Život, cykly a transformace - puzzle poznání si složíte jen Vy sami

06.05.2022

Život na Zemi je neodmyslitelně spojen s cykly, ať už ročními, sedmiletými, ženskými, atd. Cyklus se prolíná s našimi životy, i když si to mnohdy neuvědomujeme. Život v cyklu se však nemá točit pořád dokola, měla by to být spirála, která se dál vyvíjí.

Pokud se máme posunout, tak není potřeba myslet na budoucnost, ale užívat si přítomného okamžiku. Myslet na budoucnost může být totiž vysilující, ale užívat si přítomnost Vám může pomoci odpočívat. Neodpočívejte však dlouze. Ženská energie je klidová a mužská energie budí k akci. Jestliže již dlouho stojíte na místě a nemůžete se posunout tak pracujte na svém mužském principu, který Vás popožene kupředu.

Vaše PUZZLE POZNÁNÍ se samo neposkládá

Transformační posun může být velmi rychlý, ale pro lepší vstřebatelnost a zapracování do života můžete také sbírat jednotlivé kousky puzzle, které postupně bude nabývat nových barev až složíte postupně celý obraz. Neodložte však obraz do skříně, ale vystavte ho a nechte ho stát se součástí Vašeho života.

Nebojte se nezdarů. Nezdary patří do života a nejsou všechny dny úžasné, ale nenechte se tím odradit, protože také nezdary mohou být také v mnohém transformační.

© Martin Ospalík

Užívejte si života a pozorujte život ve své kráse. Odlepte pohled od sociálních sítí, které berou Vaši pozornost, čas a energii, abyste se mohly posunout dále a vidět znamení, která Vám přichází. Pomohou Vám metody Reiki a Shamballa 1024 - pomohly před lety mně, pomohou pod mým vedením i Vám. Vyzkoušejte, budete příjemně překvapeni.

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, Shambally a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

1. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:14 Kdo je Martin Ospalík? 0:53 Co umím udělat pro své klienty 2:49 Jak jsem se dostal k práci s energiemi a léčitelství 12:32 Pracuji i s muži? Jsou žen přirozeně duchovnější? 35:05 Ákášické záznamy a negativní programy duše.

Každý, kdo někdy slyšel o Reiki, ví, že se při posílání energie používají symboly. (Tedy hmotné reprezentace energie.) Moji žáci ale ví, že symboly používat mohou, ale nemusí. Jak je to možné? Pouze využívám možnosti, které práce s energií přináší. Energie se nám více a více otevírá, stejně tak i možnosti, které při naší transformaci máme:

"Kdy se mi změní život?" "Proč se změna nestane dříve?" "Cítím se lépe, ale chci rychleji a víc." Chceme vše hned a nejlépe bez práce. Naše společnost je takto nastavená. V každodenním životě, nadmíře stresu, neustálému shonu a tlaku se nám vytratila trpělivost, pokora, radost z maličkých postupných krůčků a dobrý pocit z toho, že se díky naší...

Často čekáme na změnu. Máme vnitřní strachy, obavy, předsudky. A když už se ke změně odhodláme, pak se ne a ne dostavit? I když se snažíme, nemusí to být dostačující. Nechybí Vám některý ze 3 klíčů pro úspěšné a efektivní zvládnutí transformace při duchovním růstu a léčení? Podívejte se:

Někdo se Vás něčím dotkl? Bere si něco osobně? Cítíte křivdu a nespravedlnost? Vadí Vám na druhém něco? Třeba jeho lehkomyslnost? Její dominance? Jejich postavení? Utvořili jste si své myšlenky, domněnky a závěry? Každý z nás má právo na své emoce. A pokud chcete, zkuste si je zpracovat a podívat se sami pro sebe, CO se Vás dotýká a...

"Vytáhla jsem včera energie ze šuplíku, kam jsem je před lety odložila. Nyní už nic necítím." Tentokrát mám pro vás jeden konkrétní příběh. Klientka se nechala před lety zasvětit do energie Reiki. Tím pro ni však, bohužel, práce skončila. Energii nevyužívala, nepracovala s ní, uložila ji na roky do šuplíku. Když se jí změnila situace, ona duchovně...

Aneb spirituální zasvěcení jako švédský stůl. Taky to milujete? Ráno vstanete v hotelu, jdete si dolů - a tam to na Vás čeká, snídaně formou bufetu - Plný prostřený švédský stůl. Ano! Čtete správně, jste stále na webu věnujícímu se duchovní tématice. Čtěte dále, vysvětlím. Máte chuť na opečený toast? Je tady. Dobrá pomazánka? Jak je libo... Trochu...

Zdá se vám, že jste ztratili své schopnosti? Nevnímáte? Necítíte? Už nějakou dobu na sobě nadšeně pracujete. Vizualizujete. Čistíte. Zlepšujete se. Vnímáte proud energie. Konečně vnímáte či dokonce vidíte svým vnitřním zrakem (Třetím okem). Jde vám to! ... A najednou NIC. Najednou vše ustane. Vidět, vnímat jste přestali. A když, tak jenom na někom...

Žít tady a teď, to umíme jako malí, ale postupně jak si osvojujeme společenská pravidla, tak pro nás začíná minulost a budoucnost důležitější, a tak mnohdy zabere to nejdůležitější místo. Přebíráme staré vzorce, ale chceme-li pokročit a procitnout, tak bychom měli být ukotveni sami v sobě.