Výklad karet emailem:

Nevíte, jak dál? Zajímá Vás budoucnost? Chcete nahlédnout pod pokličku sebe sama?

ETIKA: Neodpovídám na dotazy typu: "Kdy někdo zemře" či "Do jakých akcií investovat dědictví", apod. Specializuji se na vhledy do nitra, vhledy do duše, vztahů, vhledy do situací a do Vašeho vnitřního nastavení, Vašich bloků, strachů... (tedy osobní, vztahové a duchovní výklady, nikoli finanční poradenství).

Pamatujte, že karty a mé výklady jsou pouze zrcadlem do Vaší duše, do Vašeho nitra a do Vašeho vnitřního nastavení. Při výkladu karty naleznou pouze a právě to, co máte Vy sami uvnitř sebe. O nic více, o nic méně. Karty NEjsou studnicí nevyhnutelného osudu, naopak! Je to ideální zrcadlo a podporující nástroj pro všechny, kdo se této možnosti otevřou, aby více vědomě žili a utvářeli svůj život.

Termín vypracování výkladu se pohybuje do 1-2 prac. dnů po přijetí platby. Odpovědi zasílám emailem.

Ke každé otázce obdržíte 1-3 odstavce textu. Nelze to vědět předem, záleží na konkrétních otázkách, celkovému zaměření výkladu, Vašemu záměru, se kterým do výkladu jdete, i na Vaší vlastní otevřenosti. Pokud chcete konkrétní odpovědi, ptejte se konkrétně a přímo. Karty jsou zrcadlo. Pokud budete při pokládání otázek upřímní sami k sobě, obdržíte upřímný výklad.

Ano, potřebuji vhled do svého nitra a pomoci se v sobě vyznat. Zajímá mě, co bude. Jaké mám vnitřní nastavení? Blokuji si něčím vztahy, finance, přátele? Co mi říká Vesmír? Nějaké poselství k tomu, co si teď řeším? Jdu v souladu se sebou sama i se svou duší?