Online trénink:

Připravil jsem pro Vás poslední balíček energií Fialového plamene

"Řád Zlatého Saint Germaina".

Balíček obsahuje toto všechno:

✓ Řád Zlatého Saint Germaina

Saint Germain za doby svého působení na Zemi měl své žáky. Ty učil po dobu mnoha inkarnací všemu, co uměl napříč dějinami lidstva - a to již od dob Atlantidy. Říká se, že mezi žáky Saint Germaina patřila i duše, které v poslední inkarnaci říkali Ježíš.

O toto zasvěcení projeví zájem pouze ti, kteří pod Saint Germainem již někdy v minulých životech studovali. Pouze ty duše, které jsou natolik vyspělé, aby mohly toto zasvěcení přijmout a rozpomenout se na svůj pravý úkol zde na Zemi.

Toto zasvěcení je tzv. přenosné mezi životy, tzn. že si jej duše bude v příštích životech pamatovat. Tato energie transformuje mentální a emocionální zátěže a čistí karmu, uvolňuje stará pouta a umožňuje tak nové náhledy, hlubší pochopení a změnu chování vedoucí ke svobodné volbě.

Díky tomuto zasvěcení jsem se rozpomenul na své studium u Saint Germaina v několika inkarnacích a to vč. té poslední, kdy jsem společně s dalšími knežími (též "řytíři" řádu Saint Germaina) slíbil, že budu pomáhat lidem na této planetě při jejich vzestupu. Tak má duše učinila i pro svůj poslední inkarnovaný život na Zemi.

Toto zasvěcení je jedinečné a duchovně velmi transformující. Každého zájemce proto musím se Saint Germainem předem konzultovat. Pro vaši představu: většinou to vychází tak, že je mi povoleno předat toto zasvěcení jednomu, maximálně dvěma lidem ročně. Už se však pochopitelně také stalo, že některé roky k tomuto zasvěcení nikdo "nedospěl"...

Největší přínos zasvěcení do Řádu Zlatého Saint Germaina? Přenositelnost dosažené duchovní úrovně do dalšího života.

Řád Zlatého Saint Germaina je jedním z velmi mála zasvěcení, které je přenosné mezi životy. Spadá tedy mezi tzv. přenosná zasvěcení, kam dále patří např. Arula, Kvantová Ra-Sheeba či Buddha Shamballa. Díky takovému zasvěcení duše, které toto zasvěcení přijmou a pracují na sobě, již v následujících životech zpravidla neklesají pod již dosaženou duchovní úroveň. Zejména pokud má duše přenosných zasvěcení přijatých více, efekt se podporuje a vzájemně sílí. Duše si tak mnohem snáze vzpomíná na své dary, schopnosti a cestu, kterou má jít, vidí zřetelněji a je celkově v životě mnohem šťastnější, vyrovnanější a úspěšnější ve svém počínání.

Zpravidla se duše rozpomíná ve velmi mladém věku či v průběhu dospívání. Jakožto dospělý jedinec je duše již zcela připravena pokračovat v započaté cestě. Díky tomu se již nemusí stávat, že duše čekají do 40 nebo do 50 či do 60 let, než se opět začnou ubírat duchovní cestou. Stane se tak ve výrazně mladším věku, a duše díky tomu má výrazně více času projít si svými lekcemi, transformací a opět se dále posunout. Toto je za mě největší přínos zasvěcení do Řádu Zlatého Saint Germaina.

Řád Zlatého Saint Germaina je úžasný dar. V rámci tohoto balíčku ode mě k  navíc obdržíte tuto podpůrnou iniciaci:

✓ Lady Portia

Lady Portia je to dvojplamenná partnerka nanebevzatého mistra Saint Germaina (tzn., že mají stejný energetický otisk, jsou jako jin a jang). Saint Germain mimochodem působil již ve Starém Egyptě a jeho kořeny tohoto sahají až do těchto dob.

Energie Lady Portie nám dává zažít vnitřní vyrovnanost, pomáhá vždy znovu nalézt vlastní střed a i za těžkých okolností zůstat v rovnováze. Polarita může být přijata a prožívána.

Tak vzniká soulad mezi mužskou a ženskou stránkou, mezi aktivitou a klidem, pozemskou a nesmrtelnou částí.

Nanebevzatá mistryně Lady Portia

  • Vede ke stavu vyrovnanosti, vnitřního míru a hluboké spokojenosti.
  • Přináší pokročilou očistu svým fialovým paprskem.
  • Podporuje zvláště všechny druhy dechových meditací.
  • Pomáhá planetě Zemi, lidem, všem potřebným a rovněž duším zvířatům při transformaci.

Dálkové online tréninky vytvářím již od roku 2010. Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co ještě obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 147 stran

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

Záchytný bod duše, díky kterému již neklesá v dalších životech pod dosaženou spirituální úroveň a lépe si vzpomíná na již získané dary

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ V případě zájmu získáte certifikát o absolvování

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství zdarma (email + podpůrné webináře + přístup do video archivu na záznamy všech minulých webinářů)

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Běžná hodnota tohoto balíčku činí 50.994 Kč. Sleva 41,60 % na tento balíček platí už jen pro pár zájemců (nebo do odvolání).

Aktuálně tedy získáte:
balíček online kurzů v ceně 50.994 Kč se slevou 21.217 Kč
... vše nyní za 29.777 Kč !!