Život, cykly a transformace - puzzle poznání si složíte jen Vy sami

06.05.2022

Život na Zemi je neodmyslitelně spojen s cykly, ať už ročními, sedmiletými, ženskými, atd. Cyklus se prolíná s našimi životy, i když si to mnohdy neuvědomujeme. Život v cyklu se však nemá točit pořád dokola, měla by to být spirála, která se dál vyvíjí.

Pokud se máme posunout, tak není potřeba myslet na budoucnost, ale užívat si přítomného okamžiku. Myslet na budoucnost může být totiž vysilující, ale užívat si přítomnost Vám může pomoci odpočívat. Neodpočívejte však dlouze. Ženská energie je klidová a mužská energie budí k akci. Jestliže již dlouho stojíte na místě a nemůžete se posunout tak pracujte na svém mužském principu, který Vás popožene kupředu.

Vaše PUZZLE POZNÁNÍ se samo neposkládá

Transformační posun může být velmi rychlý, ale pro lepší vstřebatelnost a zapracování do života můžete také sbírat jednotlivé kousky puzzle, které postupně bude nabývat nových barev až složíte postupně celý obraz. Neodložte však obraz do skříně, ale vystavte ho a nechte ho stát se součástí Vašeho života.

Nebojte se nezdarů. Nezdary patří do života a nejsou všechny dny úžasné, ale nenechte se tím odradit, protože také nezdary mohou být také v mnohém transformační.

© Martin Ospalík

Užívejte si života a pozorujte život ve své kráse. Odlepte pohled od sociálních sítí, které berou Vaši pozornost, čas a energii, abyste se mohly posunout dále a vidět znamení, která Vám přichází. Pomohou Vám metody Reiki a Shamballa 1024 - pomohly před lety mně, pomohou pod mým vedením i Vám. Vyzkoušejte, budete příjemně překvapeni.

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, Šambaly 1024 a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

10. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes probereme snad nejčastější dotaz, který mi posíláte: "Jaké jsou rozdíly mezi Shamballou a Reiki?" Obsah epizody: 1:11 Reiki a Shamballa - co dříve? 10:15 Martinovy začátky s Reiki a Shamballou 18:25 Jaký je rozdíl mezi Reiki a Shamballou? 21:53 Cena kurzů 25:15...

8. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes se podíváme právě na meditaci - a zejména se dozvíte, jak správně meditovat a samozřejmě, jakých chyb se při meditaci vyvarovat. Obsah epizody: 0:50 Pro koho je meditace? 2:00 Účinky meditace 6:35 Co meditace není 11:20 Hudba při meditaci ano nebo ne 20:50 Jak správně...

5. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:53 Vysoké a nízké vibrace 8:00 Jak prostředí ovlivňuje naší energii 13:45 Aura 22:33 Ženská a mužská energie 29:44 Jak se mít ráda