Výklad karet

Expres výklad karet na dálku s jasnou, jednoduchou, konkrétní a srozumitelnou odpovědí. Na výkladu začnu pracovat co nejdříve po přijetí platby a odpovědi zašlu na Váš e-mail. Většinou to zvládám do druhého pracovního dne.

Vyberu set karet, který se ideálně hodí pro Vaši duši, situaci a otázku. S jejich pomocí nahlédnu do Vašeho podvědomí, nevědomí, záměru duše a nastavím Vám touto formou aktuální zrcadlo odpovědí. Neučiním rozhodnutí za Vás, ale prozradím Vám, jak se Váš svět poskládá, přeskládá a utvoří dle Vašeho současného vnitřního nastavení, které výkladem vynesu na světlo.

Aktuálně poskytuji 3 typy expresního výkladu karet:

1. typ je výklad, kdy obdržíte na svou otázku zcela jasnou odpověď ANO nebo NE.  Příklad: Je vhodné, abych podal/a tento měsíc výpověď v práci?

2. typ je výklad, kdy obdržíte konkrétní odpověď na otázku "Za jak dlouho ... /doplňte, co chcete vědět/... ?"  Příklad: Za jak dlouho potkám životního partnera?

3. typ je výklad týkající se 1 konkrétní oblasti Vašeho života (např. práce / vztahy / finance / zdraví / rodina / atd.)  Příklad: Jak se mi bude dařit v oblasti zdraví?  |  Jak se bude dále vyvíjet náš vztah s manželem/manželkou?