Fénix Reiki

Fénixovo Reiki podporuje nové začátky skrze vibrace odvahy. Účelem Fénix Reiki je přání, ať se každému člověku usnadní řešení problémů a zdánlivě neřešitelných úkolů. Pták Fénix je známý svou schopností znovuzrození. Znovuzrození v životě člověka znamená odhodlat se ke změně a novému začátku. Učí se rovněž různé situace v životě zvládat, akceptovat a vzít si z nich to nejlepší do budoucna.

  • Fénix Reiki pomáhá pozvednout vlastní vibrace na vyšší frekvenci.
  • Lepší kontakt k vesmíru a k vědění Universa.
  • Před narozením jsme se všichni cítili v bezpečí a chráněni. Nehrozila nám žádná nebezpečí, netížily nás starosti. Fénix reiki má za úkol ve vás tento pocit jednoduchosti bytí a chuti do nového života znovu probudit.
  • Nejedná se o metodu přikládání rukou jako vklasické metodě Reiki. Energie je zaměřená zejména na práci na sobě samé/m. Zasvěcení Fénix Reiki je vhodné pro každého, kdo potřebuje ve svém životě povzbuzení pro nové začátky.

Systém vznikl za účelem pomoci lidem vyléčit a přeměnit jejich životy ve zdravé, šťastné, prosperující a láskou zaplněné. Z toho důvodu může být do něj zasvěcen kdokoli.