Kvantová Ra-Sheeba 

a rozpomínání duše III.

Iniciace, kdy duše může získat tzv. záchytný bod, a neklesnout díky tomu již pod určitou dosaženou spirituální úroveň v příštích životech.

✓ Ahara Reiki

 • Ebook (17 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Zasvěcení na dálku + možnost dalšího opakování a prohloubení zasvěcení
 • Vyčištění vašich bloků a čehokoli, co bude třeba před zasvěcením
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Každý čtvrtek ve 20h živý webinář + záznam + podpora ve skupině na FB

Ahara reiki je energie, která má své kořeny ve Starém Egyptě. Tomuto systému se říkalo "Egyptské reiki" či "Reiki Egypta". Ahara Reiki je přímo spojena s bohyněmi Isis a Bastet, díky čemuž je výsledná energie velice silná.

Tento systém přivedla na svět Elisabeth Hibel z Austrálie během let 2003 - 2005. Jedná se o svěží a elegantní jednoduchý systém práce s vibracemi egyptských energií, přičemž většina technik se provádí zcela unikátní technikou.

Ahara Reiki patří mezi mé oblíbené v oblasti egyptských energií. Získáte 4 energetické symboly.


✓ Posvátná energie Kumránských svitků ™

© Martin Ospalík

 • Ebook (11 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Zasvěcení na dálku + možnost dalšího opakování a prohloubení zasvěcení
 • Vyčištění vašich bloků a čehokoli, co bude třeba před zasvěcením
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Každý čtvrtek ve 20h živý webinář + záznam + podpora ve skupině na FB

"......... Tato slova údajně pověděl svým učedníkům Ježíš Nazaretský v době svého putování po Starém Egyptě. (Říká se, že Ježíš byl ve skutečnosti ještě dalších o 2000 let starší a byl Egyptským Bohem Horem.)

Fragmenty těchto učení jsou zachyceny tzv. kumránských svitcích, jež byly nalezeny v Palestině u Mrtvého moře v polovině dvacátého století."

Toto vysoce pokročilé zasvěcení jsem vytvořil na základě zkušeností, které mám v oboru léčitelství a duchovního růstu od roku 2010. 

Obdržíte 3 energetické symboly:

 • ten, který v sobě kloubí mužskou a ženskou podstatu a pomáhá při odstraňování bloků ve vztahu.
 • "Vše je Jedno. Všichni jsme Jedno."
 • ten, jehož ochranným působením neprojde žádné nebezpečí nebo nízké vibrace

✓ Kvantová Ra-Sheeba ™

© Martin Ospalík

 • Záchytný bod duše, díky kterému již neklesá v dalších životech pod dosaženou spirituální úroveň a lépe si vzpomíná na již získané dary
 • Ebook (5 str., vč. výukové části pro lektory)
 • Zasvěcení na dálku + možnost dalšího opakování a prohloubení zasvěcení
 • Vyčištění vašich bloků a čehokoli, co bude třeba před zasvěcením
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Každý čtvrtek ve 20h živý webinář + záznam + podpora ve skupině na FB
 • Pro mé klienty každoroční aktualizace zdarma (pokaždé 2. úplněk v novém roce)

Je to tzv. Kvantové zasvěcení do Ra-Sheeby, které se v duši zasvěceného usadí natolik stabilně, že si zasvěcení Ra-Sheeby duše bere s sebou do dalších životů, kde může tuto energii nadále čerpat pro svůj duchovní vývoj.

Kvantová Ra-Sheeba je jedno z mála tzv. přenosných zasvěcení mezi jednotlivými životy. (Většina ostatních zasvěcení zůstává u většiny - jak která energie jak u koho /z větší či menší části/ v aktuálním životě a přenáší se spíše základní otisky.) 

Jako zakladatel a tvůrce Kvantové Ra-Sheeby znám tento systém nejlépe, proto Vám předám z potenciálu této energie to nejlepší.


Vychází se zde z vědomostí a zkušeností, jež jste za Vašeho předchozího studia Ra-Sheeby a duchovna načerpali. Ve stručném Ebooku obdržíte doplňkové informace. Více není třeba, tato energie je zkrátka funkční jednoduchost.

Největší přínos zasvěcení do Kvantové Ra-Sheeby? Přenositelnost dosažené duchovní úrovně do dalšího života.

Kvantová Ra-Sheeba je jedním z velmi mála zasvěcení, které je přenosné mezi životy. Spadá tedy mezi tzv. přenosná zasvěcení, kam dále patří např. ArulaŘád Zlatého Saint Germaina a Buddha Shamballa. Díky takovému zasvěcení duše, které toto zasvěcení přijmou a pracují na sobě, již v následujících životech zpravidla neklesají pod již dosaženou duchovní úroveň. Zejména pokud má duše přenosných zasvěcení přijatých více, efekt se podporuje a vzájemně sílí. Duše si tak mnohem snáze vzpomíná na své dary, schopnosti a cestu, kterou má jít, vidí zřetelněji a je celkově v životě mnohem šťastnější, vyrovnanější a úspěšnější ve svém počínání.

Zpravidla se duše rozpomíná ve velmi mladém věku či v průběhu dospívání. Jakožto dospělý jedinec je duše již zcela připravena pokračovat v započaté cestě. Díky tomu se již nemusí stávat, že duše čekají do 40 nebo do 50 či do 60 let, než se opět začnou ubírat duchovní cestou. Stane se tak ve výrazně mladším věku, a duše díky tomu má výrazně více času projít si svými lekcemi, transformací a opět se dále posunout. Toto je tzv. záchranný bod duše a za mě největší přínos zasvěcení Kvantové Ra-Sheeby.

Kvantovou Ra-Sheebou jem založil a postupně zdokonalil. Navázal jsem tak na silnou tradici základní výuky předchozí Ra-Sheeby. Máte tedy možnost získat Kvantovou Ra-Sheebu přímo od Martina Ospalíka, zakladatele Kvantové linie zasvěcení, který má praxi od roku 2010. Získáváte tak záruku vysoké kvality úrovně zasvěcení.

Kvantová Ra-Sheeba mi přišla již před lety. Bylo to jednoho odpoledne, kdy jsem měl osobní seminář v Praze. Při zasvěcení klientky do Ra-Sheeby se mi otevřely další dveře, které jsem následně otevřel a prozkoumal. Ani jsem netušil, jak nádherná energie je tam připravená. Nejprve jsem tuto báječnou energii dlouze testoval, vnímal její přínosy a podstatu, poté jsem ji nazval "Kvantovou", protože energie mi zde přicházela ve značných dávkách jako vibrace Lásky. No a Ra-Sheeba, protože je to další vývojový stupeň této linie energií.