Arula: 21 nanebevzatých mistrů Vyššího Já ™

© Martin Ospalík

Tato iniciace je pouze pro ty, kdo to myslí se svým duchovním vývojem vážně a již ušli sérii mnoha kroků na své vlastní cestě vývoje a transformace. Pouze pokud jste již připraveni tuto iniciaci přijmout, cítíte to silně ve svém vlastním nitru.

Provedu Vás na Vaší cestě k bráně poznání. Pojďte nastoupit společně se mnou na loď plující k poznání. Poplujme společně, budu zde pro Vás, dokud mě budete potřebovat.

Jako zakladatel a tvůrce Aruly znám tento systém a energii nejlépe, proto Vám předám z Aruly a celého jejího potenciálu to nejlepší.

Tato vysoce pokročilá zasvěcení vč. principu záchytného bodu duše jsem vytvořil na základě zkušeností, které mám v oboru léčitelství a duchovního růstu od roku 2010. Vše vysvětluji v mém videokurzu a aktualizovaných rozšířených studijních materiálech, které ode mě obdržíte.

Největší přínos zasvěcení do Aruly? Přenositelnost dosažené duchovní úrovně do dalšího života.

Arula je jedním z velmi mála zasvěcení, které je přenosné mezi životy. Spadá tedy mezi tzv. přenosná zasvěcení, kam dále patří např. Kvantová Ra-SheebaŘád Zlatého Saint Germaina či Buddha Shamballa. Díky takovému zasvěcení duše, které toto zasvěcení přijmou a pracují na sobě, již v následujících životech zpravidla neklesají pod již dosaženou duchovní úroveň. Zejména pokud má duše přenosných zasvěcení přijatých více, efekt se podporuje a vzájemně sílí. Duše si tak mnohem snáze vzpomíná na své dary, schopnosti a cestu, kterou má jít, vidí zřetelněji a je celkově v životě mnohem šťastnější, vyrovnanější a úspěšnější ve svém počínání.

Zpravidla se duše rozpomíná ve velmi mladém věku či v průběhu dospívání. Jakožto dospělý jedinec je duše již zcela připravena pokračovat v započaté cestě. Díky tomu se již nemusí stávat, že duše čekají do 40 nebo do 50 či do 60 let, než se opět začnou ubírat duchovní cestou. Stane se tak ve výrazně mladším věku, a duše díky tomu má výrazně více času projít si svými lekcemi, transformací a opět se dále posunout. Toto je za mě největší přínos zasvěcení do Aruly.

✓ Arula ™

© Martin Ospalík

 • Ebook (47 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Záchytný bod duše, díky kterému již neklesá v dalších životech pod dosaženou spirituální úroveň a lépe si vzpomíná na již získané dary
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Arula: Brána do duchovního světa arhat

Pro staré duše je Arula klíčová kvůli duchovnímu růstu duše. Arula je energetický systém, který sestává z 21 energií nanebevzatých mistrů. Slovo Arula v sanskrtu znamená "loďka, voda", v přeneseném významu je to "brána do duchovního světa arhat", tedy brána, která nás umí přenést do nejvyšších sfér dokonalých duší, jež se osvobodili a dosáhli hlubokého míru mysli - a to jsou právě nanebevzatí mistři. Jejich energie jsou různorodé, působí na naše fyzická, éterická, emoční, mentální a duchovní těla.

Zasvěcením do Aruly získáte tyto nanebevzaté mistry a archanděly přímo do výboru vašeho Vyššího Já (svého duchovního vedení). Vedení shora se vám tím zkvalitní a povede vaši duši jednotlivými životy více duchovní cestou.

Máte jedinečnou možnost získat zasvěcení Aruly přímo od zakladatele této linie zasvěcení, Martina Ospalíka. Díky tomu tak získáte garanci vysoké úrovně kvality zasvěcení.

Každý z 21 nanebevzatých mistrů má specifickou energii. Dohromady svými energiemi a vibracemi utváří plnohodnotný ucelený léčebný systém vhodný pro každého, kdo je mistrem libovolného energetického systému a má zájem se dále vzdělat, transformovat svou bytost a doslova vstoupit otevřenou branou do duchovního světa 21 nanebevzatých mistrů.

Arula: Brána do duchovního světa 21 nanebvzatých mistrů

 1. Buddha
 2. Amaterasu
 3. Babaji
 4. Sanat Kumara
 5. Ježíš
 6. Král Šalamoun
 7. Abundia
 8. Maitreya
 9. Marie
 10. Kuan Jin
 11. Kršna
 12. Merlin
 13. Saint Germain
 14. Manjushri
 15. Kuthumi
 16. Oshun
 17. Mojžíš
 18. Svatý Pio
 19. Párvatí
 20. Serapis Bey
 21. Višnu

O Nanebevzatých mistrech, kteří nás podporují svými energiemi, vibracemi a vedením. Když je po zasvěcení požádáme o pomoc, vždy tu pro nás budou a nikdy nás nezklamou.


