Delfíní trilogie Reiki

Věděli jste, že delfíni jsou staré moudré bytosti Světla a vzácní duchovní průvodci?

Pro všechny, kdo máte kladný vztah ke všemu, co souvisí s podmořským světem, nabízím zasvěcení, jenž je opravdu velice příjemné - jedno z nejpříjemnějších, které jsem kdy získal. Delfíní trilogie reiki se vyvinula do třídílného systému, které je zde předkládán. Delfíní léčebná reiki, Velrybí reiki a Delfíní krystal-reiki dohromady utváří systém Delfíní trilogie reiki. Pracuje se zde se všemi třemi aspekty a jsou předávány energie a informace o delfínech i velrybách. 

Americký psycholog Dr. David Nathason svou studií potvrdil, že delfíni stimulují lidský nervový systém prostřednictvím vysílání zvukových vln a dále prokázal, že mozkové buňky na základě těchto vlv aktivují samoléčebné procesy lidského organismu.

Hlavní vlastnosti delfínů: komunikace, kreativita, flexibilita a intuice. Tyto vlastnosti budete po zasvěcení lépe zařazovat do vašeho každodenního života. Budete napojení do univerzálního energetického zdroje, ze kterého čerpají delfíni i velryby jejich energii, moudrost a sílu a jehož prostřednictvím také telepaticky komunikují. Zasvěcení do Delfíní Reiki a meditace s touto energií vám rovněž přinese odpovědi na otázky:

 • Jsem připraven/a se vydat novými cestami?
 • Chci pochopit smyl svého života?
 • Chci vědomě vyřešit své problémy a konflikty?
 • Mám odvahu změnit svůj život? Jak to udělám?
 • Mám odvahu přijmout odpovědnost za svůj život?
 • Přeji si spokojenost, úspěch a štěstí?

Delfíni mohou být pro lidstvo inspirující. Jsou to inteligentní, oduševnělé a cítící bytosti. Ukazují nám: soužití ve společnosti, ochotu pomáhát, vzájemnou soudržnost a sílu k přežití. Přežili 50 milionů let a prošli vlastní transformací. Přizpůsobili se vždy aktuálním životním podmínkám. Dokázali to a jsou připraveni nám lidem tuto energii zpřístupnit, abychom tento zdroj mohli rovněž používat k našemu vzestupu, zdraví a dobrému pocitu. Nemusíme se obávat vyčerpání jejich zdroje, je neomezený. Když se zamyslíme nad tím, s jakými úspěchy při terapiích léčí, netřeba ani na sekundu pochybovat o jejich ohromné energii, a ani o tom, jakou sílu skutečně mají.

Zasvěcením získáte pocit lehkosti, přiblížíte se zase o krůček blíže přírodě. Skloubení těchto energií doporučuji všem, kdo upřednostňují jemné energie. A na závěr vězte, že pokud vás volání delfínů a velryb láká, máte toto volání i vědění již dávno ve svém srdci.

Zasvěcení do Delfíní trilogie Reiki obsahuje:

 • I. Delfíní reiki léčení - energie delfínů
 • II. Reiki kosatek - energie kosatek a velryb
 • III. Delfíní krystal reiki - energie podvodního světa


Doporučuji taktéž kombinovat se zasvěcením Delfíní šakti.


Více informací k zasvěcení na dálku:

 • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
 • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
 • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
 • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
 • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
 • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
 • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se