Dračí Reiki

I., II. a III. stupeň

Jsou draci skuteční?

Položme si jinou otázku:

Jsou andělé skuteční?

O dracích je napsáno hodně, z duchovního hlediska to jsou jednoduše energetické bytosti Světla, někdo je vnímá jako světelné energie. Málokdo ví, že jsou tyto energie v podstatě součástí duše člověka na jiné dimenzionální úrovni. Ve východních kulturách jsou draci považováni za nebeské posly, kteří vládnou nad veškerými ostatními silami a střeží obydlí a poklady božstev. Toto není pohádka - je to naše minulost, na kterou je třeba se rozpomenout (jako například na své Anděly strážné).

Draci jsou nejmocnější síly v éterické říši. Existují draci živlů: ohně, země, vzduchu a vody. Bývají i v postavení jako strážci domů apod. Střeží také přechody z ohně do Světla a z vědomí do moudrosti. Takto jsou popisování v západních kulturách. Silová linie země - tzv. "Leylines" jsou nazývány dračími stopami. Energetické body těla - čakry, jsou pak dračí body.

S draky, kteří vládnou síle Jin a Jang se setkáte ve východním učení Tao. Mistrovi, který se naučil vládnout této síle, se říká "ten, kdo umí jezdit na drakovi", neboli "dračí jezdec". Jedná se zjednodušeně o jedince, který poznal sebe a živly v sobě i s jejich silou. V Dračím reiki se snažíme s touto silou zase spojit. Toužíme se vrátit zpátky k naší duchovnosti a vnímat věci, které se skrývají za clonou.

Dračí Reiki - 1., 2. a 3. stupeň

V Dračím reiki předávám celkem 12 symbolů, které nám umožňují energie a schopnosti draků, coby nejmocnějších bytostí Světla, využívat cíleněji a efektivněji, či také vyrovnat nebo transformovat vlastnosti, které se nám na nás nelíbí.

  • změna a vaše vnitřní transformace
  • vyrovnání elementů v těle, duši i duchu
  • aktivace a zesílení spojení mezi tělem, Vyšším Já a vnitřním dítětem
  • sjednocení dvou různých sil do Jednoty
  • sjednocení, posílení, vyrovnání a dokončení na úrovních: tělo - duše - duch
  • mistrovský symbol - síla, moc, klid, moudrost, život, mír a Světlo
  • symboly: draka země, draka ohně, draka vzduchu, draka vody, zlatého draka, aj.
  • dochází ke spojení a spolupráci s jednotlivými draky, jejich kvalitami i schopnostmi