✓ Arula Velmistr ™

© Martin Ospalík

 • Předtočený VIDEO KURZ (1h:44min)
 • Záchytný bod duše, díky kterému již neklesá v dalších životech pod dosaženou spirituální úroveň a lépe si vzpomíná na již získané dary
 • Příprava klienta na zasvěcení + dočištění čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, bloků na duchovno, slibů a přísah z minulých životů)
 • Zasvěcení na dálku + opakování zasvěcení ZDARMA
 • Připojení k ČLENSKÉ SEKCI (certifikát, webináře, odpovědi na Vaše dotazy)

Před lety jednoho dne jsem, jako řadu jiných dní předtím, pracoval s vysokými kreativními frekvencemi léčivé energie. Pracoval jsem na sobě, snažil jsem se - tak jako každý den den - být zase o kousek dále prohloubit svou vlastní pročištěnost, a být tak ještě lepším léčitelem, průvodcem, člověkem, světlonošem. Došel jsem tak nečekaně před další milník, tentokrát to nebyly dveře, byla to významná mohutná velká brána. Nebyla nikterak na oko pohledná, zlatavá či třpytící se, ale měla eleganci, prostost, jednoduchost a měla rozhodně "duši, chcete-li sví kouzlo.

Branou jsem prošel bez očekávání, bez záměru, pouze s touhou nahlédnout a vidět... Po určité spirituální praxi mi pak toho dne přišla jedinečná vibrace energie. Neuměl jsem ji pojmenovat, pouze jsem cítil, že je dobrá, že pracuje pro mé vyšší dobro, že jsem zde správně.

Máte jedinečnou možnost získat zasvěcení Aruly Velmistra přímo od zakladatele této linie zasvěcení, Martina Ospalíka. Díky tomu tak získáte garanci vysoké úrovně kvality zasvěcení.

Energii jsem nějaký čas rozvíjel, zkoumal, vnímal a těšil se s vděčností z účinků, které přinášela pro můj osobní i duchovní život. Jednoho dne, po měsících práce s touto energií na mě samém, mi přišel název - Arula. Netušil jsem, co to znamená, po delším bádání jsem zjistil, že slovo pochází ze sanskrtu a že jeho přenesený význam lze vnímat jako "loďku plující k bráně poznání". Toho dne dostala jméno významná energie, kterou jsem měl tu čest přivést do praxe.

"Svou" Arulu jsem dále rozvíjel, trpělivě s ní roky pracoval, až jsem si uvědomil, že postupně pracuji s ještě více vytříbenější, čirejší energií s vyššími vibracemi.

Tuto kvalitu jsem pojmenoval jako VELMISTROVSKOU AKTIVACI ARULA.

Jedná se o aktivaci navazujících nově zpřístupněných vibrací. Dochází k aktivaci vyšší úrovně energie, proto dle tradice toto energetické rozšíření nese velmistrovské jméno.

Propojí i ty zbylé části duše, které jste dosud nezvládli propojit do celistvosti - a díky tomu můžete jako duše - celek - snáze dosáhnout Vašeho spirituálního záchytného bodu duše pro příští životy.

Tento záchytný bod se navíc bude díky Velmistrovskému zasvěcení Aruly sám dále aktualizovat tak, aby vždy odpovídal Vaší aktuální nejvýše dosažené spirituální úrovni duše. Velmi doporučuji !!

Namasté Martine, mnohokrát děkuji... Jsem nadšená... Zasvěcením do Aruly Velmistra jsem si již včera prošla a bylo to velmi pěkné. Brnění v rukách a příval pozitivní energie. Dnes v noci se mi zdálo spoustu snů - docházelo k dočištění na podvědomí. Většinou si znovu zasvěcení dělám skoro každý den před spaním. Přeji Vám a Vaší rodině spoustu krásných okamžiků a splněných přání. 🙏😇💗. Děkuji. Martina S.

Dobrý den, pane Martine, moc děkuji, že jste. Vím, že s Vámi jdu po správné cestě, a proto další zasvěcení jsem zvolila Arulu Velmistra, abych se více pročistila, posunula a více spojila s Vyšším Já. Nejenom, že se tak stalo, navíc také začínám o to více cítit vnitřní klid. Je to naprosto něco krásného, za což moc a moc děkuji. 😍❤ Iveta

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Pojďte společně se mnou vyplout na řeku poznání. Pomohu Vám nastoupit do Aruly, do loďky plující k poznání. Pomohou Vám poté vstoupit do této brány poznání a budu tam s Vámi a pro Vás, dokud mě budete potřebovat

Jako zakladatel a tvůrce Aruly znám tento systém a energii nejlépe.

Martin Ospalík

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

OBJEDNÁVKA

Vyberte si balíček, po kterém Vaše duše touží.

Získáte buď všechna výše uvedená zasvěcení v jednom zvýhodněném balíčku. Nebo si můžete vybrat jen ta zasvěcení, která s Vámi právě rezonují.

