Opakování zasvěcení zdarma a neomezeně

12.08.2022

Aneb spirituální zasvěcení jako švédský stůl. Taky to milujete? Ráno vstanete v hotelu, jdete si dolů - a tam to na Vás čeká, snídaně formou bufetu - Plný prostřený švédský stůl. Ano! Čtete správně, jste stále na webu věnujícímu se duchovní tématice. Čtěte dále, vysvětlím. Máte chuť na opečený toast? Je tady. Dobrá pomazánka? Jak je libo... Trochu zeleniny? Ale jistě... Miska plná müsli a ovoce? No jasně! A co večer - také byste si dali to, na co zrovna máte chuť?

Jak toto vše souvisí se zasvěcením? S aktivací energie? S iniciací Vaší schopnosti s energií léčit, posílat ji a duchovně růst?

Kupodivu hodně!!

Osobní zasvěcení je "klasika", ale má své mouchy!

Většina starších lektorů provádí zasvěcení osobně, tzv. face to face. Je to vynikající postup a má mnoho výhod. Ale i pár zásadních nevýhod... Lidé zasvěcení tímto způsobem bývají nejistí v přijímání a posílání energie na dálku a mohou s tímto procesem mít problém. Kromě toho se musíte někam přesouvat (často přes celou republiku), strávit čas i finance na cestě a stejně to nebudete mít nikdy tak pohodlné, jako když si při online studiu pustíte videokurz u sebe doma v obýváku na gauči a zasvěcení si přijmete u sebe v posteli. Dálkové studium Vás tedy ani nezatíží termínově, studium si jednoduše můžete rozfázovat dle svého času a tempa.

Ti, kteří jsou zvyklí se domlouvat na osobní sezení, mají od začátku docela "hendikep", protože se drží určité zažité "jistoty" v podobě učiněné rezervace hmotného termínu. Tím si bohužel blokují zvládnutí lekce pochopení vzdálenosti/prostoru a času z jiného úhlu pohledu, než na který jsme všichni zvyklí.

Dálkové zasvěcení vás zbaví časoprostorového klamu

Online studenti hned získají praktickou zkušenost s dálkovou prací s energií. Jsou v tom výrazně úspěšnější než ti osobní, jelikož mají první lekci "pochopení určitého klamu našeho zažitého vnímání vzdálenosti, prostoru a času" hned od počátku suprově našlápnutou.

© Martin Ospalík

Moje energetická schránka vám přinese neomezenou svobodu

A jsme u zmíněného švédského stolu. Představte si schránku, která je naplněná různými zasvěceními a vy k nim máte neomezený přístup. Je zdarma, nikdo vás nekontroluje, můžete přijít kdykoliv a zasvěcení, které jste dostali, si klidně pravidelně opakovat při vaší ranní a večerní meditaci. Ráno přijdete, dostanete energii a zasvěcení a váš den může začít.

Takto pracuji já. Denně plním schránku pro své klienty a oni mají neomezenou možnost chodit na tyto švédské stoly. Energetická schránka přináší neskutečné benefity. Nemusíme se na ničem domlouvat dopředu, řešit konkrétní čas a být ve stresu, když nestíháme. Můžu vyhovět více klientům najednou, uvést je do různých energií i stupňů. Energetická schránka je ode mě předzásobená na minimálně půl roku dopředu, takže lidé, kteří jsou ode mě zasvěcení, si mohou svá zasvěcení opakovat klidně 2x denně. Toto je svoboda, po které toužíme a kterou nelze jinak než energetickou schránkou zařídit.

Je to moje služba pro všechny mé klienty, kteří si koupí online kurz Reiki, Shambally či jakýkoli jiný. Luxusní hotel, kam mohou kdykoliv po celý den přijít na jídlo, neomezeně a zdarma, znovu a znovu - i po letech. Tak co, dali byste si? Dejte si, zasloužíte si to!

Tento článek jsem napsal, abych s Vámi posdílel to, jak pečuji o své klienty a abych upozornil na možnosti, které můžete Vy jako klienti využívat pro Váš vlastní úspěšný proces růstu a léčení.

Jste již pokročilejší? Vyznáte se? Či jste spíše nadějný začátečník? Máte zkušenost s dálkovou či osobní iniciací energie? Pak rovnou pro Vás: Tady je moje celá nabídka.

Nevíte, co si vybrat? Jste zde poprvé? Zatím nemáte s energetickým dálkovým Reiki léčením zkušenost?

Autor příspěvku:

Martin Ospalík

S láskou pro Vás připravuji tyto příspěvky.

Kdo je Martin?

Velmistr Reiki, energie Shambaly a dalších systémů duchovního růstu, léčení, meditace a seberozvoje. Moji spirituální praxi jsem zahájil již v roce 2010 a za tu dobu prošlo mými online kurzy a programy 6000 klientů.

Nejnovější příspěvky na mém blogu

10. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes probereme snad nejčastější dotaz, který mi posíláte: "Jaké jsou rozdíly mezi Shamballou a Reiki?" Obsah epizody: 1:11 Reiki a Shamballa - co dříve? 10:15 Martinovy začátky s Reiki a Shamballou 18:25 Jaký je rozdíl mezi Reiki a Shamballou? 21:53 Cena kurzů 25:15...

8. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditacích a léčitelství. Dnes se podíváme právě na meditaci - a zejména se dozvíte, jak správně meditovat a samozřejmě, jakých chyb se při meditaci vyvarovat. Obsah epizody: 0:50 Pro koho je meditace? 2:00 Účinky meditace 6:35 Co meditace není 11:20 Hudba při meditaci ano nebo ne 20:50 Jak správně...

5. epizoda mého podcastu o duchovnu, energiích, meditaci a léčitelství. Obsah epizody: 0:53 Vysoké a nízké vibrace 8:00 Jak prostředí ovlivňuje naší energii 13:45 Aura 22:33 Ženská a mužská energie 29:44 Jak se mít ráda