Jaké energie a průvodci Světla jsou na Zemi mnohem déle než lidé?

Hadí léčitelské systémy Vám pomohou s duchovním růstem, s řešením fyzických obtíží i jejich duchovních, karmických a emočních příčin.

Odemkneme společně léčebné a samouzdravující schopnosti Vaší duše?


Hadí léčitelé a průvodci duše

Pojďme se na tyto průvodce a energetické systémy podívat z duchovního hlediska:

Hadi měli v ranhojičství a lidovém léčitelství vždy své místo od starověku. Symbol hada je dodnes používán dodnes jako znak lékařství. Hadi mají svůj význam také v tradičním i moderním šamanismu.

Málokdo však ví, že hadi jsou z duchovního hlediska moudří a pracovití léčitelé. Jsou to silné pokročilé duše a průvodci Světla, kteří se v této podobě často vraceli zpět na Zemi po tisíciletí.

Před desítkami milionů let neexistoval na Zemi život tak, jak jej známe dnes. Přesto se sem inkarnovaly duše a prožívaly si své učení a traumata spojená s přežitím. Staré duše se stovky milionů let inkarnovaly do různých podob, od delfínů až po hady.

Pomocí následujících energetických systémů Vám nyní poodkryji duchovní svět z tohoto úhlu pohledu. Pokud jste již připraveni mentálně přijmout tyto nové myšlenky, čtěte dále. Jestliže se Vám výše popsané stále jeví jako sci-fi, pak pro Vás patrně ještě nenastal pravý čas ponořit se do této cesty sebepoznání vlastní duše. Záleží na úrovni vědomí a otevřenosti srdce, se kterými se díváte. Jedna úroveň tomuto nerozumí, ba to dokonce odmítne, jiná úroveň vědomí zde může vidět zajímavou cestu do hlubin vlastní duše a minulých životů.


✓ Energie Bílých hadů

 • Ebook (10 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Energie Bílých hadů je ideální pro léčebné procesy na všech úrovních bytí. Tato energie v auře vše ošetří a očistí, přičemž odstraňují nánosy negativní energie, které v daných oblastech nemají být.

Po tomto zůstává v ošetřeném místě pouze léčivá energie, jež uvádí vše postupně v harmonii, soulad a lásku.

Bílí hadi jsou spojeni s Lunou a její léčivou energií, vyzařují tak krásným jasně bílým zářivým Světlem. Jsou to nevídaní pomocníci, duchovní učitelé a léčitelé.

Obdržíte 3 symboly. Práce s nimi je velmi jednoduchá, jelikož k jejich aktivaci Vám postačí prostá vizualizace:

 • symbol na čištění vztahů
 • symbol na čištění minulosti
 • symbol Hadího krále

✓ Energie Zlatých hadů

 • Ebook (10 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Jedná se o nástavbu Energie Bílých hadů. Energie Zlatých hadů je oprotí ní silnější a daleko specifičtější. Používání této energie je velmi jednoduché, používá se zde 1 energetický symbol.

Pokud již pracujeme s Energií Bílých hadů, máme zde možnost rozšířit se o další kvalitu působení na různé podněty. Energii lze zařadit i mezi léčebné energie a systémy pro duchovní růst.

Při zasvěcení do této energie u Vás může dojít ke krásně silnému a citelnému propojení s Planetou Zemí.

Získáváte zde spolehlivé duchovní průvodce a léčitele, které si můžete zvát na pomoc kdykoli při své duchovní práci i cestě životem a při všech nelehkých či fůlržitých životních situacích.

Získáte rovněž možnost rušení energetických pout (spojení), které jsou založeny na negativních energiích, čímž ubírají energii a brání v životu v lásce na všech úrovních bytí.


✓ Energie Duhových hadů

 • Ebook (8 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Jedná se o třetí z řady zasvěcení do energií hadů průvodců - léčitelů. Energie Duchových hadů je napojena na vyšší vibrační roviny, díky čemuž se s ní dostaneme až do 12. vibrační dimenze.

