Jednotlivá zasvěcení můžete zakoupit jednotlivě nebo jako balíček s 35% slevou:

Připravil jsem pro Vás 3. balíček s Egyptskou Ra-Sheebou: "Kvantová Ra-Sheeba"

Iniciace, kdy duše může získat záchytný bod, a neklesnout díky tomu již pod určitou dosaženou spirituální úroveň v příštích životech.

Balíček obsahuje toto všechno:

✓ Ra-Sheeba Velmistr - 9. stupeň ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 8.470 Kč (objednávka)

Tolik potřebná příprava pro vyšší úroveň energie Ra-Sheeby. Mezikrok před Kvantovou Ra-Sheebou.

Některé věci není vhodné uspěchat. Někdy je výhodnější než jít přímo k vysněnému cíli, udělat si ještě jednu, třeba poslední, zastávku a nadechnout se. Chvilku rozjímat nad tím, kdo jsme byli, jak dalekou cestu jsme ušli, dopřát sami sobě pochvalu, uvědomit si kdo jsme nyní v přítomnosti, vnímat, kam nás Vesmír a duše táhnou, jakým směrem.

Takováto příprava je před finální fází výstupu na horu poznání cenným momentem, který nám umožní vybalancovat si lépe vlastní energie, doplnit sílu na závěrečnou cestu na vrchol.

To vše je 9. stupeň Ra-Sheeby. To vše je cesta Velmistra Ra-Sheeby. A Vy si v tomto bodě objevíte sami pro sebe mnohem mnohem víc.

Tato energie za mnou přišla v září 2022, ti, kdo tyto vibrace potřebují, to budou sami vědět. Třebaže už máte vyšší stupeň Ra-Sheeby, nebo se na něj ještě chystáte.

✓ Ahara Reiki

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 10.285 Kč (objednávka)

Ahara reiki je energie, která má své kořeny ve Starém Egyptě. Tomuto systému se říkalo "Egyptské reiki" či "Reiki Egypta". Ahara Reiki je přímo spojena s bohyněmi Isis a Bastet, díky čemuž je výsledná energie velice silná.

Tento systém přivedla na svět Elisabeth Hibel z Austrálie během let 2003 - 2005. Jedná se o svěží a elegantní jednoduchý systém práce s vibracemi egyptských energií, přičemž většina technik se provádí zcela unikátní technikou.

Ahara Reiki patří mezi mé oblíbené v oblasti egyptských energií. Získáte 4 energetické symboly.

✓ Posvátná energie Kumránských svitků ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 7.260 Kč (objednávka)

"......... Tato slova údajně pověděl svým učedníkům Ježíš Nazaretský v době svého putování po Starém Egyptě. (Říká se, že Ježíš byl ve skutečnosti ještě dalších o 2000 let starší a byl Egyptským Bohem Horem.)

Fragmenty těchto učení jsou zachyceny tzv. kumránských svitcích, jež byly nalezeny v Palestině u Mrtvého moře v polovině dvacátého století."

Obdržíte 3 energetické symboly:

  • ten, který v sobě kloubí mužskou a ženskou podstatu a pomáhá při odstraňování bloků ve vztahu.
  • "Vše je Jedno. Všichni jsme Jedno."
  • ten, jehož ochranným působením neprojde žádné nebezpečí nebo nízké vibrace

✓ Kvantová Ra-Sheeba ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 9.133 Kč (objednávka)

Je to tzv. Kvantové zasvěcení do Ra-Sheeby, které se v duši zasvěceného usadí natolik stabilně, že si zasvěcení Ra-Sheeby duše bere s sebou do dalších životů, kde může tuto energii nadále čerpat pro svůj duchovní vývoj. 

Kvantová Ra-Sheeba je jedno z mála tzv. přenosných zasvěcení mezi jednotlivými životy. (Většina ostatních zasvěcení zůstává u většiny - jak která energie jak u koho /z větší či menší části/ v aktuálním životě a přenáší se spíše základní otisky.) 

