Výklad karet s vhledem do Vaší duše a situace:

Nevíte, jak dál? Zajímá Vás budoucnost? Chcete nahlédnout pod pokličku sebe sama?

ETIKA: Neodpovídám na dotazy typu: "Kdy někdo zemře" či "Do jakých akcií investovat", apod. Specializuji se na vhledy do nitra, vhledy do duše, vztahů, vhledy do situací a do Vašeho vnitřního nastavení, Vašich bloků, strachů... (tedy osobní, vztahové a duchovní výklady, nikoli finanční poradenství).

Pamatujte, že: Karty a mé výklady jsou pouze zrcadlem do Vaší duše, do Vašeho nitra a do Vašeho vnitřního nastavení. Při výkladu karty naleznou pouze a právě to, co máte Vy sami uvnitř sebe. O nic více, o nic méně. Karty NEjsou studnicí nevyhnutelného osudu, naopak! Je to ideální zrcadlo a podporující nástroj pro všechny, kdo se této možnosti otevřou, aby více vědomě žili a utvářeli svůj život.

Termín vypracování výkladu je aktuálně do 2-5 prac. dnů po přijetí platby. Odpovědi zasílám emailem nebo při živém video hovoru.

Ke každé otázce obdržíte 1-3 odstavce textu. Nelze to vědět předem, záleží na konkrétních otázkách, celkovému zaměření výkladu, na Vašem záměru, se kterým do výkladu jdete, i na Vaší vlastní otevřenosti. Pokud chcete konkrétní odpovědi, ptejte se konkrétně a přímo. Karty jsou zrcadlo. Pokud budete při pokládání otázek upřímní sami k sobě, obdržíte upřímný výklad.

Raději se chcete vidět?

NOVINKA: Pokud Vám emailová forma výkladu karet nevyhovuje a raději se chcete vidět, můžete si můj výklad objednat formou video hovoru - stačí přikliknout tuto variantu přímo ve formuláři při objednávce. Pak nezasílám odpovědi emailem, ale vše Vám živě vyložím při soukromém živém video hovoru nebo telefonním hovoru (dle Vaší preference).

Ano, potřebuji vhled do svého nitra a pomoci se v sobě vyznat. Zajímá mě, co bude. Jaké mám vnitřní nastavení? Blokuji si něčím vztahy, finance, přátele? Co mi říká Vesmír? Nějaké poselství k tomu, co si teď řeším? Jdu v souladu se sebou sama i se svou duší? Přijde mi už konečně do života můj ideální partner?

Co Vás napadne? Co řešíte? Čemu chcete sami ze sebe porozumět?