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK všech ARULA: 21 nanebevzatých mistrů Vyššího Já

Uspoříte 20 % oproti nákupu po jednom

12.639,- Kč (místo 15.800,-)


Arula

7.900,- Kč

Arula Velmistr ™

7.900,- Kč


Přejete si individuální PREMIUM mentoring přímo s Martinem ?

 • SOUKROMÝ VIP mentoring (50min VIDEO ROZHOVOR) přímo s Martinem Ospalíkem + videozáznam z hovoru

+ k tomu ještě:

 • Prodloužená a rozšířená příprava klienta na zasvěcení + 14denní proces dočištění a zaléčení čehokoli, co klient potřebuje (vč. negativních programů duše, energetické buněčné paměti a karmických kotev, bloků, slibů a přísah (nejen) z minulých životů)
 • Pročištění stagnujících energií v domě/bytě, automobilu a kanceláři klienta
 • Intenzivnější a přednostní emailová podpora a poradenství

Cena PREMIUM péče vychází na 2.997,- Kč a lze si ji přiobjednat k jakémukoli zasvěcení nebo k balíčku.


Chcete pro sebe ještě více péče ?

UPgrade energií

UPgrade všech Vašich zasvěcení na aktuální nejvyšší dostupnou úroveň je moje TOP služba, kterou jsem vymyslel právě pro ty, kdo se chtějí dále posunout, nebo třeba cítí, že s energiemi déle nepracovali a chtějí vše obnovit a navýšit vibrace jednotlivých zasvěcení. A to za symbolický poplatek.

Všichni moji klienti mají možnost kdykoli si tuto aktualizaci/booster/navýšení/přečištění (zkrátka: UPgrade) objednat. Je jedno, kolik zasvěcení máte. Všechna zasvěcení, která máte ode mě si můžete takto navýšit o aktuální nové vibrace (tedy projít vlastní UPgrade zasvěcení).

Vždy dochází k aktualizaci a navýšení všech energií, které máte ode mě zasvěcené. K tomu pro každého klienta v rámci této roční služby provádím také pečlivé vyčištění kanálků pro práci s energiemi, vlastní intuicí, duchovními průvodci a hlubší propojení s duchovními dary Vaší duše. V rámci této služby Vám s pečlivostí věnuji veškerou péči, abyste se posunuli a neblokovali si hojnost darů, které pro Vás Vesmír má.

Již jste slyšeli o zasvěcení do stupně Arula Velmistr 30. stupně, nebo Arula Velmistr 2024, ba dokonce o zasvěcení Arula 2025, atd.?

Mám pocit, že se s dalšími a dalšími placenými stupni roztrhl pytel, často jsou však bez reálné přidané hodnoty pro klienta. Dávno jsem věděl, že touto cestou nekonečného navyšování placené nabídky jít nechci, protože je to cesta donekonečna a nevidím v tom od určité úrovně žádnou přidanou hodnotu, kromě hry čísel. V naprosté většině případů se už ani nejedná o další vzdělávání ale pouze o iniciaci energie. Toto není zkrátka moje cesta.

Na druhou stranu je fakt, že tím, jak s energiemi a klienty v oblasti léčitelství a duchovního rozvoje pracuji jako lektor a terapeut denně již od roku 2010, tak díky veškeré praxi se mi energie dále vyvíjí a otevírají. Proto jsem vytvořil nevídanou a zcela novou službu: UPgrade.

UPGRADE můžete učinit kdykoli. Nezáleží na tom, zda máte 1 nebo více zasvěcení. Vždy Vás posunu na tu nejvyšší dostupnou úroveň - ve všech zasvěceních, která ode mne již máte. Cena je přitom stejná při UPgrade libovolného počtu Vašich zasvěcení. Čas od času doporučuji UPgrade každému. Dopřejte si vyšší úroveň, energie Vám bude proudit hlouběji, lehčeji, bude efektivnější, spirituálnější a přitom máte jistotu kvality vibrací zprostředkované od zkušeného léčitele a pečlivého lektora s bohatou praxí od roku 2010.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení, která ode mě máte, činí 1.497,- Kč (Martin)

Jedinečná příležitost UPgrade zasvěcení od 2 lektorů najednou

Užijte si jedinečnou synergii
Užijte si jedinečnou synergii

Pro zájemce nabízím variantu UPgrade v provedení 2 lektorů najednou - tedy ode mě (Martin) a mé ženy Karin (která mi od roku 2016 pomáhá s klienty). Zájemci si tak svůj UPgrade zasvěcení mohou prožít od dvou zasvěcujících současně, kteří jsou společně vyladění, vzájemně vibračně v souladu, energeticky se doplňující a navíc v partnerské láskyplné energii. Díky tomu může být UPgrade nejen o navýšení Vašich zasvěcení a schopností, ale může to být Váš vyšší level prožitku takto všestranné kombinace a propojení ženské-mužské kvality energie. PŘEJI KAŽDÉMU prožít si toto nevídané propojení, kompletnost energií a báječný prožitek synergie svědomitého pečujícího muže a laskavé srdečné ženy.

Cena UPgrade všech Vašich zasvěcení od nás obou činí 2.297,- Kč (Martin & Karin)

Objednávka