Energii Duhových hadů můžeme používat k:

 • harmonizaci vztahů (pomáhá jedince vzájemně ve vztahu sladit)
 • ucelení
 • duchovnímu vývoji a navýšení vibrací
 • léčení a působení za pomoci krystalů s jemnými vibracemi
 • léčení a působení za pomoci jemných vibrací duhových barev
 • integraci a zažití všeho, co je třeba, z duchovního do běžného života

✓ Energie Diamantových hadů

 • Ebook (7 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Toto je poslední z řady zasvěcení do energií duchovních průvodců hadů. Energie Diamantových hadů jsou velmi jemné a silné současně, jelikož obsahují kvality ryzí čistotu diamantů.

Používáním Energie Diamantových hadů pozvolna dosahujeme na vibrace čistého čirého bytí v bezpodmínečné všeobjímající lásce.

Toto zasvěcení je velice vhodné pro všechny, kteří na sobě chtějí zapracovat v oblasti duchovního růstu a transformovat v sobě vše, co k vaší pravé podstatě nenáleží.

Energie Diamantových hadů velmi dobře umí:

 • navýšit a podpořit účinky kamenů, minerálů a krystalů
 • podpořit kreativitu
 • podpořit duchovní růst
 • aktivovat vyšší čakry (od 7. čakry nahoru)
 • umí krásně dodat odvahu, odhodlání
 • je nápomocná při odhalení všeho negativního a všeho, co vyžaduje proměnu;
 • slouží jako vynikající podpora nových začátků
 • umí osvítit situace a vnést čistotu a světlo do čehokoli, co děláte, nebo v čem žijete
 • umí zacelit trhliny v auře
 • prosvětlí Váš vhled do jakékoli situace a záměr Vašeho tvoření
 • podporuje dlouhodobou průzračnost ve vztazích partnerských i mezilidských

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Pokud jste vytrvale četli a dočetli tuto stránku až sem a cítíte uvnitř sebe "volání" těchto energií, pak nemůžete šlápnout vedle. Pokud cítíte uvnitř sebe pocit, že by právě toto mohl být chybějící kousek Vašeho poznání, neváhejte. Náhody neexistují. Existují pouze vnitřní bloky a strachy, které nám brání. Pokud si je uvědomíme a vědomě se rozhodneme důvěřovat Universu, pak utvoříme prostor pro transformaci.

Vydáte se po této cestě, ke které Vás nyní Vaše duše přivedla?

OBJEDNÁVKA

Vyberte si balíček, po kterém Vaše duše touží.

Získáte buď všechna výše uvedená zasvěcení v jednom zvýhodněném balíčku. Nebo si můžete vybrat jen ta zasvěcení, která s Vámi právě rezonují.

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK všech energií Hadí léčitelé a průvodci duše

Uspoříte 30 % oproti nákupu po jednom

5.733,- Kč (místo 8.190,-)


Energie Bílých hadů

2.490,- Kč

Energie Zlatých hadů

1.900,- Kč

Energie Diamantových hadů

1.900,- Kč

Energie Duhových hadů

1.900,- Kč


Přejete si individuální PREMIUM mentoring přímo s Martinem ?

 • SOUKROMÝ VIP mentoring (50min VIDEO ROZHOVOR) přímo s Martinem Ospalíkem + videozáznam z hovoru

+ k tomu ještě:

 • Prodloužená a rozšířená příprava klienta na zasvěcení + 14denní proces dočištění a zaléčení čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, energetické buněčné paměti a karmických kotev, bloků, slibů a přísah (nejen) z minulých životů)
 • Pročištění stagnujících energií v domě/bytě, automobilu a kanceláři klienta
 • Intenzivnější a přednostní emailová podpora a poradenství

Cena PREMIUM péče vychází na 2.997,- Kč a lze si ji přiobjednat k jakémukoli zasvěcení nebo k balíčku.


Chcete pro sebe ještě více péče ?

