Energie Diamantových hadů

Toto je poslední z řady zasvěcení do energií duchivních průvodců hadů. Energie Diamantových hadů jsou velmi jemné a silné současně, jelikož obsahují kvality ryzí čistoty diamantů, a mohou nás tak k této vlastnosti rovněž přivést. Záleží jen na každém z nás, zdali k tomu svolí.

Používáním Energie Diamantových hadů pozvolna dosahujeme na vibrace čistého čirého bytí v bezpodmínečné všeobjímající lásce.

Toto zasvěcení je velice vhodné pro všechny, kteří na sobě chtějí zapracovat v oblasti duchovního růstu a transformovat v sobě vše, co k vaší pravé podstatě nenáleží.

Energie Diamantových hadů se používají tam, kde potřebujeme nebo se chceme propojit s dokonalou čistotou (například Léčení Skrze Vyšší Já, hloubkové meditace či čtení z Akáši, aj.)

Energie Diamantových hadů umí:

 • navýšení účinku krystalů
 • podporu kreativity
 • duchovní růst, aktivace vyšších čaker (od 7. čakry nahoru)
 • dodání odvahy, odhodlání; odhalení všeho negativního a všeho, co vyžaduje proměnu; podpora nových začátků
 • osvícení situace a vnesení čistoty a světla do ní
 • zacelení trhliny v auře a poskytnutí nové, pevnější a čistější energie
 • vhled do situace, záměr našeho tvoření
 • průzračnost ve vztazích partnerských i mezilidských


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.


Předpoklad pro toto zasvěcení: Energie Duhových hadů

Objednejte se