Pro vaše snadnější čištění


Pro vaše rychlejší a snadnější čištění při aktivaci energie a symbolů a snadnější průběh očistného procesu použijte následující věty:


Celým svým bytím bezpodmínečně, radostně a navždy, absolutně a plnohodnotně prosím všechny a všechno známé či neznámé, viditelné či neviditelné za odpuštění pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím bezpodmínečně, radostně a navždy, absolutně a plnohodnotně odpouštím všem a všemu známému či neznámému, viditelnému či neviditelnému pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím bezpodmínečně, radostně a navždy, absolutně a plnohodnotně se omlouvám všem a všemu známému či neznámému, viditelnému či neviditelnému pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím bezpodmínečně, radostně a navždy, absolutně a plnohodnotně miluji všechny a všechno známé či neznámě, viditelné či neviditelné za odpuštění pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím bezpodmínečně, radostně a navždy, absolutně a plnohodnotně žehnám všem a všemu známému či neznámému, viditelnému či neviditelnému pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím absolutně, plnohodnotně, bezpodmínečně, radostně a navždy miluji a jsem milován/a pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím absolutně, plnohodnotně, bezpodmínečně, radostně a navždy žehnám a jsem požehnán/a pro lásku k pravému Božskému Já.

Celým svým bytím si absolutně, plnohodnotně, ideálním způsobem, bezpodmínečně, v lásce, radostně a navždy žehnám. Děkuji. Děkuji. Děkuji.