Kvantovou Ra-Sheebou jem založil a postupně zdokonalil. Navázal jsem tak na silnou tradici základní výuky předchozí Ra-Sheeby. Máte tedy možnost získat Kvantovou Ra-Sheebu přímo od Martina Ospalíka, zakladatele Kvantové linie zasvěcení, který má praxi od roku 2010. Získáváte tak záruku vysoké kvality úrovně zasvěcení.


Vychází se zde z vědomostí a zkušeností, jež jste za Vašeho předchozího studia Ra-Sheeby a duchovna načerpali. Ve stručném Ebooku obdržíte doplňkové informace. Více není třeba, tato energie je zkrátka funkční jednoduchost.

✓ Kvantová Ra-Sheeba Velmistr ™

© Martin Ospalík

Toto zasvěcení můžete zakoupit i samostatně za 6.133 Kč (objednávka)

Kvantová Ra-Sheeba mi přišla již před lety. Bylo to jednoho odpoledne, kdy jsem měl osobní seminář v Prze. Při zasvěcení klientky do Ra-Sheeby se  mi otevřely další dveře, které jsem následně otevřel a prozkoumal. Ani jsem netušil, jak nádherná energie je tam připravená. Nejprve jsem tuto báječnou energii dlouze testoval, vnímal její přínosy a podstatu, poté jsem ji nazval "Kvantovou", protože energie mi zde přicházela ve značných dávkách jako vibrace Lásky. No a Ra-Sheeba, protože je to další vývojový stupeň této linie energií.

Od té doby jsem měl tu čest ji sdílet s mnoha úžasnými lidmi. Kvantovou Ra-Sheebu jsem jako její autor dále rozvíjel. Stejně tak, jako se rozvíjelo lidstvo samo, zvyšovaly se vibra e placenty, tak se zvyšuje i vědomí lidí. Proto pro ty, kdo dojdou až tak daleko, je možné získat Velmistrovskou Sluneční aktivaci Kvantové Ra-Sheeby.

Využijte možnosti získat zasvěcení Velmistra Kvantové Ra-Sheeby přímo od "autora" linie Kvantové Ra-Sheeby se zárukou vysoké úrovně zasvěcení.

Největší přínos zasvěcení do Kvantové Ra-Sheeby? Přenositelnost dosažené duchovní úrovně do dalšího života.

Kvantová Ra-Sheeba je jedním z velmi mála zasvěcení, které je přenosné mezi životy. Spadá tedy mezi tzv. přenosná zasvěcení, kam dále patří např. ArulaŘád Zlatého Saint Germaina a Buddha Shamballa. Díky takovému zasvěcení duše, které toto zasvěcení přijmou a pracují na sobě, již v následujících životech zpravidla neklesají pod již dosaženou duchovní úroveň. Zejména pokud má duše přenosných zasvěcení přijatých více, efekt se podporuje a vzájemně sílí. Duše si tak mnohem snáze vzpomíná na své dary, schopnosti a cestu, kterou má jít, vidí zřetelněji a je celkově v životě mnohem šťastnější, vyrovnanější a úspěšnější ve svém počínání.

Zpravidla se duše rozpomíná ve velmi mladém věku či v průběhu dospívání. Jakožto dospělý jedinec je duše již zcela připravena pokračovat v započaté cestě. Díky tomu se již nemusí stávat, že duše čekají do 40 nebo do 50 či do 60 let, než se opět začnou ubírat duchovní cestou. Stane se tak ve výrazně mladším věku, a duše díky tomu má výrazně více času projít si svými lekcemi, transformací a opět se dále posunout. Toto je za mě největší přínos zasvěcení do Kvantové Ra-Sheeby.

Dálkové online kurzy dělám již od roku 2010.

Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co vše obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 33 stran

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

Záchytný bod duše, díky kterému již neklesá v dalších životech pod dosaženou spirituální úroveň a lépe si vzpomíná na již získané dary

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Získejte 35% slevu při nákupu všeho najednou jako balíček: