Online trénink:

Připravil jsem pro Vás 3. balíček s Egyptskou Ra-Sheebou "Kvantová Ra-Sheeba",

aneb jak duše může získat záchytný bod a nespadnout již pod dosaženou duchovní úroveň v dalších životech.

Balíček obsahuje toto všechno:

✓ Kvantová Ra-Sheeba

Je to tzv. Kvantové zasvěcení do Ra-Sheeby, které se v duši zasvěceného usadí natolik stabilně, že si zasvěcení Ra-Sheeby duše bere s sebou do dalších životů, kde může tuto energii nadále čerpat pro svůj duchovní vývoj. 

Kvantová Ra-Sheeba je jedno z mála tzv. přenosných zasvěcení mezi jednotlivými životy. (Většina ostatních zasvěcení zůstává u většiny - jak která energie jak u koho /z větší či menší části/ v aktuálním životě a přenáší se spíše základní otisky.) 


Vychází se zde z vědomostí a zkušeností, jež jste za Vašeho předchozího studia Ra-Sheeby a duchovna načerpali. Ve stručném Ebooku obdržíte doplňkové informace. Více není třeba, tato energie je zkrátka funkční jednoduchost.

Největší přínos zasvěcení do Kvantové Ra-Sheeby? Přenositelnost dosažené duchovní úrovně do dalšího života.

Kvantová Ra-Sheeba je jedním z velmi mála zasvěcení, které je přenosné mezi životy. Spadá tedy mezi tzv. přenosná zasvěcení, kam dále patří např. ArulaŘád Zlatého Saint Germaina a Buddha Shamballa. Díky takovému zasvěcení duše, které toto zasvěcení přijmou a pracují na sobě, již v následujících životech zpravidla neklesají pod již dosaženou duchovní úroveň. Zejména pokud má duše přenosných zasvěcení přijatých více, efekt se podporuje a vzájemně sílí. Duše si tak mnohem snáze vzpomíná na své dary, schopnosti a cestu, kterou má jít, vidí zřetelněji a je celkově v životě mnohem šťastnější, vyrovnanější a úspěšnější ve svém počínání.

Zpravidla se duše rozpomíná ve velmi mladém věku či v průběhu dospívání. Jakožto dospělý jedinec je duše již zcela připravena pokračovat v započaté cestě. Díky tomu se již nemusí stávat, že duše čekají do 40 nebo do 50 či do 60 let, než se opět začnou ubírat duchovní cestou. Stane se tak ve výrazně mladším věku, a duše díky tomu má výrazně více času projít si svými lekcemi, transformací a opět se dále posunout. Toto je za mě největší přínos zasvěcení do Kvantové Ra-Sheeby.

Kvantová Ra-Sheba je úžasný dar. V rámci tohoto balíčku ode mě k ní navíc obdržíte tyto podpůrné iniciace:

✓ Ahara Reiki

Ahara reiki je energie, která má své kořeny ve Starém Egyptě. Tomuto systému se říkalo "Egyptské reiki" či "Reiki Egypta". Ahara Reiki je přímo spojena s bohyněmi Isis a Bastet, díky čemuž je výsledná energie velice silná.

Tento systém přivedla na svět Elisabeth Hibel z Austrálie během let 2003 - 2005. Jedná se o svěží a elegantní jednoduchý systém práce s vibracemi egyptských energií, přičemž většina technik se provádí zcela unikátní technikou.

Ahara Reiki patří mezi mé oblíbené v oblasti egyptských energií. Získáte 4 energetické symboly.

✓ Posvátná energie Kumránských svitků

"......... Tato slova údajně pověděl svým učedníkům Ježíš Nazaretský v době svého putování po Starém Egyptě. (Říká se, že Ježíš byl ve skutečnosti ještě dalších o 2000 let starší a byl Egyptským Bohem Horem.)

Fragmenty těchto učení jsou zachyceny tzv. kumránských svitcích, jež byly nalezeny v Palestině u Mrtvého moře v polovině dvacátého století."

Obdržíte 3 energetické symboly:

  • ten, který v sobě kloubí mužskou a ženskou podstatu a pomáhá při odstraňování bloků ve vztahu.
  • "Vše je Jedno. Všichni jsme Jedno."
  • ten, jehož ochranným působením neprojde žádné nebezpečí nebo nízké vibrace

Dálkové online tréninky vytvářím již od roku 2010. Těším se, až Vás touto cestou provedu, stejně jako stovky mých klientů před Vámi.

Martin Ospalík

Co ještě obdržíte:

✓ Studijní materiály (Ebook) v rozsahu 33 stran

✓ Postupnou aktivaci (iniciaci) každé výše uvedené energie

Záchytný bod duše, díky kterému již neklesá v dalších životech pod dosaženou spirituální úroveň a lépe si vzpomíná na již získané dary

✓ Iniciaci všech energií si můžete bezplatně opakovat a dále prohloubit - tolikrát, kolikrát budete chtít - zcela ZDARMA

✓ Spirituální dálkové léčení a pročištění Vašich vnitřních bloků

✓ V případě zájmu získáte certifikát o absolvování

✓ Přístup do členské sekce s dalším hodnotným obsahem

Kompletní výukovou část pro učitele a lektory (kdykoli budete moci začít sami také vyučovat tyto kurzy pro své klienty, budete-li chtít)

Podporu a poradenství zdarma (email + podpůrné webináře + přístup do video archivu na záznamy všech minulých webinářů)

Jestliže jste tento text dočetli až do konce, není to náhoda, ani pouhá zvědavost. Náhody neexistují. Tento online trénink Vám má, co předat. Má Vás někam posunout a otevřít Vám další kousek poznání na Vaší cestě spirituálního růstu a duchovní transformace.

Otevírá se před Vámi nová cesta sebepoznání a vnitřního léčení.

Vydáte se novou cestou, jež Vám Vesmír z dobrého důvodu prostřednictvím této stránky poslal?

Běžná hodnota tohoto balíčku činí 65.991 Kč. Sleva 50,33 % na tento balíček platí už jen pro pár zájemců (nebo do odvolání).

Aktuálně tedy získáte:
balíček online kurzů v ceně 65.991 Kč se slevou 33.214 Kč
... vše nyní za 32.777 Kč !!