Delfíní trilogie Reiki

Věděli jste, že delfíni jsou staré moudré bytosti Světla a vzácní duchovní průvodci?

Pro všechny, kdo máte kladný vztah ke všemu, co souvisí s podmořským světem, nabízím zasvěcení, jenž je opravdu velice příjemné - jedno z nejpříjemnějších, které jsem kdy získal. Delfíní trilogie reiki se vyvinula do třídílného systému, které je zde předkládán. Delfíní léčebná reiki, Velrybí reiki a Delfíní krystal-reiki dohromady utváří systém Delfíní trilogie reiki. Pracuje se zde se všemi třemi aspekty a jsou předávány energie a informace o delfínech i velrybách. 

Americký psycholog Dr. David Nathason svou studií potvrdil, že delfíni stimulují lidský nervový systém prostřednictvím vysílání zvukových vln a dále prokázal, že mozkové buňky na základě těchto vlv aktivují samoléčebné procesy lidského organismu.

Hlavní vlastnosti delfínů: komunikace, kreativita, flexibilita a intuice. Tyto vlastnosti budete po zasvěcení lépe zařazovat do vašeho každodenního života. Budete napojení do univerzálního energetického zdroje, ze kterého čerpají delfíni i velryby jejich energii, moudrost a sílu a jehož prostřednictvím také telepaticky komunikují. Zasvěcení do Delfíní Reiki a meditace s touto energií vám rovněž přinese odpovědi na otázky:

  • Jsem připraven/a se vydat novými cestami?
  • Chci pochopit smyl svého života?
  • Chci vědomě vyřešit své problémy a konflikty?
  • Mám odvahu změnit svůj život? Jak to udělám?
  • Mám odvahu přijmout odpovědnost za svůj život?
  • Přeji si spokojenost, úspěch a štěstí?

Delfíni mohou být pro lidstvo inspirující. Jsou to inteligentní, oduševnělé a cítící bytosti. Ukazují nám: soužití ve společnosti, ochotu pomáhát, vzájemnou soudržnost a sílu k přežití. Přežili 50 milionů let a prošli vlastní transformací. Přizpůsobili se vždy aktuálním životním podmínkám. Dokázali to a jsou připraveni nám lidem tuto energii zpřístupnit, abychom tento zdroj mohli rovněž používat k našemu vzestupu, zdraví a dobrému pocitu. Nemusíme se obávat vyčerpání jejich zdroje, je neomezený. Když se zamyslíme nad tím, s jakými úspěchy při terapiích léčí, netřeba ani na sekundu pochybovat o jejich ohromné energii, a ani o tom, jakou sílu skutečně mají.

Zasvěcením získáte pocit lehkosti, přiblížíte se zase o krůček blíže přírodě. Skloubení těchto energií doporučuji všem, kdo upřednostňují jemné energie. A na závěr vězte, že pokud vás volání delfínů a velryb láká, máte toto volání i vědění již dávno ve svém srdci.

Zasvěcení do Delfíní trilogie Reiki obsahuje:

  • I. Delfíní reiki léčení - energie delfínů
  • II. Reiki kosatek - energie kosatek a velryb
  • III. Delfíní krystal reiki - energie podvodního světa


Doporučuji taktéž kombinovat se zasvěcením Delfíní šakti.