léčebné esence (symboly) pro léčení karmy. Jedná se o nový a vysoce efektivní styl reiki vytvořený původně Martynem Pentecostem. 

I když má základy v základní Reiki, tak je Karmické reiki používáno jiným způsobem - a to s cílem vypořádat se s různými problémy, které vznikají z negativní karmy (karmických událostí). Karmické reiki je skvělé pro rozpuštění traumat či jiné zátěže z minulých životů (a také traumat z dětství), jelikož pracuje s neuvěřitelně silnou frekvencí k odstranění negativní energie a blokád, které mohou způsobovat opakované karmické lekce.

  • Obdržíte 5 karmických symbolů.
  • Jejich energie pomáhá zmírnit efekt tzv. "anonymní" karmy a přináší extrémně silné frekvence energie, které mohou způsobit pozoruhodné výsledky zahrnující odhalení velkých detailů z lidských minulých životů.
  • Vaše aura, duch a duše se při tomto zasvěcení "jednoduše nastaví" tak, že již nebudete přijímat (nebudete utvářet) novou negativní karmu.

Karmické Reiki zasvěcuji pouze na dálku, aby měl žák i mistr prostor silnou energii vstřebat v pohodlí domova a bez nutnosti následného cestování. Jedná se o silný očistný proces, jak na straně žáka, tak na straně mistra!!! Osobní seminář je možný formou konzultace a výuky s následnými zasvěceními na dálku.

zasvěcení na dálku: 15646 Kč

Objednejte se