UPgrade energií

UPgrade všech Vašich zasvěcení na aktuální nejvyšší dostupnou úroveň je moje TOP služba, kterou jsem vymyslel právě pro ty, kdo se chtějí dále posunout, nebo třeba cítí, že s energiemi déle nepracovali a chtějí vše obnovit a navýšit vibrace jednotlivých zasvěcení. A to za symbolický poplatek.

Všichni moji klienti mají možnost kdykoli si tuto aktualizaci/booster/navýšení/přečištění (zkrátka: UPgrade) objednat. Je jedno, kolik zasvěcení máte. Všechna zasvěcení, která máte ode mě si můžete takto navýšit o aktuální nové vibrace (tedy projít vlastní UPgrade zasvěcení).

Vždy dochází k aktualizaci a navýšení všech energií, které máte ode mě zasvěcené. K tomu pro každého klienta v rámci této roční služby provádím také pečlivé vyčištění kanálků pro práci s energiemi, vlastní intuicí, duchovními průvodci a hlubší propojení s duchovními dary Vaší duše. V rámci této služby Vám s pečlivostí věnuji veškerou péči, abyste se posunuli a neblokovali si hojnost darů, které pro Vás Vesmír má.

Již jste slyšeli o zasvěcení Energie Bílých hadů Velmistr, nebo o Energii Zlatých hadů Velmistr 2024, ba dokonce o zasvěcení Diamantových hadů Velmistr, atd.?

Mám pocit, že se s dalšími a dalšími placenými stupni roztrhl pytel, často jsou však bez reálné přidané hodnoty pro klienta. Dávno jsem věděl, že touto cestou nekonečného navyšování placené nabídky jít nechci, protože je to cesta donekonečna a nevidím v tom od určité úrovně žádnou přidanou hodnotu, kromě hry čísel. V naprosté většině případů se už ani nejedná o další vzdělávání ale pouze o iniciaci energie. Toto není zkrátka moje cesta.

Na druhou stranu je fakt, že tím, jak s energiemi a klienty v oblasti léčitelství a duchovního rozvoje pracuji jako lektor a terapeut denně již od roku 2010, tak díky veškeré praxi se mi energie dále vyvíjí a otevírají. Proto jsem vytvořil nevídanou a zcela novou službu: UPgrade.

UPGRADE můžete učinit kdykoli. Nezáleží na tom, zda máte 1 nebo více zasvěcení. Vždy Vás posunu na tu nejvyšší dostupnou úroveň - ve všech zasvěceních, která ode mne již máte. Cena je přitom stejná při UPgrade libovolného počtu Vašich zasvěcení. Čas od času doporučuji UPgrade každému. Dopřejte si vyšší úroveň, energie Vám bude proudit hlouběji, lehčeji, bude efektivnější, spirituálnější a přitom máte jistotu kvality vibrací zprostředkované od zkušeného léčitele a pečlivého lektora s bohatou praxí od roku 2010.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení, která ode mě máte, činí 1.497,- Kč (Martin)

Jedinečná příležitost UPgrade zasvěcení od 2 lektorů najednou

Užijte si jedinečnou synergii
Užijte si jedinečnou synergii

Pro zájemce nabízím variantu UPgrade v provedení 2 lektorů najednou - tedy ode mě (Martin) a mé ženy Karin (která mi od roku 2016 pomáhá s klienty). Zájemci si tak svůj UPgrade zasvěcení mohou prožít od dvou zasvěcujících současně, kteří jsou společně vyladění, vzájemně vibračně v souladu, energeticky se doplňující a navíc v partnerské láskyplné energii. Díky tomu může být UPgrade nejen o navýšení Vašich zasvěcení a schopností, ale může to být Váš vyšší level prožitku takto všestranné kombinace a propojení ženské-mužské kvality energie. PŘEJI KAŽDÉMU prožít si toto nevídané propojení, kompletnost energií a báječný prožitek synergie svědomitého pečujícího muže a laskavé srdečné ženy.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení od nás obou činí 2.297,- Kč (Martin & Karin)

Objednávka