Růže Lady Nady

Právě teď nastal čas, kdy byste měli dát bokem vše, co vás omezuje a rozesmutňuje, mate a oslabuje.  Lady Nada nás prostřednictvím zasvěcení do svých růží doprovází nás na cestě mít se rád/a. Ukazuje nám, že veškerá láska vychází zevnitř. Tím, že milujeme sami sebe a přijímáme se takoví, jací jsme, můžeme opravdu milovat a přijímat i druhé. S pomocí Lady Nada můžeme započít cestu porozumění bezpodmínečným aspektům lásky.

Růže Lady Nady a práce s Akášickými záznamy

Zde se podíváme, jak pracovat s Karmickou radou v běžném životě, abyste odkryli pradávná zranění a vzpomínky.

Jakmile začne karmické "zrcadlo" jasně zářit je potřeba, abyste neprojevovali žádné emoce, strach nebo hněv. Toto zrcadlo odráží bolest, hněv, podrážděnost, odsouzení, strach, závist, beznaděj, pochybnost, samotu, opuštěnost a pochybnost o sobě a ostatních. Vždy, když ucítíte negativní emoci, ukáže vám zrcadlo, jak v sobě držíte zranění nebo vzorec, který chce být odstraněn.

Vaše karmické „zrcadlo“ vám připomíná, abyste začali vyprazdňovat karmické záznamy. Dokud není Akáša duše vyprázdněna, budete tyto emoce neustále prožívat. 

Moji milovaní, nyní jsem tu s vámi. Pokud budete pokračovat v hledání každého vzorce, který prožíváte ve svém životě, vězte, že na své cestě zaznamenáte obrovský vzestup. Váš život se změní. Máte možnost obrovského vzestupu. Jen musíte být ochotni vstoupit do neomezenosti a požídat o pomoc.

Lze krásně kombinovat i se zasvěcením Kronika Akáša.

Lady Nada působila již na Atlantidě. Měla mnoho inkarnací. Nejčastějším úkolem jejich inkarnací bylo naučit bezpodmínečné lásce. Milovat tímto způsobem Stvořitele, sebe a ostatní. Otevírá srdeční čakru a rozdmýchává věčný oranžový plamen bezpodmínečné lásky.


Více informací k zasvěcení na dálku:

  • Získáváte neomezený počet zasvěcení, kdy si můžete toto zasvěcení na dálku zopakovat a prohloubit tolikrát, kolikrát budete chtít - a to zcela ZDARMA i po letech. Díky tomu získáte neomezenou možnost dalšího duchovního růstu a léčení. Součástí je také pečlivá příprava klienta na zasvěcení.
  • Jak zasvěcení na dálku probíhá? V termínu, který si zvolíte, si lehnete, zavřete oči a budete vnímat přicházející energii (3x 60 minut). V průběhu se Vaše pocity soustředí na lásku, vnitřní klid a přicházející energii, kterou můžete vnímat na svých čakrách a dlaních.
  • Obdržíte studijní materiály (na e-mail nebo poštou), které obsahují veškeré dostupné informace, techniky, postupy, ukázky a návody.
  • V případě zájmu Vám poštou zašlu tištěný certifikát o absolvování kurzu.
  • Vaše dotazy můžete ZDARMA konzultovat e-mailem a telefonicky (po dobu 3 měsíců). Drobné nepravidelné dotazy řeším ochotně ZDARMA i po letech.
  • Součástí je rovněž detailní dálkové energetické předčištění, při kterém odstraním Vaše bloky a jiné vnitřní problémy, ať můžete plnohodnotně přijmout a užít zasvěcení.
  • Pokud budete chtít, můžeme zůstat v přátelském kontaktu i nadále. Svých absolventů si vážím.

Těší se na Vás Martin Ospalík,

Velmistr Reiki, Shambally a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Reiki a meditace mám od roku 2010. Ještě předtím jsem se věnoval léčitelství. Mám to štěstí, že jsem brzy poznal, čemu se mám v tomto životě věnovat. Neustále se snažím na sobě dále pracovat. Při výuce svých žáků se zaměřuji na kvalitu, lehkost a srozumitelnost. Dělám, co mě baví, svou práci beru jako poslání a tomu, kdo mě požádá, se snažím vyjít vstříc a zodpovědně pomoci.

Staré přísloví praví, že pokud je žák připraven, učitele si v pravý čas najde. A proč jste nyní zde? Náhoda? Na ty už dlouho nevěřím. Myslím, že vše se děje z nějakého důvodu. Kdo ví... třeba jsme se už někdy dávno potkali a nyní se naše cesty opět střetávají, abychom se vzájemně něčemu naučili.

Nepřijímám nadměrný počet klientů

Soustředím se na kvalitu a pečlivost, proto většinou pracuji pouze s 1 klientem denně, abych se Vám mohl maximálně intenzivně věnovat. Termín zasvěcení (iniciace/aktivace energie), aktivace čaker (včetně aktivace Třetího oka) s komplexním vyčištěním Vašich bloků na duchovno může proběhnout již do 2-3 dnů (možno i o víkendech či večerních hodinách). Konzultace Vašich dotazů, poradenství a energetickou podporu máte ode mě ZDARMA doživotně.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

Objednejte se